Jaką technikę druku wybrać do koszulek na konferencję?

luźne dyskusje inwestorów
annabajon
Sierżant sztabowy

Jaką technikę druku wybrać do koszulek na konferencję?

Postautor: annabajon » 26 paź 2017 14:21

W firmie szykuje nam się spora konferencja promocyjna. Tak wiec chcieliśmy zamówić dla uczestników koszulki na tę okazję.
Wymagania
niewysoka cena
koniecznie każda koszulka ma być zadrukowana logo
no i nie chcemy zamawiać jakiegos szajsu. Jednak wypadałoby zamówić koszulki w dobrej jakośći. Co doradzicie?

pitar
Starszy sierżant sztabowy

Re: Jaką technikę druku wybrać do koszulek na konferencję?

Postautor: pitar » 27 paź 2017 06:53

W firmie szykuje nam się spora konferencja promocyjna. Tak wiec chcieliśmy zamówić dla uczestników koszulki na tę okazję.
Wymagania
niewysoka cena
koniecznie każda koszulka ma być zadrukowana logo
no i nie chcemy zamawiać jakiegos szajsu. Jednak wypadałoby zamówić koszulki w dobrej jakośći. Co doradzicie?
W jakiej ilości chcecie zamówić koszulki? Bo jeśli ma to być konferencja to wnioskuję,ze w większej. Jeśli tak to proponowałbym zamówić do firmy coś w sitodruku. Przy dużej ilości koszulek nadruk nie jest drogi. Jednocześnie jest bardzo wytrzymały Taka koszulka zniszczy się dopiero jak materiał stanie sie nie do użytku.
Trochę wiem z czym to się je ponieważ jako młodzik pracowałem w hurtowni koszulek i widziałem jak wygladają karuzele sitodrukowa i inne urzadzenia do takiego druku.
https://www.reflect.pl/na-czym-mozna-wy ... odruk.html
Ogólnie fajna i ciekawa technika. Możesz poszukać w sieci filmików, zeby zobaczyć jak to mniej więcej wygląda.

Wróć do „Hyde Park”