morawiecki czmycha przed Rolnikami

luźne dyskusje inwestorów
pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: pazdzioch » 06 mar 2021 11:53

julka a ty bys nie uciekal jak masa twoich fanów z foruma parkietu biegła by do ciebie----------- zeby ci pogratulowac -------np inwestycji i ze ciebie posłuchali :P :P :P :P :P :P :P
przytyk do XTB??...ja lubie tanie dobre rozwijajace sie spolki z niskim P/E...----to wlasnie dzieki nim....jestem tu gdzie jestem....Po tylu latach Inwestowania....---podczas gdy wielu PO HOSSACH..wypadało z tej branzy.....----W przypadku xtb...to nie tylko bedzie moj LONG..ale spolka..ktora w zalozeniu....bedzie MI( mojej rodzinie) placiła coroczny KUPON...za to ze Chcialo mi sie kupicj i trzymac jej akcje......( juz w pelni przez nia opodatkowany--bo to wazna kwestia jest dla mnie --Podatki od zyskow---KTORE nie wchodza w DODATKOWY DOCHOD SOLIDARNOSCIOWY..czyli 4% dodatkowego podatku powyzej 1 MLN Dochodu...)...----a to ze rynek UDAJE ze nie dostrzega niskiej kapitalizacji...vs..potencjal rozwoju....Coz NIe ONA pierwsza i pewnie nie ostatnia....----CDR..po debiucie w3..tez wyceniano na P/E mniej niz 10 przy ok 2 MLD kapitalziacji..( przypomne ze w zadnym roku podatkowym .... przed CP2077 CDR nie mial 400+ mln zysku).....teraz spolka potrafi miec juz zyski Miliarda...---sadze ze przy tym rozwoju...XTB...miliard zysku Rocznego.... w NIm moze peknac..wczesniej niz np za 5 LAT....jak to bylo w przypadku CDR.....---i z tych zysklow licze na SOWITE....dywidendy......----:lol: 8) :lol:

Ja stawioam na roszwoj..oraz juz mocne Fundamenty--XTB pnie sie poteznie w gore..na swoim poletku Operacyjnym..w ciagu ROKu z 20 miejsca stal sie 5 Graczem..to nie przypadek...a ILOSC nowych KLIENTOW lawinowo rosnie...miesieczie pewnie to juz jest 20k + ...podczas gdy przed 2020..mieli 7 K-10 k ...KWARTALNIE-----kto umie prosta matematyke..wie..jak BAza klientow moze wzrosnac w TYM roku...i w koejnych latach---i jaki to moze miec wplyw na wyniki...skoro ...Srednia rentownosc z LOta z roku na rok rosnie....---bo ZMIENNOSCI...sa coraz wieksze..na rynbkach...I biorac pod uwage to co sie dzieje ..z CENI instrumentow z inflacja...TO sie raczej nie zmieni....CENY moim zdniaem coraz bardziej beda rozwchwiane...i spready coraz wieksze wraz z dynamika zmian tych cen....

Kazdy ma swoj rozum....XTB juz jest w przedsionku WIG20---jest bardzo nisko wyceniany....rozwoj ma potezny....i wcale ne bedzie sie pewnie zmniejszal( ze wzgledu np na brexit i wycofywanie do konca marca...z europy Angileskich brokerow)....a perspektywy prowadzenia biznesu..ze wzgledu na otocznie makroekonomiczne Bardzo ciekawe...----doicelowo ONE STOP SHOP.....co moze oznaczac nie tylko BROKERA....ale po prostu Instutujce finansową...ja stawiam ....ze IN FUTURE...to moze byc.....cos a'la revolut.....--zalatwienie kazdej sprawy Inwestycyjnej...w XTB....to jest cel do ktorego dążą o czym prezes mówi....

Ja juz od jakiegos czasu NIC NIE MUSZE....ja moge...dlatego nie jara mnie wchodzenie Kasa w pompowane w sumie nie wiadomo pod co SPOLECZKi....ktore nagle moga zaliczyć B.OO.M....--ja wole Inwestowac....--zajecie pozycji portfelowej w XTB....jest taką.....Inwestycją....licze w moim przypadku na 20-25%...dywidende...z rocznego Kiszenia kwitow.....tak na poczatek....( pomijac wyceny rynkowe).... :lol: 8)

XTB....jest szykowany do WIG20----dlatego znalazl sie w WIG 30.....---zwiekszenie wartosci spolki moim zdniaem to tylko kwestia czasu.....NIe ogrywaja Kwita....bo jest zbyt cenny--"rynek" stara sie ...odebrac akcje a nie ZALESZCZYC..to dlatego jest taki plaski boczniak...( nie raz tego tupyu sytuacje ogladałem w przypadku npo CDR..po 20 x pln..czy 11 bit przy ok 70 PLN).....NIE chca zaleczyc...PAPIERA.......amatorami szybkich zyskow....ktorych na rynku zrobilo sie sporo......jak to czesto sie zdarza w koncowkach hoosy..gdzie kwity sa po prostu ---ogrywane.....
julka zaden przytyk uwazam ze kazdy inwestuje po swojemu i nie słucha nikogo ----------tak dla jaj napisałem bo jak w zyciu zebys był najlepszy to bedziesz miał i wrogów ,jezeli ciebie obraziłem to przepraszam

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: Julian11 » 06 mar 2021 14:05


julka zaden przytyk uwazam ze kazdy inwestuje po swojemu i nie słucha nikogo ----------tak dla jaj napisałem bo jak w zyciu zebys był najlepszy to bedziesz miał i wrogów ,jezeli ciebie obraziłem to przepraszam
Bo kazdy musi sobie uswiadomic jedna rzecz....czego oczekuje i w jakim punkcie SIE ZNAJDUJE....---jak mowie JA ..juz nic nie MUSZE..ja mogę...dlatego ja staram sie inwestowac w perspektywiczne ale ...relatywnie bezpieczne społki....----Szczerze to mi juz styka to co mam....jest i tak COOL...----z jednej strony nie dzieiwe sie NP takiemu kuczynskiemu...ze majac juz swoje lata Inwestuje praktycznie tylko w Obligi...indexowane ...Inflacją....---ja do takiego momentu jeszcze nie doszedlem...( do 70 lat brakuje mi jeszcze ok 30)....ale juz sporo osiagnalem ...mam rozne aktywa....dlatego coraz bardzsiej cenie stabilizacje...i pewnego rodzju bezpiecznstwo...----Kasa to tylko kasa..czasami to sa Cyferki....Ja nie ejstem pazerny zycie i tak mialem i mam zajebiste...step by step...osiagma wszytko co w nim jest do osiagniecia..ziwdzilem siwt..mam jakies fajne aktywa pozagieldowe i gieldowe....----I z tego sie cieszę....---nie scigam sie z niczym i nikim...bo to moje zycie i wazne jest zebym pzrezyl je spelniony---i tak wlasnie jest.....

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: dusigrosz » 06 mar 2021 15:24


julka zaden przytyk uwazam ze kazdy inwestuje po swojemu i nie słucha nikogo ----------tak dla jaj napisałem bo jak w zyciu zebys był najlepszy to bedziesz miał i wrogów ,jezeli ciebie obraziłem to przepraszam
Bo kazdy musi sobie uswiadomic jedna rzecz....czego oczekuje i w jakim punkcie SIE ZNAJDUJE....---jak mowie JA ..juz nic nie MUSZE..ja mogę...dlatego ja staram sie inwestowac w perspektywiczne ale ...relatywnie bezpieczne społki....----Szczerze to mi juz styka to co mam....jest i tak COOL...----z jednej strony nie dzieiwe sie NP takiemu kuczynskiemu...ze majac juz swoje lata Inwestuje praktycznie tylko w Obligi...indexowane ...Inflacją....---ja do takiego momentu jeszcze nie doszedlem...( do 70 lat brakuje mi jeszcze ok 30)....ale juz sporo osiagnalem ...mam rozne aktywa....dlatego coraz bardzsiej cenie stabilizacje...i pewnego rodzju bezpiecznstwo...----Kasa to tylko kasa..czasami to sa Cyferki....Ja nie ejstem pazerny zycie i tak mialem i mam zajebiste...step by step...osiagma wszytko co w nim jest do osiagniecia..ziwdzilem siwt..mam jakies fajne aktywa pozagieldowe i gieldowe....----I z tego sie cieszę....---nie scigam sie z niczym i nikim...bo to moje zycie i wazne jest zebym pzrezyl je spelniony---i tak wlasnie jest.....
To się ceni. Brawo kolego 8)

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: morawiecki czmycha przed Rolnikami

Postautor: K.OSA » 08 mar 2021 10:20

Premier rządu Morawiecki ucieka przed rolnikami jak szczur z tonącego statku :oops: :oops: :oops: :oops:
Rolnicy chcieli tylko porozmawiać z Mateuszem Morawieckim o kilku palących tematach. Chcieli zapytać, co z rolnictwem, co z tarczą dla rolnictwa, co z planem odbudowy dla rolnictwa, dla dobrego handlu. Przecież jej nie ma. A premier bał się spotkać z rolnikami, to wstyd i hańba ze rząd ucieka przed rolnikami :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości