Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

luźne dyskusje inwestorów
Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: Caius Cosades » 01 sie 2020 07:21

Kłamali w sprawie koronawirusa od A do Ż czyli jak typowe państwo totalitarne z propagandą sukcesu... i na moje jeszcze go stworzyli bo za mocno (genetycznie jego RNA) różni się od wirusa zapalenia płuc u nietoperzy żeby to była naturalna i przypadkowa mutacja a nie calowa inżynieria genetyczna, a dziwnym przypadkiem w Wuhan jest nie tylko "słynny" targ a także kompleks zajmujący się bronią biologiczną :twisted: ... a teraz mamy uwierzyć że w czasie dwucyfrowych spadków PKB państw z G7 ich gospodarka... przyśpieszyła i jest na dwucyfrowym wzroście kwartał do kwartału:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PKB-Fr ... 35621.html

...zjedzcie na dół tam jest tabelka.

:twisted: :lol:

Myślałem że "pomarańczowy" to faszysta i protekcjonista (w najgorszym/pejoratywnym tego słowa znaczeniu), ale widzę że robi dobrą robotę, pierwszy zrozumiał i pierwszy zadziałał tj. Chiny trzeba gnoić jak tylko się da... nawet WHO przekupili więc Trump wycofał finansowanie tej marionetki Chin co im pomagała w oszukaniu świata :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: GH05T » 01 sie 2020 08:23

Kłamali w sprawie koronawirusa od A do Ż czyli jak typowe państwo totalitarne z propagandą sukcesu... i na moje jeszcze go stworzyli bo za mocno (genetycznie jego RNA) różni się od wirusa zapalenia płuc u nietoperzy żeby to była naturalna i przypadkowa mutacja a nie calowa inżynieria genetyczna, a dziwnym przypadkiem w Wuhan jest nie tylko "słynny" targ a także kompleks zajmujący się bronią biologiczną :twisted: ... a teraz mamy uwierzyć że w czasie dwucyfrowych spadków PKB państw z G7 ich gospodarka... przyśpieszyła i jest na dwucyfrowym wzroście kwartał do kwartału:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PKB-Fr ... 35621.html

...zjedzcie na dół tam jest tabelka.

:twisted: :lol:

Myślałem że "pomarańczowy" to faszysta i protekcjonista (w najgorszym/pejoratywnym tego słowa znaczeniu), ale widzę że robi dobrą robotę, pierwszy zrozumiał i pierwszy zadziałał tj. Chiny trzeba gnoić jak tylko się da... nawet WHO przekupili więc Trump wycofał finansowanie tej marionetki Chin co im pomagała w oszukaniu świata :twisted:
Przeplyn się Jangcy a później komentuj gospodarke chin mordo
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: Caius Cosades » 01 sie 2020 08:30

Kłamali w sprawie koronawirusa od A do Ż czyli jak typowe państwo totalitarne z propagandą sukcesu... i na moje jeszcze go stworzyli bo za mocno (genetycznie jego RNA) różni się od wirusa zapalenia płuc u nietoperzy żeby to była naturalna i przypadkowa mutacja a nie calowa inżynieria genetyczna, a dziwnym przypadkiem w Wuhan jest nie tylko "słynny" targ a także kompleks zajmujący się bronią biologiczną :twisted: ... a teraz mamy uwierzyć że w czasie dwucyfrowych spadków PKB państw z G7 ich gospodarka... przyśpieszyła i jest na dwucyfrowym wzroście kwartał do kwartału:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PKB-Fr ... 35621.html

...zjedzcie na dół tam jest tabelka.

:twisted: :lol:

Myślałem że "pomarańczowy" to faszysta i protekcjonista (w najgorszym/pejoratywnym tego słowa znaczeniu), ale widzę że robi dobrą robotę, pierwszy zrozumiał i pierwszy zadziałał tj. Chiny trzeba gnoić jak tylko się da... nawet WHO przekupili więc Trump wycofał finansowanie tej marionetki Chin co im pomagała w oszukaniu świata :twisted:
Przeplyn się Jangcy a później komentuj gospodarke chin mordo
A co jesteś drugim MROKiem i też wyruszyłeś na "wycieczkę" do Chin... mordo ? :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: GH05T » 01 sie 2020 08:46

Kłamali w sprawie koronawirusa od A do Ż czyli jak typowe państwo totalitarne z propagandą sukcesu... i na moje jeszcze go stworzyli bo za mocno (genetycznie jego RNA) różni się od wirusa zapalenia płuc u nietoperzy żeby to była naturalna i przypadkowa mutacja a nie calowa inżynieria genetyczna, a dziwnym przypadkiem w Wuhan jest nie tylko "słynny" targ a także kompleks zajmujący się bronią biologiczną :twisted: ... a teraz mamy uwierzyć że w czasie dwucyfrowych spadków PKB państw z G7 ich gospodarka... przyśpieszyła i jest na dwucyfrowym wzroście kwartał do kwartału:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PKB-Fr ... 35621.html

...zjedzcie na dół tam jest tabelka.

:twisted: :lol:

Myślałem że "pomarańczowy" to faszysta i protekcjonista (w najgorszym/pejoratywnym tego słowa znaczeniu), ale widzę że robi dobrą robotę, pierwszy zrozumiał i pierwszy zadziałał tj. Chiny trzeba gnoić jak tylko się da... nawet WHO przekupili więc Trump wycofał finansowanie tej marionetki Chin co im pomagała w oszukaniu świata :twisted:
Przeplyn się Jangcy a później komentuj gospodarke chin mordo
A co jesteś drugim MROKiem i też wyruszyłeś na "wycieczkę" do Chin... mordo ? :twisted:
Mordo w chinach co najmniej raz w roku jestem, byłem w Hong kongu, Tajwanie, znam całą tamta okolica i liznalem też mentalności. U nich na rzece jest większy ruch niż u nas na drogach, poczytaj, popatrz w Internecie. Wypalona europa i stany nie mają żadnych szans z chinami na żadnym froncie tyle

Edit kilka lat temu byłem w porcie na Jangcy wzięliśmy szofera i mówimy wiez nas do miasta, on mówi że miasto to ponad godzina drogi, a tu obok jakaś dziura jest... wiez do dziury mówimy lokalny klimat poznamy... A tam *** miasto jak Kraków czy wrocek, plus opisy po angielsku.

Pozdro
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: GH05T » 01 sie 2020 08:51

Mało tego na mieście mówili już kilka.wilimiechow temu, ze ten cały wirus był po to, żeby Amerykę sprzepnac z ich akcji ;)
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: Caius Cosades » 01 sie 2020 09:11

GH05T Ty to zawsze napiszesz komentarz o 180 stopni inny od mojego... napisałbym że ziemia jest okrągła to odpisałbyś że płaska :lol: I to wszystko tylko dlatego że nienawidzisz Softa (sorry, ale już zapominałem czym to wtedy argumentowałeś) więc i mnie ? :roll: :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: GH05T » 01 sie 2020 09:22

GH05T Ty to zawsze napiszesz komentarz o 180 stopni inny od mojego... napisałbym że ziemia jest okrągła to odpisałbyś że płaska :lol: I to wszystko tylko dlatego że nienawidzisz Softa (sorry, ale już zapominałem czym to wtedy argumentowałeś) więc i mnie ? :roll: :twisted:
Słuchaj wariacie ja lubię się pośmiać,fajny jesteś chłopak zawsze Cię można pozaczepiac. Ale jak widzę taki smutek, że jakiś małolat z zaścianka (no ofence też jestem z d00py Ale udało się wyrwac) komentuje chiny to w sobotę rano mogę 5 minut poświęcić i odnieść się do tego na serio przy kawie. U nich przedsięwzięcie które u nas by trwało latami i połowę by rozkradli powstaje co kilka metrów, spróbuj chińskiego biznesmena przytrzymać kilka minut jak nie.idzie po jego myśli, tam się pracuje po prostu. To była ich potega-praca. A teraz mają jeszcze technologię która zachód im za damski ch00y oddał. Mają ludzi, mają hajs i to wszystko trzymane jest pod batem. W Europie się pije, je, tańczy a w USA to w ogóle hehe widziałeś jak ludzie do steak housu wchodzą bokiem bo się nie mieszczą? Jak dzieci w restauracji mają 5 talerzy żarcia i cole w pudełku nie 0.5l jak u nas w kinach tylko 2l? Bo ja widziałem i uwierz nie mogłem wzroku oderwać. Więc dwucyfrowywzrost w chinach i ujemny ue iUSA niedługo będzie norma.

Pozdrawiam serdecznie

A i ten, tu Ty jesteś za teoria płaskiej ziemi, bo jak okiem siegniesz płasko xd
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: GH05T » 01 sie 2020 09:59

Z nudów sobotnich dopisze :

W chinach jest taka siła robocza, że ogranicza się urodzenia poważnymi restrykcjami karnymi.
W Europie rozmnazaja się głównie ciap... yy ciemniejszo skorzy xd w pl prosi się o dzieci, daje hajs za rodzenie (ok inny temat) w Europie mają domy, mieszkania po dziadkach, hajs od taty. Grają se na foreksach biorą narkotyki xd I jeszcze swinguja jak maksiu!
W chinach mieszkają na dachach centr handlowych, w pudełkach 2x1 m spia pracują 12h. Dla nich to normalne tak mają tak kazane, innego nie znają bo nie mają Internetu ktory i tak tam jest dobrze pilnowany. Z chin ludzie studiują na całym świecie po czym wracają do kraju z technologia z całego świata i to co już mieli po inwestycjach zachodu. Tam miasto kilka mln ludzi rośnie jak grzyb po deszczu, chiny są naprawdę imponujące jak tam pojedziesz.

A w Houston w tym czasie pani 30 lat z ciężką otyłością, chora, cukrzyca, obcieta noga, na wózku stara się jakoś dojechać z restauracji do tramwaju.

To jest inna skala dlatego chiny są tak atakowane.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: Caius Cosades » 01 sie 2020 10:26

Jak Chiny mogą rosnąć szybciej od prognoz i to dwu cyfrowo jak to kraj żyje z eksportu a ich najwięksi partnerzy handlowi tj. kraje G7 mają kilkadziesiąt procent mniejszy import a także eksport (eksport części do Chin które wracały potem jako gotowy produkt) ? :roll:

PS. Pod Toruniem Sharp ledwo zipie i zwalnia na potęgę bo prawie wstrzymał import części (do telewizorów) z Chin... pozwalniali tam nawet ludzi na umowach na stałe z ponad 10 letnim stażem :roll:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: zenek69 » 01 sie 2020 12:00

Gadałem ostatnio z gościem co robi interesy w Chinach i pokrywa się to z tym co pisze ghost

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: Caius Cosades » 01 sie 2020 14:59

Gadałem ostatnio z gościem co robi interesy w Chinach i pokrywa się to z tym co pisze ghost

No to super... czyli prawdę Lenin prawił jak mawiał:

"Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy."

:roll:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: GH05T » 02 sie 2020 13:44

Jakby chinole wszystkie poglebiarki z jangcy rzucili do budowy wyspy to by byl nowy kontynent, tak btw
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7451
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: NiKtoś » 02 sie 2020 15:27

Wystarczy mi jak slysze ze Chiny juz przymierzaja sie do lazika na Marsie po zdobyciu ciemnej strony ksiezyca.. Zmiana lidera odbywa sie na naszych oczach choc Trampek jeszce walczy jak lew. natomiast jesli Chiny beda mialy aspiracje bycia hegemonem to kiepsko widze nasza przyszlosc. Te pracowite mroweczki wlasciwe zyja praca jak kiedys japonczycy na mniejsza skale jak wezma bialaskow za mor/dy to bedziemy sie cieszyc z miski codziennej ryzu i zaszczytu pracy. U nas tylko apraty opresji pracuja w ten sposob. Wlasnie mi sie pani zbierajaca jagody skarzyla jak przyjechala policja oskrazyla ja o niszczenie roslinnosci oraz zajmowanie nieuprawnione pasa drogowego. ( Stala dwoma kolami na przystanku autobusowym a dwoma na trawie ) jak okiem siegnac nic sie nie dzialo byla tylko zielen.. Nasze urzedasy o juz chinczycy :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: Caius Cosades » 02 sie 2020 16:12

Prędzej USA prewencyjnie rozpie*dolą Chiny niż na to pozwolą... potencjał militarny USA jest niemal nieskończony bo nawet nuklearne zniszczenie całej Ameryki Północnej (za pomocą Chin + Rosji) w minutę nie oznacza wygranej tych drugich... kilka baz nuklearnych USA w innych krajach (najbliższa za Odrą w Niemczech) + kilkanaście super niewykrywalnych łodzi podwodnych (mogą być wszędzie) z 6-8 głowicami termojądrowymi o mocy min. 100 kiloton do nawet jednej megatony (+ niewykrywalne rakiety je przenoszące nie do zestrzelenia) daję USA zawsze zwycięstwo nawet okupione ogromnym zniszczeniem po ich stronie :twisted:

I dodatkowo dochodzi potencjał nuklearny i militarny GB i Francji (NATO) który jest bardzo duży :twisted: A Izreal (choć kłamie) ma kilkadziesiąt głowic jądrowych z super rakietami je przenoszącymi + Indie też staną po stronie USA/NATO

Jeśli USA jest jak słońce to Chiny są jak księżyc... tj. świecą (w pełni) odbitym światłem tych pierwszych :twisted:

...a ich eskadra tj. USA a dokładnie F-22 Raptor (myśliwce przewagi powietrznej 5 generacji... sztuka kosztuje 200 mln dolców i jest zakazana w sprzedaży nawet dla Izraela czy Wielkiej Brytanii) roz*ebie 10 eskadr myśliwców generacji 4.5 wielozadaniowych w kwadrans 8)

PS. Nie wiem może dlatego że ojciec ojca mojego ojca (czyli pradziadek po linii męskiej) jest Polakiem, ale z obywatelstwem USA (tam urodzony w stanie Pensylwania) i dlatego to tak na to patrzę :roll:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Wierzę Chinom jak kur... że jest dziewicą...

Postautor: miki331 » 04 sie 2020 00:20

Bezzałogowa misja Tianwen-1 ma dotrzeć do Marsa w lutym 2021 roku. Sonda została wyniesiona przy pomocy rakiety Long March 5 (Długi Marsz 5), największej chińskiej rakiety nośnej. Start nastąpił z kosmodromu Wenchang w prowincji Hainan w południowych Chinach. Dokładny moment startu to 23 lipca 2020 r


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości