Pracowniczy program emerytalny

luźne dyskusje inwestorów
Alex33
Starszy sierżant sztabowy
Kontakt:

Pracowniczy program emerytalny

Postautor: Alex33 » 09 wrz 2016 09:11

Witam, mam pytanie dotyczące oszczędzania na emeryturze. Słyszełam o programach prowadzonych przez pracodawców, czy mogę taką chęć zgłosić szefowi. Jak to zrobić. Ktoś może wie?

pitar

Postautor: pitar » 09 wrz 2016 11:54

Sugeruję zorientować się czy jest możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego w Twojej firmie. Program taki inicjuje pracodawca. U nas w firmie jest taki program , sam obecnie w nim jestem . Jest to ubezpieczenie na życie połączone z inwestycją w ramach 3 filaru. Z uwagi na to,że firma wykupiła je dla wielu osób ma ono bardzo korzystne warunki O wiele lepsze niż gdyby ubezpieczenie takie kupowała osoba indywidualna.
Zerknij sobie na opis takiego programu na stronie pzu:
http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia/ppe

Wszystko jest tam rzetelnie opisane.

drinker
Starszy plutonowy

Postautor: drinker » 04 gru 2016 16:05

Dobre tanie oc to produkt który wymaga szukania, Również ubezpieczenie pracownicze ma podobne właściwości - trzeba pytać o ofert w rożnych firmach.

Kupermach

Postautor: Kupermach » 08 gru 2016 08:22

A jak się ma polisa ubezpieczeniowa, o której mówicie w wypadku rozwodu? Jeżeli polisa jest na współmałżonków to oboje mają prawo ją zachować? Szukam adwokat katowice rozwody w tej sprawie ale pomyślałem, że zapytam też na naszym forum :)

Wróć do „Hyde Park”