Mini ac do starszego auta

luźne dyskusje inwestorów
stilzkil
Sierżant sztabowy

Mini ac do starszego auta

Postautor: stilzkil » 29 sty 2016 07:40

Witam,

mam 17-letnie, stosunkowo unikatowe i utrzymujące cenę auto o wartości ok. 25000zł (Ford F-350). Niestety, nigdzie nie znalazłem możliwości kupna na niego AC, bądź też innego ubezpieczenia w tym stylu (mini casco). Smart Casco w Link4 ubezpiecza samochody do max 15 lat, PZU chyba juz nie ma swojego mini casco i nic wiecej nie znalazłem. Oczywiscie nie znalazłem ubezpieczyciela ktory chcialby zaoferować pełne AC :/. Czy ktos ma pomysl, gdzie mozna kupic wlasnie albo AC dla takiego auta, albo jakis dodatek do OC zabezpieczający auto? Najlepiej od kolizji ze zwierzętami, czy tez od stluczek parkingowych.

pitar
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: pitar » 29 sty 2016 10:57

A dowiadywałeś sie w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym? Czy jedynie zapytałeś w dwóch czy trzech? Najlepiej byłoby porozmawiać z doradcą w sprawie ubezpieczeń komunikacyjnych. Doradziłby Ci w jaki sposób można ubezpieczyć auto. Mozesz skontaktować się tutaj:
https://superpolisa.pl/

Na stronie jest numer do doradcy. Powinien Ci doradzić co warto jest brać a co nie.Osobiście jestem zdania,że lepiej jest dopłacić do normalnego AC bo mini ac nie ma dobrych warunków oraz znaczne ograniczenia.

Majk
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: Majk » 29 sty 2016 22:27

Ja mam w PZU mini casco, kontynuacja na auto 17 letnie.

Wróć do „Hyde Park”