Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

luźne dyskusje inwestorów
miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: miki331 » 16 sty 2019 23:18

Ależ tu się zebrało PiSoBolszewickiego ***..szok
Część z nich robi to za pieniądze na zlecenie, ale pozostali koślawcy życiowi mają poważne problemy osobowościowe i plują jadem bo cały czas żyją w szambie swojej codzienności.
Tutaj mogą zaistnieć.
Kaczyzm to największe nieszczęście jakie spotkało Polskę i Polaków w tym stuleciu !!

REKLAMA


Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Trolejbus » 16 sty 2019 23:25

Zobaczcie, dopiero w 38 sekundzie pojawia się gość z lewej, przez kilka chwil chodzi po scenie za gościem z mikrofonem i po chwili daje znać innym, by go zgarnęli.

A ludzie pod sceną? Nikt nie widział, co się dzieje?

Nie spotkałem się z czymś takim, by ktoś postronny mógł tak po scenie chodzić przez kilkadziesiąt sekund. Ochrona powinna od razu zareagować.


https://www.youtube.com/watch?v=qk-P-70mkmY
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: gruz » 17 sty 2019 09:03


Martyr
Kapitan
Posty: 43802
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Martyr » 17 sty 2019 09:39

Zamieszczone przez Jacek Sokołowski
Przyczyna dla której dzieje się to, co się dzieje, jest w gruncie rzeczy prosta. W państwach dojrzałych, elity polityczne i medialne zgadzają się co do kilku podstawowych kwestii dotyczących działania państwa. Jedną z nich jest konieczność zachowania pokoju społecznego jako warunku istnienia tegoż państwa, drugą - w miarę jasno wytyczone granice, określające, o co - i jakimi metodami - może toczyć się walka polityczna. Zakres tej wspólnej zgody to właśnie racja stanu. Zjawiska i aktorzy którzy się w tym konsensusie nie mieszczą, są usuwani z dyskursu politycznego, albo przez dyskretną cenzurę (patrz kazus Sylwestra w Kolonii) albo przez przemoc (patrz potraktowanie Gilets Jeaunes). Kwestie które mogłyby głęboko zaburzyć pokój społeczny są starannie "chowane pod dywan" wspólnymi siłami wszystkich graczy (patrz zabójstwo Kennedy'ego). To dlatego demokracja jest ustrojem pełnym hipokryzji i postrzeganym jako zgniły. Ale właśnie dlatego działa.
W Polsce elity polityczne i medialne z obu stron barykady zgadzają się tylko w jednym - że ich nadrzędnym celem, wartym wszystkich kosztów jest całkowita eliminacja przeciwnika z polityki. Państwo, jego stabilność i zdolność do działania nie są przez te elity postrzegane jako nadrzędna wartość. Tak było od XVII w i jak widać, w podstawowym kształcie nie zmieniło się do dzisiaj. To dlatego właśnie Polacy byli przez większość Europy postrzegani jako niezdolni do posiadania własnego państwa.

https://www.facebook.com/jacek.sokolows ... 0077318141

:idea: :idea: :idea: :idea:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Troglodyta2 » 17 sty 2019 10:03

to was wszystkich czeka nurki zyciowe :lol: :lol:

https://wiadomosci.wp.pl/szydzil-ze-smi ... 038719617a
a te 3 dzbany co nie nawet potrafily uszanowac minuty milczenia w Sejmie po tragicznej smierci prezydenta Adamowicza ?

:shock:
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: antycenzorparkietowy » 17 sty 2019 10:23

Zamieszczone przez Jacek Sokołowski
.....
W Polsce elity polityczne i medialne z obu stron barykady zgadzają się tylko w jednym - że ich nadrzędnym celem, wartym wszystkich kosztów jest całkowita eliminacja przeciwnika z polityki. Państwo, jego stabilność i zdolność do działania nie są przez te elity postrzegane jako nadrzędna wartość. Tak było od XVII w i jak widać, w podstawowym kształcie nie zmieniło się do dzisiaj. To dlatego właśnie Polacy byli przez większość Europy postrzegani jako niezdolni do posiadania własnego państwa.

https://www.facebook.com/jacek.sokolows ... 0077318141

:idea: :idea: :idea: :idea:
Powyższa teza jest całkowicie błędna.
Po pierwsze, w Polsce nie ma ELIT. Są tylko LUMPY, które dorwały się do koryta w ten czy inny sposób.
Po drugie LUMPY podzieliły sie na watahy, które walczą ze sobą O KORYTO.
Po trzecie ta walka nie robi krzywdy lumpom, które akurat w tym rozdaniu mają gorszy dostęp do koryta, bo wiedzą, że po następnym rozdaniu, role mogą się zmienić, więc liczą, że jednaj coś tam z tego koryta nadal będzie im spadać.
Po czwarte TYLKO W JEDNYM LUMPY SĄ ABSOLUTNIE ZGODNE:

BEZWZGLĘDNIE DOIĆ PODATNIKÓW, ŻEBY KORYTO BYŁO CORAZ WIEKSZE I CORAZ PEŁNIEJSZE, ŻEBY MNOŻĄCE SIĘ LUMPY MIAŁY ZAWSZE CO ŻREĆ!


Po piąte, w celu utrzymania dyscypliny, podatników poddaje się TRESURZE przy pomocy me(R)diów. Każda wataha LUMPÓW ma swoje me(R)dia i tresuje SWOICH.
Tresura ma doprowadzić do zduszenia każdego ewentualnego buntu dojonych podatników jeszcze w zarodku. Do tego złużą służby specjalne (jest ich w Polsce chyba już 11). Każda wyposażona w ostrą broń, niektóre nawet ciężką, a wszystkie mogą bez ograniczeń korzystać z wszelkich środków inwigilacji (podsłuchy, podglądy, prowokacje, agentura).

Po szóste, MY NIE RUSZAMY WASZYCH, WY NIE RUSZACIE NASZYCH.
3 lata rządów PiS nie przyniosło żadnego prawomocnego wyroku skazującego za łapówki, przekręty, złodziejstwo, zdradę itd. Przeciwko Adamowiczowi toczyło się przynajmniej KILKA procesów i śledztw o łapownictwo i przestęstwa urzędnicze. I NIC! Dlaczego? Ano dlatego, że to chodzi tylko o DOCHODZENIE DO PRAWDY, a nie o PRAWDĘ. Przecież skojarzenie posiadanego majątku z dochodami (przy obowiązku wypłacania wynagrodzeń na konta bankowe), jest zadaniem dla początkującego urzędnika skarbowego. Ale NIKT temu urzędnikowi NIE WYDAŁ TAKIEGO POLECENIA. Więc komisja AmberGold pyta Adamowicza ile ma mieszkań, a ten z usmiechem odpowiada, że nie pamięta i na tym koniec.
Liderzy PiS mają pełną świadomość, że kiedy będą musieli oddać władzę, również NIEKTÓRZY ich liderzy będą mieli podobne zarzuty. Ale skoro jest zasada, że nie robimy sobie RZECZYWISTEJ krzywdy, to i w nowym rozdaniu będzie tylko me(R)dialna nagonka bez konsekwencji. Bo aktywiści PiS też chcą wreszcie nosić dobre garnitury i zegarki, też chcą dobrze wypić i zakąsić, i też chcą sobie przyjemnie podup*czyć. A na to trzeba kasy. Dużej kasy!

I po siódme: wszystkie watahy LUMPÓW obrzucają się nawzajem oskarżeniami o miłość do Putina i ruską agenturalność. Ale jakoś NIKT nie zauważa w Polsce NIEMIECKIEJ agentury (przynajmniej agentury wpływu) i JAWNEGO działania wywrotowego rządu Niemiec, finansującego cinajmniej kilka "fundacji", których zadaniem jest obrzygiwanie Polski, Polaków i naszej historii, poprzez uprawianie pedagogiki wstydu i zamiany ról katów i ofiar. Ta cisza jest BARDZO ZNACZĄCA. Zastanówcie się nad tym, w kontekście Adamowicza, który na budynkach POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU(!!!!!) rozkazał umieścić tablice POST AMT i DWUJĘZYCZNE NAZWY ULIC I PLACÓW W CENTRUM MIASTA!

Niemniej LUMPY ZAWSZE ŁACZĄ SIĘ W OBRONIE KORYTA I TRESURZE PODATNIKÓW W NAPEŁNIANIU TEGO KORYTA.

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: antycenzorparkietowy » 17 sty 2019 10:33

to was wszystkich czeka nurki zyciowe :lol: :lol:

https://wiadomosci.wp.pl/szydzil-ze-smi ... 038719617a
a te 3 dzbany co nie nawet potrafily uszanowac minuty milczenia w Sejmie po tragicznej smierci prezydenta Adamowicza ?

:shock:
A te TYSIĄCE DZBANÓW rechoczących szyderczo po śmierci 96 osób w Smoleńsku?
A te setki łajdaków SZCZAJĄCYCH PUBLICZNIE na znicze zapalone ku pamięci tych, którzy zginęli? I ta absolutna bierność policji i straży miejskiej podległej gorliwej katoliczce HGW?
A *** (wówczas) Kompania Piwowarska, która obwiesiła Kraków banerami "ZIMNY LECH" w dniu pogrzebu państwa Kaczyńskich?

Potrzebujesz więcej przykładów?

Kiedyś przyzwoici ludzie szanowali zmarłych, przestrzegając zasady, że o zmarłych albo dobrze, albo wcale. Wobec ogromu niejasności wokół majątku Adamowicza, najlepiej zachować MILCZENIE. Bo KANONIZOWANIE go na nowego świeckiego świętego jest niesmaczne. Szczególnie w kontekście jego roli w aferze AmberGold, w której kilkanaście tysięcy ludzi straciło często dorobek życia i "wdowi grosz".
Więc skoro został brutalnie zamordowany, to zachowajmy ciszę nad jego trumną. Tak będzie uczciwiej.

Podra?ka
Starszy chorąży
Posty: 1286
Rejestracja: 02 maja 2017 22:58

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Podra?ka » 17 sty 2019 10:38

A te TYSIĄCE DZBANÓW rechoczących szyderczo po śmierci 96 osób w Smoleńsku?
A te setki łajdaków SZCZAJĄCYCH PUBLICZNIE na znicze zapalone ku pamięci tych, którzy zginęli? I ta absolutna bierność policji i straży miejskiej podległej gorliwej katoliczce HGW?

ku pamięci!

Dziś

Obrazek

i to jest różnica

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: AdmiralPiett » 17 sty 2019 11:20

[
ku pamięci!

Dziś

Obrazek

i to jest różnica
Szacun dla Gdanszczan !
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: KOSA7 » 17 sty 2019 11:59

To ta piosenka wybrzmiała na Długim Targu podczas wiecu

"Sound of Silence" na Długim Targu


Jest wiele spekulacji dotyczących dokładnej daty powstania "Sound of Silence", jednak wszystko wskazuje na to, że piosenka została napisana pod wpływem emocji po zabójstwie Prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy'ego (22 listopada 1963 r.).


https://kultura.trojmiasto.pl/Sound-of- ... 30993.html



Simon & Garfunkel - The Sound of Silence (tłumaczenie na j. polski)

Witaj ciemności, stara przyjaciółko
Znów przyszedłem z tobą porozmawiać
Ponieważ jakaś wizja, zakradając się cicho
Zostawiła swe nasiona gdy spałem
I wizja, która została zasiana w mym umyśle
Wciąż pozostaje żywa
W dźwięku ciszy.

W niespokojnych snach szedłem sam
Wąskimi wybrukowanymi uliczkami
W blasku ulicznej lampy
Postawiłem kołnierz, aby schronić się przed zimnem i wilgocią
Kiedy moje oczy przeszył błysk neonowego światła
Które rozdarło noc
i dotknęło dźwięku ciszy

W tym nagim świetle ujrzałem
Dziesięć tysięcy ludzi, może więcej
Ludzi, którzy rozmawiali nie mówiąc
Ludzi, którzy słyszeli nie słuchając
Ludzi piszących pieśni, którymi nigdy nie podzielą się ze światem
I nikt nie ośmielił się
Zakłócić dźwięku ciszy.

"Głupcy", rzekłem, "Nic nie rozumiecie
Cisza rozrasta się jak nowotwór
Usłyszcie moje słowa, abym mógł was nauczać
Chwyćcie moje ręce, abym mógł was dosięgnąć''
Lecz moje słowa, jak ciche krople deszczu, opadały
I rozbrzmiewały echem
W studniach ciszy.

A ludzie kłaniali i modlili się
Do neonowego bożka, którego sami stworzyli,
A znak rozbłysnął swym ostrzeżeniem
W słowach, z których się składał
Głosił, że słowa proroków są zapisane na ścianach metra
I klatkach kamienic
I szepcą w dźwiękach ciszy.
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Erudyta » 17 sty 2019 12:25

[
ku pamięci!

Dziś

Obrazek

i to jest różnica
Szacun dla Gdanszczan !

No wlasnie, nikt nie chodzil sikac na znicze, zadna holota nie pakowala zniczy do smieciarek, zaden kretyn pokroju wojewodzkiego nie zrobil skecza o bardzo smiesznej smierci prezydenta. Normlanosc....

Podra?ka
Starszy chorąży
Posty: 1286
Rejestracja: 02 maja 2017 22:58

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Podra?ka » 17 sty 2019 14:06

[
ku pamięci!

Dziś

Obrazek

i to jest różnica
Szacun dla Gdanszczan !

No wlasnie, nikt nie chodzil sikac na znicze, zadna holota nie pakowala zniczy do smieciarek, zaden kretyn pokroju wojewodzkiego nie zrobil skecza o bardzo smiesznej smierci prezydenta. Normlanosc....

Dżem - Zapal Świeczke
https://www.youtube.com/watch?v=0gDZc63NIQU

Na kiepskich zdjęciach okruchy dawnych dni
Czyjaś twarz zapomniana twarz
W pamięci zakamarkach wciąż rozbrzmiewa śmiech
Czyjaś twarz zapamiętana
Mijają dni ludzie natury
Wciąż nowych masz przyjaciół starych przykrył kurz
Dziewczyny ciągle piękne lecz w pamięci tkwi
Ten pierwszy dzień najgorętszych z dni

Ref:
Zapal świeczkę za tych których zabrał los
Zapal światło w oknie
Zapal świeczkę za tych których zabrał los
Światło w oknie

Ludzi dobrych i złych wciąż przynosi wiatr
Ludzi dobrych i złych wciąż zabiera mgła
I tylko ty masz tą niezwykłą moc
By zatrzymać ich by dać wieczność im
Pomyśl choć przez chwilę podaruj uśmiech swój
Tym których napotkałeś na jawie i wśród snów
A może ktoś skazany na samotność
Ogrzeje się twym ciepłem zapomni o kłopotach


Ref:
Zapal świeczkę za tych których zabrał los
Zapal światło w oknie
Zapal świeczkę za tych których zabrał los
Światło w oknie

Podra?ka
Starszy chorąży
Posty: 1286
Rejestracja: 02 maja 2017 22:58

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Podra?ka » 17 sty 2019 14:15

To ta piosenka wybrzmiała na Długim Targu podczas wiecu

"Sound of Silence" na Długim Targu


Jest wiele spekulacji dotyczących dokładnej daty powstania "Sound of Silence", jednak wszystko wskazuje na to, że piosenka została napisana pod wpływem emocji po zabójstwie Prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy'ego (22 listopada 1963 r.).


https://kultura.trojmiasto.pl/Sound-of- ... 30993.html



Simon & Garfunkel - The Sound of Silence (tłumaczenie na j. polski)

Witaj ciemności, stara przyjaciółko
Znów przyszedłem z tobą porozmawiać
Ponieważ jakaś wizja, zakradając się cicho
Zostawiła swe nasiona gdy spałem
I wizja, która została zasiana w mym umyśle
Wciąż pozostaje żywa
W dźwięku ciszy.

W niespokojnych snach szedłem sam
Wąskimi wybrukowanymi uliczkami
W blasku ulicznej lampy
Postawiłem kołnierz, aby schronić się przed zimnem i wilgocią
Kiedy moje oczy przeszył błysk neonowego światła
Które rozdarło noc
i dotknęło dźwięku ciszy

W tym nagim świetle ujrzałem
Dziesięć tysięcy ludzi, może więcej
Ludzi, którzy rozmawiali nie mówiąc
Ludzi, którzy słyszeli nie słuchając
Ludzi piszących pieśni, którymi nigdy nie podzielą się ze światem
I nikt nie ośmielił się
Zakłócić dźwięku ciszy.

"Głupcy", rzekłem, "Nic nie rozumiecie
Cisza rozrasta się jak nowotwór
Usłyszcie moje słowa, abym mógł was nauczać
Chwyćcie moje ręce, abym mógł was dosięgnąć''
Lecz moje słowa, jak ciche krople deszczu, opadały
I rozbrzmiewały echem
W studniach ciszy.

A ludzie kłaniali i modlili się
Do neonowego bożka, którego sami stworzyli,
A znak rozbłysnął swym ostrzeżeniem
W słowach, z których się składał
Głosił, że słowa proroków są zapisane na ścianach metra
I klatkach kamienic
I szepcą w dźwiękach ciszy.

Piosenka była bardzo długo pisana, co może szokuje w toalecie w ciemności, strofa po strofie i tytułem było to co P.Simon w pisaniu uwielbiał "Hello darkness my old friend". To nie był hit, to był flop, dopiero Wilson pomógł wypromować ten kawałek i koncert w Central Park Simona & Garfunkel'a dał mu prawdziwe nowe i wieczne życie.

Podra?ka
Starszy chorąży
Posty: 1286
Rejestracja: 02 maja 2017 22:58

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Podra?ka » 17 sty 2019 14:30

...

@Kelner wynoś się z tego wątku, te prymitywne grafiki szkodzą PIS a nie pomagają...to nie bazar kto ma lepsze karty kto więcej draństw uczynił...Okładaj się z KOSA7 w HP ile chcesz...

Podra?ka
Starszy chorąży
Posty: 1286
Rejestracja: 02 maja 2017 22:58

Re: Po zamachu na Adamowicza PiS już przegrał wybory

Postautor: Podra?ka » 17 sty 2019 16:18

...

@Kelner wynoś się z tego wątku, te prymitywne grafiki szkodzą PIS a nie pomagają...to nie bazar kto ma lepsze karty kto więcej draństw uczynił...Okładaj się z KOSA7 w HP ile chcesz...

Teraz widać jaką krecią robotę robisz, pokazując tych co wspierają PIS jako fantyków. UBeckie metody prowokacji.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości