ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

luźne dyskusje inwestorów
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Julian11 » 01 cze 2020 12:03

tak to było najwieksza wada Pietrka...miał brechta ze kogos zawiesili na hak BO UWAZAŁ ze TEN JEST CWANY i DOBRY W TYM BIZNESIE ---KTO DRUGIEGO WYDYMA....i wlasnie dlatego był Kolarzem i dlatego mu NIE SZŁO W POWIEKSZZNIU KAPITAŁOW pomimo pewnie 15 LAT na goieldzie....bo jego filozofia byla taka ..albu TY KOGOS WYDYMASZ albo CIEBIE WYDYMAJĄ....a tak naprawde najwieksze zyki mają ci co inwestuja np w takie spolki jak CDR, 11 bit, TSgames itp itd...te ktore pokazuja rozwój ---jelsiby pietrek w 2010 roku w zainwetował 10 K pln w CDR I NIC Z NIMI NE ROBIŁ....to teraz jego spadkobiercy mieliby 4 MLN...PLN...i o to chodzi w gieldzie...a nie o to zeby na" CHLIB" od czasu do czasu zarobic Dy.majac innych....bo czesto Inni wy.dy .maja ciebie a tak na prawde to SAM SIEBIE W TEN SPOSOB DY.MASZ..bo TY PODEJMUJESZ DECYZJE....CO GDZIE KIDY I DLACZEGO...

P.S Jedna uwaga....NIC nie jest STAŁE--ztreba na rynku byc elastycznym nawet Dobre spolki moga byc pzrewartosciuowane i moga pojawic sie na horyzoncie lepsze okazje inwestycyjne...nawet dobre spolki w pewnych warunkach moga popaść w kłopoty itp itd..DLATEGO inwestowanie nie polega na KUPIENIU i OLANIU...pozycji..ale na ciglej analizie INF..naplywajacych ze spolki z rynku w skali MIKRO i MAKRO..itp.itd...

A tak poza TYm....Niech LAPI Buja w obłokach szcześliwy...kazdy Kiedys pójdzie do INNEGO SWIATA...jakiego?? To sie kaze....

REKLAMA


Danek_
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2020 22:03

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Danek_ » 01 cze 2020 12:19

Po kim nie poleci lza po Lapim, uwierz, ze jak poznalem go po tym ,jak do mnie napisal nie bylo w nim wiele agresji pisarskiej, ona sie wziela z utarczek slownych na watkach, moze ludzie zaczeli sie scierac w szybkim forum, pamietacie chyba old forum tam inaczej to wygladalo tu noz stare forum i bylo czytelne i zywe dyskusje, nowe forum ozywilo wszystko.
Z czasem go ograniczalem w agresjji, bo ja widzialem a trwalo to kilka lat. Zawsze jak bylem probowalem by bylo w miare spokojnie, potem juz zaczal nawet i na mnie ujadac i tak jakos zaczelismy isc w inne strony
wróżka, ale że ty wstydu nie masz? Tak samo, jak kolega, którego tu wspominasz, powiesiłeś ludzi na hakach. Ilu z nich przeżyło związany z tym dramat i nikt na forum się nad nimi nie użalał.

płaczesz na falentę, a tu krętacz oszukał krętacza. Chciałeś się wzbogacić kosztem nieświadomych. Sprawiedliwość jednak jest na tym świecie. Ty zrobiłeś to świadomie i żadne tłumaczenia i wybielania teraz nie mają sensu...
Krzywda, skrzywdzonych przez ciebie wyjdzie ci jeszcze bokiem
Własnie dlatego Do tej pory ----GPW cierpi--bo ludzie nie widza w niej MOZLIWOSCI INWESTYCYJNYCh ---tylko rodzaj KASYNA...

Cały czas Leszce pytaja sie dlaczego pisze, jaki mam w tym interes..w domysle ze Kogos chce ubrac w jakis kwit lub cos takiego---a nie widzą że PO PROSTU jak na rynku mieszkaniowym czy kazdym INNYM ...SA OKAZJE i SA CRAPY....CZyu jak pisałem na TSGAMES ---od 80 PLN to musiałem szukac LEszczy zeby im wyzej akcje opchnąć ??---teraz akcje TSGAMES lataja po 500+ obrty to wiele milionow na sesje nie tzreba szukac LESZCA zeby mu akcje spzredać-----TO JEST WLASNIE GIELDA --a nie to o czym z ROZŻEWNIENIEM wspominają ludziska --czyli Walek wałka wałkiem pogania ----KAzdy ma wybór w co wchodzi i dlaczego ale sa Spolki naprawde INWESTYCYJNE i spolki ka nkorych kręca LODY....jak wzyciu jak przy zakupie mieszknia TZreba MYSLEĆ ....tzreba SPRAWDZAC ...tzreba sie zastnowic zanim podejmie sie decyzje W CO , KIEDY i DLACZEGO masz inwestowac


P.S własnie dlatego Z nim tez toczyłem BOJE ---Laptop tak mentalnie wrósł z ta wizje GIELDY ciaglych pzrekretow i ***...ze nie rozumiał iz mozna po prpstu INWESTOWAC NA TYM RYNKU ...co jest podstawowtym SENSEM GIELDY....KUPOWAC UDZIAŁY W ROZWIJAJACYCH SIE SPOLKACH ..i bez nakladu WŁASNEJ PRACY KORZYSTAC Z PRACY INNYCH ktorzy ta spółke rozwijają....----To ejst wlasnie dlatego takie Świtne mozesz nie miec pojecia np o programowaniu zeby MOC korzystac z tego ze SPolka potrafi robic switne gry i zarabiac na tym.....itp itd...TYM JEST SENS GIELDY...INWESTOWANIEM PIENIEDZY W TALENTY I PRACĘ INNYCh.....
Dzieki wałkom takim co robili Patrowicze i im podobni = co szybka kasa machloje, manipulacje = braku KNF lub układy w nim = GPW razem z tym rajem dla przekrętów NC wygląda jak wyglada

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: zenek69 » 01 cze 2020 12:38

Julian przyjmiesz mnie na nauki inwestowania? Do tej pory uczył mnie Lapi ale sam rozumiesz...

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: GH05T » 01 cze 2020 14:00

Julian wszystko wyjaśnił dokładnie.

Dlatego na śmieciach pisze żeby nie tykac, dla dobra sprawy. Na tyle na ile mogę.

Wiem że dla rzeszy laptopow to niezrozumiałe. I od *** mnie wyzywaja i jestem frajer. Dlatego j3bac was po stokroć tak jak je8al3m laptasa. Każdego kto chce na guwnie j3bac leszcza i przykłada do tego reke.

Nie pozdrawiam Was i raka życzę xd tak jak pewnie wiele osób waszemu bohateru zyczylo.

A karma ZAWSZE (SLOWNIE ZAWSZE) wraca.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Danek_
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2020 22:03

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Danek_ » 01 cze 2020 14:04

Julian wszystko wyjaśnił dokładnie.

Dlatego na śmieciach pisze żeby nie tykac, dla dobra sprawy. Na tyle na ile mogę.

Wiem że dla rzeszy laptopow to niezrozumiałe. I od *** mnie wyzywaja i jestem frajer. Dlatego j3bac was po stokroć tak jak je8al3m laptasa. Każdego kto chce na guwnie j3bac leszcza i przykłada do tego reke.

Nie pozdrawiam Was i raka życzę xd tak jak pewnie wiele osób waszemu bohateru zyczylo.

A karma ZAWSZE (SLOWNIE ZAWSZE) wraca.

Morczek ???

MaxSwinger
Starszy chorąży
Posty: 1258
Rejestracja: 25 sie 2017 14:30

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: MaxSwinger » 01 cze 2020 14:44

a ssal mi pale w altance
marzenie
Cuckold fan?

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: GH05T » 01 cze 2020 14:49

Cockmeat sandwich
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

em_ka
Podporucznik
Posty: 16578
Rejestracja: 16 lis 2008 21:02
Lokalizacja: - , Trafione inwestycje: 4/5,

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: em_ka » 01 cze 2020 15:43

Danek pamiętam jak cos sie Lapiemu z gg poj..ało wszystko pisaliście szło do nas :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Lapek zachodził skąd my to wszystko wiemy
ubaw był po uju fest
Chyba miał ustawione jako grupa ale pamiętam 8)

a ten mały Emka żyje
O danka wyszła z norki :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Julian11 » 01 cze 2020 15:48



Dzieki wałkom takim co robili Patrowicze i im podobni = co szybka kasa machloje, manipulacje = braku KNF lub układy w nim = GPW razem z tym rajem dla przekrętów NC wygląda jak wyglada
ja bym nie wrzucał wszytkiego do jednego WORA...

11 bit był na NC....CREEPEE JAR jest na NC, SCOPE FLUIDICS jest na NC...PURE jest na NC...itp.itd....tam tez mozna namierzyc bardzo ciekawe spółki ktore potrafia dac pieknie zarobić z czasem ----oczywiscie zazwyczaj finalnie ladujac na GŁOWNYM PARKIECIE...

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 01 cze 2020 17:46

Piotrek po tym co zrobil dla Patrowiczow na samym poczatku winien miec wszystko a napewno byc ubezpieczonym. Patrowicze nachapali sie jak pluskwy a o chlopaka nie zadbali a to dzieki niemu glownie przez pierwsze lata byli na swieczniku

W Polsce nawet jak sie nachapiesz to malo, a potem Piotek jaki by nie byl dla wielu tutaj umarl, bo zapewne nie byl ubezpieczony i nie chodzil na badania
Sz_mata na kiju bujamy

Danek_
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2020 22:03

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Danek_ » 01 cze 2020 19:20

Danek pamiętam jak cos sie Lapiemu z gg poj..ało wszystko pisaliście szło do nas :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Lapek zachodził skąd my to wszystko wiemy
ubaw był po uju fest
Chyba miał ustawione jako grupa ale pamiętam 8)

a ten mały Emka żyje
O danka wyszła z norki :lol:
oo żyje maleństwo :) :lol: :lol:

MaxSwinger
Starszy chorąży
Posty: 1258
Rejestracja: 25 sie 2017 14:30

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: MaxSwinger » 01 cze 2020 19:32

Piotrek po tym co zrobil dla Patrowiczow na samym poczatku winien miec wszystko a napewno byc ubezpieczonym. Patrowicze nachapali sie jak pluskwy a o chlopaka nie zadbali a to dzieki niemu glownie przez pierwsze lata byli na swieczniku

W Polsce nawet jak sie nachapiesz to malo, a potem Piotek jaki by nie byl dla wielu tutaj umarl, bo zapewne nie byl ubezpieczony i nie chodzil na badania
Co ty pier.. o ubezpieczeniu w PL?

MikroB
Chorąży sztabowy
Posty: 4103
Rejestracja: 30 kwie 2011 10:45

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: MikroB » 01 cze 2020 20:54

Piotrek po tym co zrobil dla Patrowiczow na samym poczatku winien miec wszystko a napewno byc ubezpieczonym. Patrowicze nachapali sie jak pluskwy a o chlopaka nie zadbali a to dzieki niemu glownie przez pierwsze lata byli na swieczniku

patrowicze na swieczniku dzieki laptopowi... dobre sobie

wróżka a ciebie falenta ubezpieczył, czy do psychiatry musiałeś potem za swoje latać?

not-su
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2020 16:31

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: not-su » 01 cze 2020 21:21

dobra Lapek przeanalizowałem to wszystko
jednak smutno tu bez Ciebie
koniec opie..lania się , wstawaj , wyłaź z nory
forum czeka

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 01 cze 2020 22:10

Piotrek po tym co zrobil dla Patrowiczow na samym poczatku winien miec wszystko a napewno byc ubezpieczonym. Patrowicze nachapali sie jak pluskwy a o chlopaka nie zadbali a to dzieki niemu glownie przez pierwsze lata byli na swieczniku

patrowicze na swieczniku dzieki laptopowi... dobre sobie

wróżka a ciebie falenta ubezpieczył, czy do psychiatry musiałeś potem za swoje latać?
malo wiesz) , przeciez to Lptop przez dlugi czas kreowal w glowach wm Patrowicza, bez Laptopa nikt by nie zwrocil na niego uwagi, bo spolek bylo mase, a jak powtarzal jak mantre jego nazwisko
Jak Patrowicz wszeld w Fona, bo oglosili info na espi nic sie nie dzialo, Laptop do mnie pakuj fona i ja do innych i armata. Fona pamietalem z fixow jak po ponad dziewiedziesiat wszedlem i mnie na 30 zwiozlo i oddale potem z lekkim zykiem. Jak fon byl po 1zl mowilem Lapiemu, ze ktos zbiera, bo obserwowalem *** namietnie i jak mi polecil a bylo po 1,3 nie bylem chetny bardzo, bo pamietalem, ze to gowniana spolka Mzyka byla co nic nie robila i kurs nizej
Ale kupilem po 1,3 oddalem kolo 1,87, moglem czekac 2 tyg i 5 bylo, ale nie wytrzymalem
Sz_mata na kiju bujamy


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości