Giertych żąda +500

luźne dyskusje inwestorów
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7174
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Giertych żąda +500

Postautor: incoqnito » 08 kwie 2019 12:35BRATEK
Chorąży
Posty: 753
Rejestracja: 21 maja 2015 10:20

Re: Giertych żąda +500

Postautor: BRATEK » 08 kwie 2019 12:53

1
Obrazek
-
1
Obrazek
-

Obrazek

-
Obrazek
-


Obrazek
=


Obrazek
-

Obrazek
-


Obrazek
-


Obrazek
-
Kaczyński robi z Polski wysyPISko śmieci !

Julian11
Starszy chorąży
Posty: 1835
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Giertych żąda +500

Postautor: Julian11 » 08 kwie 2019 13:38

Smutna prawda---poza tym Obiecuje Za kase z UE.

Obrazek

BRATEK
Chorąży
Posty: 753
Rejestracja: 21 maja 2015 10:20

Re: Giertych żąda +500

Postautor: BRATEK » 08 kwie 2019 13:56

Smutna prawda---poza tym Obiecuje Za kase z UE.

Obrazek

Kaczyński kłóci się z Unią, ale rozdaje jej pieniądze. Za 500 plus na krowę ma zapłacić Europa, tylko jeszcze nic o tym nie wie.

Czym bliżej wyborów do Parlamentu Europejskiego (26 maja), tym więcej finansowych obietnic Prawa i Sprawiedliwości. Partia Kaczyńskiego walczy o poparcie na wsi i obiecuje 500 zł na krowę i 100 zł na tucznika. Jednak dopiero od 2021 roku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , bo pieniądze mają pochodzić z nowego budżetu UE, a PiS ma je wynegocjować :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Na razie wielkie, europejskie batalie PiS przegrywa z kretesem. 27:1 w wyborze przewodniczącego Rady Europejskiej i szereg wniosków do unijnego trybunału za łamanie prawa.

Obrazek


Obrazek
Kaczyński robi z Polski wysyPISko śmieci !

baju-3
Młodszy chorąży
Posty: 542
Rejestracja: 26 lut 2013 18:15

Re: Giertych żąda +500

Postautor: baju-3 » 08 kwie 2019 18:23

No a co z końmi panie prezesie, którym susza zaszkodziła!? PiS tak będzie dbał o polską wieś jak dba o stadninę koni w Janowie :lol: :lol: , i nie tylko. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szeroki gest prezesa PiS przy kupowaniu głosów kolejnych grup wyborców wydaje się nie mieć granic. Tym razem adresatami obietnic zostali rolnicy. Podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Kadzidle k. Ostrołeki prezes Kaczyński plan działania jego partii dotyczący rolnictwa. „Naszym wielkim dążeniem i jednocześnie wielką nadzieją, o której jeszcze będę mówił, jest to, by polska wieś i polskie miasto żyło na tym samym poziomie, żeby te różnice, które się zmniejszyły, ale które wciąż istnieją, zostały ostatecznie zredukowane” – przekonywał Kaczyński. Oczywiście pomysły – obietnice dla rolnictwa złożone są z pięciu punktów. W pierwszej kolejności prezes zapewnił, że jego partia wywalczy zwiększenie dotacji unijnych dla rolnictwa. „Polscy rolnicy są dyskryminowani, zlikwidujemy to” – mówił Kaczyński. Oprócz większych środków w ramach unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, partia rządząca będzie chciała zwiększyć udział małych i średnich gospodarstw w podziale dotacji europejskich. Jak przekonuje prezes: „to jest nasz obowiązek, także obowiązek wynikający z konstytucji, a dokładnie z art. 23 konstytucji, który wyraźnie mówi, jaki ma być w Polsce ustrój rolny – oparty o gospodarstwo rodzinne.” Kolejna obietnica dotyczy wsparcia dla gospodarstw hodujących zwierzęta w oparciu o własną paszę. Dla tych producentów „najmniej 100 złotych od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy” – zapowiedział Kaczyński. Na zakończenie swego wystąpienia prezes przyznał, że ekonomiści proszą go o powściągliwość: „Nam się mnożą te „piątki”. Nasi doradcy mówią: :roll: :roll: :roll: nie dawajcie już tych „piątek”. Tutaj też piątka. Tak jakoś nam to bardzo dobrze wychodzi.” Zdaniem prezesa PiS nie dzieli Polaków :lol: :lol: i chce, aby wszyscy żyli godnie. Zapomniał o małych wyjątkach, jakimi niewątpliwie są rodzice dzieci niepełnosprawnych :oops: czy nauczyciele :oops: . Źródło: fakt.pl

Oczywiście 500 złotych będzie wypłacane tylko na krowy urodzone z naturalnej inseminacji :lol: :lol: , przez byka – najlepiej należącego do miejscowego proboszcza :cry: :cry: :cry: (tak jak to opisał Reymont w „Chłopach”). Te ze sztucznej inseminacji dają mleko i mięso bez odpowiedniej zawartości ducha katolicko-narodowego :x :x :x , za mało patriotyczne :cry: :cry: :cry: :cry: .


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości