Na mojej dzielni KE prawie 60%, Pis nieco ponad 24%

luźne dyskusje inwestorów
Inwestor2010
Podporucznik

Re: Na mojej dzielni KE prawie 60%, Pis nieco ponad 24%

Postautor: Inwestor2010 » 30 maja 2019 10:21

za to chorzy psychicznie masowo dowozeni, aby glosowac na Pis na Podlasiu !

Policja zapewnia, że prowadzi postępowanie w tej sprawie. - Rzeczywiście, w niedzielę około godz. 8 rano mieliśmy zgłoszenie, że grupa siedmiu osób, która została dowieziona z miejscowego DPS, miała ze sobą kartki z dwoma nazwiskami określonych kandydatów. Po głosowaniu trafiły one do kosza, ale zostały wyjęte przez kogoś z członków komisji. Policjanci zabezpieczyli dwie takie kartki. Wszystkie osoby z tej grupy zostały przesłuchane, w tym jedna z udziałem biegłego psychologa. Dziś jeszcze funkcjonariusze prowadzą czynności we wspomnianym ośrodku – podkreśla w rozmowie z Onetem nadkomisarz Tomasz Krupa, rzecznik Komendy Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.

A potem dowozono kolejnych !

- Postępowanie jest prowadzone w kierunku art. 250 kodeksu karnego, czyli wywierania wpływu na sposób głosowania. Z zebranego do tej pory materiału dowodowego nie wynika, by do stworzenia tych kartek przyczynił się ktokolwiek inny spoza grona podopiecznych DPS-u. Policjanci ustalają, kto konkretnie to zrobił. Ma w tym pomóc biegły grafolog. Dopiero po zebraniu całego materiału dowodowego będziemy mogli stwierdzić, czy doszło tu do przestępstwa – dodaje Tomasz Krupa.
Ośrodek, z którego przyjechali podopieczni ze wskazówkami, jak mają głosować, to Dom Pomocy Społecznej pw. św. Franciszka z Asyżu, prowadzony przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej, na zlecenie władz powiatu. - W tej sprawie można rozmawiać tylko z księdzem dyrektorem – usłyszeliśmy, gdy zadzwoniliśmy do placówki.

Ten był dziś jednak nieuchwytny. Pod wskazanym numerem telefonu nikt nie odbierał przez cały dzień. - Księdza dyrektora nie ma, jego zastępców też – usłyszeliśmy z kolei w Caritas Diecezji Łomżyńskiej, która prowadzi ośrodek.

No to afera ze ch..ooy

tyle ze nie wyjasnia, bo przeciez z roboty wylecieli by

ten tam od konfetti ze smiglowca by ich pogonil ! :shock:

Wróć do „Hyde Park”