Dobra zmiana wg PIS

luźne dyskusje inwestorów
eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 22 sty 2019 14:42

NIEZŁA OBŁUDA ALE CO SIĘ DZIWIĆ ,,wicepremier-piotr-glinski-odebral-nagrode-czlowieka-wolnosci-2018-tygodnika-sieci ''

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



https://kultura.onet.pl/wiadomosci/wice ... ci/5hj8h42
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

REKLAMA


miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: miki331 » 22 sty 2019 21:21

"Zwolniono go z TVP Info. W Parlamencie Europejskim opowiedział o propagandzie w narodowej telewizji

Język nienawiści, manipulowanie faktami, rządowa propaganda i zaszczuwanie przeciwników politycznych – były dziennikarz TVP opowiedział w Parlamencie Europejskim, co się dzieje w telewizji narodowej w Polsce. Europosłowie PiS oskarżyli go o kłamstwo i szkalowanie dobrego imienia Polski.
– TVP została brutalnie przejęta przez partię rządzącą w Polsce, a wolność słowa i niezależność dziennikarska została zdeptana z taką siłą, jak nigdy wcześniej. Nie ma w TVP pluralizmu i niezależności oraz wymiany poglądów, jest za to brutalny atak na opozycję, język nienawiści i szczucie społeczeństwa, podsycanie negatywnych emocji. TVP pastwi się nad każdym, kto myśli inaczej niż PiS. Wykorzystuje do tego swoje programy – mówił w Parlamencie Europejskim Piotr Owczarski, były wieloletni dziennikarz TVP. Po tym jak w 2017 roku został zwolniony z TVP Info, rozpoczął walkę z telewizją publiczną.
Listy, w których opisywał, co się tam dzieje, wysłał wszędzie: do Kancelarii Prezydenta, ówczesnej premier Beaty Szydło, do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, do ministra kultury Piotra Glińskiego, do Rady Mediów Narodowych, Rzecznika Praw Obywatelskich, do szefa opozycyjnej PO Grzegorza Schetyny oraz do Ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej.
Tylko ten ostatni resort zareagował, wzywając TVP do wyjaśnień, ale nic z tego nie wynikło, więc Owczarski napisał także pismo do Parlamentu Europejskim. Po wielu miesiącach nadeszła odpowiedź: zaproszenie do wygłoszenia 5-minutowego przemówienia przed europarlamentarzystami.
– Po raz pierwszy od '89 roku telewizja nie jest publiczna, tylko należy do jednej partii: Prawa i Sprawiedliwości. Kiedy szef tej partii Jarosław Kaczyński przyjeżdża na wywiad, osobiście wita go prezes TVP Jacek Kurski, zresztą polityk PiS. To pokazuje uległość telewizji wobec dyktatu władz. Mówiłem o tym, jak doświadczonych dziennikarzy i wydawców zastępuje się żółtodziobami, którzy nic nie umieją, za to gorliwie wypełniają polecenia przełożonych. Łatwo nimi sterować, by realizowali partyjny przekaz. Wszyscy żyją w strachu, że przestaną dostawać dyżury, aż w końcu w ogóle nie pojawią się w grafiku. To będzie oznaczać, że nie będą też zarabiać, bo w TVP etaty mają nieliczni dziennikarze – opowiada Piotr Owczarski.
Kolejna sprawa, którą poruszył, dotyczyła niepisanego wymogu, by w każdym programie telewizyjnym pojawiał się polityk PiS. – Nawet w takich błahych sprawach jak dziura w moście wypowiada się radny albo burmistrz z PiS. Chodzi o to, by w widzach utrwalać, że politycy tej partii są wszędzie i osobiście pilnują interesów zwykłych Polaków – mówi były dziennikarz.

Piotr Owczarski opowiedział również europarlamentarzystom, jak program TVP Warszawa w czasie kampanii przed wyborami samorządowymi codziennie brutalnie atakował kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. – Celowo nie pokazywano jego wypowiedzi, tylko jakieś urywki. Natomiast przez resztę programu, czyli kilkanaście minut, pokazywano kandydata partii rządzącej.
– Ta telewizja zaszczuwa ludzi, tak jak zrobiła ze świętej pamięci prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem. To było prawdziwe pastwienie się nad nim. Najczęściej jakieś prawicowe media czy portale typu „W sieci”, „Do rzeczy” albo „wpolityce” podawały jakiegoś newsa o jego mieszkaniach czy kontach bankowych, a w TVP Info wydawca dzwonił do naszego oddziału w Gdańsku, by wysłano reportera z kamerą, by ten robił o tym temat materiał. Bez względu na koszty ten dziennikarz ma dopaść Adamowicza i zadać mu pytanie dotyczące najnowszych zarzutów. Robiło się wydania specjalne, zapraszało gości do programów publicystycznych, by godzinami rozmawiali „o podejrzanych machinacjach Adamowicza” – opowiada Piotr Owczarski.
Mówił też, że jeśli jakiś minister jedzie w teren, to TVP Info ma obowiązek wysłać za nim kamerę. – Każde ***** ministra musi być uwiecznione i pokazane telewidzom. Być może minister coś powie, trzeba tam być. Bo może potem ktoś zadzwoni i będzie awantura, że nie pokazujemy, co robią członkowie rządu – ironizuje Owczarski.
W Parlamencie Europejskim mówił również, że w TVP nie przestrzega się praw pracowniczych: nie ma umów o pracę, ubezpieczeń, chorobowego. Nie ma nawet wody do picia, bo z oszczędności została zlikwidowana. – Ludzie są przemęczeni, bo pracują niemal bez przerwy. Wbrew pozorom nie ma tam chętnych do pracy i oni ciągle mają braki – tłumaczy były dziennikarz.
Relacjonuje, że obecni na sali europosłowie PiS zarzucili mu kłamstwo. Oskarżyli go również o to, że szkaluje dobre imię Polski oraz TVP. – Doszło do awantury, jedna z europosłanek oświadczyła, że przyjechałem do Brukseli, by donosić na swój kraj. Przewodniczący udzielił mi głosu i odpowiedziałem jej, że przyjechałem tu w geście rozpaczy, bo w Polsce nie znalazłem sprawiedliwości – relacjonuje Owczarski.
Po długiej, trwającej ponad godzinę dyskusji PE zobowiązał Komisję Europejską do monitorowania sytuacji w mediach publicznych. Sprawą ma się zająć także Komisja Kultury, natomiast Parlament Europejski wystosuje pisma do instytucji nadzorujących media publiczne w Polsce i polskich władz. "

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 25 sty 2019 21:28

ŁADNE KWITY NA TĄ swoją bandę musi mieć ***,,kancelaria-sejmu-nie-potracila-kaczynskiemu-ani-zlotowki-chodzi-o-nieobecnosci '' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


https://wiadomosci.wp.pl/kancelaria-sej ... 739798657a
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 26 sty 2019 11:30

PIĘKNIE ALE CÓŻ mafia pedofilska ,,*** paetz-koncelebrowal-msze-mimo-zakazu-watykanu '' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:




https://wiadomosci.wp.pl/abp-paetz-konc ... 907515009a
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 26 sty 2019 14:56

NIECH KTOŚ MI POWIE JAK TU NIE ZAKLĄĆ ,,prawnik-nbp-tlumaczy-swoje-honorarium-obrona-interesu-narodowego-musi-kosztować '' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


https://wiadomosci.wp.pl/prawnik-nbp-tl ... 262018689a
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Kapsel100
Chorąży sztabowy
Posty: 6893
Rejestracja: 01 mar 2014 16:10

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: Kapsel100 » 28 sty 2019 10:03

Grubego aresztowali? Piekło zamarzło...

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-rz ... ny/fwg3bgd

:lol:
John McCain: "Rosja to mafijna stacja benzynowa udająca państwo"

Obrazek

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: miki331 » 28 sty 2019 10:46

Grubego aresztowali? Piekło zamarzło...

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-rz ... ny/fwg3bgd

:lol:
Jego mientkie pośladki już straciły na atrakcyjności ?!
Czemu Antek nie broni swego ulubionego pięknisia i czemu nie wzywa terytorialsów do obrony pupila !!

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 28 sty 2019 11:14

NA RAZIE parówę ZAPUSZKOWALI BĘDĄ MIEĆ CHŁOPAKI ZABAWĘ POD CELĄ ,CIEKAWE KIEDY córunię ZAMKNĄ ,,fundacja-corki-macierewicza-z-panstwowymi-dotacjami-za-pis-jej-przychody-wzrosly-kilkukrotnie '' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



https://wiadomosci.wp.pl/fundacja-corki ... 536726145a
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 30 sty 2019 13:45

ILE BY MOŻNA ŻYĆ URATOWAĆ ALE DLA *** I ojca oszusta NIE CZŁOWIEK JEST WAŻNY ,,ojciec oszust prosi-o-wsparcie-fundacji-nasza-przyszlosc'' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


https://kujawsko-pomorskie.onet.pl/tade ... sc/5z36834
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Kapsel100
Chorąży sztabowy
Posty: 6893
Rejestracja: 01 mar 2014 16:10

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: Kapsel100 » 31 sty 2019 10:27

Obrazek
John McCain: "Rosja to mafijna stacja benzynowa udająca państwo"

