Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

luźne dyskusje inwestorów
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: Julian11 » 06 mar 2021 09:00

to takie w PISIE....normalne......ze oni chyba nawet nie wiedza ILE wydaja Hajsu..i na co----Po co sioe tym przjemowac jak sie jest przy KORYCIE....ma sie 11 doradcow a sekretarce( upss..dyrektorce).... placi sie ...40 K...PLN..miesiecznie...+ pewnie jakies bonusy...

nie widza tez coraz wiekszej prescji...PANSTWA na sciagnie i poodbijanie roznych MYT....w postaci Podatkow ...danin..itp.itd.??..

https://www.money.pl/gospodarka/prezes- ... 5152a.html

Obrazek

JAk sie obudzi....Moze byc za pozno..Dlugi jeszce bardziej wzrosną ...a Obciezenia Lewarowe beda jeszce mocniejsze...---GOlym okiem widac ze DRUKOWANA KASA..wychodzi POZA SYSTEM....pokrywaniea w GOSPODARKACH WEWNETRZNYCH DEFICYTOW....LUDZIE CORAZ BARDZIEJ OCZEKUJA...PLYNNOCEJ MANNY Z NIEBA....----a przy niskich stopach... Dodatkowo sie lewaruja albo ta kapuche WYDAJA....jesli pojdzie Inflacja szerokim frontem...Okaze sie ze KUPONY OD DLUGU moga przygniatac nie tylko GOSPODARKI...ale i całe Panstwa....----i nagle z planowaego rozwoju PKB..moze byc...Kolejny SZOK...---jak to bylo w wielu krajach...w roku 2012...GDZIE TESTOWANO....WIARYGODNOSCI KREDYTOWE ....W EUROPIE....po Pierwszej fali DRUKU....jaki nastapił podczas i po kryzysie SUB-PRIME......o czym chyba wielu zapomnialo..a było to w sumie tak ....NIEDAWNO.....


Wykres USDPLN....--interwał tygodniowy.....

Obrazek

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: dusigrosz » 06 mar 2021 10:01

Tak to jest jak się ma miesięcznie 40k a informacje pobiera z pasków TVP info:
Obrazek

:lol:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: yanek z hor » 06 mar 2021 17:12

to takie w PISIE....normalne......ze oni chyba nawet nie wiedza ILE wydaja Hajsu..i na co----Po co sioe tym przjemowac jak sie jest przy KORYCIE....ma sie 11 doradcow a sekretarce( upss..dyrektorce).... placi sie ...40 K...PLN..miesiecznie...+ pewnie jakies bonusy...

nie widza tez coraz wiekszej prescji...PANSTWA na sciagnie i poodbijanie roznych MYT....w postaci Podatkow ...danin..itp.itd.??..

https://www.money.pl/gospodarka/prezes- ... 5152a.html

Obrazek

JAk sie obudzi....Moze byc za pozno..Dlugi jeszce bardziej wzrosną ...a Obciezenia Lewarowe beda jeszce mocniejsze...---GOlym okiem widac ze DRUKOWANA KASA..wychodzi POZA SYSTEM....pokrywaniea w GOSPODARKACH WEWNETRZNYCH DEFICYTOW....LUDZIE CORAZ BARDZIEJ OCZEKUJA...PLYNNOCEJ MANNY Z NIEBA....----a przy niskich stopach... Dodatkowo sie lewaruja albo ta kapuche WYDAJA....jesli pojdzie Inflacja szerokim frontem...Okaze sie ze KUPONY OD DLUGU moga przygniatac nie tylko GOSPODARKI...ale i całe Panstwa....----i nagle z planowaego rozwoju PKB..moze byc...Kolejny SZOK...---jak to bylo w wielu krajach...w roku 2012...GDZIE TESTOWANO....WIARYGODNOSCI KREDYTOWE ....W EUROPIE....po Pierwszej fali DRUKU....jaki nastapił podczas i po kryzysie SUB-PRIME......o czym chyba wielu zapomnialo..a było to w sumie tak ....NIEDAWNO.....


Wykres USDPLN....--interwał tygodniowy.....

Obrazek
Co ty znowu bredzisz Juulianek ???
Kolejny raz udowadniasz jaki z ciebie ignorant i analfabeta ekonomiczny.... bredź dalej jest z czego sie posmiac
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: dochodzeniowy » 07 mar 2021 16:36

wytłumacz madra Julio dlaczego w 20 lat temu dolar był po 4,50 , a teraz nie jest po 25 złotych i z czego to wynika ?

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: Nowy incoqnito » 07 mar 2021 17:07

Rok 2014:
Draghi: EBC gotów na niestandardowe kroki, by walczyć z niską inflacją
Rok 2015:
Japonia: w poszukiwaniu wzrostu i inflacji
Rok 2020:
Kolejna runda wielkich zakupów EBC. A inflacji brak...
Ale ten zły PiS zrobił inflację prze +500 :lol: :lol: :lol:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: K.OSA » 07 mar 2021 21:11

to takie w PISIE....normalne......ze oni chyba nawet nie wiedza ILE wydaja Hajsu..i na co----Po co sioe tym przjemowac jak sie jest przy KORYCIE....ma sie 11 doradcow a sekretarce( upss..dyrektorce).... placi sie ...40 K...PLN..miesiecznie...+ pewnie jakies bonusy...

nie widza tez coraz wiekszej prescji...PANSTWA na sciagnie i poodbijanie roznych MYT....w postaci Podatkow ...danin..itp.itd.??..

https://www.money.pl/gospodarka/prezes- ... 5152a.html

Obrazek

JAk sie obudzi....Moze byc za pozno..Dlugi jeszce bardziej wzrosną ...a Obciezenia Lewarowe beda jeszce mocniejsze...---GOlym okiem widac ze DRUKOWANA KASA..wychodzi POZA SYSTEM....pokrywaniea w GOSPODARKACH WEWNETRZNYCH DEFICYTOW....LUDZIE CORAZ BARDZIEJ OCZEKUJA...PLYNNOCEJ MANNY Z NIEBA....----a przy niskich stopach... Dodatkowo sie lewaruja albo ta kapuche WYDAJA....jesli pojdzie Inflacja szerokim frontem...Okaze sie ze KUPONY OD DLUGU moga przygniatac nie tylko GOSPODARKI...ale i całe Panstwa....----i nagle z planowaego rozwoju PKB..moze byc...Kolejny SZOK...---jak to bylo w wielu krajach...w roku 2012...GDZIE TESTOWANO....WIARYGODNOSCI KREDYTOWE ....W EUROPIE....po Pierwszej fali DRUKU....jaki nastapił podczas i po kryzysie SUB-PRIME......o czym chyba wielu zapomnialo..a było to w sumie tak ....NIEDAWNO.....


Wykres USDPLN....--interwał tygodniowy.....

Obrazek
Glapinski i kaczynski nie chodzą do sklepu i są oderwanie od codziennego życia, nie wiedzą co się dzieje z cenami w Polsce

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: Julian11 » 08 mar 2021 08:57

Rok 2014:
Draghi: EBC gotów na niestandardowe kroki, by walczyć z niską inflacją
Rok 2015:
Japonia: w poszukiwaniu wzrostu i inflacji
Rok 2020:
Kolejna runda wielkich zakupów EBC. A inflacji brak...
Ale ten zły PiS zrobił inflację prze +500 :lol: :lol: :lol:
Stare przysłowie mówi... Uważaj na to czego pragniesz.... Z inflacją często jest tak że jest jak Korek od szampampana... Czeka się czeka kiedy wystrzeli ale... Jak wystrzeli to często z impetem...

Dług jest największym problemem... Ludzie spółki państwa się zadłużały... I teraz wystarczy czynnik wzrostu cen surowców itp.. I wszystko może zacząć galopować w górę.. Zalewarowani ludzie... Zalewarowani spółki.. Zalewarowani PANTWA.. Będą szukały Matod zwiększania Dochodów na KONIECZNE Wydatki... I spirala wzrostu obciazen...cen.. Zaczyna się SAMA NAPEDZAC coraz mocniej zwiększając KOSZTY "EGZYSTENCJALNE" LUDZI.. GOSPODARKI... PAŃSTW...

To jest q..Rwa prosty mechanizm... Bo chyba jest logiczne że jeśli koszty surowców energii podatków.. Obciążeń... i innych podstawowych "czynników" funkcjonowania będą rosłe to i koszty usług i koszty przemysłowe i koszty końcowych produktów też będą rosły....

śpiochu
Młodszy chorąży
Posty: 572
Rejestracja: 25 paź 2012 13:38

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: śpiochu » 08 mar 2021 09:13

Inflacje to Wy macie w głowie...

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: Julian11 » 08 mar 2021 09:34

Inflacje to Wy macie w głowie...
Ty jestes jeden z tych których inflacja cię nie dotyka.. I masz to w pompie.... BO I TAK I TAK ZAWSZE TANKUJESZ SAMOCHÓD ZA 100 PLN.. :lol:

Ja akurat rozpocząłem nowa inwestycję.. Budowanie chałupy .... Takiej na wypady pozamiejskie na łono natury... I trochę się orientuję jak koszty wzrastają vs to co było np rok temu... Jeśli chodzi nawet o materiały budowlane.. Np. Taka stal potrzebna do żelbetu.. Itp. Itd..

https://www.google.com/amp/s/300gospoda ... -wazne/amp

Jak myślisz jak ograniczenia związane z pandemia i.. Się zakończą to Ceny będą mogły jeszcze bardziej się nakręcać.. Czy będą opadały?? Przy ciągłym Koniecznym dodruku kapuchy na świecie...

śpiochu
Młodszy chorąży
Posty: 572
Rejestracja: 25 paź 2012 13:38

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: śpiochu » 08 mar 2021 09:41

Inflacje to Wy macie w głowie...
Ty jestes jeden z tych których inflacja cię nie dotyka.. I masz to w pompie.... BO I TAK I TAK ZAWSZE TANKUJESZ SAMOCHÓD ZA 100 PLN.. :lol:

Ja akurat rozpocząłem nowa inwestycję.. Budowanie chałupy .... Takiej na wypady pozamiejskie na łono natury... I trochę się orientuję jak koszty wzrastają vs to co było np rok temu... Jeśli chodzi nawet o materiały budowlane.. Np. Taka stal potrzebna do żelbetu.. Itp. Itd..

https://www.google.com/amp/s/300gospoda ... -wazne/amp

Jak myślisz jak ograniczenia związane z pandemia i.. Się zakończą to Ceny będą mogły jeszcze bardziej się nakręcać.. Czy będą opadały?? Przy ciągłym Koniecznym dodruku kapuchy na świecie...
Zastanów się i przeczytaj jeszcze raz co napisałem

Słowo klucz to popyt

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: Julian11 » 08 mar 2021 09:58

Inflacje to Wy macie w głowie...
Ty jestes jeden z tych których inflacja cię nie dotyka.. I masz to w pompie.... BO I TAK I TAK ZAWSZE TANKUJESZ SAMOCHÓD ZA 100 PLN.. :lol:

Ja akurat rozpocząłem nowa inwestycję.. Budowanie chałupy .... Takiej na wypady pozamiejskie na łono natury... I trochę się orientuję jak koszty wzrastają vs to co było np rok temu... Jeśli chodzi nawet o materiały budowlane.. Np. Taka stal potrzebna do żelbetu.. Itp. Itd..

https://www.google.com/amp/s/300gospoda ... -wazne/amp

Jak myślisz jak ograniczenia związane z pandemia i.. Się zakończą to Ceny będą mogły jeszcze bardziej się nakręcać.. Czy będą opadały?? Przy ciągłym Koniecznym dodruku kapuchy na świecie...
Zastanów się i przeczytaj jeszcze raz co napisałem

Słowo klucz to popyt
Słowo klucz.. To Podaż.. W tym przypadku Podaż pieniądza... Im więcej Papieru drukowanego Na rynku tym droższe zaczynają być Inne Aktywa..

Do tej Pory KASA W WIĘKSZOŚCI SZŁA DO ZASILENIA W HAJS NIE EFEKTYWNEGO Systemu.... To właśnie dlatego Giełda tak napuchla.. Bo system zalała kasa... I to dlatego są często Takie ABDURDALNE WYCENY TEGO NIEEFEKTYWNEGO SYSTEMU W POSTACI MP. P/Ę SPOLEK...

Problem w tym że ta kapucha która napłynęła To NIE KASA ZAROBIONA TO NIE KASA KTÓRĄ ODŁOŻONO I TERAZ SIĘ NIĄ ZWIĘKSZA INWESTYCJE... TYLKO TO JEST DŁUG.. KTÓRY TRZEBA Obsłużyć... Spółki ludzie państwa z razji Niskich stop.. Lewariwaly się coraz mocniej... Bo koszt obsługi długu był relatywnie niski... Ale to się może zmienić... I wówczas może okazać się że TE NA POMPOWANE SPÓŁKI KTÓRE ŻYJĄ Z CIĄGŁEGO SYSTEMOWEGO DOTOWANIA... JEDNAK NIE SA TAKIE PERSPEKTYWICZNE A HOO. JOWE... I może się okazać że Duża część tej Kapuchy poszła po prostu na ZMARNOWANIE DOTUJĄC NP. MASOWO SPÓŁKI KTÓRE PRZEPALAŁY TA KASĘ A W DODATKU POEIEKSZALY SWÓJ Dług... Na który Brda musiały zarabiać coraz więcej bo koszty mogą coraz bardziej rosnąć... A przecież one nie umieją sobie radzić....

I właśnie dlatego tak Wall Street SRA... Przed zwiększającymi die rentownościami... Bo może okazać się że jednak Tesla jest warta np 50 $.. A nie 900 czy 500..i ta cała kasa poszła w gwizdek.. A nie mówimy tu o jednej tylko spółce ale mam WRAŻENIE ŻE CAŁE GOSPODARKI JAKBY MIAŁY TAK ZWYCZJNIE JAK ZWYKLI LUDZIE.. ZAROBIĆ NA SIEBIE KOMBINOWAĆ TAK ŻEBY MÓC SWOJE KOSZTY POKRYC I JESZCZE COS ODŁOŻYĆ... TO BY SIĘ TO WSZYSTKO MOMENT ROZ. JE. BA. LO... Bo mam takie dziwne wrażenie że JUŻ TERAZ GOSPODARKI ZOSTAŁY TAK ZASYFIONE... ŻE BEZ DOTACJI MASOWYCH BY SIĘ ZALAMALY... BO PO PROSTU STAŁEY SIĘ POTĘŻNIE NIE EFEKTYWNE... I NIE UMIEJĄ W DUŻEJ CZĘŚCI ZARABIAĆ NA SIEBIE SAMYCH...

Wystarczy zobaczyć na to JAKIE DŁUGI MAJĄ SPOŁKI I.. Nie na "papierowe zyski." .. Ale na To ILE KASY POTRAFIĄ Generować... To jest dramat... Wiele spółek q dodatku liczy na ciągle finansowanie zewnętrzne... Szczególnie np. W US.. Do tej pory prawie Darmową kasą... Ale TA DARMOWĄ KASA ZA CHWILĘ MOŻE SIĘ OJAZAC KOSZTONĄ Kasą... I TEGO BOI SIĘ NP. WALL STREET A SZCZEGÓLNIE NA POMPOWANY... NASDAQ

śpiochu
Młodszy chorąży
Posty: 572
Rejestracja: 25 paź 2012 13:38

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: śpiochu » 08 mar 2021 10:15



Ty jestes jeden z tych których inflacja cię nie dotyka.. I masz to w pompie.... BO I TAK I TAK ZAWSZE TANKUJESZ SAMOCHÓD ZA 100 PLN.. :lol:

Ja akurat rozpocząłem nowa inwestycję.. Budowanie chałupy .... Takiej na wypady pozamiejskie na łono natury... I trochę się orientuję jak koszty wzrastają vs to co było np rok temu... Jeśli chodzi nawet o materiały budowlane.. Np. Taka stal potrzebna do żelbetu.. Itp. Itd..

https://www.google.com/amp/s/300gospoda ... -wazne/amp

Jak myślisz jak ograniczenia związane z pandemia i.. Się zakończą to Ceny będą mogły jeszcze bardziej się nakręcać.. Czy będą opadały?? Przy ciągłym Koniecznym dodruku kapuchy na świecie...
Zastanów się i przeczytaj jeszcze raz co napisałem

Słowo klucz to popyt
Słowo klucz.. To Podaż.. W tym przypadku Podaż pieniądza... Im więcej Papieru drukowanego Na rynku tym droższe zaczynają być Inne Aktywa..

Do tej Pory KASA W WIĘKSZOŚCI SZŁA DO ZASILENIA W HAJS NIE EFEKTYWNEGO Systemu.... To właśnie dlatego Giełda tak napuchla.. Bo system zalała kasa... I to dlatego są często Takie ABDURDALNE WYCENY TEGO NIEEFEKTYWNEGO SYSTEMU W POSTACI MP. P/Ę SPOLEK...

Problem w tym że ta kapucha która napłynęła To NIE KASA ZAROBIONA TO NIE KASA KTÓRĄ ODŁOŻONO I TERAZ SIĘ NIĄ ZWIĘKSZA INWESTYCJE... TYLKO TO JEST DŁUG.. KTÓRY TRZEBA Obsłużyć... Spółki ludzie państwa z razji Niskich stop.. Lewariwaly się coraz mocniej... Bo koszt obsługi długu był relatywnie niski... Ale to się może zmienić... I wówczas może okazać się że TE NA POMPOWANE SPÓŁKI KTÓRE ŻYJĄ Z CIĄGŁEGO SYSTEMOWEGO DOTOWANIA... JEDNAK NIE SA TAKIE PERSPEKTYWICZNE A HOO. JOWE... I może się okazać że Duża część tej Kapuchy poszła po prostu na ZMARNOWANIE DOTUJĄC NP. MASOWO SPÓŁKI KTÓRE PRZEPALAŁY TA KASĘ A W DODATKU POEIEKSZALY SWÓJ Dług... Na który Brda musiały zarabiać coraz więcej bo koszty mogą coraz bardziej rosnąć... A przecież one nie umieją sobie radzić....

I właśnie dlatego tak Wall Street SRA... Przed zwiększającymi die rentownościami... Bo może okazać się że jednak Tesla jest warta np 50 $.. A nie 900 czy 500..i ta cała kasa poszła w gwizdek.. A nie mówimy tu o jednej tylko spółce ale mam WRAŻENIE ŻE CAŁE GOSPODARKI JAKBY MIAŁY TAK ZWYCZJNIE JAK ZWYKLI LUDZIE.. ZAROBIĆ NA SIEBIE KOMBINOWAĆ TAK ŻEBY MÓC SWOJE KOSZTY POKRYC I JESZCZE COS ODŁOŻYĆ... TO BY SIĘ TO WSZYSTKO MOMENT ROZ. JE. BA. LO... Bo mam takie dziwne wrażenie że JUŻ TERAZ GOSPODARKI ZOSTAŁY TAK ZASYFIONE... ŻE BEZ DOTACJI MASOWYCH BY SIĘ ZALAMALY... BO PO PROSTU STAŁEY SIĘ POTĘŻNIE NIE EFEKTYWNE... I NIE UMIEJĄ W DUŻEJ CZĘŚCI ZARABIAĆ NA SIEBIE SAMYCH...

Wystarczy zobaczyć na to JAKIE DŁUGI MAJĄ SPOŁKI I.. Nie na "papierowe zyski." .. Ale na To ILE KASY POTRAFIĄ Generować... To jest dramat... Wiele spółek q dodatku liczy na ciągle finansowanie zewnętrzne... Szczególnie np. W US.. Do tej pory prawie Darmową kasą... Ale TA DARMOWĄ KASA ZA CHWILĘ MOŻE SIĘ OJAZAC KOSZTONĄ Kasą... I TEGO BOI SIĘ NP. WALL STREET A SZCZEGÓLNIE NA POMPOWANY... NASDAQ
I właśnie dlatego inwestujesz swoje nadwyżki finansowe w dom, którego nie potrzebujesz ... licząc, że uchroni Cię to przed inflacją. Julek nie jesteś jedyny i na pewno nie pierwszy, który wpadł na taki pomysł. I wiesz co, właśnie dlatego to się nie uda niestety...

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: Nowy incoqnito » 08 mar 2021 11:51

Co do inwestycji w m2 to w styczniu sprzedawałem jedno z moich mieszkań pod wynajem. Jeszcze 2-3 lata temu tłumy chętnych do wynajęcie stały pod klatką. Dziś więcej ogłoszeń niż chętnych i wiesz co Julian na 15 osób zainteresowanych tylko 1 ( słownie;jedna) chciała je kupić sobie, 14 zaś pod wynajem :lol: :lol: :lol:
Miasto ma kilkadziesiąt tyś mieszkańców i od 10-15 lat się zwija tzn spada liczba mieszkańców. Jeśli to nie jest bańka na rynku nieruchomości to nie wiem co może nią być.... W nowym apartamentowcu gdzie kupiłem nowe mieszkanie 70m2, wszystkie małe poniżej 37m2 wykupił jeden gość. Rozumiesz? 20 mieszkań!!! Tylko nie pisz, że ja mu zazdroszczę bo po tylu przebojach z lokatorami + bańka wg mnie własnie zawijam się z tego rynku... Niech inni inwestują w te perły :lol:
Dla mnie to nie jest normalne i tyle.
btw inflacji...
Ceny w sklepach raz rosną raz spadają. Czy jest drożej niż 2 lata temu? Nie wiem ja tego nie odczuwam. Wiem co drożeje na maksa: mieszkania, działki i nowe auta ( bo coraz większe opaty za emisję płacą koncerny). Reszty naprawdę nie odczuwam. Masło 6zł tylko co i 2 lata temu, pomidor malinowy 17-18zł kg (zimą) pierś z kury 18-20zł/kg, kura z wolnego wybiegu zabita i rozprawiona 38-40zł kg nawet taniej niż 2 lata temu. Paliwo podobnie, chleb.... No może coś tam zdrożał ale o grosze, jabłka było po 5-6zł 2 lata temu i są po tyle.

Inflacja 3-4% to naprawdę żadne problem.....
Ostatnio zmieniony 08 mar 2021 11:59 przez Nowy incoqnito, łącznie zmieniany 1 raz.

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: K.OSA » 08 mar 2021 11:53

Tak to jest jak się ma miesięcznie 40k a informacje pobiera z pasków TVP info:
Obrazek

:lol:
Oszustwo i kłamstwo jest immanentną cechą tego plebejstwa, które dorwało się do koryta.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2021 11:56 przez K.OSA, łącznie zmieniany 1 raz.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Glapiński chyba nie chodzi do sklepów...

Postautor: pandorinium » 08 mar 2021 11:55

U mnie masakrycznie zdrożał internet + telewizja. Ponad 50% w dwa lata. Jedzenie w miarę stoi w miejscu, ale moje obawy są co do jakości. Np wędliny mimo że kosztują podobnie są gorsze i żeby mieć lepsze musisz wydać więcej. Te kurczaki i inne, smaczne jest, ale coś mam wrażenie, że jest jeszcze bardziej spaprane niż kilka lat temu, skoro ceny w miejscu.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości