Kuchcinski

luźne dyskusje inwestorów
szumidło
Młodszy chorąży

Re: Kuchcinski

Postautor: szumidło » 06 sie 2019 13:41

Tak glosowalem na tuska i po przez 8 lat..ale zylo mi sie tak dobrze ze im w koncu podziekowalem i zaglosowalem na kukiza bo nie dowierzalem pisowi...teraz po 4 latach moge z czystym sumieniem zaglosowac na pis...bo zyje mi sie po prostu lepiej
ale jak mogłeś głosować przez 8 lat skoro wybory trwają jeden dzień co 4 lata :?: :roll:
Skladal codziennie przysiege na wiernosc partii :twisted:

zenek69
Starszy chorąży

Postautor: zenek69 » 06 sie 2019 13:41

Ja sie nie przywiazuje do barw klubowych...glosuje portfelem. Jakby bylo po to by mowili ze kryzys bo spowolnienie w niemczech czy wojny handlowe cos by wymyslili na pewno. Na pis mozna glosowac do czasu jak zyje kaczynski bo on trzyma to towarzystwo krotko jak umrze to zrobi sie z tego drugie po i wtedy sie pomysli na kogo zagłosować
Nie wiem, czy beda jeszcze wolne wybory, zeby mozna by bylo w ogole na inne partie glosowac :twisted:
I taka jest z wami rozmowa...nie wiem po co dyskutuje z trolami platnymi :lol:

zenek69
Starszy chorąży

Postautor: zenek69 » 06 sie 2019 13:42

Tak glosowalem na tuska i po przez 8 lat..ale zylo mi sie tak dobrze ze im w koncu podziekowalem i zaglosowalem na kukiza bo nie dowierzalem pisowi...teraz po 4 latach moge z czystym sumieniem zaglosowac na pis...bo zyje mi sie po prostu lepiej
ale jak mogłeś głosować przez 8 lat skoro wybory trwają jeden dzień co 4 lata :?: :roll:
O nastepny uposledzony :lol:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży

Postautor: ANTYCHRYST » 06 sie 2019 13:44

Skladal codziennie przysiege na wiernosc partii :twisted:
no to teraz co sekundę :lol:

szumidło
Młodszy chorąży

Postautor: szumidło » 06 sie 2019 13:45

Jak wprowadza system rosysjo-wegierski to wybory beda tylko dla picu :twisted:

KOSA/
Młodszy chorąży

Postautor: KOSA/ » 06 sie 2019 13:45

hehe no super za całe 4 lata najwieksza afera jaką tvn po i wyborcza rozdmuchały to loty placka kuchcinskiego hehe :lol: :lol: w kraju jest coraz lepiej wiec takie afery jestem w stanie zaakceptować i wybaczyć :)
widzę że żyjemy w dwóch krajach haha gdzie jest lepiej ? dla czego żywność idzie w takim tempie do góry dla czego paliwa stoją na tym samym poziomie od paru miesięcy gdzie dolar i ropa leci na dół ?
pamiętacie co Kaczynski mówił o cenach benzyny gdy był w opozycji :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

09.05.2018 r. Łukasz Rzepecki z klubu Kukiz’15 - „Pan prezes Jarosław Kaczyński kilka lat temu bardzo słusznie mówił: ,,Nie trzeba być kierowcą, żeby wiedzieć, że benzyna stała się bardzo droga.....”

Co mówił w kampanii wyborczej Jarosłąw Kaczyński o cenach paliw.
W wyborczym spocie radiowym z 2011 roku, możemy usłyszeć głos prezesa Prawa i Sprawiedliwości, który mówił, że obniżyłby akcyzę na paliwo dzięki czemu cena benzyny by spadła.
Kaczyński występował na konferencji prasowej z kanistrem, obiecywał niższą cenę. Wtedy był w opozycji.....

1

Obrazek

-
2
Obrazek

-
2
Obrazek
-
3
Obrazek

-
3
Obrazek
-
4
Obrazek
=
5

Obrazek
-

.............

Obrazek

-
Obrazek
=

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KOSA/
Młodszy chorąży

Kuchcinski

Postautor: KOSA/ » 06 sie 2019 14:02

powiadzasz ,,POLSKA sercem Europy" :lol: :lol: :lol:
głupszego i bardziej zaklamanego hasla pisiory nie mogły wymyśleć :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :?: :?:

przecież PiS burzy fundamenty, na których została zbudowana UE :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
A kwestionowanie uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej przez niektórych polityków PiS, wyprowadzanie europejskich flag czy mówienie o Unii jako o wyimaginowanej wspólnocie pokazuje prawdziwą twarz PiS.

towarzysze z PIS !!!
jak więc bedzie czuła się WASZA Becia sołtysowa wśród "brukselskich, zgniłych elit" ?
1. Czy usunie "unijną szmatę" z brukselskiego gabinetu?
2. Czy będzie wykrzykiwała ,,NAGRODY NAM SIĘ NALEŻĄ"

„PiS nie ma zdolności budowania dobrych dla Polski sojuszy. Spycha Polskę na margines. Symbolem polityki europejskiej obecnego rządu stało się słynne 27:1, które próbowano przedstawić, jako sukces”

miki331
Podporucznik

Postautor: miki331 » 19 wrz 2019 17:46

Uporządkujmy sekwencję zdarzeń. 7 sierpnia nasz dziennikarz Janusz Schwertner napisał, że „zmarły bokser jako pierwszy publicznie podzielił się swoją wiedzą na temat powiązań funkcjonariuszy CBŚP z właścicielami podkarpackich agencji towarzyskich, w których mieli bywać znani politycy i urzędnicy państwowi. Jego wiedza dla wielu osób mogła być bardzo niebezpieczna

miki331
Podporucznik

Postautor: miki331 » 19 wrz 2019 17:47

eryk7
Porucznik

Postautor: eryk7 » 20 wrz 2019 10:30

NIC DODAĆ ,,prawa-kosteckiego-bokser-wprost-sugerowal-ze-w-agencjach-towarzyskich-mogli-być '' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... yc/76mtj40
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

miki331
Podporucznik

Postautor: miki331 » 23 wrz 2019 01:58

Marek K, zagorzały wielbiciel nieletnich Ukrainek ciągle milczy
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... spartanntp

miki331
Podporucznik

Postautor: miki331 » 23 wrz 2019 02:01

Marek K, zagorzały wielbiciel nieletnich Ukrainek ciągle milczy
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... spartanntp
Jak kilka miesięcy temu pisała „Rzeczpospolita", to z podkarpackich agencji towarzyskich braci R. miało pochodzić według nieoficjalnych informacji 4 tys. nagrań, na których utrwalono wizyty w tych lokalach m.in. polityków, wiceministra obrony, arcybiskupa i szefa komendy policji. Taśmy miały trafić na Ukrainę, a do jednej z nich dotarł były agent CBA Wojciech J. (co ujawniło Radio Zet). Dziś, dzięki materiałom, które są w aktach sprawy w sądzie w Tarnowie, można założyć, że wersja o sekstaśmach zdeponowanych na Ukrainie jest prawdopodobna.

miki331
Podporucznik

Postautor: miki331 » 23 wrz 2019 02:03

Jędraszewski też ?
A tyle ma do powiedzenia !

Wróć do „Hyde Park”