Nie grajcie w kasynie

luźne dyskusje inwestorów
yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Nie grajcie w kasynie

Postautor: yanek z hor » 31 sie 2020 21:33

... jezeli potraficie :mrgreen:

Na co liczycie ??? Murzyn rozwala sufit prawie codziennie, a banan tragedia. Juz nawet smieciowe spółki spekuła potrafi tylko podbić jedna sesje. Co może spowodowac że w Polsce zaczna się wzrosty ??? Poprawe sytuacji gospodarczej juz mamy ... i co ? i nic....
... a co sie stanie jak Murzyna zacznie spadać ???

Dla mnie rozwiazanie jest jedno - za chwile rozwala OFE ....
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: GH05T » 31 sie 2020 21:36

... jezeli potraficie :mrgreen:

Na co liczycie ??? Murzyn rozwala sufit prawie codziennie, a banan tragedia. Juz nawet smieciowe spółki spekuła potrafi tylko podbić jedna sesje. Co może spowodowac że w Polsce zaczna się wzrosty ??? Poprawe sytuacji gospodarczej juz mamy ... i co ? i nic....
... a co sie stanie jak Murzyna zacznie spadać ???

Dla mnie rozwiazanie jest jedno - za chwile rozwala OFE ....
A Ty najgorsze szmatlawce ladujesz podniecony w ostatniej fazie na paraboli i narzekasz hehe lepiej chyba faktycznie jakbyś na czarne kilka zł postawił, a nóż bęben krzywy
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: yanek z hor » 31 sie 2020 21:46

Smieci nie rosna - to chyba jest jakis znak.
Przeciez te wszystkie covidowe i fotovoltaiczne smieci poszły up bo drobnica zaczęła przychodzic do kasyna. Nie wiem jaki jest napływ kasy w sierpniu ale wyglada na to ze źródełko wysycha...

OFE musza rozwalic aby podreperowac budżet. Wpływy do budżetu maja być 10-15 MLD - taka mała podaz
Wakacje się skończyły będzie zmiana w rzadzie i od razu decyzje... moze juz we wrześniu październiku
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7461
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: NiKtoś » 01 wrz 2020 09:19

banan wraca do swojego ulubionego schematu.. 2 tygodnie duszenia kota a potem 1 sesja odbiciowa... Wraca bessa na szmacie...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: trance » 01 wrz 2020 09:26

Zważywszy że my w amerykanów jak w obrazek wpatrzeni, to tak, jak przyjdzie tam zwała, to czas wrócić do lat 90 :mrgreen:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: GH05T » 01 wrz 2020 09:52

hory janek gral juz i na gpw i na sp500 gral juz wszedzie
chyba tylko na organach w oliwie nie gral
W parku oliwskim na klawiszu
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: pazdzioch » 01 wrz 2020 09:59

topnieje co niektórym wirtualne zyski ,wciaz nadzieja ze bedzie drozej a tu wciaz taniej i tak bedzie jeszcze dlugo jak te zyski wam zrobia straty

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7461
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: NiKtoś » 01 wrz 2020 10:03

Kilka naszych Championow przebija powoli covidowe dołki , zastanwiam sie co robi prezes GPW ten figurant. 6 miesiecy malej hossy na GPW praktycznie niezauwazalny , zapadl sie pod ziemie a mozna byloz robic jakies reformy i ulatwienia dla nowego kapitalu korzystajac z z ozywienia handlu.. Nic... kompletnie , beton schowany za murami i ani dychnie . Kuriozalna marionetka pałacowa... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: pazdzioch » 01 wrz 2020 10:07

taka mała panika by pasowała jak zarobieni zaczna ratowac zysk i to nastapi :P ale i to na dlugo nie wystarczy ogolnie padaka na tuzach z w20 , cd robi im cały rynek

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7461
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: NiKtoś » 01 wrz 2020 10:15

I KGH , nie wiem kto jeszcze ... trzeba poczekac dzin dwa do czego to dazy .. jesli do malej paniki po stadku powiedzmy 3% w USA to dopiero potem zmienia zagle..Akcje z banana nikogo nie interesuja.. Wszyscy wiedza ze to znaczone karty bandyty panstwowego wiec tylko na absurdalnie niskich poziomach powazny kapital zajrzy po pare groszy... Ciekawe jak u nas slynny fear index.. czuje ze juz wraca do neutrala :mrgreen:
taka mała panika by pasowała jak zarobieni zaczna ratowac zysk i to nastapi :P ale i to na dlugo nie wystarczy ogolnie padaka na tuzach z w20 , cd robi im cały rynek
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: GH05T » 01 wrz 2020 10:47

... jezeli potraficie :mrgreen:

Na co liczycie ??? Murzyn rozwala sufit prawie codziennie, a banan tragedia. Juz nawet smieciowe spółki spekuła potrafi tylko podbić jedna sesje. Co może spowodowac że w Polsce zaczna się wzrosty ??? Poprawe sytuacji gospodarczej juz mamy ... i co ? i nic....
... a co sie stanie jak Murzyna zacznie spadać ???

Dla mnie rozwiazanie jest jedno - za chwile rozwala OFE ....















Tylko Patrowicza spółki-Elkop,IFC,ATS,FON itd :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Przestan
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7461
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: NiKtoś » 01 wrz 2020 11:04

Banuj deb/ila:) :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: Nowy incoqnito » 01 wrz 2020 11:52

Bierz Platige i nóżka na nóżkę. odcinasz kupony za dwa-trzy lata...

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: GH05T » 01 wrz 2020 12:32

Bierz Platige i nóżka na nóżkę. odcinasz kupony za dwa-trzy lata...
Za trzy lata to ja będę w oranjestad pinacolade pil jak śmieci z w20 spadną po 30%
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Nie grajcie w kasynie

Postautor: pazdzioch » 01 wrz 2020 14:36

to jutro czy w czwartek ---------paniczka zarobionych :P


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości