Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

luźne dyskusje inwestorów
H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

Postautor: H.A.N.Z.O » 28 lut 2018 10:02

Nawet 300-700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW, gdy powstaną tworzone przez rząd pracownicze plany kapitałowe. Początki będą jednak skromniejsze, choć zainteresowanie ze strony inwestorów powinno pojawić się szybko.

Jednak zainteresowanie inwestorów może pojawić się bardzo wcześnie, bo będą oni chcieli antycypować przyszłe wzrosty notowań, gdy na giełdę będzie trafiać coraz więcej pieniędzy.

http://biznes.interia.pl/gieldy/news/na ... 58489,1844

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7441
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

Postautor: NiKtoś » 28 lut 2018 10:39

Mam nadzieje ze to jakas pomylka.. Po H.. nabijac kabce Patro, Krauzemu , bulgarom i polkicm zlodziejom..?? Bez powolania odpowiedniego nazdoru nie pakowac tu ani zlotowki !!
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

Postautor: H.A.N.Z.O » 28 lut 2018 11:20

Mam nadzieje ze to jakas pomylka.. Po H.. nabijac kabce Patro, Krauzemu , bulgarom i polkicm zlodziejom..?? Bez powolania odpowiedniego nazdoru nie pakowac tu ani zlotowki !!
ich juz nie ma
czasy inwestorow typu krauze karkosiki krzyszotfy moski czy inne patrowicze dawno minely
i nie wroca - to byl po prostu pewien etap zycia naszej gpw taki swego rodzaju folklor
a sami inwestorzy zdążyli sie skomprowitowac
dzis juz magia nazwiska nie dziala inwestorzy przestali byc naiwni
licza sie tylko dobre biznesy
czasy gieldowych cinkciarzy bezpowrotnie minely

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

Postautor: SHUN_TZU » 28 lut 2018 15:53

Mam nadzieje ze to jakas pomylka.. Po H.. nabijac kabce Patro, Krauzemu , bulgarom i polkicm zlodziejom..?? Bez powolania odpowiedniego nazdoru nie pakowac tu ani zlotowki !!
ich juz nie ma
czasy inwestorow typu krauze karkosiki krzyszotfy moski czy inne patrowicze dawno minely
i nie wroca - to byl po prostu pewien etap zycia naszej gpw taki swego rodzaju folklor
a sami inwestorzy zdążyli sie skomprowitowac
dzis juz magia nazwiska nie dziala inwestorzy przestali byc naiwni
licza sie tylko dobre biznesy
czasy gieldowych cinkciarzy bezpowrotnie minely
o czym Ty piszesz...NiKtoś dobrze prawi albo spiszemy nowy regulamin działania GPW albo będzie to dalej szulernia...tamtych nie ma bo nie ma i tyle...
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

Postautor: pazdzioch » 28 lut 2018 16:45

komus bardzo zalezy zmienic trend na bananie

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

Postautor: Caius Cosades » 28 lut 2018 17:47

Pie*dole to mam płacić 50 zł więcej przez 35 lat żeby po 65 roku życia dostawać średnio (okres życia mężczyzn) przez 5 lat 10 zł więcej emerytury a po śmierci ZUS zaku*wi mi całą emeryturę i wszystkie odłożone na nią pieniądze. Dlatego właśnie głosuje na PiS tylko jak nie mogę na JKM :twisted:

A to Folskdojcze chciało tak zrobić żeby chłop zapie*dalał 48 lat (jeśli nie pójdzie na studia) i dostawał średnio niecałe 3 lata emeryturę.

Przez tyle lat odłożył bym na lokacie przy minimalnej tylko pensji ponad 600 tys i mógłbym pójść na emeryturę w wieku 60 lat i dostawałbym około 5 tysięcy na miesiąc. Tak jest ku*wa jak się utrzymuje 5 mln darmozjadów (budżetówka) co jeszcze uważają się za lepszych od tych co pracują u prywaciarza albo na samo-zatrudnieniu.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3242
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

Postautor: leeloo » 28 lut 2018 19:29

:mrgreen:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Nawet 700 mln zł miesięcznie będzie trafiać na GPW

Postautor: pandorinium » 28 lut 2018 19:54

komus bardzo zalezy zmienic trend na bananie
No przecież w jakiś sposób trzeba wyjść z akcji, co to rodzinka nakupowała, a OFE już nie bardzo odkupi tyle co kiedyś na górce. :lol:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości