Kuchcinski

luźne dyskusje inwestorów
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kuchcinski

Postautor: zenek69 » 06 sie 2019 12:47

hehe no super za całe 4 lata najwieksza afera jaką tvn po i wyborcza rozdmuchały to loty placka kuchcinskiego hehe :lol: :lol: w kraju jest coraz lepiej wiec takie afery jestem w stanie zaakceptować i wybaczyć :)

REKLAMA


boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Kuchcinski

Postautor: boxer2 » 06 sie 2019 12:51

hehe no super za całe 4 lata najwieksza afera jaką tvn po i wyborcza rozdmuchały to loty placka kuchcinskiego hehe :lol: :lol: w kraju jest coraz lepiej wiec takie afery jestem w stanie zaakceptować i wybaczyć :)
widzę że żyjemy w dwóch krajach haha gdzie jest lepiej ? dla czego żywność idzie w takim tempie do góry dla czego paliwa stoją na tym samym poziomie od paru miesięcy gdzie dolar i ropa leci na dół ?

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Kuchcinski

Postautor: szumidło » 06 sie 2019 13:02

hehe no super za całe 4 lata najwieksza afera jaką tvn po i wyborcza rozdmuchały to loty placka kuchcinskiego hehe :lol: :lol: w kraju jest coraz lepiej wiec takie afery jestem w stanie zaakceptować i wybaczyć :)
widzę że żyjemy w dwóch krajach haha gdzie jest lepiej ? dla czego żywność idzie w takim tempie do góry dla czego paliwa stoją na tym samym poziomie od paru miesięcy gdzie dolar i ropa leci na dół ?
Bal na titanicu :twisted:
500+ tu i teraz :twisted:
*** ciesza sie, ze zyja naszym kosztem :twisted:
Obecni emeryci jakos dozyja do smierci, ale przysli beda mieli sredniowiecze, co potwierdza juz sam ZUS
Oczywiscie nie ma tego w przekazie dnia propagandy PISowskiej i ciemny lud sie cieszy, ze teraz ma :twisted:

Zenek jakie afery?
Leki
deforma szkolnictwa
karuzela w spolkach skarbu panstwa, zeby wsadzic jak najwiecej swoich do konca kadencji, odprawy sie im przeciez naleza
Fundusze z ministerstw ida na szemrane fundacje kolegow z partii rzadzacej
Nie dzialaja zadne inne programy, np czyste powietrze
Korupcja, nepotyzm na niespotykana skale w historii Polski
itd

Malo? :twisted:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kuchcinski

Postautor: zenek69 » 06 sie 2019 13:06

hehe no super za całe 4 lata najwieksza afera jaką tvn po i wyborcza rozdmuchały to loty placka kuchcinskiego hehe :lol: :lol: w kraju jest coraz lepiej wiec takie afery jestem w stanie zaakceptować i wybaczyć :)
widzę że żyjemy w dwóch krajach haha gdzie jest lepiej ? dla czego żywność idzie w takim tempie do góry dla czego paliwa stoją na tym samym poziomie od paru miesięcy gdzie dolar i ropa leci na dół ?
Bal na titanicu :twisted:
500+ tu i teraz :twisted:
*** ciesza sie, ze zyja naszym kosztem :twisted:
Obecni emeryci jakos dozyja do smierci, ale przysli beda mieli sredniowiecze, co potwierdza juz sam ZUS
Oczywiscie nie ma tego w przekazie dnia propagandy PISowskiej i ciemny lud sie cieszy, ze teraz ma :twisted:

Zenek jakie afery?
Leki
deforma szkolnictwa
karuzela w spolkach skarbu panstwa, zeby wsadzic jak najwiecej swoich do konca kadencji, odprawy sie im przeciez naleza
Fundusze z ministerstw ida na szemrane fundacje kolegow z partii rzadzacej
Nie dzialaja zadne inne programy, np czyste powietrze
Korupcja, nepotyzm na niespotykana skale w historii Polski
itd

Malo? :twisted:
no prawdziwe afery :lol: :lol: przy przekretach ekipy tuska to jest nic..co ja bede z wami gadał zobaczycie wyniki wyborow zapłaczecie znowu :lol:

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Kuchcinski

Postautor: szumidło » 06 sie 2019 13:09

No ***, cieszy sie ze kradna i beda krasc :twisted:

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Kuchcinski

Postautor: szumidło » 06 sie 2019 13:13

zobaczycie wyniki wyborow zapłaczecie znowu :lol:
Mam do ciebie prosbe, jak bedziesz glosowal w najblizszych wyborach to glosuj na PIS
Zasluzyles na to :twisted:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kuchcinski

Postautor: zenek69 » 06 sie 2019 13:20

zobaczycie wyniki wyborow zapłaczecie znowu :lol:
Mam do ciebie prosbe, jak bedziesz glosowal w najblizszych wyborach to glosuj na PIS
Zasluzyles na to :twisted:
Oczywiście ze zaglosuje i nie wstydze sie tego...wstydze sie sie ze przez 8 lat glosowalem na tuska...ale bylem mlody i glupi...na szczęście juz nie popelnie tego bledu

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Kuchcinski

Postautor: szumidło » 06 sie 2019 13:24

zobaczycie wyniki wyborow zapłaczecie znowu :lol:
Mam do ciebie prosbe, jak bedziesz glosowal w najblizszych wyborach to glosuj na PIS
Zasluzyles na to :twisted:
Oczywiście ze zaglosuje i nie wstydze sie tego...wstydze sie sie ze przez 8 lat glosowalem na tuska...ale bylem mlody i glupi...na szczęście juz nie popelnie tego bledu
Na Tuska? Powaznie?
Myslalem, ze na Tuska glosuja ludzie, ktorzy potrafia krytycznie myslec :twisted:

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Kuchcinski

Postautor: boxer2 » 06 sie 2019 13:27

zobaczycie wyniki wyborow zapłaczecie znowu :lol:
Mam do ciebie prosbe, jak bedziesz glosowal w najblizszych wyborach to glosuj na PIS
Zasluzyles na to :twisted:
Oczywiście ze zaglosuje i nie wstydze sie tego...wstydze sie sie ze przez 8 lat glosowalem na tuska...ale bylem mlody i glupi...na szczęście juz nie popelnie tego bledu
współczuje rodzinie :oops: :oops:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kuchcinski

Postautor: zenek69 » 06 sie 2019 13:29

Tak glosowalem na tuska i po przez 8 lat..ale zylo mi sie tak dobrze ze im w koncu podziekowalem i zaglosowalem na kukiza bo nie dowierzalem pisowi...teraz po 4 latach moge z czystym sumieniem zaglosowac na pis...bo zyje mi sie po prostu lepiej

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Kuchcinski

Postautor: szumidło » 06 sie 2019 13:32

Tak glosowalem na tuska i po przez 8 lat..ale zylo mi sie tak dobrze ze im w koncu podziekowalem i zaglosowalem na kukiza bo nie dowierzalem pisowi...teraz po 4 latach moge z czystym sumieniem zaglosowac na pis...bo zyje mi sie po prostu lepiej
Co oznacza, ze jak wiatr zawieje tak glosujesz :twisted:
To nie jest do konca zasluga rzadu, poza 500+ to dobra koniunktura na swiecie
Ciekawe na kogo zaglosujesz jak sie skonczy dobra koniunktura :twisted:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kuchcinski

Postautor: zenek69 » 06 sie 2019 13:37

Ja sie nie przywiazuje do barw klubowych...glosuje portfelem. Jakby bylo po to by mowili ze kryzys bo spowolnienie w niemczech czy wojny handlowe cos by wymyslili na pewno. Na pis mozna glosowac do czasu jak zyje kaczynski bo on trzyma to towarzystwo krotko jak umrze to zrobi sie z tego drugie po i wtedy sie pomysli na kogo zagłosować

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Kuchcinski

Postautor: boxer2 » 06 sie 2019 13:39

Ja sie nie przywiazuje do barw klubowych...glosuje portfelem. Jakby bylo po to by mowili ze kryzys bo spowolnienie w niemczech czy wojny handlowe cos by wymyslili na pewno. Na pis mozna glosowac do czasu jak zyje kaczynski bo on trzyma to towarzystwo krotko jak umrze to zrobi sie z tego drugie po i wtedy sie pomysli na kogo zagłosować
a mi sie wydaje zenek ze Jarek wiele nie wie co sie dzieje :oops:

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Kuchcinski

Postautor: szumidło » 06 sie 2019 13:39

Ja sie nie przywiazuje do barw klubowych...glosuje portfelem. Jakby bylo po to by mowili ze kryzys bo spowolnienie w niemczech czy wojny handlowe cos by wymyslili na pewno. Na pis mozna glosowac do czasu jak zyje kaczynski bo on trzyma to towarzystwo krotko jak umrze to zrobi sie z tego drugie po i wtedy sie pomysli na kogo zagłosować
Nie wiem, czy beda jeszcze wolne wybory, zeby mozna bylo w ogole na inne partie glosowac :twisted:
Ostatnio zmieniony 06 sie 2019 13:40 przez szumidło, łącznie zmieniany 1 raz.

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Kuchcinski

Postautor: ANTYCHRYST » 06 sie 2019 13:40

Tak glosowalem na tuska i po przez 8 lat..ale zylo mi sie tak dobrze ze im w koncu podziekowalem i zaglosowalem na kukiza bo nie dowierzalem pisowi...teraz po 4 latach moge z czystym sumieniem zaglosowac na pis...bo zyje mi sie po prostu lepiej
ale jak mogłeś głosować przez 8 lat skoro wybory trwają jeden dzień co 4 lata :?: :roll:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości