co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

luźne dyskusje inwestorów
K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: K.OSA » 25 lut 2021 15:32

Fakt pozostaje faktem 8) 8) 8) Pod Smoleńskiem był zamach :P :P Dowody na to Macierewiczowi przekazali alianci. Dokumenty potwierdzone podpisami Stalina i Roosevelta wręczył Macierewiczowi sam Churchill, w Jałcie, zaraz po konferencji. Akta te zostały obecnie zbadane przez Napoleona oraz Pana Boga, z sali 13 szpitala w Tworkach. Obaj oni uznali je za jak najbardziej autentyczne :lol:

REKLAMA


Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: Myers. » 25 lut 2021 16:38

:lol: :lol: :lol:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: dusigrosz » 25 lut 2021 16:57

Nie robcie sobie kpin.
Zginal Prezydent Naszego Kraju - Lech Kaczynski, jego malzonka oraz wielu pozostalych ludzi.

To smutna a jednoczesnie powazna sprawa.

A te hieny cmentarne dobraly sie do wladzy wczesniej zapowiadajac, ze Tusk nieudolny, ze mial tyle lat, ze jak PIS dojdzie do wladzy bedzie wrak w Polsce i bedzie wszystko wiadomo.

Nic nie wiadomo. Sprawa ucichla. Wazne, ze do koryta sie dobrali.

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: K.OSA » 25 lut 2021 17:41

Nie robcie sobie kpin.
Zginal Prezydent Naszego Kraju - Lech Kaczynski, jego malzonka oraz wielu pozostalych ludzi.

To smutna a jednoczesnie powazna sprawa.

A te hieny cmentarne dobraly sie do wladzy wczesniej zapowiadajac, ze Tusk nieudolny, ze mial tyle lat, ze jak PIS dojdzie do wladzy bedzie wrak w Polsce i bedzie wszystko wiadomo.

Nic nie wiadomo. Sprawa ucichla. Wazne, ze do koryta sie dobrali.
Jarosław Kaczyński, 10.11.2012 - ,,W Smoleńsku na 99 proc. doszło do zamachu”

02-04-2013
Antoni Macierewicz: o zamachu świadczą wszystkie znane nam fakty
- Katastrofa w Smoleńsku była prawdopodobnie skutkiem zamachu a nie awarii i świadczą o tym wszystkie znane nam fakty

19.04.2012 – Katastrofa smoleńska to zamach na ojczyznę i wypowiedzenie wojny – stwierdził
Macierewicz (PiS) na spotkaniu klubu „Gazety Polskiej” w Krośnie.


Prawda jest taka, ze Macierewicz i Kaczyński cynicznie zagrali na katastrofie smoleńskiej.
Dlaczego przez wiele lat perfidnie i nikczemnie okłamywali społeczeństwo ?
Jak to się stało, że wszystkie PIS-owski brednie wyrządziły polskiemu społeczeństwu większą krzywdę niż sama katastrofa.
Po takich ludziach można się spodziewać każdej nikczemności, prowokacji, każdego łgarstwa, każdego fałszerstwa, łącznie z wyborami !

Panie Antoni Macierewicz i panie KACZYNSKI jesteście kłamcami i przestępcami. Za swoje zachowanie odpowiecie przed sądem w wolnej Polsce

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: K.OSA » 07 kwie 2021 21:16

zbliża się 10-tego !!!!!
A ja uważam, ze Kaczyński i Macierewicz powinnni przeprosić Polaków za szarganie pamięci 96 ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym prezydenta Lecha Kaczyńskiego, poprzez nieustanne krzewienie paranoicznych oszczerstw, jakoby zginęli oni nie w wypadku lotniczym (co państwo polskie ustaliło ponad wszelką wątpliwość), lecz polegli w zamachu, zorganizowanym przez premiera RP Donalda Tuska. Bo tak właśnie odczytywane są kaczyńskiego podłe insynuacje. Sianie kłamstwa smoleńskiego i przewrotne nazywanie dobrze znanej (również Kaczyńskiemu) prawdy o wypadku lotniczym kłamstwem właśnie jest dowodem nie tylko paranoi, lecz przede wszystkim braku szacunku dla ofiar i dla Polaków w ogólności. Wmawiając samemu sobie, że są jakieś „wątpliwości” co do Smoleńska, Kaczyński daje sobie niemoralne przyzwolenie na wykorzystywanie zmarłych w celu budowania wokół swojej partii „sekty wyznawców”, którą cementuje miesiąc w miesiąc swoimi agresywnymi i oszczerczymi przemówieniami, powtarzającymi brednie na temat rzekomych wybuchów i temu podobne wymysły. Za to powinien Kaczyński i Macierewicz nas wszystkich przeprosić.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: dusigrosz » 08 kwie 2021 07:39

Nie robcie sobie kpin.
Zginal Prezydent Naszego Kraju - Lech Kaczynski, jego malzonka oraz wielu pozostalych ludzi.

To smutna a jednoczesnie powazna sprawa.

A te hieny cmentarne dobraly sie do wladzy wczesniej zapowiadajac, ze Tusk nieudolny, ze mial tyle lat, ze jak PIS dojdzie do wladzy bedzie wrak w Polsce i bedzie wszystko wiadomo.

Nic nie wiadomo. Sprawa ucichla. Wazne, ze do koryta sie dobrali.
Tragiczny komentarz z Twojej strony.
?

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 08 kwie 2021 12:19

zbliża się 10-tego !!!!!
A ja uważam, ze Kaczyński i Macierewicz powinnni przeprosić Polaków za szarganie pamięci 96 ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym prezydenta Lecha Kaczyńskiego, poprzez nieustanne krzewienie paranoicznych oszczerstw, jakoby zginęli oni nie w wypadku lotniczym (co państwo polskie ustaliło ponad wszelką wątpliwość), lecz polegli w zamachu, zorganizowanym przez premiera RP Donalda Tuska. Bo tak właśnie odczytywane są kaczyńskiego podłe insynuacje. Sianie kłamstwa smoleńskiego i przewrotne nazywanie dobrze znanej (również Kaczyńskiemu) prawdy o wypadku lotniczym kłamstwem właśnie jest dowodem nie tylko paranoi, lecz przede wszystkim braku szacunku dla ofiar i dla Polaków w ogólności. Wmawiając samemu sobie, że są jakieś „wątpliwości” co do Smoleńska, Kaczyński daje sobie niemoralne przyzwolenie na wykorzystywanie zmarłych w celu budowania wokół swojej partii „sekty wyznawców”, którą cementuje miesiąc w miesiąc swoimi agresywnymi i oszczerczymi przemówieniami, powtarzającymi brednie na temat rzekomych wybuchów i temu podobne wymysły. Za to powinien Kaczyński i Macierewicz nas wszystkich przeprosić.

Dokładnie !
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: K.OSA » 12 kwie 2021 13:04

zbliża się 10-tego !!!!!
A ja uważam, ze Kaczyński i Macierewicz powinnni przeprosić Polaków za szarganie pamięci 96 ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym prezydenta Lecha Kaczyńskiego, poprzez nieustanne krzewienie paranoicznych oszczerstw, jakoby zginęli oni nie w wypadku lotniczym (co państwo polskie ustaliło ponad wszelką wątpliwość), lecz polegli w zamachu, zorganizowanym przez premiera RP Donalda Tuska. Bo tak właśnie odczytywane są kaczyńskiego podłe insynuacje. Sianie kłamstwa smoleńskiego i przewrotne nazywanie dobrze znanej (również Kaczyńskiemu) prawdy o wypadku lotniczym kłamstwem właśnie jest dowodem nie tylko paranoi, lecz przede wszystkim braku szacunku dla ofiar i dla Polaków w ogólności. Wmawiając samemu sobie, że są jakieś „wątpliwości” co do Smoleńska, Kaczyński daje sobie niemoralne przyzwolenie na wykorzystywanie zmarłych w celu budowania wokół swojej partii „sekty wyznawców”, którą cementuje miesiąc w miesiąc swoimi agresywnymi i oszczerczymi przemówieniami, powtarzającymi brednie na temat rzekomych wybuchów i temu podobne wymysły. Za to powinien Kaczyński i Macierewicz nas wszystkich przeprosić.

Dokładnie !
Cieszę się że się ze mną zgadzasz. Myślę że większość Polaków ma już dość tej piSSOwskiej szulerni i szujni o ZAMACHU SMOLEŃSKIM :oops: :oops: :oops:
Po 11 latach mamy ewidentny ZAWÓD SMOLEŃSKI :x :x :x :x .
Nie chodzi o pustkę i wykręty tam, gdzie powinny być dawno i głośno zapowiadane nowe ustalenia przyczyn katastrofy. Chodzi o kilkadziesiąt osób, które od lat zapewniają, że usilnie dążą do prawdy, ale nie są w stanie przedstawić twardych dowodów na to, co z pełnym przekonaniem głoszą. Zawód smoleński to z jednej strony określenie ich profesji. Z drugiej - krótki opis efektów ich działania. Od katastrofy minęło 11 lat. Połowę tego czasu badanie jej przyczyn prowadzi administracja, która od samego początku miała głębokie przeświadczenie, że 10 kwietnia 2010 przeprowadzono skuteczny zamach, i zapewniała, że dysponuje dowodami na to.

Dla części bliskich ofiar katastrofa Tu154M okazała się najkorzystniejszym wydarzeniem w życiu. Chcą z niej żyć do własnej śmierci. - Joanna Seneszyn


Obrazek


Kaczyński: Na 99 procent to był zamach. Mogło chodzić o zemstę Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Uważam Rze" przekonuje, że w Smoleńsku, "na 99 procent" doszło do zamachu. "Motywów mogło być wiele. Mogło chodzić o zemstę - Leszek naraził się bardzo różnym wpływowym ośrodkom politycznym, biznesowym, powiązanym ze służbami albo składającym się z ludzi służb" - argumentuje.

(ciekawy list znalazłem w sieci, oto on...)
Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński ma Pan przeczucie, że Pana Brat został zamordowany? Ja też mam takie wrażenie. Zastanawiam się kto mógł doprowadzić do tej śmierci. Na mojej krótkiej liście osób, które pośrednio mogły doprowadzić do tej katastrofy, a więc i do śmierci Pana Brata jest przede wszystkim Pan, ludzie z Kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ludzie z Pana otoczenia. Pana Brat nie liczył się w polityce. Miał niskie notowanie. Był kiepskim prezydentem. Miał znikomą szansę na ponowną reelekcję i żaden cud nie zdarzyłby się podczas tych wyborów, ponieważ tym razem Polacy już wiedzieli kto to jest Lech Kaczyński, czyli niemrawy człowiek, niczego nie reprezentujący na arenie międzynarodowej i nie podejmujący żadnej decyzji bez Pana, nie potrafiący poruszać się na salonach światowych, wpychający się w Polsce w kompetencje rządu i wywołujący coraz to nowe awanturki. Do tych awantur Pan pchał swego Brata. Wracając do katastrofy smoleńskiej. Wyjazd delegacji z prezydentem na czele w dniu 10 kwietnia absolutnie nie był potrzebny, ponieważ 7 kwietnia odbyła się w Katyniu doniosła uroczystość, w której uczestniczyli premierzy rządów Polski i Rosji. Padły tam doniosłe słowa, ważne dla rozwiązania problemu zbrodni katyńskiej. Normalni politycy zrozumieliby to i uroczystość rocznicową z udziałem prezydenta RP zorganizowaliby w Polsce. Do Katynia prezydent Lech Kaczyński mógł wysłać delegację z wieńcem. To nie jest przypadek, że w tej katastrofie ocalał właśnie wieniec!!!. Niestety Pan nie należy do normalnych polityków. Pan realizować chce swoje chore aspiracje za wszelką cenę. To Pan - jak sądzę - pchnął Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia do Katynia. Panu były potrzebne fotki i film do rozpoczynającej się prezydenckiej kampanii wyborczej. Pana i Pana Brata fałsz i cynizm polega na tym, że z wielkim szumem propagandowym lataliście tylko w latach kampanii wyborczych. To - jak sądzę - Pana pomysł aby prezydent zabrał ze sobą tylu ważnych ludzi, bo trzeba było zrobić coś większego od uroczystości, w której uczestniczył premier RP Pan Donald Tusk. Lech Kaczyński na dodatek spóźnił się na samolot czym opóźnił wylot, Nie dosyć, że nie należało w ogóle wylatywać z Warszawy ze względu na pogodę, to jeszcze opóźnienie spowodowało, że samolot doleciał, kiedy mgła nad smoleńskim lotniskiem była już potężna. Na krótko przed katastrofą rozmawiał Pan z Bratem przez telefon satelitarny. Już wówczas było wiadomo Lechowi Kaczyńskiemu, że nad lotniskiem jest mgła. Dlaczego Pan nie ostrzegł Brata przed lądowaniem? Gdyby to mój brat (nie bliźniak) leciał w tym samolocie i od niego zależałoby gdzie lądować. to błagałabym aby lądowali poza Smoleńskiem. A może Pan w jakiś sposób zachęcił Brata do tego lądowania, bo przecież - jeżeli nie wylądują - będą się ludziska w Polsce śmiać z całej tej napuszonej wyprawy i to może zaszkodzić pomyślnemu wynikowi w kampanii prezydenckiej. Można było jeszcze wylądować na lotnisku zapasowym i dojechać z opóźnieniem. Lepiej było odbyć opóźnioną uroczystość niż uciekać się do takiego głupiego "bohaterstwa" w stylu Pana i Pana Brata. Odnoszę wrażenie, że cała ta wrzawa, którą Pan wszczyna ma zagłuszyć Pana sumienie i odwrócić uwagę od faktycznych przyczyn katastrofy. Mało tego! Pan cynicznie tą wrzawą buntuje Polaków przeciwko legalnie wybranej władzy, po to aby samemu do tej władzy dopchać się. Jeżeli zadaję sobie pytanie, komu z politycznego punktu widzenia ta katastrofa najbardziej może pomóc w realizacji swoich planów politycznych, to odpowiadam sobie, że właśnie Panu! Podejrzanych sprawców ewentualnego zamach trzeba szukać wśród tych, którzy na katastrofie zbijają swój interes polityczny, a więc Pan, ludzie z Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, których Pan obecnie awansuje i ludzie z Pana otoczenia, którzy tę wrzawę podjudzają budując coraz to nowe mało prawdopodobne hipotezy obciążające przeciwników politycznych. Pan już wykazał się w niszczeniu przeciwników politycznych manipulacjami rzucającymi na nich ciężkie podejrzenia, co prowadziło nawet do śmierci. Buduje Pan mit jakiegoś testamentu Lecha Kaczyńskiego, a tymczasem poza paroma awanturkami, żadnej istotnej polityki przynależnej Lechowi nie widać. Lech Kaczyński był może dobrym człowiekiem ale nie nadawał się na stanowisko prezydenta Polski. Był zabawką w Pana rękach, która miała służyć Panu do osiągania Pana celów politycznych. Teraz po śmierci Brata również wykorzystuje Pan tę tragiczną śmierć do wyprowadzania ludzi na ulice i do prymitywnego podburzania przeciwko rządzącym. Od razu zastrzegam się! Ten rząd nie jest moim rządem. Nigdy nie głosowałam na PO ale alternatywa Pana rządów mrozi mnie całkowicie! Wolę już PO z PSL lub kimkolwiek niż Pana i Pana obłąkańczy PiS. Przykro, że walę prosto w oczy moimi hipotezami ale muszę to Panu wykrzyczeć skoro Pan naprasza się o to! Pan właśnie robi to samo co ja zrobiłam w tej wypowiedzi. Tylko, że ja chcę Panem wstrząsnąć aby się Pan opamiętał, Pan prowadzi Polskę do nieszczęścia. Pcha się Pan za wszelką cenę do władzy, a nie ma Pan najmniejszych kompetencji do rządzenia. Pan nie ma żadnych sukcesów w zarządzaniu jakąkolwiek poważniejszą firmą. Pana żywiołem są manipulacje polityczne. Pan podpala Polskę! Jest Pan najbardziej znienawidzonym polskim politykiem. Nie widzi Pan tego? Niech Pań zrobi Polakom dobry prezent i niech Pan idzie na emeryturę albo gdzieś do cholery!

Apacz
Podporucznik
Posty: 12170
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: Apacz » 12 kwie 2021 13:55

[

(ciekawy list znalazłem w sieci, oto on...)

Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński

ma Pan przeczucie, że Pana Brat został zamordowany? Ja też mam takie wrażenie. Zastanawiam się kto mógł doprowadzić do tej śmierci. Na mojej krótkiej liście osób, które pośrednio mogły doprowadzić do tej katastrofy, a więc i do śmierci Pana Brata jest przede wszystkim Pan, ludzie z Kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ludzie z Pana otoczenia. Pana Brat nie liczył się w polityce. Miał niskie notowanie. Był kiepskim prezydentem. Miał znikomą szansę na ponowną reelekcję i żaden cud nie zdarzyłby się podczas tych wyborów, ponieważ tym razem Polacy już wiedzieli kto to jest Lech Kaczyński, czyli niemrawy człowiek, niczego nie reprezentujący na arenie międzynarodowej i nie podejmujący żadnej decyzji bez Pana, nie potrafiący poruszać się na salonach światowych, wpychający się w Polsce w kompetencje rządu i wywołujący coraz to nowe awanturki. Do tych awantur Pan pchał swego Brata. Wracając do katastrofy smoleńskiej. Wyjazd delegacji z prezydentem na czele w dniu 10 kwietnia absolutnie nie był potrzebny, ponieważ 7 kwietnia odbyła się w Katyniu doniosła uroczystość, w której uczestniczyli premierzy rządów Polski i Rosji. Padły tam doniosłe słowa, ważne dla rozwiązania problemu zbrodni katyńskiej. Normalni politycy zrozumieliby to i uroczystość rocznicową z udziałem prezydenta RP zorganizowaliby w Polsce. Do Katynia prezydent Lech Kaczyński mógł wysłać delegację z wieńcem. To nie jest przypadek, że w tej katastrofie ocalał właśnie wieniec!!!. Niestety Pan nie należy do normalnych polityków. Pan realizować chce swoje chore aspiracje za wszelką cenę. To Pan - jak sądzę - pchnął Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia do Katynia. Panu były potrzebne fotki i film do rozpoczynającej się prezydenckiej kampanii wyborczej. Pana i Pana Brata fałsz i cynizm polega na tym, że z wielkim szumem propagandowym lataliście tylko w latach kampanii wyborczych. To - jak sądzę - Pana pomysł aby prezydent zabrał ze sobą tylu ważnych ludzi, bo trzeba było zrobić coś większego od uroczystości, w której uczestniczył premier RP Pan Donald Tusk. Lech Kaczyński na dodatek spóźnił się na samolot czym opóźnił wylot, Nie dosyć, że nie należało w ogóle wylatywać z Warszawy ze względu na pogodę, to jeszcze opóźnienie spowodowało, że samolot doleciał, kiedy mgła nad smoleńskim lotniskiem była już potężna. Na krótko przed katastrofą rozmawiał Pan z Bratem przez telefon satelitarny. Już wówczas było wiadomo Lechowi Kaczyńskiemu, że nad lotniskiem jest mgła. Dlaczego Pan nie ostrzegł Brata przed lądowaniem? Gdyby to mój brat (nie bliźniak) leciał w tym samolocie i od niego zależałoby gdzie lądować. to błagałabym aby lądowali poza Smoleńskiem. A może Pan w jakiś sposób zachęcił Brata do tego lądowania, bo przecież - jeżeli nie wylądują - będą się ludziska w Polsce śmiać z całej tej napuszonej wyprawy i to może zaszkodzić pomyślnemu wynikowi w kampanii prezydenckiej. Można było jeszcze wylądować na lotnisku zapasowym i dojechać z opóźnieniem. Lepiej było odbyć opóźnioną uroczystość niż uciekać się do takiego głupiego "bohaterstwa" w stylu Pana i Pana Brata. Odnoszę wrażenie, że cała ta wrzawa, którą Pan wszczyna ma zagłuszyć Pana sumienie i odwrócić uwagę od faktycznych przyczyn katastrofy. Mało tego! Pan cynicznie tą wrzawą buntuje Polaków przeciwko legalnie wybranej władzy, po to aby samemu do tej władzy dopchać się. Jeżeli zadaję sobie pytanie, komu z politycznego punktu widzenia ta katastrofa najbardziej może pomóc w realizacji swoich planów politycznych, to odpowiadam sobie, że właśnie Panu! Podejrzanych sprawców ewentualnego zamach trzeba szukać wśród tych, którzy na katastrofie zbijają swój interes polityczny, a więc Pan, ludzie z Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, których Pan obecnie awansuje i ludzie z Pana otoczenia, którzy tę wrzawę podjudzają budując coraz to nowe mało prawdopodobne hipotezy obciążające przeciwników politycznych. Pan już wykazał się w niszczeniu przeciwników politycznych manipulacjami rzucającymi na nich ciężkie podejrzenia, co prowadziło nawet do śmierci. Buduje Pan mit jakiegoś testamentu Lecha Kaczyńskiego, a tymczasem poza paroma awanturkami, żadnej istotnej polityki przynależnej Lechowi nie widać. Lech Kaczyński był może dobrym człowiekiem ale nie nadawał się na stanowisko prezydenta Polski. Był zabawką w Pana rękach, która miała służyć Panu do osiągania Pana celów politycznych. Teraz po śmierci Brata również wykorzystuje Pan tę tragiczną śmierć do wyprowadzania ludzi na ulice i do prymitywnego podburzania przeciwko rządzącym. Od razu zastrzegam się! Ten rząd nie jest moim rządem. Nigdy nie głosowałam na PO ale alternatywa Pana rządów mrozi mnie całkowicie! Wolę już PO z PSL lub kimkolwiek niż Pana i Pana obłąkańczy PiS. Przykro, że walę prosto w oczy moimi hipotezami ale muszę to Panu wykrzyczeć skoro Pan naprasza się o to! Pan właśnie robi to samo co ja zrobiłam w tej wypowiedzi. Tylko, że ja chcę Panem wstrząsnąć aby się Pan opamiętał, Pan prowadzi Polskę do nieszczęścia. Pcha się Pan za wszelką cenę do władzy, a nie ma Pan najmniejszych kompetencji do rządzenia. Pan nie ma żadnych sukcesów w zarządzaniu jakąkolwiek poważniejszą firmą. Pana żywiołem są manipulacje polityczne.

Pan podpala Polskę!

Jest Pan najbardziej znienawidzonym polskim politykiem.

Nie widzi Pan tego? Niech Pań zrobi Polakom dobry prezent i

I niech Pan idzie na emeryturę albo gdzieś do cholery!
nic dodać, nic ując !!!
No risk, no fun :-)

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: miki331 » 13 kwie 2021 00:02

[

(ciekawy list znalazłem w sieci, oto on...)

Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński

ma Pan przeczucie, że Pana Brat został zamordowany? Ja też mam takie wrażenie. Zastanawiam się kto mógł doprowadzić do tej śmierci. Na mojej krótkiej liście osób, które pośrednio mogły doprowadzić do tej katastrofy, a więc i do śmierci Pana Brata jest przede wszystkim Pan, ludzie z Kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ludzie z Pana otoczenia. Pana Brat nie liczył się w polityce. Miał niskie notowanie. Był kiepskim prezydentem. Miał znikomą szansę na ponowną reelekcję i żaden cud nie zdarzyłby się podczas tych wyborów, ponieważ tym razem Polacy już wiedzieli kto to jest Lech Kaczyński, czyli niemrawy człowiek, niczego nie reprezentujący na arenie międzynarodowej i nie podejmujący żadnej decyzji bez Pana, nie potrafiący poruszać się na salonach światowych, wpychający się w Polsce w kompetencje rządu i wywołujący coraz to nowe awanturki. Do tych awantur Pan pchał swego Brata. Wracając do katastrofy smoleńskiej. Wyjazd delegacji z prezydentem na czele w dniu 10 kwietnia absolutnie nie był potrzebny, ponieważ 7 kwietnia odbyła się w Katyniu doniosła uroczystość, w której uczestniczyli premierzy rządów Polski i Rosji. Padły tam doniosłe słowa, ważne dla rozwiązania problemu zbrodni katyńskiej. Normalni politycy zrozumieliby to i uroczystość rocznicową z udziałem prezydenta RP zorganizowaliby w Polsce. Do Katynia prezydent Lech Kaczyński mógł wysłać delegację z wieńcem. To nie jest przypadek, że w tej katastrofie ocalał właśnie wieniec!!!. Niestety Pan nie należy do normalnych polityków. Pan realizować chce swoje chore aspiracje za wszelką cenę. To Pan - jak sądzę - pchnął Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia do Katynia. Panu były potrzebne fotki i film do rozpoczynającej się prezydenckiej kampanii wyborczej. Pana i Pana Brata fałsz i cynizm polega na tym, że z wielkim szumem propagandowym lataliście tylko w latach kampanii wyborczych. To - jak sądzę - Pana pomysł aby prezydent zabrał ze sobą tylu ważnych ludzi, bo trzeba było zrobić coś większego od uroczystości, w której uczestniczył premier RP Pan Donald Tusk. Lech Kaczyński na dodatek spóźnił się na samolot czym opóźnił wylot, Nie dosyć, że nie należało w ogóle wylatywać z Warszawy ze względu na pogodę, to jeszcze opóźnienie spowodowało, że samolot doleciał, kiedy mgła nad smoleńskim lotniskiem była już potężna. Na krótko przed katastrofą rozmawiał Pan z Bratem przez telefon satelitarny. Już wówczas było wiadomo Lechowi Kaczyńskiemu, że nad lotniskiem jest mgła. Dlaczego Pan nie ostrzegł Brata przed lądowaniem? Gdyby to mój brat (nie bliźniak) leciał w tym samolocie i od niego zależałoby gdzie lądować. to błagałabym aby lądowali poza Smoleńskiem. A może Pan w jakiś sposób zachęcił Brata do tego lądowania, bo przecież - jeżeli nie wylądują - będą się ludziska w Polsce śmiać z całej tej napuszonej wyprawy i to może zaszkodzić pomyślnemu wynikowi w kampanii prezydenckiej. Można było jeszcze wylądować na lotnisku zapasowym i dojechać z opóźnieniem. Lepiej było odbyć opóźnioną uroczystość niż uciekać się do takiego głupiego "bohaterstwa" w stylu Pana i Pana Brata. Odnoszę wrażenie, że cała ta wrzawa, którą Pan wszczyna ma zagłuszyć Pana sumienie i odwrócić uwagę od faktycznych przyczyn katastrofy. Mało tego! Pan cynicznie tą wrzawą buntuje Polaków przeciwko legalnie wybranej władzy, po to aby samemu do tej władzy dopchać się. Jeżeli zadaję sobie pytanie, komu z politycznego punktu widzenia ta katastrofa najbardziej może pomóc w realizacji swoich planów politycznych, to odpowiadam sobie, że właśnie Panu! Podejrzanych sprawców ewentualnego zamach trzeba szukać wśród tych, którzy na katastrofie zbijają swój interes polityczny, a więc Pan, ludzie z Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, których Pan obecnie awansuje i ludzie z Pana otoczenia, którzy tę wrzawę podjudzają budując coraz to nowe mało prawdopodobne hipotezy obciążające przeciwników politycznych. Pan już wykazał się w niszczeniu przeciwników politycznych manipulacjami rzucającymi na nich ciężkie podejrzenia, co prowadziło nawet do śmierci. Buduje Pan mit jakiegoś testamentu Lecha Kaczyńskiego, a tymczasem poza paroma awanturkami, żadnej istotnej polityki przynależnej Lechowi nie widać. Lech Kaczyński był może dobrym człowiekiem ale nie nadawał się na stanowisko prezydenta Polski. Był zabawką w Pana rękach, która miała służyć Panu do osiągania Pana celów politycznych. Teraz po śmierci Brata również wykorzystuje Pan tę tragiczną śmierć do wyprowadzania ludzi na ulice i do prymitywnego podburzania przeciwko rządzącym. Od razu zastrzegam się! Ten rząd nie jest moim rządem. Nigdy nie głosowałam na PO ale alternatywa Pana rządów mrozi mnie całkowicie! Wolę już PO z PSL lub kimkolwiek niż Pana i Pana obłąkańczy PiS. Przykro, że walę prosto w oczy moimi hipotezami ale muszę to Panu wykrzyczeć skoro Pan naprasza się o to! Pan właśnie robi to samo co ja zrobiłam w tej wypowiedzi. Tylko, że ja chcę Panem wstrząsnąć aby się Pan opamiętał, Pan prowadzi Polskę do nieszczęścia. Pcha się Pan za wszelką cenę do władzy, a nie ma Pan najmniejszych kompetencji do rządzenia. Pan nie ma żadnych sukcesów w zarządzaniu jakąkolwiek poważniejszą firmą. Pana żywiołem są manipulacje polityczne.

Pan podpala Polskę!

Jest Pan najbardziej znienawidzonym polskim politykiem.

Nie widzi Pan tego? Niech Pań zrobi Polakom dobry prezent i

I niech Pan idzie na emeryturę albo gdzieś do cholery!
nic dodać, nic ując !!!
Sama prawda !

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: K.OSA » 13 kwie 2021 09:36

Smoleńsk pamietamy, oj bardzo dobrze pamietamy. I jeszcze wam go będziemy przypominać nie raz, współczesna Targowico.

Będziemy wam piSSowcom to przypominać tak długo, biedny piSSowski suwerenie z pokiereszowanymi łepetynami, że będziecie mieli tego dość. Ale nie damy wam zapomnieć tego, żeście dali sie oszukać w tak prymitywny sposób. Nie damy wam zapomnieć komu służycie. Nauczycie sie wreszcie jakiegoś honoru i minimalnej godności. Nawet wy.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: co się dzieje z Antkiem i ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

Postautor: dusigrosz » 13 kwie 2021 10:17

Ulubiony yankowy der Onet przypomina slowa Kurskiego(bo w rzekomej informacyjnej TVP tego bysmy oczywiscie nie ujrzeli):

https://kultura.onet.pl/wiadomosci/jace ... t/e36p7w0


Co prezes TVP mówił o śledztwie Macierewicza? Przypomniano nagranie sprzed lat
- Cała tajemnica tego samolotu… Nie wiem, czemu nikt o tym nie mówi. Cała ta tajemnica polega na tym, że on jest 130 metrów od pasa - mówił Kurski w programie "Gość poranka". - W związku z czym Macierewicz szkodzi sprawie… - dodawał.

- Czy Jarosław Kaczyński jest uzależniony od Antoniego Macierewicza? Tak psychicznie? - pytała prowadząca. - Wydaje mi się psychologicznie, że tak. Jako najbardziej radykalny, jako stawiający tezy najdalej idące. W ten sposób można wytłumaczyć wszystko. Nawet sam Macierewicz w to nie wierzy, bo jeżeli mówi, że był wybuch u góry, a potem trzy osoby przeżyły. I potem je dobijano, to znaczy, że to jest tworzenie jakiegoś rodzaju uzależnienia. Jakiegoś kościoła smoleńskiego, którego on jest szafarzem relikwii - oceniał Kurski.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości