Elity "intelektualne" PO

luźne dyskusje inwestorów
yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 03 maja 2020 22:05

Czy jest jakaś granica dla naszej ukochanej PO która skupia jakoby elite Polski (przepraszam "tego kraju")

https://www.facebook.com/A.Dulkiewicz/p ... cation=ufi
:lol: :lol: :lol:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

REKLAMA


yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 03 maja 2020 22:22

chcialbym tez uzyskać informacje od julianka czy szumidło na temat prawdziwej prezydent - wytypowanej przez elity dla elit (oczywiście POwskich elit). Czy Kidawa potrafi mówić w jakims innym języku niz Polski ??? ... bo tak ostatnio atakowano europosłow i innych polityków PIS o brak znajomosci angielskiego a to jest jakoby konieczne np w Europarlamencie bo wszystko załatwia się zakulisowo :oops:
... i tak Duda zna bardzo dobrze, Morawiecki też, Szydło zna nemiecki, atakowany Jaki wypowiada się po angielsku ...
Co z Kidawą ??? Julianek ??? Szumodło ???? - czy to bedzie pierwszy premier czy prezydent z elitarnej PO :lol: :lol: :lol: co cokolwiek potrafi powiedziec po angielsku
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: ANTYCHRYST » 03 maja 2020 22:24

hihihi ale im dowaliłeś hihihi

jak tam leśne ruchadło się miewa?

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: szumidło » 03 maja 2020 23:23

Najarałeś się znowu koleś ? :evil:
***** się do tej platformy jak kundel do suki.Kto koleś rządzi w Polsce od 2015 roku? Platforma?
Pełnia władzy, absolutnie żadnej kontroli i jakiejkolwiek możliwości wpływu na władze PiS i bez przerwy nagonka na PO, czego się boicie!?
Ty się lepiej przyjrzyj swoim nowym elitom. Kumoterstwo, prywata, niekompetencja, to się nazywa „dobra zmiana” :twisted:
Ściemniaj dalej :evil:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 04 maja 2020 07:32

szumidło - kieruje te pytanie miedzyinnymi do ciebie i Tobie podobnych bo zrobiliscie z tego forum cześciowo jakis ściek polityczny gdzie kazde wydarzenie warto bylo nawiązac do PIS. Przez 5 lat musialem czytac jakies bzdury i ataki na PIS i elektorat PIS - nieroby dziecioroby alkoholicy z Polski wschodniej kupieni przez 500+. Czytałem o jakies przepasci intelektualnej PO nad PIS - dlatego TYLKO pytam nikogo nie obrazajac
Czy prawdziwa prezydent potrafi mówić w języku angielskim ???
Co ma wspólnego Jan III Sobieski z konstytucja 3 maja ????
Czy te elity z PO to Jachyra Dulkiewicz Schetyna Neuman Jaskowiak Nitras... ?
Czy ktoś jest w PO na takim poziomie aby mógł godnie reprezentować Polskę jako prezydent ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: szumidło » 04 maja 2020 08:31

Nie wiem jakie forum czytasz, tutaj nie ma nic i nigdy nie było nic na temat PO.
To twoje urojenia. :evil:
KOSA krytykuje zlodziejstwo, kumoterstwo, łamanie konstytucji i inne przekręty obecnej władzy. Nikt nie porównuje z PO.
Nigdy nikt nawet nie wspomina o PO, to twoje fantazje i próba odwrócenia kota ogonem. Ostatnia deska ratunku, żeby odwrócić uwagę od tego co się dzieje.
Żałosne zasłanianie się platformą, żeby nie mówić w temacie. :evil:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 04 maja 2020 08:39

Nie wiem jakie forum czytasz, tutaj nie ma nic i nigdy nie było nic na temat PO.
To twoje urojenia. :evil:
KOSA krytykuje zlodziejstwo, kumoterstwo, łamanie konstytucji i inne przekręty obecnej władzy. Nikt nie porównuje z PO.
Nigdy nikt nawet nie wspomina o PO, to twoje fantazje i próba odwrócenia kota ogonem. Ostatnia deska ratunku, żeby odwrócić uwagę od tego co się dzieje.
Żałosne zasłanianie się platformą, żeby nie mówić w temacie. :evil:
:roll: :roll: :roll: :roll:
widzisz - jestes za a nawet przeciw - i przede wszystkim nie rozumiesz co do ciebie się pisze :shock: :roll: - widać ze należysz do elit POwskich
wiesz dlaczego przez 10 lat nie było tutaj nic o PO ??? Bo nie było jakis the bili z PIS którzy mieli przeżarty mózg przez nienawiśc i robili z tego forum smietnik. Niestety albo stety w 2015 pis wygral wybory i sie zaczęło .... fala hejtu nienawisci idiotycznych wklejek - więc chociaż używaj mózgu jezeli coś czytasz...
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: Julian11 » 04 maja 2020 08:46

chcialbym tez uzyskać informacje od julianka czy szumidło na temat prawdziwej prezydent - wytypowanej przez elity dla elit (oczywiście POwskich elit). Czy Kidawa potrafi mówić w jakims innym języku niz Polski ??? ... bo tak ostatnio atakowano europosłow i innych polityków PIS o brak znajomosci angielskiego a to jest jakoby konieczne np w Europarlamencie bo wszystko załatwia się zakulisowo :oops:
... i tak Duda zna bardzo dobrze, Morawiecki też, Szydło zna nemiecki, atakowany Jaki wypowiada się po angielsku ...
Co z Kidawą ??? Julianek ??? Szumodło ???? - czy to bedzie pierwszy premier czy prezydent z elitarnej PO :lol: :lol: :lol: co cokolwiek potrafi powiedziec po angielsku
jak juz wspomniałem kiedys kidawa to raczej nie moja bajka ---ja wole jajpierw postawic na SZYMONA --bo chłopowi jestem w stanie zaufac a na drugim KOSINIAK---a to dlatego ze jak słucham PSLowców---mowiących ze OLewanie TEGO NIELEGALNEGO jakiegos GLOSOWANIA----jest Tchórzostwem ---to JA MOWIĘ że AUTORYZACJA TEGO ---SYFU --SASINOWSKIEGO....jest KRETYNIZMEM.....

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: szumidło » 04 maja 2020 09:00

Rozumiem doskonale twój „sposób myślenia”. Tylko tutaj nie chodzi wcale o rozumienie treści pewnych wypowiedzi. Ty próbujesz innym narzucić pewien tryb myślenia i zmusić do reakcji w taki sposób jaki ty chcesz.
Nie jesteśmy w szkole i nie mam zamiaru odpowiadać jak uczniak, tłumaczyć ani nawet polemizować,
Twoja strategia jest prosta wybierasz sobie z wypowiedzi jakiś fragment, który akurat ci pasuje i wmawiasz innym ze czegos tam niby nie rozumieją. Ubliżając im przy okazji od bezmózgow itp.
Bez komentarza :evil: :twisted:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 04 maja 2020 09:05

chcialbym tez uzyskać informacje od julianka czy szumidło na temat prawdziwej prezydent - wytypowanej przez elity dla elit (oczywiście POwskich elit). Czy Kidawa potrafi mówić w jakims innym języku niz Polski ??? ... bo tak ostatnio atakowano europosłow i innych polityków PIS o brak znajomosci angielskiego a to jest jakoby konieczne np w Europarlamencie bo wszystko załatwia się zakulisowo :oops:
... i tak Duda zna bardzo dobrze, Morawiecki też, Szydło zna nemiecki, atakowany Jaki wypowiada się po angielsku ...
Co z Kidawą ??? Julianek ??? Szumodło ???? - czy to bedzie pierwszy premier czy prezydent z elitarnej PO :lol: :lol: :lol: co cokolwiek potrafi powiedziec po angielsku
jak juz wspomniałem kiedys kidawa to raczej nie moja bajka ---ja wole jajpierw postawic na SZYMONA --bo chłopowi jestem w stanie zaufac a na drugim KOSINIAK---a to dlatego ze jak słucham PSLowców---mowiących ze OLewanie TEGO NIELEGALNEGO jakiegos GLOSOWANIA----jest Tchórzostwem ---to JA MOWIĘ że AUTORYZACJA TEGO ---SYFU --SASINOWSKIEGO....jest KRETYNIZMEM.....
Kidawa to kolejny Wałesa Komorowski z poziomej tej całej "elitarnej" PO na usługach brukselki
Hołownia to produkt TVN wiec to juz go dyskredytuje
Jedyna osoba która moze ewentualnie wygrać w Dudą jest Kosiniak Kamysz - bo jest normalnym białym hetero Polakiem o normalnym iq, nie jest tepym *** i moze skupic normalnych Polaków i tych z przzezartym mózgiem nienawiścia w walce z Dudą. Do tego jest pewnośc że będzie godnie reprezentowac Polskę za granica i jest pewnośc że nie pobiegnie do UE aby KE nałozyła sankcje na Polske
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: szumidło » 04 maja 2020 09:07

No i wygra, jeżeli sekta pozwoli przeprowadzić normalne wybory z normalną kampanią wyborczą :twisted:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 04 maja 2020 09:08

Rozumiem doskonale twój „sposób myślenia”. Tylko tutaj nie chodzi wcale o rozumienie treści pewnych wypowiedzi. Ty próbujesz innym narzucić pewien tryb myślenia i zmusić do reakcji w taki sposób jaki ty chcesz.
Nie jesteśmy w szkole i nie mam zamiaru odpowiadać jak uczniak, tłumaczyć ani nawet polemizować,
Twoja strategia jest prosta wybierasz sobie z wypowiedzi jakiś fragment, który akurat ci pasuje i wmawiasz innym ze czegos tam niby nie rozumieją. Ubliżając im przy okazji od bezmózgow itp.
Bez komentarza :evil: :twisted:
Oczekuje normalnych odpowiedzi i rozmówcy który wie co pisze, potrafi zrozumieć posty adwersarza i nie zmienia poglądów co post co udowadniłeś już w innych watkach
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 04 maja 2020 09:09

No i wygra, jeżeli sekta pozwoli przeprowadzić normalne wybory z normalną kampanią wyborczą :twisted:
tak tak oczywiście - jeżeli nie przegra PIS to nie ma demokracji, złamana Konstytucja - i ciebie nie można w żadnym waypadków łaczyć z PO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: szumidło » 04 maja 2020 09:17

Jaka normalna dyskusja?
To są nadal twoje urojenia, tak już masz jak ci coś nie pasuje, albo jak czegoś nie chcesz lub nie możesz zaakceptować. :evil:
Twój problem jest taki, że uważasz siebie za nieomylnego i wszystko co mówisz jest według ciebie prawdą objawioną.
Jak można z kimś takim dyskutować, gdy ktoś ma inne zdanie to nazywasz go „bezmozgim peowcem” udowadniasz każdym postem ze ni warto z tobą rozmawiać :evil:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Elity "intelektualne" PO

Postautor: yanek z hor » 04 maja 2020 09:20

Przeczytaj sobie chronologicznie posty i sie zastanów o co ci chodzi :roll:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości