Oficjalny wątek polityczny - Czwartek PO vs PIS vs ALL

luźne dyskusje inwestorów
MarceLPtaszek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2683
Rejestracja: 24 lis 2008 21:34
Lokalizacja: Jak najdalej od miejsca masowej produkcji tusko-matołków

Postautor: MarceLPtaszek » 26 sie 2010 12:42

Okolczykowane łowce Donalda zaatakowały wątek.


No dalej łowce beceć beceć do boju. Dla Donalda i PełO.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Migalski : Donald Tusk traktuje swoich wyborców jak Casanova traktował swoje kochanki najpierw uwodzi , nastepnie wykorzystuje a na koniec porzuca i zapomina.

REKLAMA


Mateusz414
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 15 mar 2007 13:41
Lokalizacja: *************** Ostrzeżenia: 4/5

Postautor: Mateusz414 » 26 sie 2010 12:42

Obrazek

Mateusz414
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 15 mar 2007 13:41
Lokalizacja: *************** Ostrzeżenia: 4/5

Postautor: Mateusz414 » 26 sie 2010 12:43

Obrazek

Mateusz414
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 15 mar 2007 13:41
Lokalizacja: *************** Ostrzeżenia: 4/5

Postautor: Mateusz414 » 26 sie 2010 12:43

Obrazek

dupe_149142
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2641
Rejestracja: 18 sie 2007 15:12
Lokalizacja: z giełdy

Postautor: dupe_149142 » 26 sie 2010 12:44


narzie widzę że Morwa i Paser giełdowy to ten sam i*** :lol:
NIE morwa to jakiś ***-biedak i spamer forumowy ale bez grosza - zbiera puszki w nocy i znalazł laptopa kiedyś na smietniku od tego momentu ma forum parkietu

A ten paser to chociaż gra na alchemii - kiedys kupił na samej górce i teraz do dzisiaj nie może się pozbierac po tym :lol: :lol: :lol:

deryl - to - morwa - i - toktok
morwa ? nie wiem kto to bo mam idiotę w ignorach od dawna ale coś mi kiedys też pisał takie teksty ... wiecie on pisze z takiego jednego społecznego ośrodka - nie wczasowego nie :lol: . Takiego gdzie trafia sie niekoniecznie z własnej woli :lol: - najczęściej w kaftanikach z długimi rękawami :lol:
Jak sie nazywa taka choroba psychiczna gdzie jedna i ta sama osoba (MarcinDK, Anankofan i dupe) rozmawia sam ze soba..???? :lol: :lol:
Ty *** chyba z Mrokiem to wino walisz wiadrami bo ***** pod delkem masz nie gorzej :lol:
DEKIEL to mowia na ciebie jak piszesz *** pod nickiem MarcinDK.... :lol: :lol:
A dlaczego tak ciebie nazywaja..???? :lol: :lol: Bo kupiles kiedys dekle na allegro do swojej wypasionej fury Citroena AX rocznik 1999..... :lol: :lol: :lol:
idż do weterynarza może ci coś na łeb zaradzi i nie pij juz z Mrokiem bo na łeb Ci padło niedługo oślepniesz od tego wina zrobionego z denaturatu *** :lol:
morwę widzę - jak go cytuja inni - fajny oszołom co - wszyscy dla niego co piszą o tusku - już chyba nawet nie wazne czy dobrze czy źle - SĄ MARCINEM DK :lol: ... naprawdę nie wiem kto dopuszcza te salki komputerowe w ośrodkach dla potrzebujących pomocy umysłowej - powinni tego zakazać :lol:
w sierpniu 2007 pomyslałem o przyszłej koniunkturze i jak pomyślałem tak wpisałem dupe - < naiwniak > ang.

MarceLPtaszek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2683
Rejestracja: 24 lis 2008 21:34
Lokalizacja: Jak najdalej od miejsca masowej produkcji tusko-matołków

Postautor: MarceLPtaszek » 26 sie 2010 12:46

Łowce się wybecały to teraz je Donald wysczyrze na łyso.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Migalski : Donald Tusk traktuje swoich wyborców jak Casanova traktował swoje kochanki najpierw uwodzi , nastepnie wykorzystuje a na koniec porzuca i zapomina.

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Postautor: Sputnik » 26 sie 2010 12:47

Coś nudno się zrobiło na wątku. Nikt już nie płacze, bo złemu Tuskowi nie spada w sondażach ?

:lol:

Nawet *** z UPR skończyły się już łzawe teksty broniące Kłamczynskiego :D
Dwoma najpotężniejszymi wojownikami są cierpliwość i czas.
( hr. Lew Tołstoj )

MarceLPtaszek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2683
Rejestracja: 24 lis 2008 21:34
Lokalizacja: Jak najdalej od miejsca masowej produkcji tusko-matołków

Postautor: MarceLPtaszek » 26 sie 2010 12:51

Przyszedł baran spucka z dzwoneczkiem na szyi szef stada łowiec donalda.

i też becy be be be


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Migalski : Donald Tusk traktuje swoich wyborców jak Casanova traktował swoje kochanki najpierw uwodzi , nastepnie wykorzystuje a na koniec porzuca i zapomina.

Mateusz414
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 15 mar 2007 13:41
Lokalizacja: *************** Ostrzeżenia: 4/5

Postautor: Mateusz414 » 26 sie 2010 12:51

http://tworki.eu/index.php?option=com_c ... &Itemid=32

Izba Przyjęć Drukuj E-mail
Izby przyjęć: czynne całą dobę.


Psychiatryczna:
tel.: 022 739-13-26




Neurologiczna:
tel.: 022 739-12-90






Izba przyjęć:


Poprzez Izbę przyjęć pacjenci (od 18 roku życia) przyjmowani są do oddziałów psychiatrycznych całodobowych i oddziału dziennego, do oddziału neurologicznego i odwykowego. Lekarze i pielęgniarki pełnią dyżury codziennie przez 24 godziny. Do zadań Izby Przyjęć należy obsługa medyczna i administracyjna związana z kwalifikowaniem pacjentów, zgłaszających się do Szpitala oraz skierowanych przez lekarza lub uprawnioną instytucję do leczenia w formie stacjonarnej. Izba Przyjęć w ramach obsługi medycznej zapewnia przeprowadzenie badania lekarskiego, a w razie potrzeby niezbędnych badań diagnostycznych dla oceny wskazań zdrowotnych do leczenia szpitalnego i kwalifikacji pacjenta do odpowiedniego ze względu na rodzaj schorzenia oddziału szpitalnego lub innego właściwego zakładu opieki zdrowotnej oraz udziela w razie potrzeby pomocy doraźnej chorym, którzy nie zostali zakwalifikowani do leczenia szpitalnego lub zostali zakwalifikowani do leczenia w innym terminie (ew wpuszczenie do sali komputerowej). O przyjęciu do Szpitala decyduje pisemna zgoda osoby przyjmowanej lub przedstawiciela ustawowego albo opiekuna faktycznego, chyba że na mocy obowiązujących przepisów prawa możliwe jest przyjęcie do leczenia szpitalnego bez wyrażenia zgody. Osoby nie wymagające hospitalizacji - po zbadaniu przez lekarza &#8211; otrzymują odpowiednie informacje lub zalecenia. W przypadkach budzących wątpliwości istnieje możliwość badania komisyjnego z udziałem drugiego lekarz lub w razie określonej potrzeby - psychologa.
:lol:

InwestorS.A._47214
Podporucznik
Posty: 12429
Rejestracja: 20 sie 2005 02:19

Postautor: InwestorS.A._47214 » 26 sie 2010 12:53

miał 27 lat
skończył kiepskie studia

zapisał się do Platformy Obywatelskiej
został lokalnym urzędnikiem

i już zarabia 15 000 na miesiąc...

http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/EDD ... elski1.pdf

oj,
jakby tak sprawdzić komunistycznych fanatyków, z forum - to pewnie wszyscy z urzędów od PO

:)))

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Postautor: Sputnik » 26 sie 2010 12:55

Przyszedł baran spucka z dzwoneczkiem na szyi szef stada łowiec donalda.

i też becy be be be


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.goldenline.pl/grzegorz-lepianka


Firma:
Unia Polityki Realnej (Biuro Prasowe) (od 2009-10 do 2010-03)

Stanowisko:
kierownik biura prasowego, konsultant polityczny

Ta robota w UPR to była praca za seks ? Robiłeś tam za męską dziwkę ?

:lol:
Dwoma najpotężniejszymi wojownikami są cierpliwość i czas.
( hr. Lew Tołstoj )

Mateusz414
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 15 mar 2007 13:41
Lokalizacja: *************** Ostrzeżenia: 4/5

Postautor: Mateusz414 » 26 sie 2010 12:55

jak mialem 27 lat to nie mialem 15 tys ....

dupe_149142
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2641
Rejestracja: 18 sie 2007 15:12
Lokalizacja: z giełdy

Postautor: dupe_149142 » 26 sie 2010 12:57

http://tworki.eu/index.php?option=com_c ... &Itemid=32

Izba Przyjęć
Przyjęć w ramach obsługi medycznej zapewnia przeprowadzenie badania lekarskiego, a w razie potrzeby niezbędnych badań diagnostycznych dla oceny wskazań zdrowotnych do leczenia szpitalnego i kwalifikacji pacjenta do odpowiedniego ze względu na rodzaj schorzenia oddziału szpitalnego lub innego właściwego zakładu opieki zdrowotnej oraz udziela w razie potrzeby pomocy doraźnej chorym, którzy nie zostali zakwalifikowani do leczenia szpitalnego lub zostali zakwalifikowani do leczenia w innym terminie (ew wpuszczenie do sali komputerowej). O przyjęciu do Szpitala decyduje pisemna zgoda osoby przyjmowanej
:lol:
:lol: :lol:

a nie mówiłem że morwa w salce komputerowej
w sierpniu 2007 pomyslałem o przyszłej koniunkturze i jak pomyślałem tak wpisałem dupe - < naiwniak > ang.

MarceLPtaszek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2683
Rejestracja: 24 lis 2008 21:34
Lokalizacja: Jak najdalej od miejsca masowej produkcji tusko-matołków

Postautor: MarceLPtaszek » 26 sie 2010 12:58

Przyszedł baran spucka z dzwoneczkiem na szyi szef stada łowiec donalda.

i też becy be be be


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.goldenline.pl/grzegorz-lepianka


Firma:
Unia Polityki Realnej (Biuro Prasowe) (od 2009-10 do 2010-03)

Stanowisko:
kierownik biura prasowego, konsultant polityczny

Ta robota w UPR to była praca za seks ? Robiłeś tam za męską dziwkę ?

:lol:
Sputnik (ros. &#1057;&#1087;&#1091;&#1090;&#1085;&#1080;&#1082; - "towarzysz podróży w wyrafinowanej męskiej miłości") &#8211; rosyjskie słowo, które stało się synonimem sztucznego penisa

nie wiem o czym becysz baranku tuskowy i synonimie. Mnie twoje podróze nie obchodza nie rób podchodów pod moja osobę.
Migalski : Donald Tusk traktuje swoich wyborców jak Casanova traktował swoje kochanki najpierw uwodzi , nastepnie wykorzystuje a na koniec porzuca i zapomina.

Mateusz414
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 15 mar 2007 13:41
Lokalizacja: *************** Ostrzeżenia: 4/5

Postautor: Mateusz414 » 26 sie 2010 12:59

:shock: ](*,)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości