Co czytacie w wolnych chwilach?

luźne dyskusje inwestorów
miki331
Podporucznik

Re: Co czytacie w wolnych chwilach?

Postautor: miki331 » 27 cze 2018 15:35

Dla żądnych mocnych (i nieco mrocznych) wrażeń :
Chris Carter
Mo Hyder
Katrin Slaughter
Lisa Gardner
Poza tym lubię Michaela Connelly, Roberta Craisa, Harlana Cobena

monia12qwerty
Starszy szeregowy

Postautor: monia12qwerty » 20 lip 2018 11:43

Polecacie jakąś dobrą ksiązke?

agnieszka_krzycka
Szeregowy

Postautor: agnieszka_krzycka » 30 lip 2018 16:14

Ja lubię czytać o nowych technologiach i rozwiązaniach. Stale wyszukuję nowinek dla usprawnienia firmy, stało się to moim hobby:) szukam zwykle na polskich i niemieckich stronkach. Ostatnio zainteresowała mnie automatyzacja, ale nie w firmach produkcyjnych tylko w biznesie, raczkujący jeszcze temat w Polsce. Wyzwanie podjęła jedna z warszawskich firm IT - jak dla mnie, świetnie sobie poradzili z materiałem - i ciekawy, i przystępnie napisany. Jestem żółtodziobem w tym zakresie, ale teraz czuje się jak specjalista:) oceńcie sami - https://automatyzacjawbiznesie.pl/

Gigismara
Sierżant sztabowy

Postautor: Gigismara » 17 wrz 2018 07:19

Ja czytam wiele rzeczy, ale ostatnio coraz częściej czytam blog skierowany do osób starszych. Na początku myślałam, ze to strona, która kompletnie niczego nie wniesie w życie seniorów, ale bardzo się myliłam. Na stronie znaleźć mozna cała masę bardzo przydatnych artykułów, które poruszają kwestie zarówno zdrowotne jak i urzędowe. Dzisiaj np. czytałam artykuł o pustym gnieździe znajdujący się tutaj https://zycieseniora.com/zdrowie-senior ... zych-osob/ . Polecam!

mostowinka
Kapral

Postautor: mostowinka » 18 wrz 2018 09:06

Ja najczęściej sięgam po kryminały, książki przygodowe albo jakieś dokumentalne. Jeśli chodzi o autorów, to ostatnio zwykle wybieram Bondę, Mroza, Miłoszewskiego i Michalak :)

paker
Sierżant

Postautor: paker » 21 wrz 2018 12:17

Czytanie rozpoczęte. Jest do kupienia za 25 zł na Livro.

Obrazek

Wróć do „Hyde Park”