Kamil D - uslyszal zarzuty grozi mu 12 lat

luźne dyskusje inwestorów
|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Re: Kamil D - uslyszal zarzuty grozi mu 12 lat

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 lip 2019 22:37

Mam nadzieje ze śledczy to ujawnia gzie był ile wypił i u kogo w tawernie
Może pić, ile chce i z kim, może zapić się na śmierć. Liczą się fakty w chwili kolizji drogowej. W samym Helu trudno złapać dobrą restaurację. W jednej kiedyś kelner chwalił się że Wojewódzki tam bywa a ja za głowę się łapałem i gdyby pogoda nie była pociągająca to bym się załamał :)))

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 lip 2019 22:39

Ja wiem mega dużo zreszta widziało to kilka osób zapewne no ale tutaj nic już nie mogę napisac hehe
On może pić od denaturatu, perfumy, whisky, alkohol we krwi mu zbadali na w dmuchaniu miał 2,6 promila i tyle. Będą wyniki krwi to poinformują, on sam wie że nie ma sensu żadna negacja faktów.

Durczok to łysiejący facet, obleśny i ma 18+, sam odpowiada za siebie i niańki nie potrzebuje. Wciąganie w sprawę "warszawkę" kompletnie bez sensu.

Tesco-zywy
Kapral

Postautor: Tesco-zywy » 28 lip 2019 22:45

Głupi jesteś Tytus jak baranie jaja
Dowiesz się w tej sprawie jeszcze o wielu rzeczach
To rze pił i spadł to oczywiście ok
Problem raczej kto mu pozwolił rano wsiąść do auta o 9.00 i u kogo w tawernie pił
Wszystko gamoniu i mega nieomylności z trojmiasta w swoim czasie
Hehe

Tesco-zywy
Kapral

Postautor: Tesco-zywy » 28 lip 2019 22:47

Miało być oczywiście ze
A nie rz
Ehhh

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 lip 2019 22:49

Dowiesz się w tej sprawie jeszcze o wielu rzeczach

wprost:

a. zrobił innym piekło, piekło go dopadło i przeczołga,
b. zrobił PIS prezent a mi szczególnie, symbolicznie pokazuje upadek pseudoelit tzw. III RP mordką o bruk, a czy płynie tam też przypadkowo rynsztok to już mnie nie interesuje.

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 lip 2019 22:51

Wszystko gamoniu i mega nieomylności z trojmiasta

Tesco :) Ty sobie uważaj :lol:

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 lip 2019 22:58

pryszczata kto ci za neta płaci :roll:

Idę z wami o zakład że za 4 lata PO nie będzie :)))

dlaczego?

Normalny proces historyczny a najnowszej historii, kompromitacja to chowają się pod nowym szyldem, kompromitacja ideologii nowy szyld bo mają wilczy bilet, jak byłeś np. hitlerowcem to nie mogłeś w urzędach zasiadać, więc wolni demokraci liberałowie, teraz powstanie podobny twór... Schetyna to jak syndyk masy upadłościowej PO.

Idzie I września a wy jak ułani na czołgi to to czołg z tektury jak ORP Bałtyk w Gdyni w 1939r :)))

PIS zagospodarował nie tylko centrum, konserwatystów ale i lewicę socjalną nie powiązaną ideologicznie z UB i PZPR i na prawicy też zostawia niewielki margines. A wy Panowie "szlachta" jak pospolite ruszenie :))))) z Durczokiem nawaleni. PIS przygotowywał się do kolejnej kadencji gdy wygrał poprzednią, systemowo to wszystko rozpracował.

Nie wiem jak dziś, kiedyś jak się przygotowałeś na egzamin to nerwy nie były potrzebne, większość co egzaminowała to i sama nie wiedziała zbyt wiele. PO straciło czas i energię a satelity z gołymi pośladkami ))) ludzie, to club

Obrazek

jak tu Vanilla Club w Sopocie :))

Korzystajcie z życia, róbcie kariery, mimo że do PIS trochę szumowiny się przykleja, ale i to oczyszczą a nie wypłowiałe futra Durczoków. Lisów i innych wam w głowach.

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 28 lip 2019 23:26

W sieci wiele osób nie kpi z Kamila co z wymiaru sprawiedliwości a tu ci czerwonymi wstawkami w todze wg mnie nie informują do końca publiki bo poza tym że tan pan jest historią nie ma ku temu powodów.

Wyrok zapadnie po wyborach gdy już w SN nie będzie Gośki Gersdorf.
A co ma SN do tej sprawy?

Po 2 gie oczywiście do mgr. Przyłębskiej tej apolitycznej osoby w TK i jej a politycznego męża TW Wolfganga jako Ambasadora RP i to (nie w np Ułan Bator) tylko w Berlinie... Żadnych zastrzeżeń nie masz bo jak że wszystkim co "Pisowskie" od kapuchy po Persony i stanowiska... Im się to po prostu należy, nie ważne czy mierny, bierny aby był wierny. Misiewicze górą, bo to są Nasi Misiewicze :lol: :lol:

Jak tam mgr. Przyłebska pchneła mocno sprawy w TK jeśli chodzi o te kolejki o których PiS mówił.? I co im z tego TK, jak nasze prawo musi być zgodne z prawem UE a tam nawet Beaty na, konkretniejsze stanowisko nie dał rady wpakować nie mówiąc o takiej przyłębskij BIS. Chociaż czy Beata od niej tak bardzo się różni?.. :lol: 8)

Tak jak mówiłem PiS może grać gieroya tylko w Polsce, jak Łukaszenka na Białorusi. Poza naszym grajdołem są CIENKIMI BOLKAMI typu 27:1 :lol:
Ostatnio zmieniony 28 lip 2019 23:33 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 lip 2019 23:32

Żadnych zastrzeżeń nie masz bo jak że wszystkim co "Pisowskie" od kapuchy po Persony i stanowiska...

Gra na murawie to gra przed publicznością, a błędy w szatni się omawia.

Obrazek

Ta pani jest jak kierowca na autostradzie który blokuje mi drogę, fakt mój problem, muszę być cierpliwym ale on/ona nie są w stanie mnie poniżyć bo dla mnie nie jest najwyższą moralnie a ostatnią.

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 lip 2019 23:40

Tak jak mówiłem PiS może grać gieroya tylko w Polsce,

:lol: :lol: :lol: Tobie się wydaje że Polska to państwo "Bałtów" :))) albo jakaś Malta. Wygrywasz dany turniej, a nie turniej marzeń :)) zejdź na ziemię kolego.

Andrzej Rosiewicz "Pytasz mnie"
https://www.youtube.com/watch?v=XcAVzLoTw1U

Julian11 popieraj kogo chcesz, szanuję Twój wybór i argumentację z Twojej pozycji właściwej ale widz też że tacy jak ja nie pójdą bić się na ulicy z objazdowym cyrkiem, gdzieś mówią brzydzę się przemocą ale w sercu tym kibolom postawiłbym piwko, bo jestem tchórzem, nie stać mnie na danie w mordę jak w remizie temu kto mnie obraża.

Dlatego taka Gersdorf , nie będę uciekał się do ad personam jako kobiety co we mnie wywołuje i jej epatowanie się na wiecach i mediach i nie gra roli czy jest mądra/głupia, ma rację/nie ma racji, ONA nigdy w demokratycznym w wolnym państwie nie powinna piastować tego urzędu bo jej linia życiowa i postawa moralna wobec tego narodu nie była prosta!

Jest prawo stanowione i prawo moralne! Prof. Lech Kaczyński popełnił olbrzymi błąd wierząc że te pokolenie się zmieni.

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 29 lip 2019 09:45

Wydaje mi się że Polska na geo politycznej mapie jest tylko małym krajem, gdzie jeśli nie byłby w UE byłby wystawiony na duże niebezpieczeństwa. UK będąc niby znaczącym krajem gospodarczo militarne itp, po brexicie będzie mało znaczącą Wyspą.

Dlatego śmieszą mnie a jednocześnie denerwują te wszystkie pi.to.lenia o Wielkości Polski a jeszcze bardziej mnie denerwuje to że jest sporo Durni którzy ten kit łykają. Jeden szansa Polski to UE a w niej możliwość budowania koalicji i forsowania swoich racji w ramach UE. Niestety tej możliwości sprawczej wewnątrz UE nie mamy, dlatego że ci co nami rządzą są niekompetencji co obrazuje np. 27 :1 i inne kwestie które PiS przerżnął( nie komisarza dla Beaty) żaląc się... nie lubią nas... Jak by byli w żłobku a nie w Polityce, w polityce nie chodzi o lubienie ale Oni pewnie o tym za grosz pojęcia nie mają.

P. S Uważasz że Jezus był tchórzem? A on by nie dał też w" Mordę nikomu" on by nadstawił drugi policzek i za Taką sprawę Zginął i to jest prawdziwe bohaterstwo , odrzucić gniew, nienawiść, które pchaja do agresji itp. POMYSL jakim byłby swiat gdyby WSZYSCY LUDZIE odrzucili te negatywne emocje, zyli w harmoni z sobą i innymi nie szkodź innym i sobie nie obrazaj nie zazdrośc nie prowokuj Żyj w pełnej Harmonii ducha , ciała, świata? LEPSZY CZY GORSZY? .W Końcu każdy z nas umrze, to tylko kwestia czasu ale najważniejsze nie jest to czy umrzesz bo i tak Umrzesz, ale TO JAKIM BYŁEŚ CZŁOWIEKIEM.... CZŁOWIEKIEM a nie jakąś formą życia. Kumasz bazę?

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 29 lip 2019 10:12

P. S Uważasz że Jezus był tchórzem? A on by nie dał też w" Mordę nikomu" on by nadstawił drugi policzek i za Taką sprawę Zginął i to jest prawdziwe bohaterstwo , odrzucić gniew, nienawiść, które pchaja do agresji itp.

Jezus odrzucił walkę bo stał ponad tym wszystkim co się działo, jak piłkarz który pokazuje swój talent na murawie a nie murawie gdzie rzucają się zawodnicy do plemiennych walk.

Przemoc ma różne oblicza kolego, to nie tylko przemoc fizyczna ale gwałt psychiczny a tak demonstracja w Białymstoku nie szła pod kościół by szukać tam azylu, tylko jak w Częstochowie robić najazd.

Lewactwo nie atakuje islamu bo wie że dostanie zaraz po mordzie, strach jest tu hamulcem.

Twoje argumenty o UE, szansach itd. to wyssane z palca wizje. Polska może być nowoczesnym państwem ale i mieć swe tradycje, wiarę i co tam jeszcze a mniejszości prawo do poszanowania, ale mniejszość nie może korzystać z fakt że państwo jest słabe, nie wie jak reagować na prowokacje ideologiczne i obrazę uczuć religijnych itd.

Krótko: to co się dzieje na ulicach jest CHORE!!!

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 29 lip 2019 10:37

w częstochowie to najazd robili Narodowcy z pochodniami stojac i idac w rzędach . Przypomina ci to coś.

Co do katolicyzmu to Jestem naprawdę Ciekawy co czuje JEZUS który urodził się w stajence umarł obdarty ze wszytkiego z CIERNIOWĄ KORONĄ na głowie na Krzyzu czyli Tak jak w starozytnosci gineli szubrawcy . Co by powiedział Jezus który mówil że jego królestwo NIE POCHODZI Z TEGO SWIATA , na te wszytkie złocenia Blichtr , klejnoty w które Kościól i ludzie go Ubieraja( Jezus Królem Polski itp.) . TO był Bóg jesli chiałby byc najwiekszym Bogaczem i kozakiem w HISTORII ŚWIATA TO BY BYŁ. ALE NIE O TO CHODZIŁO . Był taki jaki był i TU sie mylisz ze on był ponad wszystko , TEŻ miał chwile zwątpienia na Krzyzu bo był tez człowiekiem. Natomiast TY nie kumasz tego co robił i dlaczego to robił . ON pokazywał nam DROGĘ jaka ludzie powinni isc co ODRZUCAĆ( np. pokusy którym go mamił diabeł w gaju oliwnym) , jak żyć KIM BYC...to nie jest droga wyznaczona DLA BOGA , tylko Przez BOGA będąc w ludzkiej postaci skierowana dla ludzi to jest MAPA DROGOWA ŻYCIA ludzi ktorzy w niego wierzą.

widze czarna koszulo ze jak wielu ludzi równiez uwazajacych sie za KAtolików ..CHrześcijan nie wiele KUMA z nauk JEZUSA. Ta droga nie jest prosta jest bardzo bardzo trudna , ale człowiek ma WOLNĄ WOLĘ ....czy chce próbowac nia podazac i Kształtowac tak swoje zycie dusze i umysł jak Jezus nauczał i pokazywał swoim życiem , czy tą droge olac i isć swoja własną. KIM ty jestes czarna koszulo? KIM sa kibole Kim sa LGBT i wszyscy INNI ....WOLNA WOLA kim jesteś/będziesz.

miki331
Podporucznik

Postautor: miki331 » 30 lip 2019 16:40

Portal wpolityce.pl informuje, że w samochodzie Durczoka odnaleziono pistolet. "Wprawdzie miał on na niego aktualne pozwolenie, ale fakt, że będąc kompletnie pijanym, posiadał przy sobie niebezpieczną broń, może sprowadzić na niego kolejne kłopoty. I nie chodzi tylko o utratę kolekcji militariów, o której informował dziennik Fakt. W grę wchodzić może nawet kolejny zarzut" – informuje serwis.

perlak
Kapral
Kontakt:

Postautor: perlak » 30 lip 2019 22:48

Jest to dla mnie dziwnie satysfakcjonujące, że osoba uważająca się za nietykalną musi publicznie przepraszać za swoją głupotę. Powinien dostać dotkliwą karę

Wróć do „Hyde Park”