Kuchcinski oddal pieniadze na.. Caritas:)

luźne dyskusje inwestorów
KOSA/
Młodszy chorąży

Postautor: KOSA/ » 30 lip 2019 12:44

Miała być praca, pokora, umiar i roztropność, a jest odlot, jest odlot marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, który zabierał na pokład rządowego samolotu swoją rodzinę. Pytanie, czy takie w tej chwili są standardy PiS :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Słyszeliśmy w jednej telewizji jak mówił dyrektor w Kancelarii Sejmu Andrzej Grzegrzółka o tym, że pan marszałek Kuchciński wpłacił 15 tysięcy złotych na cele charytatywne. Drodzy państwo na wolnym rynku - to można sprawdzić - koszt wynajmu na godzinę prywatnego odrzutowca to jest około 4-5 tysięcy euro. To jest mniej więcej tyle, ile pan marszałek wpłacił i Kancelaria Sejmu jak rozumiem uważa, że sprawa jest zamknięta. Otóż nie jest - :lol: :lol: :lol:

Nie może sobie tutaj marszałek Kuchciński uciekać od problemu wpłatami na cele charytatywne, dlatego że z tego punktu widzenia nic się nie zmieniło - nie zwrócił pieniędzy do budżetu państwa za loty członków swej rodziny, tylko przekazał jakieś pieniądze na cele charytatywne :oops:

Po raz kolejny „lekarstwem na kłopoty”, związane z nadużyciem stanowiska (słynne „nam się to po prostu należy”) staje się akcja charytatywna. Szlaki przetarł poprzedni skład rządu PiS, pod batutą Beaty Szydło. Takie pomysły sprawiają, że sfera życia publicznego w Polsce coraz bardziej osuwa się w rejony religijno-metafizyczne, które z nowoczesnym funkcjonowaniem państwa mają raczej mało wspólnego.

hektor
Starszy chorąży sztabowy

Re: Kuchcinski oddal pieniadze na.. Caritas:)

Postautor: hektor » 30 lip 2019 13:42

KOSA - daj spokój z polityką.
Większość posłów z różnych partii pobiera kilometrówki a część z nich nawet nie ma prawa jazdy.
Można to szybko uciąć a jednak do dnia dzisiejszego każdy rząd (PO-PSL i PiS) omijał ten problem ..... :mrgreen:

KOSA/
Młodszy chorąży

Postautor: KOSA/ » 30 lip 2019 13:46

KOSA - daj spokój z polityką.
Większość posłów z różnych partii pobiera kilometrówki a część z nich nawet nie ma prawa jazdy.
Można to szybko uciąć a jednak do dnia dzisiejszego każdy rząd (PO-PSL i PiS) omijał ten problem ..... :mrgreen:
Przecież Marszałek Marek Kuchciński używa samolotu służbowego jak taksówki powietrznej :oops: :oops: :oops: :oops:
Ale ma oczywiście do dyspozycji limuzynę 24h :shock: :shock: :shock: :shock:
Mimo to regularnie pobiera kilometrówkę NA własny samochód :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
To nie sa NORMALNE STANDARDY :evil:
to co się teraz dzieje w Polsce to nie są STANDARDY CYWILIZOWANYCH PAŃSTW.
Trzeba o tym mówić głośno i wyraźnie.

hektor
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: hektor » 30 lip 2019 15:09

KOSA - w najbliższych wyborach pewnie wygra PiS, i co im zrobisz:
https://wiadomosci.wp.pl/opole-radny-re ... 175902337a

KOSA/
Młodszy chorąży

Postautor: KOSA/ » 30 lip 2019 15:43

KOSA - w najbliższych wyborach pewnie wygra PiS, i co im zrobisz:
https://wiadomosci.wp.pl/opole-radny-re ... 175902337a
ciemny pisowski elektorat będący w ciągłym amoku pod wpływem propagandy swojej partii zrozumie jak bardzo się pomylił gdy już będzie za późno :oops: Jak zabraknie PISowski pieniędzy na przekupstwa bo zabraknie i zaczną sie ostre cięcia w płacach , emeryturach i wejdą nowe wyższe podatki to im się oczka otworzą :oops: :oops: :oops: :oops:

szumidło
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: szumidło » 30 lip 2019 16:05

Loty „na marszałka”, czyli prywatne państwo PiS
Jeśli prawdą są informacje, że z rządowych przelotów przysługujących wyłącznie czterem najważniejszym osobom w państwie korzystały same dzieci marszałka, sprawę powinny badać nie media, ale prokuratura.
Sprawa jest znacznie poważniejsza i nie dotyczy tylko ordynarnego nadużywania władzy przez marszałka, ale szeregu osób, które naginały prawo by spełnić jego życzenie lub rozkaz. Głowa samego marszałka, o której tak dużo mówi opozycja, nie wystarczy.
O tym że z wojskowego Gulfstreama G550 na lotnisku w rzeszowskiej Jesionce wysiadały czasem same dzieci marszałka mówią dziennikarzom oburzeni pracownicy, którzy obsługiwali te loty. Jeśli to prawda nie mówimy już o aferze wizerunkowej, ale o przestępstwie, za które grozi nawet osiem lat więzienia.
https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwos ... o-PiS.html

Wlasnie w takim celu PIS podporzadkowal sobie zaraz po przejeciu wladzy prokurature, zeby byc bezkarnym :twisted:

KOSA/
Młodszy chorąży

Postautor: KOSA/ » 30 lip 2019 19:39

Obrazek
..
Obrazek

...
:oops:

Obrazek

:oops:

Obrazek

:shock: :shock: :shock: :shock:
Obrazek

KOSA/
Młodszy chorąży

Postautor: KOSA/ » 31 lip 2019 15:02

Buty i arogancji w wykonaniu Ryszarda Terleckiego ciąg dalszy.
Maczeta po sztachnięciu się butaprenem kontraktuje!?
Ryszard Terlecki w TVN24 stanął w obronie marszałka Marka Kuchcińskiego, który niemal każdego tygodnia korzysta z rządowego samolotu w celach prywatnych. Wicemarszałek Sejmu odniósł się również do publikacji list KRS oraz sobotniego Marszu Równości w Białymstoku.Rozrzutność Kuchcińskiego ujawniona została przez posła Sławomira Nitrasa z PO. Według Nitrasa marszałek Sejmu wykorzystuje rządowy samolot Gulfstream do prywatnych podróży do Rzeszowa. Jak się okazało, w lotach uczestniczyli również członkowie rodziny PiS-owskiego dygnitarza. Terlecki zapytany o loty Kuchcińskiego nie potrafił zachować należytej powagi. Poseł stwierdził, że żałuje, iż nie uczestniczył w żadnej z wycieczek Gulfstreamem, gdyż „teraz mógłby opowiadać, jak było sympatycznie”. W dalszej części rozmowy Terlecki stwierdził, że marszałek Kuchciński nie musi się tłumaczyć z odbytych podróży. – „Wydaje mi się, że to wszystko jest szczegółowo wyjaśnione. Marszałek ma ogromną ilość rozmaitych zajęć, spotkań, podroży zagranicznych, bo reprezentuje przecież polski parlament. Ma też swój okręg wyborczy, jest szefem regionu podkarpackiego, więc te podróże są jak najbardziej uzasadnione” – przyznał polityk. – „Nie widzę tu – poza sezonem ogórkowym – niczego niezwykłego. To, że zdarzało się zabrać syna czy córkę, to w niczym nie zmienia sytuacji tego lotu. (…) Nie przesadzajmy, nie wariujmy, samolot i tak leci z marszałkiem, więc czy zabiera posła, czy dziennikarza, czy syna, to myślę, że nie dzieje się nic nadzwyczajnego” – szedł w zaparte Terlecki. Po chwili stwierdził, że nie widzi potrzeby, aby Kuchciński zwracał pieniądze za prywatne loty. Terlecki udzielił także odpowiedzi na pytania dotyczące LGBT i białostockiego Marszu Równości. Wyraźnie zagubiony poseł nie wiedział, jakie stanowisko zająć ma w sprawie ostatnich wydarzeń. Pierwsze pytanie dotyczyło wyroku sądu ws. wycofania z dystrybucji naklejek „Strefa wolna od LGBT”. – „Generalnie zgadzam się. Nie powinniśmy wykluczać kogokolwiek z różnych powodów, z powodów różnych jego inności, ale też trzeba rozumieć tych, którzy opierają się takiej propagandzie czy promocji, która ma te środowiska jakoś wyróżniać. Myślę o osobach, które organizują te cykliczne marsze czy parady, jeżdżą od miasta do miasta, którzy przeciwstawiają się takiej trochę nachalnej propagandzie” – odpowiedział Terlecki. Poseł stanął jednocześnie w obronie PiS-owskich samorządowców, którzy wraz z hordami kiboli i faszystów uczestniczyli w homofobicznej kontrdemonstracji w Białymstoku.- „Konieczne tu było wyjaśnienie, skoro te osoby się tam znalazły. I te wyjaśnienia się pojawiły. Z tego oświadczenia wynikało, że byli tam raczej po to, żeby powstrzymać agresję, a nie ją jeszcze powiększać czy nasilać” – skomentował wspólne oświadczenie wydane przez aktywistów PiS uczestniczących w wydarzeniu. W końcu Terlecki zapytany został o datę opublikowania list poparcia dla kandydatów do KRS. – „Zdaje się, że termin mija 30 [lipca], czyli we wtorek. Do tego czasu z pewnością Kancelaria jakąś decyzję podejmie. Nie wiem, czy one muszą być opublikowane. Jest oczywiście wyrok sądu, to nie jest decyzja ostateczna. Są różne przesłanki. Z drugiej strony są takie przepisy jak ochrona danych osobowych” – stwierdził polityk. Źródło: tvn24.pl, 300polityka.pl
Uroda zazwyczaj nie idzie w parze z inteligencją, a jak popatrzę na Terleckiego to mam wątpliwości.

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy

Kuchcinski odpisze od podatku co wpłacił na Caritas !

Postautor: AdmiralPiett » 31 lip 2019 15:27

Zamiast zwrocic porzadnie do budzetu jak za uzywanie taksowki

to jeszcze ten budzet orznie bo odpisze sobie od podatku i zaplaci o 30% mniej

Jakby ogrodnik mial choc odrobine honoru to by sie podał do dymisji, a co najmniej nie kandydował w nastepnych wyborach

Na muzyce sie nie zna "co łagodzi obyczaje"

Nie publikuje mimo ze jest to psim obowiazkiem

itp

choc podobno ma jedna zasluge opisał (swoja) partie 'Teraz Qrwa MY":

Jarosłąw Kaczyński wspomina: "Dla mnie kabaretem coraz bardziej był AWS ze swoimi Spółdzielniami, teorią, że "Solidarność" wie wszystko najlepiej, a wybitni przedstawiciele narodu przychodzą na świat tylko w małych miastach (…). Tak zrodziło się TKM. (…) Nie ja wymyśliłem ten skrót. Usłyszałem go po raz pierwszy od Marka Kuchcińskiego jeszcze w 1990 r. W sierpniu wybrałem się (…) do Rzeszowa i Przemyśla. W Przemyślu rozmawiałem ze znanym mi już wcześniej szefem tamtejszego PC, czyli właśnie Markiem. Zapytałem go, jaka partia jest u niego najsilniejsza. Zastanowił się przez chwilę, roześmiał i powiedział - najsilniejsza jest TKM. Nie znałem tego skrótu. Marek go rozszyfrował, mówiąc o grupie ludzi bez żadnych określonych poglądów i przeszłości politycznej, którzy się pchają".
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

KOSA/
Młodszy chorąży

Postautor: KOSA/ » 02 sie 2019 16:54

Obrazek
:
Obrazek

miki331
Podporucznik

Postautor: miki331 » 03 sie 2019 00:42

Kiedyś był pan Samochodzik, a teraz pisiory maja pana Samolocika !
Sto LOT, sto LOT niech leci nam !

Wróć do „Hyde Park”