Jaki jest najlepszy okres na zakup maszyny do lodów?

luźne dyskusje inwestorów
janekbiznes
Starszy sierżant

Jaki jest najlepszy okres na zakup maszyny do lodów?

Postautor: janekbiznes » 22 sty 2017 10:02

Witam, pytanie jak w temacie: Jaki jest najlepszy okres na zakup maszyny do lodów? W internecie wyczytałem że luty-marzec są targi. W styczniu, w czasie targów, a może po targach ?? Przed sezonem z tego co słyszałem jest najdrożej ?? Proszę o fachową odpowiedz.

samozatrudniony
Kapral
Kontakt:

Postautor: samozatrudniony » 23 sty 2017 12:52

Jakie targi masz na myśli ?

Myers
Młodszy chorąży sztabowy

Re: Jaki jest najlepszy okres na zakup maszyny do lodów?

Postautor: Myers » 23 sty 2017 13:00

Witam, pytanie jak w temacie: Jaki jest najlepszy okres na zakup maszyny do lodów? W internecie wyczytałem że luty-marzec są targi. W styczniu, w czasie targów, a może po targach ?? Przed sezonem z tego co słyszałem jest najdrożej ?? Proszę o fachową odpowiedz.
Myślę że tak wrzesień - październik,
by nabrała mocy przerobowej
na następny sezon :lol: :lol: :lol: :lol:

stilzkil
Sierżant sztabowy

Re: Jaki jest najlepszy okres na zakup maszyny do lodów?

Postautor: stilzkil » 24 sty 2017 08:30

Chodzi CI pewnie o targi biznesowe? Jeśli tak to sugerowałbym zorientować się na forach branżowych. Powinni Ci napisać mniej więcej kiedy spodziewać się takich targów.

Możesz jeszcze popytać się o koszta takich maszyn bezpośrednio w firmach, które sprzedają maszyny do lodów.Nie sądzę, aby cena znacznie rózniła sie od tej jaka byłabym Ci zaoferowana na targach. Na przykład:
http://www.automatydolodow.com.pl/autom ... w-wloskich

Wróć do „Hyde Park”