Obrazek

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 04 lut 2019 09:58

ILE JESZCZE BĘDĄ NAS DOIĆ ,,kierowca-kaczynskiego-zarabia-jak-premier-16-tys-zl-miesiecznie '' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


https://finanse.wp.pl/kierowca-kaczynsk ... 538266241a
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: miki331 » 04 lut 2019 12:36

Kolejna pisoska prowokacja !
"Rzeczpospolita"
"Przed atakiem na Magdalenę Ogórek reporter TVP z doklejoną sztuczną brodą i megafonem podburzał uczestników pikiety. - Hańba, agenci PiS-u! - krzyczał.
Wyjeżdżającą z TVP Info po dyżurze Magdalenę Ogórek otoczyli uczestnicy pikiety, protestujący przeciwko działaniom telewizji publicznej. Uniemożliwiono jej wyjazd, auto oklejono kartkami, a samą dziennikarkę obrzucono wyzwiskami.
Atak na prowadzącą program "W tyle wizji" skrytykowały wszystkie środowiska polityczne.
Nagrania świadków obecnych pod siedzibą TVP Info wskazują jednak, że tuż przed atakiem na Ogórek w grupę protestujących ludzi wmieszał się reporter współpracujący z dziennikarką - Mikołaj Andrzej Janusz, w mediach społecznościowych używający nicka Jaok. Mężczyzna miał doklejoną sztuczną brodę i przez megafon wznosił okrzyki w rodzaju "Hańba agenci PiS!".
Został rozpoznany. "Pokaż twarz, Jaoku!" - odpowiedzieli mu uczestnicy pikiety.
Komentatorzy sądzą, że cała akcja była "ustawką", o czym może świadczyć uśmiech na twarzy Magdaleny Ogórek, odjeżdżającej z pl. Powstańców Warszawy.

Pikieta pod TVP
Pracownik TVP w przebraniu, z głośnikiem i kamerą, wchodzący w pikietujących ludzi po to, aby podsycać agresję.
Prawdopodobnie wyjścia innych dziennikarzy byly typową reżimową prowokacją, bo jak wytłumaczyć uśmiech na twarzy "zastraszonej" M. Ogórek? pic.twitter.com/JS0ct42rcu
— wolne-media.pl ????? (@wolne_media_pl) 3 lutego 2019
Sam Mikołaj Janusz stwierdził w TVP Info, że został brutalnie kopnięty w piszczel i uderzono go w rękę. Dodał, że osobę o drobniejszej niż jego posturze uczestnicy pikiety "chyba by rozszarpali".

.@JaokJanusz: zostałem uderzony w rękę i kopnięty w piszczel; gdyby ktoś mniejszy ode mnie znalazł się w tej sytuacji, to rozszarpaliby go chyba#wieszwiecej @tvp_info pic.twitter.com/TcWA30wkL4
— portal tvp.info ???? (@tvp_info) 3 lutego 2019
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... spartanntp

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: miki331 » 04 lut 2019 23:44

A teraz coś z blogu Marka Migalskiego .
Był kiedyś członkiem PIS a nawet europosłem i zapewne doskonale wie co pisze !!
"Często porównuje się PiS do sekty. Do analizy struktury i specyfiki samej partii lepsze byłoby jednak porównanie do gangu narkotykowego. Kaczyński ma bardziej wyznawców, niż wyborców i każdy lider może mu tylko zazdrościć. Czego? Tego, że cokolwiek powie, jakikolwiek manewr zrobi, w którąkolwiek pójdzie stronę, jego wyborcy łykną to i podążą za nim. Ziobro jest jego następcą? Ok. Ziobro jest zdrajcą? Też ok. Traktat Lizboński jest dla nas dobry? Się wie! Lizbona pozbawia nas podmiotowości? Tylko zdrajcy tego nie widzą! Itp., itd......
Ale mało kto dostrzega, że aparat partyjny już taki ideowy i zaślepiony nie jest. Traktują PiS jako niezłe i dochodowe przedsiębiorstwo. Przypominają w tym dealerów narkotykowych, którzy maluczkim dostarczają jakiś shit, ale sami tego do ust nie biorą. Wyborcy są karmieni środkami, które wywołują u nich stanu uniesienia, wizje, halucynacje i odjazdy. Ale sami dealerzy nie dotykają tego towaru. Za to brutalnie walczą o to, żeby na swoim terenie być najsilniejszymi."
( z blogu )

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 05 lut 2019 21:56

ARTYKUŁ Z NAZWISKIEM kryże WARTO POCZYTAĆ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


https://ksiazki.wp.pl/jego-glowy-zazada ... 669195905a
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 07 lut 2019 22:15

I DALEJ PODATNIK DOSTANIE PO KIESZENI ,,kolizja-rzadowej-limuzyny '' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

https://fakty.interia.pl/galerie/kraj/k ... AId,320508


Obrazek
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości