Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

luźne dyskusje inwestorów
KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: KOSA/ » 26 lip 2019 15:43

robię co mogę aby tacy jak ty zrozumieli w końcu że Polska zmierza w złą stronę, że PIS to zwylki oszuści i cwaniacy
A ja Ci dziękuję za może troskę, ale kolego ja mam kaprys :)) Oddam głos na PIS a jak 4 lata nie wywalą Borysa to więcej mego głosu nie otrzymają.

Wiesz co by było jakbyś ten czerwony tekst odbił na ksero? Podpowiem, NIC :)))

Koso nie opłaca się trzymać z przegranymi :))))) każdy to wie od tysięcy lat .
doucz się nieco , Hitler tez był ,,wygrany" , ale do czasu...ponieważ ci przegrani i co przegrywali przez pierwsze kilka lat dali sobie z nim radę.
Pis wkońcu i tak trafi tam gdzie jego miejsce, zapamiętany będzie jako największe zło jakie mogło się Polsce przytrafić, dlatego trafi na ŚMIETNIK HISTORII bo tam jego miejsce

REKLAMA


|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: |Czarne.Koszula| » 26 lip 2019 15:51

Co do Wałęsy to ŚWIAT I Historią go już ocenił i takie buraczki jak ty i tobie podobni mogą się starać go oczernić w oczach ZIOMALI
:)))))))))) Julianku, nie muszę go oczerniać tak samo jak Twojego idola Tuska :)))))) ty mówisz o historii o której słyszałeś, a ja ją przeżyłem i taka to różnica.

a tu Chichot historii

Miliony idą za Kaczyńskim i PIS

Big Cyc - Atakują Klony
https://www.youtube.com/watch?v=6mPyVn_tXIg

a teraz żegnam Cię kolego, przegracie okropnie

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: |Czarne.Koszula| » 26 lip 2019 15:53

Hitler tez był ,,wygrany"

Hitler był bankrutem, okradł kasy emerytalne tak jak Tusk OFE bo wew. zbankrutował i 70 mld obligacji nie był w stanie wykupić.

Jesteś historycznym analfabetą :))) a niczym się nie znasz.

Dostaniesz 100 zł: powiedz od kogo Tuska miał swoją pierwsza Toyotę :))))) bo nie z bułek sprzedawanych SKM-ie ani Marlboro w Monopolowym :)))))

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: Julian11 » 26 lip 2019 15:57

Nawet takie Tłuki pisowskie jak tu na forum, mogą ogarnąć to że PIS tak liczy się poza krajem jak 27:1, liczy się tak jak Beata Nie komisarz, liczy się tak jak podpisywanie przez DUDĘ dokumentów przy TRUMPIE w pozycji kelnera petenta, pomimo że my zabulimy za te wszystkie podpisy, podczas gdy Amerykanie są coraz mniejszym gwarantem czegokolwiek. To obnaża Syria, teraz Iran i zaczyna Tajwan.

Takie są realia, Pisowcy świrować kozaków mogą tylko TU, tak jak Łukaszenka może świrować Bonza tylko na Białorusi. I tyle w temacie. :lol: 8)

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: NiKtoś » 26 lip 2019 16:19

Trump to nie cale stany... Dlatego sie z nim tak licza bo za nim stoi potega..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: |Czarne.Koszula| » 26 lip 2019 16:21

Nawet takie Tłuki pisowskie jak tu na forum,...
Julianku, kalko Kresów Wschodnich nie przynoś wstydu Lwowi, to było kiedyś prawdziwe centrum inteligencji.
Dziś ta inteligencja urządza sobie życie na przyszłość mając w nosie wojenkę PO.

Nieważne skąd rodzice u Ciebie, jesteś w domu a nie zza Buga :))

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: |Czarne.Koszula| » 26 lip 2019 16:32

Trump to nie cale stany... Dlatego sie z nim tak licza bo za nim stoi potega..

Julian & Kosa & Friends

biją się PIS reszta PO&Co. jak o dziewczynę a jaka tu korzyść, dostać w nos? Korzystniej jest uciekać.
Popierać PIS, robić kariery, ubiegać się o lepszą pracę i życzyć innym by też było ich na coś stać.

Trzeba mieć nierówno pod sufitem by serwować LGBT i zabierać świadczenia socjalne, ludzie nie tylko będą bronić ale i agitować by wspólnie bronić niczym Samoobrona.

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: miki331 » 26 lip 2019 17:45

Kiedyś wszyscy stanęli razem, jeden z drugim i narodziła sie Solidarność (ta pierwsza ).
Teraz mlaskaty firerek i jego sekta szczuje jednych na drugich i juz nie ma solidarności tylko jest zajadła nienawiść wypalająca rozsądek. Ale za to , taką gromadą łatwiej rządzić, rzucając im jakieś ochłapy i judząc jednych na drugich.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: Julian11 » 26 lip 2019 19:25

Trump to nie cale stany... Dlatego sie z nim tak licza bo za nim stoi potega..

Julian & Kosa & Friends

biją się PIS reszta PO&Co. jak o dziewczynę a jaka tu korzyść, dostać w nos? Korzystniej jest uciekać.
Popierać PIS, robić kariery, ubiegać się o lepszą pracę i życzyć innym by też było ich na coś stać.

Trzeba mieć nierówno pod sufitem by serwować LGBT i zabierać świadczenia socjalne, ludzie nie tylko będą bronić ale i agitować by wspólnie bronić niczym Samoobrona.
Kariery to robią swojaki, popytaj się u mundurowych, gdzie normalnie robi się szlify według regulaminu, min. 5 lat służby na każdy stopień oficerski. Oprócz oczywiście wybra;c{w którzy w 2 lata mogą być pułkownikami o ile nie wyżej, kompetencji ZERO ZA TO JAKIE MNIEMANIE O SOBIE...

Już nie wspomnę o spółkach SP bo tu każdy co ma do czynienia z rynkiem wie o co chodzi...

P. S. Ja osobiście jestem sobie żeglarze i serem, dla mnie priorytet to nietoksyczne środowisko życia i inwestowania, dlatego jestem jaki jestem i mam poglądy jakie mam. Doczytałeś o Turcji i o tym co się i jak zmieniło zwłaszcza w życiu zwykłych ludzi.?

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: |Czarne.Koszula| » 26 lip 2019 19:30

Kiedyś wszyscy stanęli razem, jeden z drugim i narodziła sie Solidarność (ta pierwsza ).

Powiedz to Annie Walentynowicz co Twój kapuś zrobił. Ile lat chcemy żyć w tym kłamstwie, może wkrótce sprawy obyczajowe wypłyną i zobaczycie kto trzyma nagrodę Nobla dla Solidarności. Pamiętaj że Solidarność przed obaleniem muru unikała św. Brygidy, gniazda zła.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: |Czarne.Koszula| » 26 lip 2019 19:36

P. S. Ja osobiście jestem sobie żeglarze i serem, dla mnie priorytet to nietoksyczne środowisko życia i inwestowania, dlatego jestem jaki jestem i mam poglądy jakie mam. Doczytałeś o Turcji i o tym co się i jak zmieniło zwłaszcza w życiu zwykłych ludzi.?
Sterem, nie odkrywaj Ameryki na nowo z tematem Turcji, jestem na etapie ery Ataturk :))

Twoja samodzielność to powielenie jakiejś idiotycznej myśli. Porównanie tego wyrostka z stambulskiego portu do Kaczyńskiego i tu przykład Kurdów zwanych tam szakalami. Gdybyś znał i widział jaki jest świat to byś idiotyzmów nie powielał.

Kolejny błąd to przyjmowanie fałszywej tezy że jak ktoś oddaje głos na PIS to wybiera "aniołki" w tym Kaczyńskiego.
Platforma i te inne czerwone pająki są nieakceptowalne, w tym co robili i po 4 latach nadal robią.

basior
Sierżant sztabowy
Posty: 113
Rejestracja: 06 paź 2012 11:45

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: basior » 26 lip 2019 20:28

Kosa - zapewne twój i nie tylko twój guru Balcerowicz kazał wysprzedawać wszystko i teraz nawet tabletek nie komu produkować. A za wszystko , kto jest odpowiedzialny - wiadomo kto. Najpierw są *** decyzje, a potem cofanie się rakiem i robienie z siebie kozła ofiarnego. Typowe dla POkracznego środowiska. "Elyta" przecież się nie myli.

KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: KOSA/ » 27 lip 2019 11:53

Kosa - zapewne twój i nie tylko twój guru Balcerowicz kazał wysprzedawać wszystko i teraz nawet tabletek nie komu produkować. A za wszystko , kto jest odpowiedzialny - wiadomo kto. Najpierw są *** decyzje, a potem cofanie się rakiem i robienie z siebie kozła ofiarnego. Typowe dla POkracznego środowiska. "Elyta" przecież się nie myli.
chyba tylko ktoś z jedną komórka mózgową może ZA BRAK LEKÓW obarczać Balcerowicza :oops: :oops:
Przecież braku leków za PO i za Balcerowicza nie było...a PIS RZĄDZI JUŻ 4 LATA i ciągle pisowscy kretyni wypominają bo PO PRZEZ 8 LAT..... :oops: :oops: :oops:

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: miki331 » 27 lip 2019 14:10

Kosa - zapewne twój i nie tylko twój guru Balcerowicz kazał wysprzedawać wszystko i teraz nawet tabletek nie komu produkować. A za wszystko , kto jest odpowiedzialny - wiadomo kto. Najpierw są *** decyzje, a potem cofanie się rakiem i robienie z siebie kozła ofiarnego. Typowe dla POkracznego środowiska. "Elyta" przecież się nie myli.
chyba tylko ktoś z jedną komórka mózgową może ZA BRAK LEKÓW obarczać Balcerowicza :oops: :oops:
Przecież braku leków za PO i za Balcerowicza nie było...a PIS RZĄDZI JUŻ 4 LATA i ciągle pisowscy kretyni wypominają bo PO PRZEZ 8 LAT..... :oops: :oops: :oops:
"Leków brakuje bo chorzy złośliwie wykupują zapisane im na recepty medykamenty."
To autentyczna wypowiedź jednego z pisowskich mocarzy intelektu !!

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kaczynski marzy o Irlandii? Ekonomista: my idziemy w innym kierunku

Postautor: dochodzeniowy » 27 lip 2019 22:37

Patrzac historyczne PO to solidarność z 1989 roku a Pis to solidarnośc z 1980 i stad jest róznica. :idea:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości