Inwestycja środków ze sprzedaży mieszkania

luźne dyskusje inwestorów
Alex33
Starszy sierżant sztabowy
Kontakt:

Inwestycja środków ze sprzedaży mieszkania

Postautor: Alex33 » 20 sty 2016 08:40

Sprzedałem w Warszawie odziedziczone mieszkanie. Na konto wpłynęła spora suma. Zastanawiam się nad zainwestowaniem tych środków, pytanie w co? Jakieś pomysly, sugestie, podpowiedzi? Mowa o kwocie w granicach 300k zł.

muminek1
Podporucznik

Re: Inwestycja środków ze sprzedaży mieszkania

Postautor: muminek1 » 20 sty 2016 09:01

Sprzedałem w Warszawie odziedziczone mieszkanie. Na konto wpłynęła spora suma. Zastanawiam się nad zainwestowaniem tych środków, pytanie w co? Jakieś pomysly, sugestie, podpowiedzi? Mowa o kwocie w granicach 300k zł.
juz to bylo

idiota z forum pyta debili z forum w co zainwestowac milion zlotych

stilzkil
Sierżant sztabowy

Postautor: stilzkil » 20 sty 2016 09:48

Nie unoś się tak.Akurat kwota tych 300 tys. złotych to nie są jakieś bardzo duże pieniadze. Sama jestem zdania,że nie powinieneś sprzedawać mieszkania w Warszawie bo dobrze jest trzymać pieniądze w takiej formie ( jest to troche bezpieczniejsze niz nasza złotówka, która jest dość słaba walutą...).

Oszczędzanie na funduszach inwestycyjnych jest obecnie troche ryzykowne. Zastanów się nad jakąs lokatą. Tutaj masz ranking na ten miesiąc:
http://direct.money.pl/sekcje/ranking-l ... czen-2016/

Wprawdzie oprocentowanie lokat nie jest wysokie ale jest to lepsze niż trzymanie kasy w skarpecie.

Wróć do „Hyde Park”