Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

luźne dyskusje inwestorów
HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: HotDog » 04 sie 2018 10:15

Obrazek



Obrazek


..
Obrazek
Dobrze Ostaszewska podsumowała. Ja też nie znam nikogo kto moze teraz głosować na pis. Ewentualnie dykciarze, czyli ci którzy piją denaturat, alimenciarze i czasem beneficjent programu 500plus(wiadomo, że na wódkę ) Normalni Polacy, zdrowo myślący są przeciwni pis. Dyktatura to Hitler, Stalin, Niech w naszym pięknym kraju będzie normalnie. A ci z pisu ,jak chcą to niech wyjadą na Madagaskar czy Białooruś. Tam będą się dobrze czuli.
sami sobie wystawiają ocenę takimi bredniami :| jak dla mnie oni są tymi o których piszą :!: :!: :!: :!: nietolerancyjni,prymitywni i ograniczeni :lol: :lol:

REKLAMA


Carmelita
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2018 15:55
Lokalizacja: Sopot

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: Carmelita » 04 sie 2018 10:15

Ale ja mam gdzieś czy PO wróci do władzy, wystarczy mi żeby PiS stracił na tyle poparcia aby nie mieć żadnej siły przebicia nawet jako rząd :D
Poczytałbyś sobie tekst o trądziku różowatym? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,146111,acnerose-morning-cream.html

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: HotDog » 04 sie 2018 10:23

Ale ja mam gdzieś czy PO wróci do władzy, wystarczy mi żeby PiS stracił na tyle poparcia aby nie mieć żadnej siły przebicia nawet jako rząd :D
ale kto jak nie PIS :| :?: ,nie jestem ich zwolennikiem bo program 500+ to zły program-bo niby dlaczego ci co s..ją pieniędzmi mają je dostawać :evil: a patologia która tylko płodzi dzieci i przepuszcza kasę na wódę lub na swoje zbytki :| :?: :?: :evil:
a już szczytem populizmu jest emerytura dla matek4+ :evil:..lecz powtarzam KTO MA RZĄDZIĆ-KOMUNIŚCI :?: ZŁODZIEJE :| :?: :?: NIE MA KTO :!: :!: :!: :!: :!:

Podra?ka
Starszy chorąży
Posty: 1286
Rejestracja: 02 maja 2017 22:58

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: Podra?ka » 04 sie 2018 10:33

Ale ja mam gdzieś czy PO wróci do władzy, wystarczy mi żeby PiS stracił na tyle poparcia aby nie mieć żadnej siły przebicia nawet jako rząd :D
ale kto jak nie PIS :| :?: ,nie jestem ich zwolennikiem bo program 500+ to zły program-bo niby dlaczego ci co s..ją pieniędzmi mają je dostawać :evil: a patologia która tylko płodzi dzieci i przepuszcza kasę na wódę lub na swoje zbytki :| :?: :?: :evil:
a już szczytem populizmu jest emerytura dla matek4+ :evil:..lecz powtarzam KTO MA RZĄDZIĆ-KOMUNIŚCI :?: ZŁODZIEJE :| :?: :?: NIE MA KTO :!: :!: :!: :!: :!:

Przed chwilą napisałeś o aktorach, przeczytaj własne słowa raz jeszcze i co piszesz. Hipokryzja Gorący :)) i generalizowanie...Spójrz po śmietnikach ile mebli jest w tej chwili wyrzucanych, ile ludzi jest w sklepach i co kupują jak zmieniają swój świat na "bardziej kolorowy"

Odrzucam Twą stygmatyzację że kto z PO to qu... i złodziej.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2018 10:35 przez Podra?ka, łącznie zmieniany 1 raz.

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: HotDog » 04 sie 2018 10:43

Ale ja mam gdzieś czy PO wróci do władzy, wystarczy mi żeby PiS stracił na tyle poparcia aby nie mieć żadnej siły przebicia nawet jako rząd :D
ale kto jak nie PIS :| :?: ,nie jestem ich zwolennikiem bo program 500+ to zły program-bo niby dlaczego ci co s..ją pieniędzmi mają je dostawać :evil: a patologia która tylko płodzi dzieci i przepuszcza kasę na wódę lub na swoje zbytki :| :?: :?: :evil:
a już szczytem populizmu jest emerytura dla matek4+ :evil:..lecz powtarzam KTO MA RZĄDZIĆ-KOMUNIŚCI :?: ZŁODZIEJE :| :?: :?: NIE MA KTO :!: :!: :!: :!: :!:

Przed chwilą napisałeś o aktorach, przeczytaj własne słowa raz jeszcze i co piszesz. Hipokryzja Gorący :)) i generalizowanie...Spójrz po śmietnikach ile mebli jest w tej chwili wyrzucanych, ile ludzi jest w sklepach i co kupują jak zmieniają swój świat na "bardziej kolorowy"

Odrzucam Twą stygmatyzację że kto z PO to qu... i złodziej.
to policz sobie wszystkie afery PO :!:

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: HotDog » 04 sie 2018 10:45


boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: boxer2 » 04 sie 2018 15:01

ładnie ci pistolandia dekiel zryla :lol:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: dochodzeniowy » 04 sie 2018 15:20

dla zaprzyjaźnionych fundacji ludzie władzy wydają setki milionów.
za PO od 2008 do 2015 dziura w Vacie wzrosła z 5 mld do 40 mld rocznie.
1 mld to tysiąc milionów.
:idea:

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: HotDog » 04 sie 2018 15:25

ładnie ci pistolandia dekiel zryla :lol:
ile razy k..mam powtarzac ze nie jestem pisiorem,masz mózg czy wodę pod włosami :?: :twisted:

Podra?ka
Starszy chorąży
Posty: 1286
Rejestracja: 02 maja 2017 22:58

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: Podra?ka » 04 sie 2018 15:51



ale kto jak nie PIS :| :?: ,nie jestem ich zwolennikiem bo program 500+ to zły program-bo niby dlaczego ci co s..ją pieniędzmi mają je dostawać :evil: a patologia która tylko płodzi dzieci i przepuszcza kasę na wódę lub na swoje zbytki :| :?: :?: :evil:
a już szczytem populizmu jest emerytura dla matek4+ :evil:..lecz powtarzam KTO MA RZĄDZIĆ-KOMUNIŚCI :?: ZŁODZIEJE :| :?: :?: NIE MA KTO :!: :!: :!: :!: :!:

Przed chwilą napisałeś o aktorach, przeczytaj własne słowa raz jeszcze i co piszesz. Hipokryzja Gorący :)) i generalizowanie...Spójrz po śmietnikach ile mebli jest w tej chwili wyrzucanych, ile ludzi jest w sklepach i co kupują jak zmieniają swój świat na "bardziej kolorowy"

Odrzucam Twą stygmatyzację że kto z PO to qu... i złodziej.
to policz sobie wszystkie afery PO :!:

Drogi kolego

Dziękuję za litanię grzechów PO & Friends,

ja wyborca PIS jest człowiekiem prostym, mój świat jest prosty jak drut, i wiem że tam gdzie jest grono ludzi, społeczność, narody tam występują dwa problemy: korupcja i samowola. PO zrobiła sobie z państwa sklep samoobsługowy a ci co powinni sprawować kontrolę byli korumpowani od najniższego do najwyższego szczebla, od władzy wykonawczej po jurysdykcję co codziennie widzisz w mediach. Twoja lista to produkt uboczny demokracji, jej problem a wyroki sądowe jak i mówienie kto jest autorytetem to samowola gwiazd, celebrytów i innego "zielska".

U nas się mówi że kontrolę państwa jego organów sprawują wolne media które winny mieć jednakowy dystans do trzech wymiarów władzy, ale gdy ten co będąc powołany do kontroli jest ubrudzony korupcją a ten co ma tego co jest ubrudzony korupcją beneficjentem tej korupcji to mamy spory problem w demokracji.

W sporach politycznych, w dyskusjach i przekazie popełnia się gigantyczny błąd, organy ustawodawcze, wykonawczej i jurysdykcji nie mają się tylko wspierać, one muszą się wzajemnie kontrolować by jednostki albo grupy nie uzyskiwały przewagę jedna nad drugą i wypracowywały sobie korzyści zapominając że są powołane do służby w danym gronie i mają mu służyć dla dobra wspólnego.

Czy sędzia Sądu Najwyższego może bronić swego stołka bo on jest wygodny a co 4 lata dana partia ów stołek stawia do dyspozycji i prosi o zaufanie.

W pierwszym rzędzie musimy zrozumieć podział władzy a drugim rzędzie problemy które się pojawiły, korupcja i samowola którą PO doprowadziła do perfekcji a organy kontroli i te które samą kontrolę winny kontrolować też są skorumpowane.

PIS często podaje w mediach szczegóły ale nie tłumaczy w sposób przystępny funkcjonowanie państwa i to się miesza, ludzie winni zrozumieć że PIS robi reset pojęcia demokracja i usuwa patologie PO które stały się "normalnością".

Na giełdzie używa się pojęć podmiot A doi podmiot B a nie mówi się wprost że okrada bezprawnie, złodziejstwo stało się obok korupcji czymś w stylu przejścia na czerwonym świetle.

baju-3
Młodszy chorąży
Posty: 542
Rejestracja: 26 lut 2013 18:15

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: baju-3 » 05 sie 2018 18:03

tekst w "Chicago Tribune": "Jeśli Europa chce dostrzec swoje największe zagrożenie, powinna spojrzeć na Polskę"

Jeśli Europa chce dostrzec swoje największe zagrożenie, powinna spojrzeć na Polskę. Polski rząd systematycznie demontował niezawisłość sędziów. Wielu Polaków obawia się dziś, że rządząca partia Prawo i Sprawiedliwość ogranicza demokrację i spycha kraj w kierunku systemu autorytarnego, który w latach osiemdziesiątych obaliła Solidarność z Lechem Wałęsą na czele
— grzmi dziennik „Chicago Tribune”.


To, co wydarzyło się w Polsce, spowodowało, że Europa znalazła się na rozdrożu
— możemy przeczytać w gazecie.

Autorzy komentarza zwracają uwagę na sytuację Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego. A jako punkt odniesienia traktują… Lecha Wałęsa.
Wielu Polaków obawia się, że rząd ogranicza demokrację i pcha kraj w kierunku systemu autorytarnego, którego w latach osiemdziesiątych obalił Lech Wałęsa. Sam Wałęsa, niegdyś przewodził Solidarności, znów zaczął protestować. Powiedział, że rząd PiS jest bardziej „perfidny”, niż reżim komunistyczny
— rozpaczają amerykańscy dziennikarze.

baju-3
Młodszy chorąży
Posty: 542
Rejestracja: 26 lut 2013 18:15

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: baju-3 » 05 sie 2018 18:05

Skandaliczne słowa norweskiego dziennika o Dudzie. „Pies Kaczyńskiego stał się człowiekiem”

„Weto polskiego prezydenta przeciwko prawu, które podporządkowałoby sądy kontroli rządu to dramatyczna porażka najsilniejszego człowieka w Polsce” – ocenia dziennikarz norweskiego Dagbladet Morten Strand w tekście, w którym Andrzeja Dudę określono mianem „psa Kaczyńskiego”.
Autor kreśli w nim okoliczności zawetowania przez prezydenta ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym, które - jak twierdzi, stanowiły naruszenie jednej z podstawowych zasad demokracji - zasady trójpodziału władzy. Przytacza słowa Dudy, który powiedział, że przed podjęciem decyzji konsultował się z sędziami, socjologami politykami i filozofami, ale osobą, która wywarła największy wpływ na jego decyzję, była Zofia Romaszewska.
„Decyzja Dudy to ogromna porażka dla najpotężniejszego człowieka w Polsce, Jarosława Kaczyńskiego, lidera rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość” – ocenia dziennikarz. „Prezydent pojawił się teraz jako niezależna siła polityczna, która zarówno broni swojej pracy, jak też tworzy własną platformę polityczną” – twierdzi Morten Strand. Dziennikarz informuje czytelników Dagbladet, że Kaczyński wygrał wybory „przez pośredników”. „On sam był zbyt kontrowersyjny, by móc stanąć do rywalizacji jako kandydat partii na prezydenta bądź premiera” – ocenia dodając, że w związku z tym lider PiS desygnował do walki o najwyższe stanowiska w kraju Beatę Szydło i Andrzeja Dudę. "Taktyka zadziałała perfekcyjnie" - wskazuje.

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: H.A.N.Z.O » 05 sie 2018 18:06

tekst w "Chicago Tribune": "Jeśli Europa chce dostrzec swoje największe zagrożenie, powinna spojrzeć na Polskę"

Jeśli Europa chce dostrzec swoje największe zagrożenie, powinna spojrzeć na Polskę. Polski rząd systematycznie demontował niezawisłość sędziów. Wielu Polaków obawia się dziś, że rządząca partia Prawo i Sprawiedliwość ogranicza demokrację i spycha kraj w kierunku systemu autorytarnego, który w latach osiemdziesiątych obaliła Solidarność z Lechem Wałęsą na czele
— grzmi dziennik „Chicago Tribune”.


To, co wydarzyło się w Polsce, spowodowało, że Europa znalazła się na rozdrożu
— możemy przeczytać w gazecie.

Autorzy komentarza zwracają uwagę na sytuację Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego. A jako punkt odniesienia traktują… Lecha Wałęsa.
Wielu Polaków obawia się, że rząd ogranicza demokrację i pcha kraj w kierunku systemu autorytarnego, którego w latach osiemdziesiątych obalił Lech Wałęsa. Sam Wałęsa, niegdyś przewodził Solidarności, znów zaczął protestować. Powiedział, że rząd PiS jest bardziej „perfidny”, niż reżim komunistyczny
— rozpaczają amerykańscy dziennikarze.
leje na te dziennikarskie popluczyny cieplym moczem
ten kto to pisal ma tyle pojecia o naszym kraju jego historii co ja o lotach na jowisza

baju-3
Młodszy chorąży
Posty: 542
Rejestracja: 26 lut 2013 18:15

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: baju-3 » 05 sie 2018 18:07

stary i nieco zdezaktualizowany art....
Skandaliczne słowa norweskiego dziennika o Dudzie. „Pies Kaczyńskiego stał się człowiekiem”

„Weto polskiego prezydenta przeciwko prawu, które podporządkowałoby sądy kontroli rządu to dramatyczna porażka najsilniejszego człowieka w Polsce” – ocenia dziennikarz norweskiego Dagbladet Morten Strand w tekście, w którym Andrzeja Dudę określono mianem „psa Kaczyńskiego”.
Autor kreśli w nim okoliczności zawetowania przez prezydenta ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym, które - jak twierdzi, stanowiły naruszenie jednej z podstawowych zasad demokracji - zasady trójpodziału władzy. Przytacza słowa Dudy, który powiedział, że przed podjęciem decyzji konsultował się z sędziami, socjologami politykami i filozofami, ale osobą, która wywarła największy wpływ na jego decyzję, była Zofia Romaszewska.
„Decyzja Dudy to ogromna porażka dla najpotężniejszego człowieka w Polsce, Jarosława Kaczyńskiego, lidera rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość” – ocenia dziennikarz. „Prezydent pojawił się teraz jako niezależna siła polityczna, która zarówno broni swojej pracy, jak też tworzy własną platformę polityczną” – twierdzi Morten Strand. Dziennikarz informuje czytelników Dagbladet, że Kaczyński wygrał wybory „przez pośredników”. „On sam był zbyt kontrowersyjny, by móc stanąć do rywalizacji jako kandydat partii na prezydenta bądź premiera” – ocenia dodając, że w związku z tym lider PiS desygnował do walki o najwyższe stanowiska w kraju Beatę Szydło i Andrzeja Dudę. "Taktyka zadziałała perfekcyjnie" - wskazuje.

Qki
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2018 09:47

Re: Wielki SKOK PIS-u na publiczne pieniadze !

Postautor: Qki » 05 sie 2018 19:48

250 mld wytransferowano przez VAT za Rostowskiego i PO rządów...kilkadziesiąt afer i rozkradania Polski by żyło się lepiej swoim i WSI kolegom :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości