ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

luźne dyskusje inwestorów
HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: HotDog » 12 wrz 2018 14:47

CZEKA NAS CENZURA :?: :?: :|

REKLAMA


antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: antycenzorparkietowy » 12 wrz 2018 15:53

CZEKA NAS CENZURA :?: :?: :|

Jak to "czeka nas"?
Na "parkiecie", podobnie zresztą jak w wp.pl, onet.pl, czerskie, twarzoksiążki, gwizdawki, dyndawki itd. cenzura jest od dawna, i to bardzo surowa.
Czy myśleliście naiwniaki, że junia jewropejsata nie skorzysta z okazji, żeby wprowadzić WŁASNĄ cenzurę?

Lech Kaczyński, podpisując Traktat Lizboński, pozbawił nas wolności i suwerenności, bo zapisał Polskę do żydokomunistycznego KOŁCHOZU, zarządzanego przez niemieckich faszystów z pomocą ich łańcuchowych kundli.
Przynajmniej wiemy, kto nam ten syf załatwił.

janski
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2344
Rejestracja: 24 kwie 2006 23:03
Lokalizacja: Toruń

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: janski » 12 wrz 2018 16:31

CZEKA NAS CENZURA :?: :?: :|

Jak to "czeka nas"?
Na "parkiecie", podobnie zresztą jak w wp.pl, onet.pl, czerskie, twarzoksiążki, gwizdawki, dyndawki itd. cenzura jest od dawna, i to bardzo surowa.
Czy myśleliście naiwniaki, że junia jewropejsata nie skorzysta z okazji, żeby wprowadzić WŁASNĄ cenzurę?

Lech Kaczyński, podpisując Traktat Lizboński, pozbawił nas wolności i suwerenności, bo zapisał Polskę do żydokomunistycznego KOŁCHOZU, zarządzanego przez niemieckich faszystów z pomocą ich łańcuchowych kundli.

PO zagłosowała za ACTA 2! :lol: :lol: :lol:

https://wpolityce.pl/polityka/411915-po ... nternautow

Przynajmniej wiemy, kto nam ten syf załatwił.

Ci, którzy dążą do bogactwa, wpadają w pokusy i zasadzki oraz liczne nierozumne i szkodliwe pożądania, które prowadzą ludzi do zguby i zatracenia.
1T6,9


http://www.youtube.com/watch?v=d9NF2edxy-M

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: Trolejbus » 12 wrz 2018 16:49

Ale o co chodzi? Zamiast nazwiskami będziemy do siebie mówić po numerach? RODO to za mało?

- Hej, Sfefan.
- Pst. Cicho. Żadnych imion ani nazwisk.
- A sorry, zapomniałem. Witaj, co słychać numerze 34552.
- Wszystko dobrze, numerze 25352. A słyszałeś, że numer 28642 kupił sobie nowy telewizor?

......


Podobno w jednej z polskich szkół zamiast po nazwisku i imieniu wyczytują pseudonim z liśty obecności.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2018 16:52 przez Trolejbus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: Trolejbus » 12 wrz 2018 16:59

Wczoraj wchodzę poczytać kilka artykułów na Łoneta a tam można tylko komentować:
- przez Pejska
- przez Twitta
- napisz do list do redakcji.

:mrgreen:

Czyli już nie będzie masowej fali hejtu. :shock:
Ludzie zakładając sobie konta na wymienionych przeze mnie portalach dobrowolnie podają swoje dane, to gdyby co łatwo ich znajda, jak się komuś ich wpis nie spodoba.

Idzie nowe ...
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: Neuter » 12 wrz 2018 17:14

Jedyne wyjście to wyjście z Unii Europejskiej a właściwie nie musimy wychodzić sami nas stamtąd wyjebią razem z Węgrami stworzymy sobie trójmorze czy jakieś inne Międzymorze nie wiem o co tam chodzi No i powrócimy do tego że Niemiec Przyjeżdżając do naszego pięknego kraju na urlop będzie musiał posiadać paszport dobrze mu tak
a jakie to morze maja Wegry ?

Bo Balaton to sadzawka jakas, zeby teko p.opie.rdolka nie nazwac

:)
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: Trolejbus » 12 wrz 2018 17:18

Za przyjęciem artykułu 11 i 13 głosowali posłowie PO, przeciwko - posłowie PiS
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: Trolejbus » 12 wrz 2018 17:35

Sam bym zagłosował jakbym był europosłem i za uruchomieniem siódmego artykułu przeciw Polsce i przeciw węgrom bo to nie jest głosowanie przeciwko narodowi tylko przeciw rządowi
Czyli wg ciebie należy zmuszać kraje europejskie wbrew ich woli do tego, by stały się krajami imigranckimi i wielokulturowymi?

Dlaczego w takim razie, ci, co tak głośno krzyczą o pomaganiu nie robią tego?

Czy pan prezydent Lech Wałęsa przyjął już rodzinę uchodzów pod swój dach?

Komu tak należy na wyludnieniu bliskiego wchodu?
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: welts » 12 wrz 2018 18:47

Jeszcze raz powtórzę za wyjątkiem białorusinów wkoło nasi sąsiedzi mają powody aby nas bardzo serdecznie kochać
To moze juz niech ten milion turystow z Ukrainy wraca do siebie.

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: HotDog » 12 wrz 2018 19:00

Wczoraj wchodzę poczytać kilka artykułów na Łoneta a tam można tylko komentować:
- przez Pejska
- przez Twitta
- napisz do list do redakcji.

:mrgreen:

Czyli już nie będzie masowej fali hejtu. :shock:
Ludzie zakładając sobie konta na wymienionych przeze mnie portalach dobrowolnie podają swoje dane, to gdyby co łatwo ich znajda, jak się komuś ich wpis nie spodoba.

Idzie nowe ...
tam są mile widziani tylko swoi :lol: :lol:

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: HotDog » 12 wrz 2018 19:07

Mój znajomy pracowała w logistyce w Irlandii w Tesco dlatego nie mam nic przeciwko że teraz Ukrainki czy Ukraińcy pracują u nas też w logistyce w Kauflandzie
tylko ze u nas pensje sa nizsze niz w chinach :lol: :lol: ,jest jeszcze za wczesnie :!:
p.s
jak płace będą na europejskim poziomie tez będę na tak( w rozsądnych granicach!) ,NARAZIE TRZEBA TYCH CO WYJECHALI ZA CHLEBEM SPROWADZIĆ ( WYŻSZE PŁACE) ,O NICH TRZEBA MYŚLEĆ A NIE O NP.UKRAIŃCACH :!: :evil:

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: HotDog » 12 wrz 2018 19:23

Swego czasu żyłem w gospodarce sterowanej centralne czyli w tak zwanym realnym socjaliźmie i wolę aby to jednak wolny rynek decydował Kto gdzie pracuje i Ile zarabia
wolny rynek :shock: :?: ,czyli ciapate :?: ,zmieniłbys zdanie gdyby ktos z twoich bliskich ucierpial :evil: ,ja tych ,,wspanialych ludzi ,, widzialem np. w oslo,uwierz mi-NIE SA :!: :twisted:

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: HotDog » 12 wrz 2018 19:31

Nie dziwię się że cię norwegowie nie potraktowali tak jak ty tych ciapatych chcesz traktować
nic nie rozumiesz :oops: ,chyba nosa poza polskę nie wychyliłeś lub...jesteś tzw.przedsięborcą-to by wyjaśniało twoje podejście do tzw.imigrantów..

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: ACTA 2 PRZEGŁOSOWANE

Postautor: HotDog » 12 wrz 2018 19:59

Za wiele to może i nie byłem ale zdarzało się że że bywałem zagranicą i tą dalszą i tą bliższą i to nawet muzułmańskim kraju się zdarzyło używać
czyli realiów nie znasz..szkoda..inaczej byś pisał


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości