Doradzicie jaki zegarek kupić?

luźne dyskusje inwestorów
stilzkil
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 12 maja 2015 14:51

Doradzicie jaki zegarek kupić?

Postautor: stilzkil » 21 lis 2016 06:29

Od prawie 3 dni oglądam tylko zegarki w sieci i nie mogę się zdecydować na żaden konkretny. Założyłem sobie budżet do 1000 zł. W tej cenie niby dostanę zegarki szwajcarskie, ale nie odpowiada mi ich wygląd ( są proste oraz na pasku a sam wolałbym coś na bransolecie ).
Spodobały mi się natomiast dwa zegarki od Hugo Bossa:
http://zegarkihugoboss.pl/sao-paulo/
http://zegarkihugoboss.pl/paris/

Czy możecie napisac tutaj opinię o wyżej wymienionych zegarkach? Czy podobają się Wam?

REKLAMA


W. D. Gann
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 14 wrz 2008 13:44

Postautor: W. D. Gann » 23 lis 2016 17:47

Mam Casio i mogę polecić. Połączenie rozsądnej ceny z japońską jakością :)

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 26 lis 2016 21:08

daj spokój, HB to ubrania a nie zegarki.
Osobiście z HB mam sporo jeansów i w mojej ocenie są najlepsze jakościowo i najlepiej dopasowane.

Casio to dobre dla nastolatka, jak widzę dorosłego faceta, który ma na ręku casio, to śmiać mi się chce :lol:

ja osobiście mam od paru lat Festinę i bardzo jestem z niej zadowolony. Kupiłem wtedy najnowszy model i do dziś zwraca on uwagę :D

za tą kwotę co masz to ja bym wybierał Festina, Certina, Tissot

michsob
Sierżant
Posty: 40
Rejestracja: 24 lut 2016 17:43

Postautor: michsob » 27 lis 2016 17:35

Sklep Porsche jest na pewno miejscem, gdzie znajdziecie świetne zegarki. Myślę, że warto tam zajrzeć - wybór mają spory i każdy znajdzie coś dla siebie. To będzie dobry wybór na lata :)

galantis
Starszy sierżant
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2016 18:45

Postautor: galantis » 13 lut 2017 19:48

Hugo Boss to naprawdę dobra marka, warto brać. Tylko porównaj sobie ceny w różnych miejscach. Tutaj na przykład masz sklep z zegarkami online - e-watches.pl , gdzie mają konkurencyjne ceny, a jeszcze często się zdarzają promocje. Warto sobie zerknąć

Stonka
Sierżant sztabowy
Posty: 151
Rejestracja: 11 sty 2017 11:33

Postautor: Stonka » 14 lut 2017 08:11

Ale pewnie też sporo kosztują takie zegarki


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości