PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA II

luźne dyskusje inwestorów
eryk7
Kapitan
Posty: 42974
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA II

Postautor: eryk7 » 20 gru 2020 23:28



A po uj, jak tutaj przez tyle lat było dobrze, jak ktoś potrzebuje, to znajdzie.
Akcje to akcje, temat sportowy, to nie akcje :lol: :lol: :lol: :lol:
Przecież nikt nie jest ułomny (mam nadzieję) i potrafi kliknąć więcej jak jeden raz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TYLKO WIESZ ŻE NA POCZĄTKU BYŁ NA AKCJACH A PÓŹNIEJ GO WYYEBALI NA HYDE 8) 8) 8) 8) 8) :!: :!:
Wiem, dlatego go wyyebałem na starcie, zanim inni wyyebią :lol: :lol: :lol: :lol:
ALE WIESZ PRÓBA NIE STRZELBA A CO DO KAWAŁÓW HM JAK BYŁY TO BYŁY ALE TERAZ OD POCZĄTKU LECIMY TAKŻE CZYTAJ
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

REKLAMA


eryk7
Kapitan
Posty: 42974
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA II

Postautor: eryk7 » 21 gru 2020 12:52

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ostatnio zmieniony 21 gru 2020 12:57 przez eryk7, łącznie zmieniany 1 raz.
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 42974
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA II

Postautor: eryk7 » 21 gru 2020 12:54

DUDEK NIE PRZEJMUJ SIĘ francą TO NIE GAZETA TO szmatławiec 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)


https://sport.interia.pl/robert-lewando ... Id,4940497
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Martyr
Kapitan
Posty: 43715
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA II

Postautor: Martyr » 28 gru 2020 13:59

No i Murańka załatwił kolegom TCS.
Znamy decyzję organizatorów TCS. Polacy nie wystartują w Oberstdorfie

Nerwowe oczekiwanie na decyzję organizatorów ws. startów Polaków w Turnieju Czterech Skoczni dobiegło końca. Ostatecznie po dużym zamieszaniu ogłoszono, że zawody TCS w Oberstdorfie odbędą się bez udziału Polaków.

W niedzielę wieczorem okazało się, pozytywny wynik testu na koronawirusa miał Klemens Murańka. - Kazali siedzieć i czekać. Mam nadzieję, że tylko jedną osobę odstawią, a reszta będzie mogła skakać – mówił na gorąco Adam Małysz. Dyrektor PZN miał na myśli osobę, która przebywała w pokoju razem z Murańką.

- Wszyscy czują się dobrze. Dwa dni temu mieli badania w Nowym Targu, wszystkie wyniki były negatywne. Dziwne to wszystko. Chcemy skakać, ale jak to będzie? Nie wiem. W Kuusamo całe grupy poszły na kwarantannę, a w Rosji już nie. Mam nadzieję, że wystąpimy w turnieju – dodał "Orzeł z Wisły".

W rozmowie ze Sport.pl lekarz polskiej kadry, Aleksander Winiarski ujawnił, że wynik polskiego skoczka jest niejednoznaczny. - Mogę potwierdzić, że dostaliśmy pozytywny wynik Klemensa Murańki. Potwierdzam też, że jest on niejednoznaczny. Dokładnie jest napisane "schwach positiv", czyli słabo pozytywny w tłumaczeniu z języka niemieckiego. Liczymy na to, że kolejny test da w tym przypadku negatywny wynik - wyjaśnił.

Początkowo zapowiadano, że decyzja zostanie podjęta w poniedziałek około godziny 10:00. Jednak dopiero około 11. niemiecki sanepid zjawił się w hotelu polskich zawodników, aby powtórzyć testy.

Po ogromnym zamieszaniu decyzja organizatorów okazała się jednoznaczna: zawody TCS w Oberstdorfie odbędą się bez udziału Polaków. Nie wiadomo jeszcze, co z rywalizacją w Ga-Pa.

„Ze względu na pozytywnie przetestowanego skoczka cała polska drużyna została wykluczona z imprezy otwierającej Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie przed rozpoczęciem kwalifikacji. Klemens Murańka uzyskał pozytywny wynik w obowiązkowym teście PCR komitetu organizacyjnego w niedzielę 27 grudnia. Jego koledzy z drużyny mieli negatywny wynik testu, ale należą do grupy kontaktowej 1, co oznacza, że ​​albo mieli bezpośredni kontakt twarzą w twarz z więcej niż 15 minut lub przebywali razem w zamkniętym pomieszczeniu lub nawet pojeździe dłużej niż 30 minut” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Zakażenia koronawirusem i wykluczenia ze startu już się w tym sezonie zdarzały. Doświadczyli tego między innymi Austriacy. Ich przypadek był jednak szczególny, o czym pisaliśmy wcześniej.

– Bardzo żałujemy tej decyzji, ale dla ochrony wszystkich innych sportowców nasz dział zdrowia nie miał innego wyjścia. Decyzją władz nie możemy pozwolić polskiej drużynie wystartować w Oberstdorfie – powiedział Florian Stern, sekretarz generalny imprezy w Oberstdorfie.

Na razie nie wiadomo, jak długą kwarantanną zostaną objęci skoczkowie i członkowie sztabu. – Wciąż czekamy na dalsze testy. Jeśli będą negatywne, to jest szansa, że ​​Polska będzie mogła wrócić do turnieju – powiedział Stern.

Początek treningów na skoczni w Oberstdorfie już o godzinie 14:30, natomiast kwalifikacje zaplanowano na godz. 16:30.

Kalendarz konkursów TCS wygląda następująco:

29 grudnia 2020 Oberstdorf (Niemcy)
1 stycznia 2021 Garmisch-Partenkirchen (Niemcy)
3 stycznia 2021 Innsbruck (Austria)
6 stycznia 2021 Bischofshofen (Austria)
https://www.onet.pl/sport/onetsport/sko ... t,d87b6cc4
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości