ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

luźne dyskusje inwestorów
Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Myers. » 31 maja 2020 21:58

ta 3 z prawej bardziej wyuzdana :P
a ta pod pachą to jak narzeczona Janosika
exactly

REKLAMA


not-su
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2020 16:31

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: not-su » 31 maja 2020 22:03

zalezy która ...bo ta pod jego lewą paacha wyglada jak ofiara przemocy domowej + niebieska karta

not-su
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2020 16:31

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: not-su » 31 maja 2020 22:05

ta 3 z prawej bardziej wyuzdana :P
a ta pod pachą to jak narzeczona Janosika
podobna do Lemańskiej

Danek_
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2020 22:03

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Danek_ » 31 maja 2020 22:11

R.I.P

chwile zadumy....

nie ważne ze moja znajomość z Lap się zakończyła jak zakończyła bo pogubił się chłopocyna,

niech mu tam u góry będzie jak najlepiej...



kto pamięta film z BMW kręcony Mroczka basztę = skąd Mroczek składał zlecenia na mln ;)


jeszcze był kilo morza ropy :) na Petrolu co kredyt wziął pod dom na akcje :) i wyszło na Qgena i moje ze to poleci na grosz i zbankrutuje

Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Myers. » 31 maja 2020 22:16

zalezy która ...bo ta pod jego lewą paacha wyglada jak ofiara przemocy domowej + niebieska karta
no ta tak lekko schowana po prawej CZARNULA :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020 22:18 przez Myers., łącznie zmieniany 1 raz.

Danek_
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2020 22:03

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Danek_ » 31 maja 2020 22:18

:idea:
Załączniki
123.jpg
123.jpg (50.21 KiB) Przejrzano 12511 razy

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 31 maja 2020 22:19

hehe
ironia losu :mrgreen:

czekam teraz na klan p a r ó w y
Damian Patrowicz kiedys do mnie napisal na gg, bo kazdy mial tu dostepny numer gg jak bylo gg popularne.
Pytal czy wiem kto to i tak ngle pisze Damian, pytal o kiedynek Wig 20, ja ze w dol on, ze gora potem kazdy pamieta jak wig20 zawiesli na kilka dni i cudem mi Lapi mowil przezyl

Mialem do niego numer i rozmaiwlem z nim w niedziele pewna jak bitcoin byl po 20k i mowie, ze idzie zwala, on ze 400tys i przyszla zwala.
A jak widze Patrowiczow, sadze, ze nie mieli szacunku do graczy, Damian palowal ludzi niemilosiernienie na wielu spolkach i do kosci, moze to sprawialo mu przyjemosc, taki sadyzm wycisniecia z rynku wszystkigo szybko i na sile
Abryś rozumiem, ale nie myśl że poleci mi łza
Po kim nie poleci lza po Lapim, uwierz, ze jak poznalem go po tym ,jak do mnie napisal nie bylo w nim wiele agresji pisarskiej, ona sie wziela z utarczek slownych na watkach, moze ludzie zaczeli sie scierac w szybkim forum, pamietacie chyba old forum tam inaczej to wygladalo tu noz stare forum i bylo czytelne i zywe dyskusje, nowe forum ozywilo wszystko.
Z czasem go ograniczalem w agresjji, bo ja widzialem a trwalo to kilka lat. Zawsze jak bylem probowalem by bylo w miare spokojnie, potem juz zaczal nawet i na mnie ujadac i tak jakos zaczelismy isc w inne strony
Sz_mata na kiju bujamy

not-su
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2020 16:31

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: not-su » 31 maja 2020 22:40

Danek pamiętam jak cos sie Lapiemu z gg poj..ało wszystko pisaliście szło do nas :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Lapek zachodził skąd my to wszystko wiemy
ubaw był po uju fest

Danek_
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2020 22:03

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Danek_ » 31 maja 2020 22:54

Danek pamiętam jak cos sie Lapiemu z gg poj..ało wszystko pisaliście szło do nas :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Lapek zachodził skąd my to wszystko wiemy
ubaw był po uju fest
Chyba miał ustawione jako grupa ale pamiętam 8)

a ten mały Emka żyje

Aldi_Lover
Sierżant sztabowy
Posty: 134
Rejestracja: 26 kwie 2020 18:43

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Aldi_Lover » 01 cze 2020 00:49


Danek zyje, na fb go mam dzis rozmwialem nawet,a Mega nie wiem po 3,5 roku wiezienia za ta spolke co na Nc miala wejsc wyparowal
Nie dobrze, ze Fundmana i jego brata Kamilkosika na kilkset tys przekrecil, bo namowil ich na ta spolke. Lubile Mega, bo dalo sie go lubic, nie wiem moze zyje, licho wie

jedno trzeba stwierdzić - to forum nie będzie takie jak 10 lat temu...czasy sie zmieniają ...ludzie sie zmieniają...szkoda bo klimat był pierwszorzędny , te kłótnie z Lapkiem :) , wątki wekendowe , intrygi , nagonki w uj zdjęć z imprez
mroczki , kopytka , wacki z betonoymi butami z Prometu ...jakis sentymentalny na stare lata sie zrobiłem
żeś Saszy wilka z Bieszczad nie wymienił.
Jeszcze Mroczusia .. co namierzalem w Krakowie ze swojej bmki... ehhh jaki klimat miało forum
Wtedy zanim wstawiłem post to Lapka napisałem ze idzie petarda

Danek_
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2020 22:03

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Danek_ » 01 cze 2020 01:40




jedno trzeba stwierdzić - to forum nie będzie takie jak 10 lat temu...czasy sie zmieniają ...ludzie sie zmieniają...szkoda bo klimat był pierwszorzędny , te kłótnie z Lapkiem :) , wątki wekendowe , intrygi , nagonki w uj zdjęć z imprez
mroczki , kopytka , wacki z betonoymi butami z Prometu ...jakis sentymentalny na stare lata sie zrobiłem
żeś Saszy wilka z Bieszczad nie wymienił.
Jeszcze Mroczusia .. co namierzalem w Krakowie ze swojej bmki... ehhh jaki klimat miało forum
Wtedy zanim wstawiłem post to Lapka napisałem ze idzie petarda
o tym wspominaiem wyżej :lol: :lol:

MikroB
Chorąży sztabowy
Posty: 4103
Rejestracja: 30 kwie 2011 10:45

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: MikroB » 01 cze 2020 10:56

Po kim nie poleci lza po Lapim, uwierz, ze jak poznalem go po tym ,jak do mnie napisal nie bylo w nim wiele agresji pisarskiej, ona sie wziela z utarczek slownych na watkach, moze ludzie zaczeli sie scierac w szybkim forum, pamietacie chyba old forum tam inaczej to wygladalo tu noz stare forum i bylo czytelne i zywe dyskusje, nowe forum ozywilo wszystko.
Z czasem go ograniczalem w agresjji, bo ja widzialem a trwalo to kilka lat. Zawsze jak bylem probowalem by bylo w miare spokojnie, potem juz zaczal nawet i na mnie ujadac i tak jakos zaczelismy isc w inne strony
wróżka, ale że ty wstydu nie masz? Tak samo, jak kolega, którego tu wspominasz, powiesiłeś ludzi na hakach. Ilu z nich przeżyło związany z tym dramat i nikt na forum się nad nimi nie użalał.

płaczesz na falentę, a tu krętacz oszukał krętacza. Chciałeś się wzbogacić kosztem nieświadomych. Sprawiedliwość jednak jest na tym świecie. Ty zrobiłeś to świadomie i żadne tłumaczenia i wybielania teraz nie mają sensu...
Krzywda, skrzywdzonych przez ciebie wyjdzie ci jeszcze bokiem

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 01 cze 2020 11:26

Po kim nie poleci lza po Lapim, uwierz, ze jak poznalem go po tym ,jak do mnie napisal nie bylo w nim wiele agresji pisarskiej, ona sie wziela z utarczek slownych na watkach, moze ludzie zaczeli sie scierac w szybkim forum, pamietacie chyba old forum tam inaczej to wygladalo tu noz stare forum i bylo czytelne i zywe dyskusje, nowe forum ozywilo wszystko.
Z czasem go ograniczalem w agresjji, bo ja widzialem a trwalo to kilka lat. Zawsze jak bylem probowalem by bylo w miare spokojnie, potem juz zaczal nawet i na mnie ujadac i tak jakos zaczelismy isc w inne strony
wróżka, ale że ty wstydu nie masz? Tak samo, jak kolega, którego tu wspominasz, powiesiłeś ludzi na hakach. Ilu z nich przeżyło związany z tym dramat i nikt na forum się nad nimi nie użalał.

płaczesz na falentę, a tu krętacz oszukał krętacza. Chciałeś się wzbogacić kosztem nieświadomych. Sprawiedliwość jednak jest na tym świecie. Ty zrobiłeś to świadomie i żadne tłumaczenia i wybielania teraz nie mają sensu...
Krzywda, skrzywdzonych przez ciebie wyjdzie ci jeszcze bokiem
Hawe polecalem od 3,1 a bylo 6,65, ZWg od 60 goroszy a bylo 10,5, wiec mi nie pisz, ze kogos na haki zlapalem, najczeciej to rynek lapal na haki

Hawe po wystrzale z 3,1 n1 3,88 spadlo na 2,5 i to tylko dlatego, ze rynek dusil i umorzenia byly akcji i dopiero od lutrgo 2012 nastpaila minihossa, ja nie moglem nawet spadkow zatrzymac taka sila walila na glowy. ZWg kto kupil zarobil. Ja sie nie wzbogacilem na Hawe i ZWg, osobiscie ani jednej sztuki nie mialem
Sz_mata na kiju bujamy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Julian11 » 01 cze 2020 11:30

Po kim nie poleci lza po Lapim, uwierz, ze jak poznalem go po tym ,jak do mnie napisal nie bylo w nim wiele agresji pisarskiej, ona sie wziela z utarczek slownych na watkach, moze ludzie zaczeli sie scierac w szybkim forum, pamietacie chyba old forum tam inaczej to wygladalo tu noz stare forum i bylo czytelne i zywe dyskusje, nowe forum ozywilo wszystko.
Z czasem go ograniczalem w agresjji, bo ja widzialem a trwalo to kilka lat. Zawsze jak bylem probowalem by bylo w miare spokojnie, potem juz zaczal nawet i na mnie ujadac i tak jakos zaczelismy isc w inne strony
wróżka, ale że ty wstydu nie masz? Tak samo, jak kolega, którego tu wspominasz, powiesiłeś ludzi na hakach. Ilu z nich przeżyło związany z tym dramat i nikt na forum się nad nimi nie użalał.

płaczesz na falentę, a tu krętacz oszukał krętacza. Chciałeś się wzbogacić kosztem nieświadomych. Sprawiedliwość jednak jest na tym świecie. Ty zrobiłeś to świadomie i żadne tłumaczenia i wybielania teraz nie mają sensu...
Krzywda, skrzywdzonych przez ciebie wyjdzie ci jeszcze bokiem
Własnie dlatego Do tej pory ----GPW cierpi--bo ludzie nie widza w niej MOZLIWOSCI INWESTYCYJNYCh ---tylko rodzaj KASYNA...

Cały czas Leszce pytaja sie dlaczego pisze, jaki mam w tym interes..w domysle ze Kogos chce ubrac w jakis kwit lub cos takiego---a nie widzą że PO PROSTU jak na rynku mieszkaniowym czy kazdym INNYM ...SA OKAZJE i SA CRAPY....CZyu jak pisałem na TSGAMES ---od 80 PLN to musiałem szukac LEszczy zeby im wyzej akcje opchnąć ??---teraz akcje TSGAMES lataja po 500+ obrty to wiele milionow na sesje nie tzreba szukac LESZCA zeby mu akcje spzredać-----TO JEST WLASNIE GIELDA --a nie to o czym z ROZŻEWNIENIEM wspominają ludziska --czyli Walek wałka wałkiem pogania ----KAzdy ma wybór w co wchodzi i dlaczego ale sa Spolki naprawde INWESTYCYJNE i spolki ka nkorych kręca LODY....jak wzyciu jak przy zakupie mieszknia TZreba MYSLEĆ ....tzreba SPRAWDZAC ...tzreba sie zastnowic zanim podejmie sie decyzje W CO , KIEDY i DLACZEGO masz inwestowac


P.S własnie dlatego Z nim tez toczyłem BOJE ---Laptop tak mentalnie wrósł z ta wizje GIELDY ciaglych pzrekretow i ***...ze nie rozumiał iz mozna po prpstu INWESTOWAC NA TYM RYNKU ...co jest podstawowtym SENSEM GIELDY....KUPOWAC UDZIAŁY W ROZWIJAJACYCH SIE SPOLKACH ..i bez nakladu WŁASNEJ PRACY KORZYSTAC Z PRACY INNYCH ktorzy ta spółke rozwijają....----To ejst wlasnie dlatego takie Świtne mozesz nie miec pojecia np o programowaniu zeby MOC korzystac z tego ze SPolka potrafi robic switne gry i zarabiac na tym.....itp itd...TYM JEST SENS GIELDY...INWESTOWANIEM PIENIEDZY W TALENTY I PRACĘ INNYCh.....

Psychoanalityk
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2020 13:39

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Psychoanalityk » 01 cze 2020 11:41

Po kim nie poleci lza po Lapim, uwierz, ze jak poznalem go po tym ,jak do mnie napisal nie bylo w nim wiele agresji pisarskiej, ona sie wziela z utarczek slownych na watkach, moze ludzie zaczeli sie scierac w szybkim forum, pamietacie chyba old forum tam inaczej to wygladalo tu noz stare forum i bylo czytelne i zywe dyskusje, nowe forum ozywilo wszystko.
Z czasem go ograniczalem w agresjji, bo ja widzialem a trwalo to kilka lat. Zawsze jak bylem probowalem by bylo w miare spokojnie, potem juz zaczal nawet i na mnie ujadac i tak jakos zaczelismy isc w inne strony
wróżka, ale że ty wstydu nie masz? Tak samo, jak kolega, którego tu wspominasz, powiesiłeś ludzi na hakach. Ilu z nich przeżyło związany z tym dramat i nikt na forum się nad nimi nie użalał.

płaczesz na falentę, a tu krętacz oszukał krętacza. Chciałeś się wzbogacić kosztem nieświadomych. Sprawiedliwość jednak jest na tym świecie. Ty zrobiłeś to świadomie i żadne tłumaczenia i wybielania teraz nie mają sensu...
Krzywda, skrzywdzonych przez ciebie wyjdzie ci jeszcze bokiem
Własnie dlatego Do tej pory ----GPW cierpi--bo ludzie nie widza w niej MOZLIWOSCI INWESTYCYJNYCh ---tylko rodzaj KASYNA...

Cały czas Leszce pytaja sie dlaczego pisze, jaki mam w tym interes..w domysle ze Kogos chce ubrac w jakis kwit lub cos takiego---a nie widzą że PO PROSTU jak na rynku mieszkaniowym czy kazdym INNYM ...SA OKAZJE i SA CRAPY....CZyu jak pisałem na TSGAMES ---od 80 PLN to musiałem szukac LEszczy zeby im wyzej akcje opchnąć ??---teraz akcje TSGAMES lataja po 500+ obrty to wiele milionow na sesje nie tzreba szukac LESZCA zeby mu akcje spzredać-----TO JEST WLASNIE GIELDA --a nie to o czym z ROZŻEWNIENIEM wspominają ludziska --czyli Walek wałka wałkiem pogania ----KAzdy ma wybór w co wchodzi i dlaczego ale sa Spolki naprawde INWESTYCYJNE i spolki ka nkorych kręca LODY....jak wzyciu jak przy zakupie mieszknia TZreba MYSLEĆ ....tzreba SPRAWDZAC ...tzreba sie zastnowic zanim podejmie sie decyzje W CO , KIEDY i DLACZEGO masz inwestowac


P.S własnie dlatego Z nim tez toczyłem BOJE ---Laptop tak mentalnie wrósł z ta wizje GIELDY ciaglych pzrekretow i ***...ze nie rozumiał iz mozna po prpstu INWESTOWAC NA TYM RYNKU ...co jest podstawowtym SENSEM GIELDY....KUPOWAC UDZIAŁY W ROZWIJAJACYCH SIE SPOLKACH ..i bez nakladu WŁASNEJ PRACY KORZYSTAC Z PRACY INNYCH ktorzy ta spółke rozwijają....----To ejst wlasnie dlatego takie Świtne mozesz nie miec pojecia np o programowaniu zeby MOC korzystac z tego ze SPolka potrafi robic switne gry i zarabiac na tym.....itp itd...TYM JEST SENS GIELDY...INWESTOWANIEM PIENIEDZY W TALENTY I PRACĘ INNYCh.....
Amen


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości