Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

luźne dyskusje inwestorów
BRATEK
Chorąży
Posty: 753
Rejestracja: 21 maja 2015 10:20

Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: BRATEK » 22 mar 2019 22:52

Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
W szkołach kończą się referenda, dotyczące przyłączenia się nauczycieli do zapowiedzianego na 8 kwietnia strajku. W najbliższy poniedziałek mają zostać podane wyniki referendum, ale już teraz prezes ZNP Sławomir Broniarz szacuje – na podstawie napływających danych – że w strajku może wziąć udział około 80-90 proc. nauczycieli. Broniarz na Twitterze poinformował, że do strajku przystąpi Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach na Dolnym Śląsku. To w tej właśnie szkole uczyła Anna Zalewska. W referendum w liceum w Świebodzicach wzięło udział 81 proc. uprawnionych. 90 proc. z nich opowiedziało się za przyłączeniem do akcji strajkowej. Jak informuje polsatnews.pl, strajkować będą także nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, w którym uczyła Agata Kornhauser-Duda. Do akcji przyłącza się również Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze, w której nauczycielką była obecna wiceminister edukacji Marzena Machałek.
Forum: Zaskoczą Zalewską. Nawet dawni koledzy z pracy jej już nie wierzą.
Biedne dzieci, które miały taką nauczycielkę. Biedni nauczyciele, którzy mieli taką dyrektorkę.
Źródlo: polsatnews.pl
Zalewska uczycielką, ciekawe czego? Ja obstawiałbym religię!
Kaczyński robi z Polski wysyPISko śmieci !

REKLAMA


zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: zenek69 » 23 mar 2019 07:16

wspomnien czar:

Obrazek


Obrazek


Obrazek

:lol:

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: HotDog » 23 mar 2019 08:46

PROPONUJĘ WSZYSTKIM TYM RODZICOM SKŁADAĆ POZWY PRZECIWKO TYM WSZYSTKIM TZW. NAUCZYCIELOM,, PRZEZ KTÓRYCH DZIECI MAJĄ(BĘDĄ) MIEĆ PROBLEMY,JA K..WSZYSTKO ZROZUMIEM ALE STRAJK W CZASIE EGZAMINÓW???????
ZAWÓD RACZEJ LUDZIE PRACUJĄCY W TYM ZAWODZIE SIĘGNĘLI JUŻ DNA :evil: :evil:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: zenek69 » 23 mar 2019 08:53

a niech zgłaszają hehe strajk jest legalny przegrają w sądzie zapłacą koszta sądowe to ochloną :lol: :lol:

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: HotDog » 23 mar 2019 09:15

a tak na marginesie-jak im coś nie pasuje -proponuję zmnianę zawodu :!: nikt nikogo na siłę nie trzyma i w/g mnie wietrzenie jest wskazane :!: :!:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: incoqnito » 23 mar 2019 10:56

a niech zgłaszają hehe strajk jest legalny przegrają w sądzie zapłacą koszta sądowe to ochloną :lol: :lol:
Widzisz Zenuś nie wszystko co zgodne z prawem jest etyczne. Strajk podczas egzaminów moim zdaniem jest idealnym przykładem....

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: galileogalileo » 23 mar 2019 12:00

a tak na marginesie-jak im coś nie pasuje -proponuję zmnianę zawodu :!: nikt nikogo na siłę nie trzyma i w/g mnie wietrzenie jest wskazane :!: :!:
a gdzie druga taka robote znajda
zreszta nauczycieli jest chyba ok 0,5 mln
armia ludzi

ZNP prawie jak ZMP :lol:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: pazdzioch » 23 mar 2019 12:41

dac te 1000zl zlikwidowac wszystkie dodatki i przywileje i tyle w temacie ---placic za pobyt w szkole czyli w pracy nie w domu,chca byc wynagradzani za prace niech beda

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: zenek69 » 23 mar 2019 12:53

Ja moge iść pracować do lidla nie ma sprawy nawet zarobie wiecej niz w szkole ale czy pani z kasy w lidlu pojdzie uczyc? :lol: :lol: a tych słynnych dodatków to mam 6 proc za lata pracy i 150 zł brutto za wychowawstwo. Pensji podstawowej 2600 zł brutto czyli razem jakieś szalone hmm 2850 brutto...szok...pani na kasie lidlu ma wiecej :lol: :lol:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: pazdzioch » 23 mar 2019 15:42

Ja moge iść pracować do lidla nie ma sprawy nawet zarobie wiecej niz w szkole ale czy pani z kasy w lidlu pojdzie uczyc? :lol: :lol: a tych słynnych dodatków to mam 6 proc za lata pracy i 150 zł brutto za wychowawstwo. Pensji podstawowej 2600 zł brutto czyli razem jakieś szalone hmm 2850 brutto...szok...pani na kasie lidlu ma wiecej :lol: :lol:
nie wiem ile masz i macie wystarczy pokazac pit a nie odcinek,znasz te panie w lidlu co tyle maja czy tez srednia to pokazuje jak w polsce ---------nie wiem dlaczego wy chcecie zarabiac po 5000 skoro 76% obywateli ma około 2100 na reke ,czyli tak jak srednia placa w polsce co zarabiaja wyjatki to was dotyczy jak srednia placa nauczycieli to juz nie to tylko zarabiaja wyjatki ,a z lidlem zapewniam ciebie ze tak jak pani z lidla nie umiala by uczyc tak i ty nie umial bys pracowac na kasie a idac tym torem myslenia zawsze grabarz i smieciarz zarabial dobrze chcesz tam pracowac czy wolisz uczyc a mniej zarobic i miec lepsza pozycje spoleczna

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Licea, w których uczyły Zalewska i Kornhauser-Duda, też będą strajkować

Postautor: miki331 » 13 kwie 2019 13:49

No i wszystko jasne ! TRAUMA nieuka !!
"Do mojego liceum na warszawskim Żoliborzu chodzili bracia Kaczyńscy. Kłopot w tym, że go nie ukończyli, bo jeden z nich nie otrzymał promocji do klasy maturalnej z języka polskiego" - pisze Tomasz Raczek


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości