morawiecki czmycha przed Rolnikami

luźne dyskusje inwestorów
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: Julian11 » 05 mar 2021 20:47

chciał..sie lansowac przy otworzeniu obwodnicy wrzesni...a sie szybko zawijał....jak rolnicy zaczeli do niego BIEC... 8) :lol:

https://twitter.com/AGROunia_/status/13 ... 7085140998

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8579
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: dryniol » 05 mar 2021 20:53

chciał..sie lansowac przy otworzeniu obwodnicy wrzesni...a sie szybko zawijał....jak rolnicy zaczeli do niego BIEC... 8) :lol:

https://twitter.com/AGROunia_/status/13 ... 7085140998

Ten pa.jac na wszystkim się już lansuje. Niedługo to będzie się chyba nawet lansował przy oddaniu do użytku kibla
na pętli MPK :P :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: pandorinium » 05 mar 2021 21:15

Jak na tego wielkiego wojownika co to w wieku 11 lat obalał komunizm i był przetrzymywany przez sb to tutaj taki potulny, bez ikry. :P

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: dusigrosz » 05 mar 2021 22:11

chciał..sie lansowac przy otworzeniu obwodnicy wrzesni...a sie szybko zawijał....jak rolnicy zaczeli do niego BIEC... 8) :lol:

https://twitter.com/AGROunia_/status/13 ... 7085140998

Ten pa.jac na wszystkim się już lansuje. Niedługo to będzie się chyba nawet lansował przy oddaniu do użytku kibla
na pętli MPK :P :lol: :lol:
Ucieka, żeby nie miał kompromitujących zdjęć na tle protestujących rolników. Potem takie yanki mogą twierdzić, ze nikt nie protestuje w PL, bo wszystkim się super żyje.

Druga sprawa, ze PiS.dzielce lubią się lansować.
Dziś JAroslaw K: „ Przez bardzo wiele lat było tak, że pewna część naszego terytorium, Pomorza Zachodniego, była w jakieś mierze od pozostałej części naszego kraju, ojczyzny, oddzielona i trzeba było to zmienić i rzeczywiście potrzebna była tutaj wola, bo ta inwestycja z punktu widzenia kalkulacji czysto ekonomicznych, takich zupełnie oderwanych od wszelkiego rodzaju innych przesłanek, mogłaby być poddawana w wątpliwość i była poddawana w wątpliwość ”

Nie powiedział już, ze inwestycja w aż 85% pokryje ta zła, lewacka, zdegenerowana Unia Europejska. :lol:
Natomiast sprytnie mówił o tym, ze trzeba było woli, i ze PiS nie liczy się z kosztami, jak jest wola by coś zrobić.

No ale tumany to kupuja :shock: :lol:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: zenek69 » 05 mar 2021 22:16

To nie są żadni rolnicy tylko pararolnicza bojówka poye.bow. taki kod w gumiakach

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8579
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: dryniol » 05 mar 2021 22:25

chciał..sie lansowac przy otworzeniu obwodnicy wrzesni...a sie szybko zawijał....jak rolnicy zaczeli do niego BIEC... 8) :lol:

https://twitter.com/AGROunia_/status/13 ... 7085140998

Ten pa.jac na wszystkim się już lansuje. Niedługo to będzie się chyba nawet lansował przy oddaniu do użytku kibla
na pętli MPK :P :lol: :lol:
Ucieka, żeby nie miał kompromitujących zdjęć na tle protestujących rolników. Potem takie yanki mogą twierdzić, ze nikt nie protestuje w PL, bo wszystkim się super żyje.

Druga sprawa, ze PiS.dzielce lubią się lansować.
Dziś JAroslaw K: „ Przez bardzo wiele lat było tak, że pewna część naszego terytorium, Pomorza Zachodniego, była w jakieś mierze od pozostałej części naszego kraju, ojczyzny, oddzielona i trzeba było to zmienić i rzeczywiście potrzebna była tutaj wola, bo ta inwestycja z punktu widzenia kalkulacji czysto ekonomicznych, takich zupełnie oderwanych od wszelkiego rodzaju innych przesłanek, mogłaby być poddawana w wątpliwość i była poddawana w wątpliwość ”

Nie powiedział już, ze inwestycja w aż 85% pokryje ta zła, lewacka, zdegenerowana Unia Europejska. :lol:
Natomiast sprytnie mówił o tym, ze trzeba było woli, i ze PiS nie liczy się z kosztami, jak jest wola by coś zrobić.

No ale tumany to kupuja :shock: :lol:

....a kolejne 15 % pokryją podatnicy ze Świnoujścia. O tym też cichosza, żeby się czasami "mądre" yanki z hor
nie dowiedziały :P 8)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: dochodzeniowy » 05 mar 2021 23:05

Róznica pomiedzy wpłatami do UE a wypłatami to 9 mld euro. Tyle niby mamy zysku ale zagraniczne korporacje wytranserowywują podobne kwoty zysku od którego w Polsce nie płaca podatków co przekłada sie na straty liczone w mld. zlotych. Poza tym szczyt dopłat juz daleko za nami a szczyt wplat przed nami . W zeszłym roku wpłaciliśmy ok 4 mld euro i to o czym niektóre tempe łby pisza że dostaliśmy bedziemy oddawac latami. Nie ma nic za darmo i kazdy o tym wie oprócz tempaków.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8579
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: dryniol » 05 mar 2021 23:30

Róznica pomiedzy wpłatami do UE a wypłatami to 9 mld euro. Tyle niby mamy zysku ale zagraniczne korporacje wytranserowywują podobne kwoty zysku od którego w Polsce nie płaca podatków co przekłada sie na straty liczone w mld. zlotych. Poza tym szczyt dopłat juz daleko za nami a szczyt wplat przed nami . W zeszłym roku wpłaciliśmy ok 4 mld euro i to o czym niektóre tempe łby pisza że dostaliśmy bedziemy oddawac latami. Nie ma nic za darmo i kazdy o tym wie oprócz tempaków.

dochodzeniowy tyle że te PiSuarowe kłamczyńsikie w TVPiS przekaz dla Was "warzywa" mają jedynie taki;

my budujemy, my dajemy. Szkoda że nie powiedzą, że to z naszych podatków, ale do Was "warzywa" i tak to nie trafi :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: NiKtoś » 05 mar 2021 23:50

Rząd chwali się inwestycją. Komisja Europejska przypomina, kto wyłożył na to pieniądze

Premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jarosław Kaczyński zainicjowali budowę tunelu w Świnoujściu, który połączy wyspę Uznam z miastem. Na Twitterze Prawo i Sprawiedliwość zamieściło grafikę z danymi na temat inwestycji. Nie dopisano jednak informacji, że większość pieniędzy pochodzi z Unii Europejskiej. Przypomniała o tym Komisja Europejska, odpowiadając na wpis.

Dla golasów co wszytko przeputali to bardzo niewygodne... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: dusigrosz » 06 mar 2021 05:43

Róznica pomiedzy wpłatami do UE a wypłatami to 9 mld euro. Tyle niby mamy zysku ale zagraniczne korporacje wytranserowywują podobne kwoty zysku od którego w Polsce nie płaca podatków co przekłada sie na straty liczone w mld. zlotych. Poza tym szczyt dopłat juz daleko za nami a szczyt wplat przed nami . W zeszłym roku wpłaciliśmy ok 4 mld euro i to o czym niektóre tempe łby pisza że dostaliśmy bedziemy oddawac latami. Nie ma nic za darmo i kazdy o tym wie oprócz tempaków.
Oczywiście masz racje. Ja tego nie neguje. I być może w tym układzie nawet lepiej wychodzą Niemcy, bo podobno na każde otrzymane od UE 1€ wraca do nich 60-80% z tego.
Jest tez inny aspekt. Otwarcie rynków pracy.
Pomysł sobie ile kasy napłynęło do Polski od emigrantów.
Takich ludzi są miliony, wiec kwoty idą w miliardy.
To jest układ win-win.
Zauważ jak Polska się zmieniła między 2004 a 2021.
Kolosalnie. Gdyby nie pomoc od UE bylibyśmy teraz na etapie na jakim byliśmy w 2010roku.
I teraz dzięki przyspieszonemu rozwojowi i w ramach solidarności europejskiej będziemy płatnikami netto. Każdy kij ma dwa końce.

Ja natomiast o czym innym, ale rozumiem, ze u PiS.dzielcow taktyka jest nierozumienie tekstu czytanego albo zmiana tematu.

Ja się odnoszę stricte do słów Jarosława K., w których jego przemowa sugerowała, ze to wyłącznie dzięki rzadowi powstal ten most, nic nie wspominając, ze środki w 85% wyłożyła UE, a w 15% miasto Swinoujscie.
P

leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3242
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: leeloo » 06 mar 2021 07:57

Kolejna konferencja na drodze w szarym polu :mrgreen: ale wysledzili pinokia

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: Julian11 » 06 mar 2021 08:38

Róznica pomiedzy wpłatami do UE a wypłatami to 9 mld euro. Tyle niby mamy zysku ale zagraniczne korporacje wytranserowywują podobne kwoty zysku od którego w Polsce nie płaca podatków co przekłada sie na straty liczone w mld. zlotych. Poza tym szczyt dopłat juz daleko za nami a szczyt wplat przed nami . W zeszłym roku wpłaciliśmy ok 4 mld euro i to o czym niektóre tempe łby pisza że dostaliśmy bedziemy oddawac latami. Nie ma nic za darmo i kazdy o tym wie oprócz tempaków.
Oczywiście masz racje. Ja tego nie neguje. I być może w tym układzie nawet lepiej wychodzą Niemcy, bo podobno na każde otrzymane od UE 1€ wraca do nich 60-80% z tego.
Jest tez inny aspekt. Otwarcie rynków pracy.
Pomysł sobie ile kasy napłynęło do Polski od emigrantów.
Takich ludzi są miliony, wiec kwoty idą w miliardy.
To jest układ win-win.
Zauważ jak Polska się zmieniła między 2004 a 2021.
Kolosalnie. Gdyby nie pomoc od UE bylibyśmy teraz na etapie na jakim byliśmy w 2010roku.
I teraz dzięki przyspieszonemu rozwojowi i w ramach solidarności europejskiej będziemy płatnikami netto. Każdy kij ma dwa końce.

Ja natomiast o czym innym, ale rozumiem, ze u PiS.dzielcow taktyka jest nierozumienie tekstu czytanego albo zmiana tematu.

Ja się odnoszę stricte do słów Jarosława K., w których jego przemowa sugerowała, ze to wyłącznie dzięki rzadowi powstal ten most, nic nie wspominając, ze środki w 85% wyłożyła UE, a w 15% miasto Swinoujscie.
P

Albo ktos ma tutaj ZANIKI PAMIECI.....alebo jest SZCZYLEM.....

przypomne tylko ten "wspaniały " Potencjal Polski przed wejsciem do UE....gdzie JEDYNA AUTOSTRATDA.....PANSTWOWA....to była ta wybudowana pzrez NIEMCA przed 2 Wojną światową z PŁYT betonowych ....a najdłuzsza expresoowka to była Gierkówka....---w OPŁAKANYM stanie z lat 70 Tych.....

nawet po wejsciu do UNII....---nadal było CZuc ten imposibnilizm....gdy Mielismy zorganizowac EURO---wiekosc sadzila ze POLSKA DA D.OO.PY bo nie zdoła wybudować ...tych kilku stadionow....----

UE--wszytko zmieniła w TYM kraju---to dlatego jestesmy w INNYM MIEJSCU....niz ...np ci co nie weszli do niej....jak Ukraina Bialorus...mołdawia...itp----To są fakty.....A NIE PIE.RD.OŁ.Y...mówiace ze przed UE..Podatki zostawały w kraju..i BYŁ CUD MIÓD I MALINA....---bez UE....bylibysmy druga Ukrainą......----a syf militarny....na naszym teryturium byłby tylko kwestoia czasu....bo bylibysmy pod presja wplywow RUSKA...czy sie to komus podoba czy nie....i NATO....niewiele by tu zmieniło....---GDYBY kraj byl od wewnatrz mocno oslabiany przez wplywy KACAPA>....

Ja doskonale pamietam Dlaczego na maxa ----postawilem na jedna karte....w INWESTOWANIE NA GIELDZIE----bo tez planowalem...to jako dodatkowe zajecie...ale ....Jak mi sypali Propozycjami PENSJI....pzred wejscie do UE....to tak jakby mi ktoś PLUŁ w twarz.....---wiec powiedzialem sobie Pier.do.lcie..sie...To nie ja was bede dorabial....ale WY MNIE...( mowie o firmach).....i TAK zostało.....

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: pazdzioch » 06 mar 2021 08:53

julka a ty bys nie uciekal jak masa twoich fanów z foruma parkietu biegła by do ciebie----------- zeby ci pogratulowac -------np inwestycji i ze ciebie posłuchali :P :P :P :P :P :P :P

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: Julian11 » 06 mar 2021 09:15

julka a ty bys nie uciekal jak masa twoich fanów z foruma parkietu biegła by do ciebie----------- zeby ci pogratulowac -------np inwestycji i ze ciebie posłuchali :P :P :P :P :P :P :P
przytyk do XTB??...ja lubie tanie dobre rozwijajace sie spolki z niskim P/E...----to wlasnie dzieki nim....jestem tu gdzie jestem....Po tylu latach Inwestowania....---podczas gdy wielu PO HOSSACH..wypadało z tej branzy.....----W przypadku xtb...to nie tylko bedzie moj LONG..ale spolka..ktora w zalozeniu....bedzie MI( mojej rodzinie) placiła coroczny KUPON...za to ze Chcialo mi sie kupicj i trzymac jej akcje......( juz w pelni przez nia opodatkowany--bo to wazna kwestia jest dla mnie --Podatki od zyskow---KTORE nie wchodza w DODATKOWY DOCHOD SOLIDARNOSCIOWY..czyli 4% dodatkowego podatku powyzej 1 MLN Dochodu...)...----a to ze rynek UDAJE ze nie dostrzega niskiej kapitalizacji...vs..potencjal rozwoju....Coz NIe ONA pierwsza i pewnie nie ostatnia....----CDR..po debiucie w3..tez wyceniano na P/E mniej niz 10 przy ok 2 MLD kapitalziacji..( przypomne ze w zadnym roku podatkowym .... przed CP2077 CDR nie mial 400+ mln zysku).....teraz spolka potrafi miec juz zyski Miliarda...---sadze ze przy tym rozwoju...XTB...miliard zysku Rocznego.... w NIm moze peknac..wczesniej niz np za 5 LAT....jak to bylo w przypadku CDR.....---i z tych zysklow licze na SOWITE....dywidendy......----:lol: 8) :lol:

Ja stawioam na roszwoj..oraz juz mocne Fundamenty--XTB pnie sie poteznie w gore..na swoim poletku Operacyjnym..w ciagu ROKu z 20 miejsca stal sie 5 Graczem..to nie przypadek...a ILOSC nowych KLIENTOW lawinowo rosnie...miesieczie pewnie to juz jest 20k + ...podczas gdy przed 2020..mieli 7 K-10 k ...KWARTALNIE-----kto umie prosta matematyke..wie..jak BAza klientow moze wzrosnac w TYM roku...i w koejnych latach---i jaki to moze miec wplyw na wyniki...skoro ...Srednia rentownosc z LOta z roku na rok rosnie....---bo ZMIENNOSCI...sa coraz wieksze..na rynbkach...I biorac pod uwage to co sie dzieje ..z CENI instrumentow z inflacja...TO sie raczej nie zmieni....CENY moim zdniaem coraz bardziej beda rozwchwiane...i spready coraz wieksze wraz z dynamika zmian tych cen....

Kazdy ma swoj rozum....XTB juz jest w przedsionku WIG20---jest bardzo nisko wyceniany....rozwoj ma potezny....i wcale ne bedzie sie pewnie zmniejszal( ze wzgledu np na brexit i wycofywanie do konca marca...z europy Angileskich brokerow)....a perspektywy prowadzenia biznesu..ze wzgledu na otocznie makroekonomiczne Bardzo ciekawe...----doicelowo ONE STOP SHOP.....co moze oznaczac nie tylko BROKERA....ale po prostu Instutujce finansową...ja stawiam ....ze IN FUTURE...to moze byc.....cos a'la revolut.....--zalatwienie kazdej sprawy Inwestycyjnej...w XTB....to jest cel do ktorego dążą o czym prezes mówi....

Ja juz od jakiegos czasu NIC NIE MUSZE....ja moge...dlatego nie jara mnie wchodzenie Kasa w pompowane w sumie nie wiadomo pod co SPOLECZKi....ktore nagle moga zaliczyć B.OO.M....--ja wole Inwestowac....--zajecie pozycji portfelowej w XTB....jest taką.....Inwestycją....licze w moim przypadku na 20-25%...dywidende...z rocznego Kiszenia kwitow.....tak na poczatek....( pomijac wyceny rynkowe).... :lol: 8)

XTB....jest szykowany do WIG20----dlatego znalazl sie w WIG 30.....---zwiekszenie wartosci spolki moim zdniaem to tylko kwestia czasu.....NIe ogrywaja Kwita....bo jest zbyt cenny--"rynek" stara sie ...odebrac akcje a nie ZALESZCZYC..to dlatego jest taki plaski boczniak...( nie raz tego tupyu sytuacje ogladałem w przypadku npo CDR..po 20 x pln..czy 11 bit przy ok 70 PLN).....NIE chca zaleczyc...PAPIERA.......amatorami szybkich zyskow....ktorych na rynku zrobilo sie sporo......jak to czesto sie zdarza w koncowkach hoosy..gdzie kwity sa po prostu ---ogrywane.....

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: dusigrosz » 06 mar 2021 09:56

Róznica pomiedzy wpłatami do UE a wypłatami to 9 mld euro. Tyle niby mamy zysku ale zagraniczne korporacje wytranserowywują podobne kwoty zysku od którego w Polsce nie płaca podatków co przekłada sie na straty liczone w mld. zlotych. Poza tym szczyt dopłat juz daleko za nami a szczyt wplat przed nami . W zeszłym roku wpłaciliśmy ok 4 mld euro i to o czym niektóre tempe łby pisza że dostaliśmy bedziemy oddawac latami. Nie ma nic za darmo i kazdy o tym wie oprócz tempaków.
Oczywiście masz racje. Ja tego nie neguje. I być może w tym układzie nawet lepiej wychodzą Niemcy, bo podobno na każde otrzymane od UE 1€ wraca do nich 60-80% z tego.
Jest tez inny aspekt. Otwarcie rynków pracy.
Pomysł sobie ile kasy napłynęło do Polski od emigrantów.
Takich ludzi są miliony, wiec kwoty idą w miliardy.
To jest układ win-win.
Zauważ jak Polska się zmieniła między 2004 a 2021.
Kolosalnie. Gdyby nie pomoc od UE bylibyśmy teraz na etapie na jakim byliśmy w 2010roku.

I teraz dzięki przyspieszonemu rozwojowi i w ramach solidarności europejskiej będziemy płatnikami netto. Każdy kij ma dwa końce.

Ja natomiast o czym innym, ale rozumiem, ze u PiS.dzielcow taktyka jest nierozumienie tekstu czytanego albo zmiana tematu.

Ja się odnoszę stricte do słów Jarosława K., w których jego przemowa sugerowała, ze to wyłącznie dzięki rzadowi powstal ten most, nic nie wspominając, ze środki w 85% wyłożyła UE, a w 15% miasto Swinoujscie.
P

Albo ktos ma tutaj ZANIKI PAMIECI.....alebo jest SZCZYLEM.....

przypomne tylko ten "wspaniały " Potencjal Polski przed wejsciem do UE....gdzie JEDYNA AUTOSTRATDA.....PANSTWOWA....to była ta wybudowana pzrez NIEMCA przed 2 Wojną światową z PŁYT betonowych ....a najdłuzsza expresoowka to była Gierkówka....---w OPŁAKANYM stanie z lat 70 Tych.....

nawet po wejsciu do UNII....---nadal było CZuc ten imposibnilizm....gdy Mielismy zorganizowac EURO---wiekosc sadzila ze POLSKA DA D.OO.PY bo nie zdoła wybudować ...tych kilku stadionow....----

UE--wszytko zmieniła w TYM kraju---to dlatego jestesmy w INNYM MIEJSCU....niz ...np ci co nie weszli do niej....jak Ukraina Bialorus...mołdawia...itp----To są fakty.....A NIE PIE.RD.OŁ.Y...mówiace ze przed UE..Podatki zostawały w kraju..i BYŁ CUD MIÓD I MALINA....---bez UE....bylibysmy druga Ukrainą......----a syf militarny....na naszym teryturium byłby tylko kwestoia czasu....bo bylibysmy pod presja wplywow RUSKA...czy sie to komus podoba czy nie....i NATO....niewiele by tu zmieniło....---GDYBY kraj byl od wewnatrz mocno oslabiany przez wplywy KACAPA>....

Ja doskonale pamietam Dlaczego na maxa ----postawilem na jedna karte....w INWESTOWANIE NA GIELDZIE----bo tez planowalem...to jako dodatkowe zajecie...ale ....Jak mi sypali Propozycjami PENSJI....pzred wejscie do UE....to tak jakby mi ktoś PLUŁ w twarz.....---wiec powiedzialem sobie Pier.do.lcie..sie...To nie ja was bede dorabial....ale WY MNIE...( mowie o firmach).....i TAK zostało.....
To był przytyk do mnie Julian?
Bo jeśli tak, to przeczytaj dokładnie moja odpowiedz. Specjalnie wytłuściłem cześć w cytowaniu mojej wypowiedzi.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości