Był Egipt ,Węgry teraz .......

luźne dyskusje inwestorów
dario_68368
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2694
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00

Był Egipt ,Węgry teraz .......

Postautor: dario_68368 » 13 gru 2011 21:56

Cyt prezesa Kaczyńskiego

- Chcę wam tutaj przyrzec, że Prawo i Sprawiedliwość stanie na czele walki o Polskę suwerenną, o Polskę, która decyduje sama, o to, by nasz naród, by Polacy sami mogli decydować o tym, co dla nich ważne, co mniej ważne, a co najważniejsze. By sami mogli budować swoją pomyślność - podkreślił.

Jak dodał, stać nas na to. - Gdyby nie to chore państwo, gdyby nie te sojusze różnego rodzaju interesów i interesików, nasz naród znany z przedsiębiorczości parłby do przodu jak Chiny. Bylibyśmy na czele Europy, na czele świata. Dźwigamy na plecach potężny worek kamieni. Musimy go w końcu zrzucić, musimy się obudzić. Obudź się Polsko! - apelował.

"Jarosław! Jarosław! Jarosław!" - wołał tłum.


No to UJ już po Chinach :oops:

REKLAMA


inFIDELITY
Młodszy chorąży
Posty: 664
Rejestracja: 23 lut 2010 22:01

Re: Był Egipt ,Węgry teraz .......

Postautor: inFIDELITY » 13 gru 2011 22:00

Cyt prezesa Kaczyńskiego

- Chcę wam tutaj przyrzec, że Prawo i Sprawiedliwość stanie na czele walki o Polskę suwerenną, o Polskę, która decyduje sama, o to, by nasz naród, by Polacy sami mogli decydować o tym, co dla nich ważne, co mniej ważne, a co najważniejsze. By sami mogli budować swoją pomyślność - podkreślił.

Jak dodał, stać nas na to. - Gdyby nie to chore państwo, gdyby nie te sojusze różnego rodzaju interesów i interesików, nasz naród znany z przedsiębiorczości parłby do przodu jak Chiny. Bylibyśmy na czele Europy, na czele świata. Dźwigamy na plecach potężny worek kamieni. Musimy go w końcu zrzucić, musimy się obudzić. Obudź się Polsko! - apelował.

"Jarosław! Jarosław! Jarosław!" - wołał tłum.

Worek kamieni to on ma we łbie !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


No to UJ już po Chinach :oops:

BAN
Starszy plutonowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2011 14:05

Postautor: BAN » 13 gru 2011 22:22

Rudy jak zaczął Irlandię budować od razu z torbami poszli mają moc nasi :lol:

TIV5
Chorąży sztabowy
Posty: 6380
Rejestracja: 09 paź 2007 01:34
Lokalizacja: Tasmania
Kontakt:

Postautor: TIV5 » 13 gru 2011 22:24

Co robił Kaczyński 13 grudnia 1981 roku?

Nie wszystkich ówczesnych opozycjonistów obudzili kołaczący do drzwi funkcjonariusze. Jarosław Kaczyński zdążył się wyspać, bo 13 grudnia 1981 roku - jak wynikałby z jego słów umieszczonych w trochę zapomnianym już wywiadzie - obudził się dopiero w południe

- Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest wyłączony - miał wspominać Jarosław Kaczyński w wywiadzie-rzece, którą dziennikarka Teresa Bochwic opublikowała w książce "Odwrotna strona medalu".

Co ciekawe, Kaczyński nie zorientował się, że wybuchł stan wojenny nawet wówczas, gdy wyszedł z domu na ulicę (czyżby nie mijał żadnych wozów opancerzonych ZOMO ani funkcjonariuszy milicji przy koksownikach?). Pewne jest to, że dotarł spokojnie na mszę.

- W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało... - dodał prezes PiS w rozmowie sprzed lat.

http://www.fakt.pl/Jaroslaw-Kaczynski-w ... 602,1.html

Rhistel
Sierżant
Posty: 52
Rejestracja: 04 lis 2011 00:55

Postautor: Rhistel » 13 gru 2011 22:24

To tylko pokazuje jak bardzo ten człowiek nie rozumie współczesnego świata.
W kontekście decydowaniu samemu o wszystkim....
Zarabiaj oficjalnie w grze online nawet 10-1500Euro.
Wypłata na konto bankowe lub Pay-Pal
http://www.anno1777.com/index.php?i=193531
Instrukcja:
https://docs.google.com/document/d/1axs ... cN9KI/edit

Toczek_595522
Starszy plutonowy
Posty: 25
Rejestracja: 13 gru 2011 18:02

Postautor: Toczek_595522 » 13 gru 2011 22:26

Rudy jak zaczął Irlandię budować od razu z torbami poszli mają moc nasi :lol:
oj majo :)

nn12
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 320
Rejestracja: 21 lis 2008 11:59

Postautor: nn12 » 13 gru 2011 22:29

To tylko pokazuje jak bardzo ten człowiek nie rozumie współczesnego świata.
W kontekście decydowaniu samemu o wszystkim....
Ja też nie rozumiem współczesnego świata, opartego na fałszu i manipulacji.

BAN
Starszy plutonowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2011 14:05

Postautor: BAN » 13 gru 2011 22:29

Rudy jak zaczął Irlandię budować od razu z torbami poszli mają moc nasi :lol:
oj majo :)
*** też chciał budować ***** im elektrownie :lol:

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Re: Był Egipt ,Węgry teraz .......

Postautor: alkoita_426746 » 13 gru 2011 22:33

Cyt prezesa Kaczyńskiego

- Chcę wam tutaj przyrzec, że Prawo i Sprawiedliwość stanie na czele walki o Polskę suwerenną, o Polskę, która decyduje sama, o to, by nasz naród, by Polacy sami mogli decydować o tym, co dla nich ważne, co mniej ważne, a co najważniejsze. By sami mogli budować swoją pomyślność - podkreślił.

Jak dodał, stać nas na to. - Gdyby nie to chore państwo, gdyby nie te sojusze różnego rodzaju interesów i interesików, nasz naród znany z przedsiębiorczości parłby do przodu jak Chiny. Bylibyśmy na czele Europy, na czele świata. Dźwigamy na plecach potężny worek kamieni. Musimy go w końcu zrzucić, musimy się obudzić. Obudź się Polsko! - apelował.

"Jarosław! Jarosław! Jarosław!" - wołał tłum.


No to UJ już po Chinach :oops:
Taaaaa.....weź pigułke.... biiippp ....weź pigułke..... biiipppp..... weź pigułke..... biiippp

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 13 gru 2011 22:37

Rudy jak zaczął Irlandię budować od razu z torbami poszli mają moc nasi :lol:

uj z irlandia to mala wyspa jest ale Chiny( no to jest cos) wladcy europy...swiata...ten koles sadzi chyba ze zyjemy w srodziemiu a on moze miec wladze saurona :lol: 8) :lol:

BAN
Starszy plutonowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2011 14:05

Postautor: BAN » 13 gru 2011 22:43

Rudy jak zaczął Irlandię budować od razu z torbami poszli mają moc nasi :lol:

uj z irlandia to mala wyspa jest ale Chiny( no to jest cos) wladcy europy...swiata...ten koles sadzi chyba ze zyjemy w srodziemiu a on moze miec wladze saurona :lol: 8) :lol:
niech CI rudy na łeb *** najlepiej i tak powiesz że deszcz pada jeden śmieszny i drugi też nie lepszy nie widzisz tego :lol:

instynkt
Chorąży sztabowy
Posty: 4729
Rejestracja: 09 sie 2011 20:08

Postautor: instynkt » 13 gru 2011 22:44

a to akurat racja :lol:

w ogóle przenoszenie i wykorzystywanie tragedii ludzi na dzisiejsze czasy po pierwsze jest nie trafione a po drugie nie w porządku

hasła patriotyczne też trochę mogą śmieszyć
w każdym razie do mnie żaden patriotyzm nie przemawia jako taki (flag nie wieszam a niektórymi strukturami państwa gardzę) ale w całej tej historii najbardziej mnie denerwuje niszczenie ludzi zwykłych ludzi za pomocą aparatu państwowego

a aparatem państwowym był między innymi jaruzelski

dziś w dobie internetu gdyby po świecie zakrążyły zdjęcia z tortur i mordów na Polakach i nie tylko pewnie jaruzelski skończyłby jak hussajn który zostal stracony za wytrucie t narodu

w tamtym czasie jaruzelski miał szczęscie, że nie było internetu i tak szybkich relacji z jego wyczynów

głownie chodzi o niszczenie i mordowanie ludzi oraz przyzwolenie i ukrywanie tego

ważne i godne potępienia było też straszenie zsyłkami ( ludzie bali się tego) co znaczy, że aparat państwoy wiedział o tym i co gorsze grał na tej nucie

dziś strącenie jaruzelskiego przyniosłoby odwrotny skutek jednak kolorozywanie, umniejszanie i usprawiedliwianie a na końcu współczucie z powodu wieku i choroby jest irytujące bo wiemy jak duże miał szczęscie w stosunku do hitlera, hussajna czy czauczesku

co jeszcze ciekawsze kwaśniewksi wysłał wojska do iraku ( choć broni biologicznej nie znaleziono to mimo wszystko faktem jest, ze hussajn wytruł swój naród mieszkający na tamtych ziemiach) a przypadek polski umniejsza

Jestem przekonany, że gdyby sytuacja odbywała się dziś i świat obiegłyby zdjęcia i filmy z mordów i tortów to jaruzelski skończyłby jak kadafii czy hussajn
end

BAN
Starszy plutonowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2011 14:05

Postautor: BAN » 13 gru 2011 22:47

a to akurat racja :lol:

w ogóle przenoszenie i wykorzystywanie tragedii ludzi na dzisiejsze czasy po pierwsze jest nie trafione a po drugie nie w porządku

hasła patriotyczne też trochę mogą śmieszyć
w każdym razie do mnie żaden patriotyzm nie przemawia jako taki (flag nie wieszam a niektórymi strukturami państwa gardzę) ale w całej tej historii najbardziej mnie denerwuje niszczenie ludzi zwykłych ludzi za pomocą aparatu państwowego

a aparatem państwowym był między innymi jaruzelski

dziś w dobie internetu gdyby po świecie zakrążyły zdjęcia z tortur i mordów na Polakach i niektylko pewnie jaruzelski skończyłby jak hussajn który też wytruł swój naród

w tamtym czasie jaruzelski miał szczęscie, że nie było internetu i tak szybkich relacji z ich wyczynów

głownie chodzi o niszczenie i mordowanie ludzi oraz przyzwolenie i ukrywanie tego

ważne i godne potępienia było też straszenie zsyłkami ( ludzie bali się tego) co znaczy, że aparat państwoy wiedział o tym i co gorsze grał na tej nucie

dziś strącenie jaruzelskiego przyniosłoby odwrotny skutek jednak kolorozywanie, umniejszanie i usprawiedliwianie a na końcu współczucie z powodu wieku i choroby jest irytujące bo wiemy jak duże miał szczęscie w stosunku do hitlera, hussajna czy czauczesku

co jeszcze ciekawsze kwaśniewksi wysłał wojska do iraku ( choć broni biologicznej nie znaleziono to mimo wszystko faktem jest, ze hussajn wytruł swój naród mieszkający na tamtych ziemiach) a przypadek polski umniejsza

Jestem przekonany, że gdyby sytuacja odbywała się dziś i świat obiegłyby zdjęcia i filmy z mordów i tortów to jaruzelski skończyłby jak kadafii czy hussajn
a *** prawda my nie mamy ropy :lol:

instynkt
Chorąży sztabowy
Posty: 4729
Rejestracja: 09 sie 2011 20:08

Postautor: instynkt » 13 gru 2011 22:50

a to akurat racja :lol:

w ogóle przenoszenie i wykorzystywanie tragedii ludzi na dzisiejsze czasy po pierwsze jest nie trafione a po drugie nie w porządku

hasła patriotyczne też trochę mogą śmieszyć
w każdym razie do mnie żaden patriotyzm nie przemawia jako taki (flag nie wieszam a niektórymi strukturami państwa gardzę) ale w całej tej historii najbardziej mnie denerwuje niszczenie ludzi zwykłych ludzi za pomocą aparatu państwowego

a aparatem państwowym był między innymi jaruzelski

dziś w dobie internetu gdyby po świecie zakrążyły zdjęcia z tortur i mordów na Polakach i niektylko pewnie jaruzelski skończyłby jak hussajn który też wytruł swój naród

w tamtym czasie jaruzelski miał szczęscie, że nie było internetu i tak szybkich relacji z ich wyczynów

głownie chodzi o niszczenie i mordowanie ludzi oraz przyzwolenie i ukrywanie tego

ważne i godne potępienia było też straszenie zsyłkami ( ludzie bali się tego) co znaczy, że aparat państwoy wiedział o tym i co gorsze grał na tej nucie

dziś strącenie jaruzelskiego przyniosłoby odwrotny skutek jednak kolorozywanie, umniejszanie i usprawiedliwianie a na końcu współczucie z powodu wieku i choroby jest irytujące bo wiemy jak duże miał szczęscie w stosunku do hitlera, hussajna czy czauczesku

co jeszcze ciekawsze kwaśniewksi wysłał wojska do iraku ( choć broni biologicznej nie znaleziono to mimo wszystko faktem jest, ze hussajn wytruł swój naród mieszkający na tamtych ziemiach) a przypadek polski umniejsza

Jestem przekonany, że gdyby sytuacja odbywała się dziś i świat obiegłyby zdjęcia i filmy z mordów i tortów to jaruzelski skończyłby jak kadafii czy hussajn
a *** prawda my nie mamy ropy :lol:
mamy gaz łupkowy :oops: :lol:

akurat nie mam wątpliwości co do głownych powodów wejścia do iraku ale faktem też jest, ze hussajn wytruł naród i od razu został strącony za to

więc jakby nie patrzeć wejście było ulga dla irakijczyków ( dla części zwolenników może nie ale dla niszczonych tak)

i taka sama sytuacja była w Polsce

część osób sobie chwali bo za oknem niczego złego nie widzieli ale dziś już wiemy, że w tym czasie mordowano, torturowano i szantażowano ( zsyłką)
end

wizytator_576027
Starszy chorąży
Posty: 1799
Rejestracja: 04 gru 2011 09:39
Lokalizacja: Śląsk

Postautor: wizytator_576027 » 13 gru 2011 22:50

a to akurat racja :lol:

w ogóle przenoszenie i wykorzystywanie tragedii ludzi na dzisiejsze czasy po pierwsze jest nie trafione a po drugie nie w porządku

hasła patriotyczne też trochę mogą śmieszyć
w każdym razie do mnie żaden patriotyzm nie przemawia jako taki (flag nie wieszam a niektórymi strukturami państwa gardzę) ale w całej tej historii najbardziej mnie denerwuje niszczenie ludzi zwykłych ludzi za pomocą aparatu państwowego

a aparatem państwowym był między innymi jaruzelski

dziś w dobie internetu gdyby po świecie zakrążyły zdjęcia z tortur i mordów na Polakach i nie tylko pewnie jaruzelski skończyłby jak hussajn który zostal stracony za wytrucie t narodu

w tamtym czasie jaruzelski miał szczęscie, że nie było internetu i tak szybkich relacji z jego wyczynów

głownie chodzi o niszczenie i mordowanie ludzi oraz przyzwolenie i ukrywanie tego

ważne i godne potępienia było też straszenie zsyłkami ( ludzie bali się tego) co znaczy, że aparat państwoy wiedział o tym i co gorsze grał na tej nucie

dziś strącenie jaruzelskiego przyniosłoby odwrotny skutek jednak kolorozywanie, umniejszanie i usprawiedliwianie a na końcu współczucie z powodu wieku i choroby jest irytujące bo wiemy jak duże miał szczęscie w stosunku do hitlera, hussajna czy czauczesku

co jeszcze ciekawsze kwaśniewksi wysłał wojska do iraku ( choć broni biologicznej nie znaleziono to mimo wszystko faktem jest, ze hussajn wytruł swój naród mieszkający na tamtych ziemiach) a przypadek polski umniejsza

Jestem przekonany, że gdyby sytuacja odbywała się dziś i świat obiegłyby zdjęcia i filmy z mordów i tortów to jaruzelski skończyłby jak kadafii czy hussajn
taa, tylko Rumuni mieli internet :lol:
Obrazek
-----------------
siadaj kurduplu !


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości