prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

luźne dyskusje inwestorów
KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 649
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: KOSA/ » 26 lip 2019 15:59

prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !
Autorytet PiS-u: Kaczyński to polityczny oszust!

Prof. Bogusław Wolniewicz to jeden z czołowych ideologów PiS. Filozofa, znanego m.in. ze współpracy z Radiem Maryja i "Naszym Dziennikiem", ogromnie rozczarowało jednak to, jak w praktyce wygląda "dobra zmiana". Swojemu rozgoryczeniu postanowił dać wyraz w mocnym nagraniu, które zamieścił w sieci. Prof. Wolniewicz nie zostawił na nim suchej nitki na Jarosławie Kaczyńskim! Czym mu tak podpadł prezes PiS?
Znany z wyrazistych poglądów prof. Wolniewicz w kampanii wyborczej wspierał PiS. Spodobało mu się hasło odbudowy wspólnoty narodowej i to, że kojarzeni ze skrajnymi poglądami Antoni Macierewicz i Zbigniew Ziobro byli w niej niewidoczni. Jak mówi, sądził wtedy, że w prezesie PiS "obudził się mąż stanu", bo zaakceptował fakt, że "dla dobra sprawy" należy wycofać ekstremistów, a w PiS zwyciężył umiarkowany kierunek reprezentowany przez Andrzeja Dudę i Beatę Szydło. Wierzył, że to oni będą rządzić, a Jarosław Kaczyński będzie jedynie pełnił funkcję doradczą. Krótko po wyborach okazało się, jak bardzo się mylił!


Omijaj_Śmieci_Patro
Chorąży
Posty: 827
Rejestracja: 28 wrz 2018 08:50

Re: prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: Omijaj_Śmieci_Patro » 26 lip 2019 16:00

o której przerwa na obiad?

chyba Schetyna z Komorowskim karmi czymś swoich przydupasów
myśle że zostały im jeszcze jakieś kradzione słoiki z bigosem
Ostatnio zmieniony 26 lip 2019 16:04 przez Omijaj_Śmieci_Patro, łącznie zmieniany 1 raz.

lusnia
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 387
Rejestracja: 14 sty 2016 20:07

Re: prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: lusnia » 26 lip 2019 16:02

Tata a Marcin powiedział że jego tata powiedział............ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 649
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Re: prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: KOSA/ » 26 lip 2019 16:03

Tata a Marcin powiedział że jego tata powiedział............ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nowe kłamstwo PiS-u!
Szanowni Państwo, mamy nowego wroga w nieustającym poszukiwaniu wrogów przez PiS. Przez kilka lat myślą przewodnią spin doktorów z PiS-u był "zamach smoleński". Pan Macierewicz coraz to nowe "sensacje" wymyślał i mieliśmy sztuczną mgłę (pani red. Gargas nawet film na temat tej zabójczej mgły zrobiła!), kiedy mgła nie zadziałała, bo nie można było do tego dołączyć pana premiera Tuska, to zaczęto wbijać do głów mniej kumatych pisowców, że to był zamach. A jeśli zamach to przecież mógł ktoś umieścić ładunki wybuchowe w Polsce i już mamy powiązanie z rządzącymi. Ta teoria była dobra na czas bycia PiS-u w opozycji, ale jak PiS doszedł do władzy to już to nie było skuteczne, bowiem nawet PiS nie był w stanie odebrać Rosjanom wraku, a to przecież była jedna z obietnic wyborczych tej partii w roku 2015. Skończyły się miesięcznice, również skończył swoją karierę jako min. MON pan Antoni Macierewicz. I cicho sza nad trumnami.
Następnym wrogiem byli uchodźcy. Mieli oni przynieść do Polski choroby, gwałcić nasze żony i córki, i doprowadzić do zapanowania islamu w Polsce. Jawnie uchodźców muzułmańskich w czasie rządów PiS-u nie przyjmowano, ale jak się okazało to po cichu tych muzułmanów przyjęto tysiące w ciągu panowania pana Jarosława Kaczyńskiego w Polce. Prawie trzy razy więcej osób dostało pozwolenia na pobyt stały i czasowy w 2017 r. niż w 2014 r. – wynika z zestawienia "ciekaweliczby.pl". Jak to się ma do deklarowanej polityki "NIE dla uchodźców"? A przecież pamiętamy te słowa pana Jarosława Kaczyńskiego, wypowiedziane w czasie kampanii wyborczej w roku 2015:

"– Są już przecież objawy pojawienia się chorób bardzo niebezpiecznych i dawno niewidzianych w Europie: cholera na wyspach greckich, dyzenteria w Wiedniu, różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które (...) nie są groźne w organizmach tych ludzi, mogą tutaj być groźne – mówił lider PiS.

Jak widać to co innego mówił pan Kaczyński do swoich wielbicieli, tego twardogłowego elektoratu, a co innego robi PiS, jak rządzi. Już chorób nikt się nie boi, nikt nie widzi zagrożenia islamizacją Polski, a przecież już przyjęto tylu muzułmanów, że ta ilość jest adekwatna do liczby, którą zadeklarowała pani Kopacz.

Dzisiaj pojawił się nowy wróg, a tym wrogiem jest Karta LGBT podpisana przez pana prezydenta Trzaskowskiego. Już dowiedzieliśmy się od pana Kaczyńskiego, ze jest to atak na polskie dzieci, które mają być deprawowane przez niesprecyzowanych deprawatorów. PiS cały czas milczy w sprawie pedofilów w sutannach, ale w tym przypadku zaczął grać dziećmi dla swoich celów politycznych. Miesza w głowach Polek i Polaków owa Kartę podpisaną przez pana prezydenta Trzaskowskiego z "Standardy edukacji seksualnej w Europie" wydanej w roku 2012 przez WHO.

zenek69
Chorąży
Posty: 938
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: zenek69 » 26 lip 2019 16:31

Kosa ile bys glupot tu bie pisal i nie wklejal to zrozum ze twoi mocodawcy juz do wladzy nie wroca. Mozesz nawet zostac bez kasy jak zaczna sie żreć po przegranych wyborach...

miki331
Podporucznik
Posty: 16738
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: miki331 » 26 lip 2019 17:50

Kiedyś wszyscy stanęli razem, jeden z drugim i narodziła sie Solidarność (ta pierwsza ).
Teraz mlaskaty firerek i jego sekta szczuje jednych na drugich i juz nie ma solidarności tylko jest zajadła nienawiść wypalająca rozsądek. Ale za to , taką gromadą łatwiej rządzić, rzucając im jakieś ochłapy i judząc jednych na drugich.

dochodzeniowy
Podporucznik
Posty: 18193
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: dochodzeniowy » 26 lip 2019 22:26

Generalnie Schetyna i spółka zieje jadem 100 razy większym niż PIS jak był w opozycji. :idea:

KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 649
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Re: prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: KOSA/ » 26 lip 2019 23:08

Generalnie Schetyna i spółka zieje jadem 100 razy większym niż PIS jak był w opozycji. :idea:
przecież to PIS sieje od wielu lat jadem :oops:
mam to przypomnieć i podac przykłady ?
Przecież żaden polityk nigdy nie obrażał Polaków tak, jak robi to Kaczyński. Żaden inny polityk nie pozwoliłby sobie na nazwanie rodaków złodziejami, ludźmi gorszymi sortu, to niewyobrażalne w demokratycznym kraju na forum również. :oops: :oops: :oops: To PIS wypowiadał gorzkie słowa i dzielił Polaków na lepszych i zaprzedanych zdrajców :oops: :oops:
Prezes Kaczyński często mówił o "Polakach gorszego sortu", "komunistach i złodziejach" czy "gestapo". Trudno jest odpowiedzieć na jad, który bardzo umiejętnie wsącza w społeczeństwo polskie Jarosław Kaczyński i jego słudzy. To jest trucizna, która płynie w żyłach narodu i niszczy od wewnątrz.
Politycy Prawa i Sprawiedliwości nieustannie apelują o uspokojenie emocji w polityce. Tymczasem sami atakują swoich przeciwników w sposób, który jest poniżej wszelkiej krytyki.
Wszystkim już chyba Polakom znane są doskonale zwroty ,,wypromowane” przez Kaczyńskiego takie jak: spieprzaj dziadu, ZOMO, wykształciuchy, bure suki, ciemny naród, szara sieć, ubekistan, KPP, układ, WSI, łże-elita, lumpenliberały, ścierwojady, małpa w czerwonym..., zwroty świadczące o ,,głębokim szacunku” dla KAŻDEGO POLAKA……
BYLO też w tej niechlubnej PISowskiej ,,tradycji" ,,ja cię wykończę….”


Ale może konkrety, dla przypomnienia trochę faktów i szczegółów z zachowania i słow Kaczynskiego, zwroty świadczące o ,,głębokim szacunku” dla KAŻDEGO POLAKA……
1. Ślązacy to zakamuflowana opcja niemiecka.
(Śląskość i kaszubskość PiS całkowicie akceptuje i ceni, ale twierdzenie, że istnieje naród śląski, my rzeczywiście traktujemy za zakamuflowaną opcję niemiecką – powiedział Jarosław Kaczyński. 3.4.2011)
2. My jestesmy tu gdzie Polska, oni tam gdzie stalo ZOMO.
(Wypowiedziane w Stoczni Gdańskiej w 2006 roku przez Jarosława Kaczyńskiego słowa „My jesteśmy tu, gdzie wtedy, oni tam, gdzie stało ZOMO” do dzisiaj są traktowane jak jedna z jego największych „zbrodni”)
3. najgorszy sort Polaków ( wypowiedz Kaczynskiego z 11 12.2015 o tych Polakach którzy skarżą się na łamanie prawa i Konstytucji przez PIS).
4. Komuniści i złodzieje cała Polska z was się śmieje
(J.K. 13.12.2015, wypowiedz o Polakach którzy manifestowali 12.12.2015 swój sprzeciw wobec łamania Konstytucji)

Z mównicy SEJMOWEJ - Jarosław Kaczyński - ,,bez żadnego trybu” – Nie wycierajcie sobie swoich zdradzieckich mord nazwiskiem mojego brata Lecha Kaczyńskiego. Zmordowaliście go, jesteście kanaliami”.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29088
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: prof Wolniewicz o J. KACZYNSKIM - to polityczny OSZUST !

Postautor: Trolejbus » 30 lip 2019 22:31

Niemcy to jednak bardzo wyrozumiały naród, ale chyba do czasu.

Niemcy: próby gwałtu, w tym na 89-latce!
https://ndie.pl/niemcy-proby-gwaltu-w-tym-na-89-latce/
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości