To już przegięcie na maxa

luźne dyskusje inwestorów
Kalarepa_Hefofefa
Starszy chorąży
Posty: 1828
Rejestracja: 04 paź 2013 21:33

To już przegięcie na maxa

Postautor: Kalarepa_Hefofefa » 22 sie 2018 15:08


REKLAMA


ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 15:11

Dokładnie - mamy się truć i dusić byle górnikom było dobrze

Kalarepa_Hefofefa
Starszy chorąży
Posty: 1828
Rejestracja: 04 paź 2013 21:33

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: Kalarepa_Hefofefa » 22 sie 2018 15:25

Dokładnie - mamy się truć i dusić byle górnikom było dobrze
Są już tak bezczelni, że mówią o ty głośno i publicznie.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: NiKtoś » 22 sie 2018 17:09

Nie ma wyjscia.. Gornikow nikt nie ruszy bo maja kilofy.. Trezba sie dusic bo nas udusza w Warszawie...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: NiKtoś » 22 sie 2018 17:17

Janse smogu nie ma.. Jade na wies to normalnie jakby dopalacze wzial po jednym dniu tak mi sie rozjasnia w glowie.. No i na niebie gwiazdy widac..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:17

Nie ma wyjscia.. Gornikow nikt nie ruszy bo maja kilofy.. Trezba sie dusic bo nas udusza w Warszawie...
pajace o jakim smogu wy piszecie tym co wam wtlaczaja do mzogow w telewizji masakra ze takie toporki z was heheheh i wierzycie w te bzdury ocieplenia ochlodzenia co2 itp matoly az zal was czytac :lol: :lol: :lol: :lol: matoly *** wulkan z islandii wyrzucil wiecej co2 niz od 17 wieku od momentu rewolucji przemyslowej ludzie go wytworzyli a wam jelopy wciskaja ze tzra ograniczac bo z tego jest kasa *** moje kochane wychowane na propagandzie medialnej hehehe
z każdym wpisem się coraz bardziej pogrążasz... szok :shock: :roll: nie wiem czy przedszkole w ogóle skończyłeś... :roll: :shock:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:22

a to czarne z komina co wylatuje czy z rury wydechowej to para wodna co nie uszat pustaku... a nie, czekaj to chemtrails co żydy rozpylają nad nami żebyśmy kredyty w żydowskich bankach brali co za jełop... u kukiza wszyscy tacy przytrzymani :roll: :shock:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:25

i patrz uszaty jak przez takich twoich guru jak Jakubiak, tytanów intelektu, się z nas Czesi śmieją

https://www.novinky.cz/koktejl/480689-p ... nirek.html

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:26

a to czarne z komina co wylatuje czy z rury wydechowej to para wodna co nie uszat pustaku... a nie, czekaj to chemtrails co żydy rozpylają nad nami żebyśmy kredyty w żydowskich bankach brali co za jełop... u kukiza wszyscy tacy przytrzymani :roll: :shock:
*** pocztytaj troche to nic nie kosztuje hehehe ile wyrzucil wulkan na isnaldii barani lbie ale szkoda na ciebie czasu pojebie nawet drukawania aksy nie rozumiesz a co mowiac o biznesie na co2 i*** heheheheh nie wiem ty masz blokade myslenia bo nie wierze *** ze walczysz z kosciloem wiec troche msylisz ale gdzie ogromny biznes na anco2 masz pustostan hehe nawet trampek sie z tego wycofal hehe by placic cos no ale *** europejskie opalcane wsio przeglosuje nawet to ze slimak jest ryba hehheheh spadaj *** he
gdzie wyrzucił tępaku - w stratosferę - ale ty nie masz pojęcia co to jest :roll: :shock: mój 7-letni synek ma większą wiedzę o świecie od ciebie :roll: :shock: :shock:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:29

Janse smogu nie ma.. Jade na wies to normalnie jakby dopalacze wzial po jednym dniu tak mi sie rozjasnia w glowie.. No i na niebie gwiazdy widac..
chlopie a kto mowi ze nie ma jest kiedy powietrze stoi nie ma wuiatru weic rzadko qrwo zacznij myslec co wchlania rosliny byc glabie mogl oddychac bez co2 rosliny umieraja *** ale i*** szok ehhehe
*** ty nawet nie rozróżniasz smogu od CO2 :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: NiKtoś » 22 sie 2018 17:31

A po co mam rozrozniac ***?? Jak CO 2 jest juz w smogu..
Janse smogu nie ma.. Jade na wies to normalnie jakby dopalacze wzial po jednym dniu tak mi sie rozjasnia w glowie.. No i na niebie gwiazdy widac..
chlopie a kto mowi ze nie ma jest kiedy powietrze stoi nie ma wuiatru weic rzadko qrwo zacznij myslec co wchlania rosliny byc glabie mogl oddychac bez co2 rosliny umieraja *** ale i*** szok ehhehe
*** ty nawet nie rozróżniasz smogu od CO2 :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:33

A po co mam rozrozniac ***?? Jak CO 2 jest juz w smogu..


chlopie a kto mowi ze nie ma jest kiedy powietrze stoi nie ma wuiatru weic rzadko qrwo zacznij myslec co wchlania rosliny byc glabie mogl oddychac bez co2 rosliny umieraja *** ale i*** szok ehhehe
*** ty nawet nie rozróżniasz smogu od CO2 :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
zapomniałeś się przelogować????????? :roll: :shock: :shock: :shock:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:35

jeszcze raz - ty uszata pokrako nawet nie odróżniasz dwutlenku węgla od smogu :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:40

jeszcze raz - ty uszata pokrako nawet nie odróżniasz dwutlenku węgla od smogu :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock:
*** ostani raz patafinie keidy nad maistem jest smog odpowiedz sobie i keidy znika mam dosc *** z toba polemizowac skoro ty masz pozuiom 7 latka nara heheheh
rozpal w kotle *** węglem, stań obok, odpal jeszcze kosiarkę, samochód i ciesz się świeżym powietrzem ***

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: To już przegięcie na maxa

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sie 2018 17:55

masz qrwiszcze nowoczesny zachodni swiat dewiantow i sie palo rozkoszuj do wieczora z ze swoim 7 letnim synem toc mu nie ustepujesz madrosciqa

https://twitter.com/1yarrok/status/1032 ... 72/photo/1
Zaciągnij się z fają z komina albo bezpośrednio z rury wydechowej. Bez odbioru prostaku.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości