Petycja Do rządu

luźne dyskusje inwestorów
AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Petycja Do rządu

Postautor: AdmiralPiett » 11 wrz 2018 10:35

Oddajcie nasze pieniadze, w szczegolnosci :

1/ za spolki energetyczne zdolowane przez ministra Tfu-rzewskiego,

2/ za Getback -sponsorujacy wiadomo kogo, gdzie KNF, GPW, UOKiK , wszystkie sluzby nie zadbaly i pozwolily na IPO i kolejne przekrety !

I wiele innych,

ale od czegos trzeba zaczac
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Petycja Do rządu

Postautor: NiKtoś » 11 wrz 2018 10:44

Zamiastr klepac bzdury moze bys poprosil o egzekowanie przepisow ktore juz sa.. Mianowicie zakaz insisingu , zakaz wprowadzania w blad.. pod rygorem zwrotu strat investorom z wlasnego majatku..Zakaz emisji akcji w cenia razaco nizszej niz rynkowa..w ogole zakaz emisji bez prawa poboru ..dla szemranych inwestorow ktorzy nie wiadomo czym placa..
My niżej podpisani zwracamy się z prośbą do rządu o wydanie ustawy zobowiązującą giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie aby nasze inwestycje obojętnie w jakiej walory były ustawowo objęte zyskiem to znaczy aby było niemożliwe abyśmy na giełdzie tracili i aby poziom zysku był określony jako inflacja roczna razy 5
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Petycja Do rządu

Postautor: AdmiralPiett » 11 wrz 2018 11:03

A na poczatek 100% zwrotu kasy od oszukancow !!
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Petycja Do rządu

Postautor: Pandziora » 11 wrz 2018 11:12

Przecież są odpowiednie przepisy o płacy minimalnej. :P Kto nie osiągnie minimum, powinien uzyskać wyrównanie do +2100 na miesiąc. A jeśli ktoś traktuje giełdę dorywczo i nie zarobi 13 na godzinę, to też mu się należy różnica :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Petycja Do rządu

Postautor: Inwestor2010 » 11 wrz 2018 11:13

Widze ze mumin sie nudzi to choc troche uzywi ten niemal rownie umierajacy dzial

Ale dziwne ze tu jeszcze trom-busa nie ma z nabijaniem postow i uchodzcami !

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Petycja Do rządu

Postautor: NiKtoś » 11 wrz 2018 11:21

Muminek stracil robote i fantazjuje a trolejbus dostal.. Moze swoje rasitowskie psychozy pisac tylko po robocie..
Widze ze mumin sie nudzi to choc troche uzywi ten niemal rownie umierajacy dzial

Ale dziwne ze tu jeszcze trom-busa nie ma z nabijaniem postow i uchodzcami !
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: Petycja Do rządu

Postautor: antycenzorparkietowy » 11 wrz 2018 11:39

My niżej podpisani zwracamy się z prośbą do rządu o wydanie ustawy zobowiązującą giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie aby nasze inwestycje obojętnie w jakiej walory były ustawowo objęte zyskiem to znaczy aby było niemożliwe abyśmy na giełdzie tracili i aby poziom zysku był określony jako inflacja roczna razy 5

Słusznie prawi!
Dlaczego TYLKO Kulczyk ma mieć ZAGWARANTOWNY PRZEZ PAŃSTWO ZYSK na autostradzie BEZ WZGLĘDU NA JEJ RENTWNOŚĆ?
W czym my, inni, zwykli, szarzy Polacy jestesmy gorsi od dra Jana? Wszyscy mamy równe żołądki(*), i nam się też należy!

(*) Uwaga! Nie dotyczy osób po resekcji żołądka.

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: Petycja Do rządu

Postautor: antycenzorparkietowy » 11 wrz 2018 11:42

Nie bójmy się żądać 100% zysku na stulecie Niepodległości najjaśniejszej

Nie boimy się!
I ponieważ 12 listopada zaczyna się DRUGIE STULECIE niepodległości,


ŻADAMY 200% zysku!

Howgh!

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Petycja Do rządu

Postautor: NiKtoś » 11 wrz 2018 12:15

Zeby mu sie zwrocily naklady , ktore poniosl bo biedne panstwo prosilo go na kolanach zeby ja zbudowal?? jak masz inny pomysl to wybuduj jaks droge i daj ja za darmo.. ludziom/.. jest sporo jeszce pustych plam..
My niżej podpisani zwracamy się z prośbą do rządu o wydanie ustawy zobowiązującą giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie aby nasze inwestycje obojętnie w jakiej walory były ustawowo objęte zyskiem to znaczy aby było niemożliwe abyśmy na giełdzie tracili i aby poziom zysku był określony jako inflacja roczna razy 5

Słusznie prawi!
Dlaczego TYLKO Kulczyk ma mieć ZAGWARANTOWNY PRZEZ PAŃSTWO ZYSK na autostradzie BEZ WZGLĘDU NA JEJ RENTWNOŚĆ?
W czym my, inni, zwykli, szarzy Polacy jestesmy gorsi od dra Jana? Wszyscy mamy równe żołądki(*), i nam się też należy!

(*) Uwaga! Nie dotyczy osób po resekcji żołądka.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: Petycja Do rządu

Postautor: antycenzorparkietowy » 11 wrz 2018 14:14

Zeby mu sie zwrocily naklady , ktore poniosl bo biedne panstwo prosilo go na kolanach zeby ja zbudowal?? jak masz inny pomysl to wybuduj jaks droge i daj ja za darmo.. ludziom/.. jest sporo jeszce pustych plam..
My niżej podpisani zwracamy się z prośbą do rządu o wydanie ustawy zobowiązującą giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie aby nasze inwestycje obojętnie w jakiej walory były ustawowo objęte zyskiem to znaczy aby było niemożliwe abyśmy na giełdzie tracili i aby poziom zysku był określony jako inflacja roczna razy 5

Słusznie prawi!
Dlaczego TYLKO Kulczyk ma mieć ZAGWARANTOWNY PRZEZ PAŃSTWO ZYSK na autostradzie BEZ WZGLĘDU NA JEJ RENTWNOŚĆ?
W czym my, inni, zwykli, szarzy Polacy jestesmy gorsi od dra Jana? Wszyscy mamy równe żołądki(*), i nam się też należy!

(*) Uwaga! Nie dotyczy osób po resekcji żołądka.

Misiaczku,
inne autostrady finansowane bezpośrednio przez GDDKiA i fundusze unijne kosztują w eksploatacji znacznie mniej, i nie słyszałem, żeby budżet DOPŁACAŁ do tych autostrad.
Taka na przykład A4, na odcinku zarządzanym przez Stalexport (to taka inna wataha), ma TAJNY protokół, że przez 20 lat rząd nie będzie remontował i przebudowywał dróg alternatywnych. To inna forma DOTACJI do wybranej, uprzywilojowanej firmy.
Generalnie nie słyszałem, żeby rząd KOMUKOLWIEK INNEMU gwarantował DOCHÓD (zysk) z prywatnej inwestycji.
Być może dr Jan, obwołany wizjonerem biznesu, jako jedyny wpadł na taki pomysł, i przekonał rząd żeby za pieniądze podatników fundował mu np. pałac w Szwajcarii za 170 milionów €.

A ilu tutaj na forum się oburza, że GETBACK zwróciło się do rządu o "dofinansowanie"...

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: Petycja Do rządu

Postautor: antycenzorparkietowy » 11 wrz 2018 17:29

A więc mamy sukces się ugiął pod naszą presją i wreszcie będę zarabiał dwa 250 zł miesięcznie i na godzinę aż 14 zł i 70 gr



Jest tylko kwestią czasu kiedy rząd spełni postulaty nasze pozostałe
No, tyle nie będziesz zarabiał, bo ci z tego ZABIORĄ
- ZUS
- PIT
- składki
- opłaty
- daniny
- opłatę paliwową
- akcyzę na świeże powietrze
- podatek solidarnościowy
- kara za nieopłacenie strefy parkowania
- kara za nieposiadanie dzieci w wieku reprodukcyjnym

itd. itp.

Jak nie masz staruszków emerytów, to nie masz nikogo, kto weźmie cie na utrzymanie po oplaceniu wszelkich opłat.

Jedyne, co ICH może ruszyć, to jak proboszczowie dadzą sygnał, że ludzie nie mają już z czego rzucić na tacę.

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: Petycja Do rządu

Postautor: Neuter » 11 wrz 2018 17:35

Przeciez on sam to juz emeryt ! :P
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Petycja Do rządu

Postautor: Trolejbus » 11 wrz 2018 18:14

Muminek stracil robote i fantazjuje a trolejbus dostal.. Moze swoje rasitowskie psychozy pisac tylko po robocie..
Widze ze mumin sie nudzi to choc troche uzywi ten niemal rownie umierajacy dzial

Ale dziwne ze tu jeszcze trom-busa nie ma z nabijaniem postow i uchodzcami !
Tak, znamy tę lewcką propagandę. Kto nie zgadza się na niszczenie Europy, o wolność której walczyli nasi dziadkowie, nazywany jest rasistą i islamofobem;.
Widać gołym okiem, że to co się dzieje w Europie Zachodniej to taka inżynieria społeczna. Nowi Europejczycy mają zaludnić ten kontynent, nie na darmo się ich sprowadza w dużych ilośćich. Małżeństwa maja być mieszane, które się promuje: czarny mężczyzna i biała kobieta - nigdy odwrotnie. Biały człowiek ma się nie rozmnażać.

„W trosce o ekologię przestańmy się rozmnażać! Niech zaleje nas islam”. Eugeniczny apel szwedzkich ekologów
https://jacekmiedlar.pl/2017/09/21/w-tr ... -ekologow/

A to kolejny pomysł w postępowej Szwecji:

Nowe prawo w Szwecji zaostrzające przepisy. Pozwolenie na stosunek seksualny najlepiej na piśmie
https://ndie.pl/nowe-prawo-szwecji-zaos ... ej-pismie/


Bareja miałby pełne ręce roboty.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2018 18:24 przez Trolejbus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Petycja Do rządu

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 11 wrz 2018 23:35

Zeby mu sie zwrocily naklady , ktore poniosl bo biedne panstwo prosilo go na kolanach zeby ja zbudowal?? jak masz inny pomysl to wybuduj jaks droge i daj ja za darmo.. ludziom/.. jest sporo jeszce pustych plam..



Słusznie prawi!
Dlaczego TYLKO Kulczyk ma mieć ZAGWARANTOWNY PRZEZ PAŃSTWO ZYSK na autostradzie BEZ WZGLĘDU NA JEJ RENTWNOŚĆ?
W czym my, inni, zwykli, szarzy Polacy jestesmy gorsi od dra Jana? Wszyscy mamy równe żołądki(*), i nam się też należy!

(*) Uwaga! Nie dotyczy osób po resekcji żołądka.

Misiaczku,
inne autostrady finansowane bezpośrednio przez GDDKiA i fundusze unijne kosztują w eksploatacji znacznie mniej, i nie słyszałem, żeby budżet DOPŁACAŁ do tych autostrad.
Taka na przykład A4, na odcinku zarządzanym przez Stalexport (to taka inna wataha), ma TAJNY protokół, że przez 20 lat rząd nie będzie remontował i przebudowywał dróg alternatywnych. To inna forma DOTACJI do wybranej, uprzywilojowanej firmy.
Generalnie nie słyszałem, żeby rząd KOMUKOLWIEK INNEMU gwarantował DOCHÓD (zysk) z prywatnej inwestycji.
Być może dr Jan, obwołany wizjonerem biznesu, jako jedyny wpadł na taki pomysł, i przekonał rząd żeby za pieniądze podatników fundował mu np. pałac w Szwajcarii za 170 milionów €.

A ilu tutaj na forum się oburza, że GETBACK zwróciło się do rządu o "dofinansowanie"...

Nawet jak to zly prezes byl to mozna bylo dac lepszego

i wydajac nie 250 mln oczywiscie z 500 mln zeta uratowaloby sie dzialalnosc firmy i parenascie innych firm

A jak lawina ruszyla to i kilkaset firm na gieldzie

Czyli warto bylo !

(moze ?) :mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Petycja Do rządu

Postautor: NiKtoś » 12 wrz 2018 08:30

Nie slyszal.. zabawny gosc z alternatywnej rzeczywistosci:) Oczywscie ze nie slyszales bo panstwo stara sie nie mowic o swoich niebotycznych dlugach. Inaczej po coz bylby mu Kulczyk..A moze slyszales ze to przynosi zysk?? Tez nie?? Bo nie przynosi:) Quasi Fundusz drogowy wywalony z budzetu zeby nie powiekszac deficytu ( ot taka sztuczka ksiegowa )ma dlugow tez po sufit..a dochody z oplaty chyba nawet ledwo pokrywaja odestki od pozyczek..Krotko mowiac ty za to placisz i tak..co roku.. w podatkach ukrytych w paliwie i bedziesz placil coraz wicej. Kulczyk nie ma zadnych doplat z tytulu horrendalnego opodatkowania paliwa wiec jesli ma wyjsc na swoje to musi byc drozszy..
Zeby mu sie zwrocily naklady , ktore poniosl bo biedne panstwo prosilo go na kolanach zeby ja zbudowal?? jak masz inny pomysl to wybuduj jaks droge i daj ja za darmo.. ludziom/.. jest sporo jeszce pustych plam..



Słusznie prawi!
Dlaczego TYLKO Kulczyk ma mieć ZAGWARANTOWNY PRZEZ PAŃSTWO ZYSK na autostradzie BEZ WZGLĘDU NA JEJ RENTWNOŚĆ?
W czym my, inni, zwykli, szarzy Polacy jestesmy gorsi od dra Jana? Wszyscy mamy równe żołądki(*), i nam się też należy!

(*) Uwaga! Nie dotyczy osób po resekcji żołądka.

Misiaczku,
inne autostrady finansowane bezpośrednio przez GDDKiA i fundusze unijne kosztują w eksploatacji znacznie mniej, i nie słyszałem, żeby budżet DOPŁACAŁ do tych autostrad.
Taka na przykład A4, na odcinku zarządzanym przez Stalexport (to taka inna wataha), ma TAJNY protokół, że przez 20 lat rząd nie będzie remontował i przebudowywał dróg alternatywnych. To inna forma DOTACJI do wybranej, uprzywilojowanej firmy.
Generalnie nie słyszałem, żeby rząd KOMUKOLWIEK INNEMU gwarantował DOCHÓD (zysk) z prywatnej inwestycji.
Być może dr Jan, obwołany wizjonerem biznesu, jako jedyny wpadł na taki pomysł, i przekonał rząd żeby za pieniądze podatników fundował mu np. pałac w Szwajcarii za 170 milionów €.

A ilu tutaj na forum się oburza, że GETBACK zwróciło się do rządu o "dofinansowanie"...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości