kompromitacja PIS Z URSUSEM MOorawiecki do dymisji

luźne dyskusje inwestorów
baju-3
Młodszy chorąży
Posty: 542
Rejestracja: 26 lut 2013 18:15

Re: kompromitacja PIS Z URSUSEM MOorawiecki do dymisji

Postautor: baju-3 » 30 kwie 2019 12:06

.

Mateuszek kłamczuszek - kłamie za każdym razem. Specjalista od miliona samochodów elektrycznych, doliny krzemowej i innych łgarstw.

.
Najbardziej obrzydliwe jest u tego Mateuszka klamczuszka to, że bezczelnie kłamie. Na przykład mówi w kółko, że będzie wspierał małe i średnie polskie firmy, a zachodnim korporacjom utrudni wywożenie kapitału, i ludzie mu niestety wierzą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , a tymczasem on robi dokładnie na odwrót - zarzyna polskie firmy, a zagranicznym koncernom dopłaca do interesu setki milionów. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zadłuża Polskę na miliardy u swoich kumpli banksterów, a równocześnie emisję obligacji będących instrumentem tego zadłużania przedstawia jak swój wielki sukces. Morawiecki to bardzo groźny dla Polski człowiek.

Ci, którzy oczekiwali od rządu Prawa i Sprawiedliwości zmiany polityki gospodarczej na bardziej suwerenną mogą czuć się rozczarowani. „Wstawanie z kolan” i dążenie do wyjścia z „pułapki średniego rozwoju” słabo się bowiem rymuje ze ściąganiem kapitału za wszelką cenę. Bo aby liczyć zyski w przyszłości (nabycie technologicznego know-how, wpływy z podatków i składek pracowniczych, promocja regionu) trzeba do tego interesu słono dopłacać z budżetu poprzez liczone w miliardach zwolnienia podatkowe.


dochodzeniowy
Podporucznik
Posty: 18283
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: kompromitacja PIS Z URSUSEM MOorawiecki do dymisji

Postautor: dochodzeniowy » 21 maja 2019 23:05

Co wy pijecie/palicie że macie ciagły haj ?

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: kompromitacja PIS Z URSUSEM MOorawiecki do dymisji

Postautor: antycenzorparkietowy » 23 maja 2019 10:17

Groteskowa jest ta wasza licytacja, kto zjadł więcej ośmiorniczek, a kto kawioru,
kto więcej ukradł na złodziejskiej prywatyzacji a kto zrobił większy przekręt na renacjonalizacji, kto więcej ukradł z OFE, a kto więcej ukradnie z PPK, kto więcej oddał za darno wielkim korporacjom, a kto odda bilionowy majątek bezprawnym żądaniom Żydów.
Licytację prowadzą z jednej strony "płomienni dzierżawcy monopolu na patriotyzm", a z drugiej strony "obóz zdrady i zaprzaństwa".

Czyli mówiąc krótko:
CAŁY CZAS JET CO KRAŚĆ Z KORYTA, co oznacza, że Polska jest nieprawdopodobnie bogatym krajem, bo z pewnością przy takiej skali złodziejstwa Niemcy czy Francja już dawno zdechłyby marnie.
Skoro tak, to całe dotychczasowe wybory polegały tylko na tym, KTÓRA SZAJKA PRZESTĘPCZA DORWIE SIĘ DO KORYTA. Raz lewactwo brukselskie, raz pisoBOLSZEWIA "wierząca" (cudzysłów ze względu na zewnętrzne objawy a nie religijną duchowość). Obie szajki siłą, pod przymusem OGRABIAJĄ POLAKÓW-PODATNIKÓW, żeby sobie tego koryta wrzucić jak najwięcej.

Jednak OBIE SZAJKI PRZESTĘPCZE są idealnie zgodne w jednym:
w ZWALCZNIU NAJWIĘKSZEGO, ŚMIERTELNEGO dla nich WROGA, czyli każdego, KTO DOMAGA SIĘ LIKWIDACJI KORYTA!

Kiedyś takim wrogiem był JKM osobiście, teraz to KONFEDERACJA.
Skala kłamstw, manipulacji, zamilczania zarówno w me(R)diach nieŻĄDNYCH jak i reżymowych przekroczyła już to, do czego doszedł urban za pierwszej komuny!

Ogarnijcie się ludzie! Nie ma żadnego znaczenia, czy okrada was PO/KOD/N/PSL/SLD/LGBTQWERTY+ czy pisoBOLSZEWIA, bo oni mają złodziejstwo i bandyterkę we krwi! I czują sie absolutnie BEZKARNI! Więc licytacje tutejsze, kto kradnie bardziej są GROTESKOWE!
Oczywiście masochości, którzy chcą być okradani, mogą sobie dem***nie wybrać złodzieja, który ich okradnie.

ALE WOLNI LUDZIE POWINNI WYBRAĆ TYCH, KTÓRZY ZACZNĄ LIKWIDOWAĆ KORYTO!
Bo jak nie będzie koryta, to złodzieje zdechną w trymiga! Czego wam i sobie życzę, HEJ!

miki331
Podporucznik
Posty: 16814
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: kompromitacja PIS Z URSUSEM MOorawiecki do dymisji

Postautor: miki331 » 04 cze 2019 15:40

Morawiecki to jedyny na świecie polityk i premier , kóry został PRAWOMOCNIE skazany za kłamstwa wyborcze !
Nie miał odwagi ( bo jest miętkim wackiem bez jaj) zeby osobiście przeoprosić, jak nakazał Sąd, tylko wysługiwał sie anonimowymi pracownikami.
Jaka kulturę osobistą i poziom wychowania prezentuje, pokazał w Gdańsku, gdy prezydent Gdańska Dulkiewicz próbowała zamienić z nim kilka słów .
Premier to urzędnik państwowy zatrudniony przez nas wszystkich. Prezydent miasta to wybraniec mieszkańców.
Temu krętaczowi , specjaliście od przewałów z działkami już się kompletnie poprzewracało w głowie od arogancji. Wystarczy przypomnieć z jaką pogardą wyrażał sie o Polakach ( że będą pracować za miskę ryżu, że ciemnota uwierzy we wszystko itp. itd)


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości