Dobra zmiana wg PIS

luźne dyskusje inwestorów
KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: KOSA7 » 17 sie 2016 10:38

– Władysław Bartoszewski nie powinien być wyczytany podczas apelu pamięci. Nie wiadomo dlaczego został zwolniony z Auschwitz – powiedział poseł Stanisław Pięta w programie „Rzecz o Polityce" nadawanym w internetowej telewizji dziennika „Rzeczpospolita", tuż przed obchodami rocznicy powstania warszawskiego.

Sugestia, jakoby profesor Bartoszewski mógł współpracować z hitlerowcami, bardzo nie spodobała się dziennikarce Dorocie Wellman. Odniosła się ona do tej kontrowersyjnej wypowiedzi w felietonie dla „Wysokich Obcasów".
– Jakiś Pięta twierdzi, że Władysław Bartoszewski to podejrzana postać. Że uciekł z obozu koncentracyjnego i pewnie kolaborował z Niemcami. Że nie zasługuje na to, by Go wspomnieć w rocznicę powstania warszawskiego. Pośle Pięto, zasługujesz na oślą ławkę, bo twoją, nomen omen, piętą achillesową jest znajomość historii Polski. Nie dorastasz Profesorowi Bartoszewskiemu do pięt. Nigdy nie będziesz miał takich zasług dla Ojczyzny jak On. Nigdy Mu nie dorównasz przenikliwością i inteligencją. Nigdy świat o tobie nie usłyszy – napisała oburzona dziennikarka.

REKLAMA


Ctrl
Starszy chorąży
Posty: 1358
Rejestracja: 21 sty 2016 08:11
Kontakt:

Michnik przepoś Polaków za KOD, Ozjasza, Stefana i siebie!

Postautor: Ctrl » 17 sie 2016 11:10

manipulacje z *** Michnika
Obrazek

roso
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3879
Rejestracja: 13 cze 2007 09:32

Postautor: roso » 17 sie 2016 12:44

Macierewicz odznaczył Bartłomieja Misiewicza, młodego rzecznika MON, Złotym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju".

"Ja na swój zapracowałem w Iraku. Ale za co Misiewicz dostał, tego nie wiem... Mój brązowy ma jakąś wartość..." - skomentował żołnierz Michał Bardoń.


Medal "Za Zasługi dla Obronności Kraju" może być brązowy, srebrny albo złoty. Zgodnie z przepisami "przy nadawaniu medalu zachowuje się kolejność w jego stopniach", przy czym "nadanie srebrnego medalu może nastąpić po upływie co najmniej trzech lat od nadania medalu brązowego", a "nadanie złotego medalu może nastąpić po upływie co najmniej pięciu lat od nadania srebrnego medalu". Medal w danym stopniu otrzymuje się tylko raz. Misiewicz został uhonorowany złotym.


Jednym gestem pis dokonał ogromnej zniewagi i upodlenia zołnierzy,którzy często narażali własne życie dla dobra naszej ojczyzny.To tak jakby orła zniżyć do rangi świni.Nasi żołnierze nie zasłużyli na takie chamskie traktowanie.
HAŃBA! Jednym ruchem Maciarewicz skasował medale wszystkich tych, którzy otrzymali je za prawdziwą pracę dla Ojczyzny.
:oops: :oops: :oops: :oops:
Może skomentujesz również, czy PO nadając takie same medale kilka lat temu pani Magdzie Jehton i Markowi Niedźwiedzkiemu też zniżyła orła do rangi świni?
Odpowiedz czy wtedy PO dokonało ogromnej zniewagi i upodlenia żołnierzy narażających własne życie. Napisz jakie to w/wym. osoby mają wybitne zasługi dla Obronności Kraju. Ja myślę, że SB-ecka przeszłość pana Marka może być do tych zasług zaliczona. Pani Magda zasłużyła się czekoladowym orłem.

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 19 sie 2016 15:06

Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Ctrl
Starszy chorąży
Posty: 1358
Rejestracja: 21 sty 2016 08:11
Kontakt:

Brawo Partia Oszustów!!! Brawo chadecka PO!!!

Postautor: Ctrl » 19 sie 2016 17:18

Brawo TW Bolek, brawo TW Znak, Julia Pitera, Róża Thun, Rysiek Pet-ru brawo!!!

Obrazek

Obrazek

Kapsel100
Chorąży sztabowy
Posty: 6893
Rejestracja: 01 mar 2014 16:10

Postautor: Kapsel100 » 20 sie 2016 13:33

"Kaczyński nie zdał z klasy do klasy! Z czego dostał dwójki?..........

przez dwóje aż z trzech przedmiotów: przysposobienia wojskowego, polskiego i angielskiego

:roll:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... go/h52hgsm
John McCain: "Rosja to mafijna stacja benzynowa udająca państwo"

Obrazek

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 21 sie 2016 10:39

Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Postautor: krieger » 22 sie 2016 09:50

"Pamiętajcie, to nie kompetencje są głównym kryterium. Najważniejsza jest lojalność. Powołujemy tylko pewnych ludzi.."

– miał powiedzieć minister skarbu Dawid Jackiewicz na posiedzeniu komitetu wykonawczego PiS, które miało miejsce 10 lutego.
http://natemat.pl/174247,nie-kompetencj ... yzmu-w-pis
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 23 sie 2016 08:53

ODBIJE SIĘ TO NIE JEDNEMU CZKAWKĄ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finans ... oku/elbhh2
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 27 sie 2016 11:35

DAM TUTAJ TEN ARTYKUŁ BARDZO CIEKAWY PISZE W NIM O ,,chorobie karakana'' I ZAPRZECZENIU O DZIAŁALNOŚCI WAŁĘSY :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


http://opinie.wp.pl/antoni-dudek-o-jaro ... 572540545a
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: KOSA7 » 28 sie 2016 14:04

Do końca roku nasz kraj będzie oficjalnie zadłużony na bilion złotych.
Dług publiczny w Polsce, czyli zadłużenie wynikające z deficytów budżetowych kolejnych lat, długów samorządów oraz różnego rodzaju funduszy pozabudżetowych (np. Funduszu Ubezpieczeń Społecznych), przekracza już 975 mld zł.
Projekt budżetu na kolejny rok wskazuje, że dziura w budżecie zwiększy się do 59,3 mld zł. Dla porównania słynna "dziura Bauca" z 2001 roku miała tylko 32,4 mld zł, czyli 17 mld zł więcej niż zapisano wtedy w ustawie budżetowej. Minister straszył wówczas, że w 2002 roku deficyt może dojść do poziomu 60 mld zł. Obecnie prawie taka sama kwota w ogóle nie przeraża rządzących, nawet na etapie projektowania budżetu.

PiS zadłuża państwo. W czasach dobrobytu, a takie mamy, państwo powinno oszczędzać na lata chude. PiS przedkłada realizację obietnic wyborczych ponad zdrowy rozsądek.

Ctrl
Starszy chorąży
Posty: 1358
Rejestracja: 21 sty 2016 08:11
Kontakt:

szKODniki rozliczymy!

Postautor: Ctrl » 28 sie 2016 19:27

Obrazek
Obrazek
Obrazek

roso
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3879
Rejestracja: 13 cze 2007 09:32

Postautor: roso » 29 sie 2016 14:07

Macierewicz odznaczył Bartłomieja Misiewicza, młodego rzecznika MON, Złotym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju".

"Ja na swój zapracowałem w Iraku. Ale za co Misiewicz dostał, tego nie wiem... Mój brązowy ma jakąś wartość..." - skomentował żołnierz Michał Bardoń.


Medal "Za Zasługi dla Obronności Kraju" może być brązowy, srebrny albo złoty. Zgodnie z przepisami "przy nadawaniu medalu zachowuje się kolejność w jego stopniach", przy czym "nadanie srebrnego medalu może nastąpić po upływie co najmniej trzech lat od nadania medalu brązowego", a "nadanie złotego medalu może nastąpić po upływie co najmniej pięciu lat od nadania srebrnego medalu". Medal w danym stopniu otrzymuje się tylko raz. Misiewicz został uhonorowany złotym.


Jednym gestem pis dokonał ogromnej zniewagi i upodlenia zołnierzy,którzy często narażali własne życie dla dobra naszej ojczyzny.To tak jakby orła zniżyć do rangi świni.Nasi żołnierze nie zasłużyli na takie chamskie traktowanie.
HAŃBA! Jednym ruchem Maciarewicz skasował medale wszystkich tych, którzy otrzymali je za prawdziwą pracę dla Ojczyzny.
:oops: :oops: :oops: :oops:
Może skomentujesz również, czy PO nadając takie same medale kilka lat temu pani Magdzie Jehton i Markowi Niedźwiedzkiemu też zniżyła orła do rangi świni?
Odpowiedz czy wtedy PO dokonało ogromnej zniewagi i upodlenia żołnierzy narażających własne życie. Napisz jakie to w/wym. osoby mają wybitne zasługi dla Obronności Kraju. Ja myślę, że SB-ecka przeszłość pana Marka może być do tych zasług zaliczona. Pani Magda zasłużyła się czekoladowym orłem.
Jakoś nie mogę doczekać się twojego komentarza.

roso
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3879
Rejestracja: 13 cze 2007 09:32

Postautor: roso » 29 sie 2016 14:48

Do końca roku nasz kraj będzie oficjalnie zadłużony na bilion złotych.
Dług publiczny w Polsce, czyli zadłużenie wynikające z deficytów budżetowych kolejnych lat, długów samorządów oraz różnego rodzaju funduszy pozabudżetowych (np. Funduszu Ubezpieczeń Społecznych), przekracza już 975 mld zł.
Projekt budżetu na kolejny rok wskazuje, że dziura w budżecie zwiększy się do 59,3 mld zł. Dla porównania słynna "dziura Bauca" z 2001 roku miała tylko 32,4 mld zł, czyli 17 mld zł więcej niż zapisano wtedy w ustawie budżetowej. Minister straszył wówczas, że w 2002 roku deficyt może dojść do poziomu 60 mld zł. Obecnie prawie taka sama kwota w ogóle nie przeraża rządzących, nawet na etapie projektowania budżetu.

PiS zadłuża państwo. W czasach dobrobytu, a takie mamy, państwo powinno oszczędzać na lata chude. PiS przedkłada realizację obietnic wyborczych ponad zdrowy rozsądek.
Jak zwykle manipulujesz.
Autorem budżetu na 2015 r.z deficytem 55 mld zł. był rząd PO-PSL. Nie przypominam sobie żebyś porównywał go do dziury Bauca i protestował że PO zadłuża państwo. Nie pamiętam też twoich protestów jak poprzedni rząd kradł 150 mld z OFE. Cóż dziś znaczy te 60 mld deficytu przy ukradzionych 150.
Przez ostatnie 8 lat poprzednich rządów dług państwa został podwojony i dziś tylko jego obsługa kosztuję ok. 50 mld zł. Gdzie byłeś wtedy? Dlaczego nie biłeś na alarm?
Ja nie jestem zwolennikiem rozdawania pięniędzy ( 500+ , darmowe leki ) ale mimo wszystko wolę żeby 22 mld zł. dostało kilka milionów dzieci, niż by miało roztrwonić je to całe szemrane PO - wskie towarzystwo.
Nie chcę mi się szukać twoich postów na temat realizacji obietnic wyborczych złożonych przez PIS.Pamiętam jednak jak wtedy pisałeś, że PIS oszukał naród bo obiecał, a nie realizuje. Wręcz żądałeś ich realizacji. Było to około miesiąc po wyborach. Teraz jak realizuję ( choć jeszcze nie wszystkie ) to piszesz, że przedklada ich realizacje ponad zdrowy rozsądek. Wiele mnie się nie podoba w rządach PISu, ale życzę żeby się im udało i wierzę, że tak się stanie.
Tak samo jak PO wygrało wybory w 2007 r. również im życzyłem tego samego, choć wtedy raczej nie wierzyłem i miałem rację.

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 29 sie 2016 17:56

Nauczycielka mówi do Jasia:
- Jasiu, powiedz, gdzie pracuje twój tato. Nie ma się czego wstydzić !
Jasio, czerwony na twarzy, mówi:
- Mój tata tańczy nago przy rurze w klubie dla gejów.
Pani jest oczywiście w szoku, ale chwali Jasia za szczerość i odwagę i pozwala usiąść.
Jasio siada i mówi do kolegi z ławki:
- No i co miałem zrobić? Przyznać się, że jest działaczem PIS ?


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości