PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

luźne dyskusje inwestorów
K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: K.OSA » 22 sty 2021 10:40

Jakiś czas temu media ujawniły to, że synowie Jadwigi Emilewicz, mimo pandemii, jeździli na nartach w górach i – to dodatkowo – bez ważnych licencji narciarskich. Przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki krótko po tej sytuacji spekulował, że być może Emilewicz zostanie za karę zawieszona w prawach członka klubu. Niemniej jednak, dalej nie doszło do konkretnych działań partii wobec polityczki.
Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, zapytany o wyciągniecie konsekwencji, mówił: „To będą decyzje klubowe. Na razie nie są podjęte. (…) Wszyscy musimy pamiętać, że czas jest trudny. Wszyscy jesteśmy zmęczeni, ale my jako politycy powinniśmy dmuchać na zimne. (…) Najważniejsze jest to, żebyśmy wiedzieli, jaki jest odbiór tego typu zachowań i po prostu powinniśmy dmuchać na zimne. Polityk powinien być jak żona Cezara” :shock: :shock: :shock: :shock: – powiedział.

Pseudoelita PiS-owska rozpostarła się na polskiej krainie, dusi ją i wyciska, jak tylko potrafi

Innych karzemy, swoich ukrywamy. Jadwiga Emilewicz powinna zostać ukarana, opuścić klub PiS. Sama zapowiadała najwyższe standardy, a miała je gdzieś. Każdy Polak, który musiał zamknąć działalność, nie mógł wysłać dzieci na ferie, miał obraz polityczki z najwyższego rzędu Prawa i Sprawiedliwości, która obostrzenia ma gdzieś

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: dusigrosz » 22 sty 2021 11:39

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: NiKtoś » 22 sty 2021 11:44

Litosci , synowie jezdzili na nartach to jeszce wiekszy bezsens niz dziadek z Wermahtu Tuska. A jakie mili majtki ?? Teczowe? A wnuczek Sasina bez maski jedzil na snakach . Szok , rozwiazac PIS !! :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelyta PiS rozpostarła się…

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 22 sty 2021 12:35

To jest Pseudoelyta !

Ot taki suski, ksywka Caryca na ten przyklad !

Elyta yntelektualna jak stond do Radomia

bo stamtand blyzej do Egyptu

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3556
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: koordynator1 » 22 sty 2021 12:36

Litosci , synowie jezdzili na nartach to jeszce wiekszy bezsens niz dziadek z Wermahtu Tuska. A jakie mili majtki ?? Teczowe? A wnuczek Sasina bez maski jedzil na snakach . Szok , rozwiazac PIS !! :mrgreen:
pi-SS-dowski standard nic się nie stało :evil:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: NiKtoś » 22 sty 2021 12:42

Nic.. z tej zapalczywosci juz nie rozrozniacie rzeczy waznych od smiesznych. Same megaAfery. Afera to jest jak wszyscy tracimy miliony , miliardy PLN.. Ile spoleczenstwo stracilo na jedzdie synow tej pani ?? Wg mnie nazwet zyskalismy dwoch zdrowszych polaków :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: dusigrosz » 22 sty 2021 12:47

Nic.. z tej zapalczywosci juz nie rozrozniacie rzeczy waznych od smiesznych. Same megaAfery. Afera to jest jak Wszyscy tracumy miliony , mirady PLN.. Ile spoleczemnstwo stracilo na jdzie synow tej pani ?? Wg mnie nazwet zyskalismy dwoch zdrowszych polaków :mrgreen:
tak samo jak za czasow PO nie chodzilo o osmiorniczki za 30zl, tak teraz nie chodzi stricte o brak maseczki prezesa czy narty Emilewicz.

Chodzi o bute i arogancje wladzy, gdzie tu na przyklad jedni paraduja bez maseczek a inni sa gonieni przez policje przez pol miasta:

https://www.youtube.com/watch?v=2aE1nfDi2-s&t=65s

Podobnie z otwarciem cmentarzy (wylacznie dla prezesa), czy obiadem w restauracji (wylacznie dla premiera).
Ale wiadomo. Gorszy sort sie nie liczy.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: NiKtoś » 22 sty 2021 13:04

A czym wladza sie roznic od zwyklych obywateli ?? Teraz doslownie niczym. Nie maja zadnych osiagniec , nie prowadzili zadnego glosnego biznesu.. Wyksztalcenie co najwyzej magisterskie. A co robia zwykli obywatele ?? Kiedy policji nie ma chodza bez masek i probuja oszukac system.. System to nie ludzie, to tylko wymyslone przez ludzi kajdany:)
Nic.. z tej zapalczywosci juz nie rozrozniacie rzeczy waznych od smiesznych. Same megaAfery. Afera to jest jak Wszyscy tracumy miliony , mirady PLN.. Ile spoleczemnstwo stracilo na jdzie synow tej pani ?? Wg mnie nazwet zyskalismy dwoch zdrowszych polaków :mrgreen:
tak samo jak za czasow PO nie chodzilo o osmiorniczki za 30zl, tak teraz nie chodzi stricte o brak maseczki prezesa czy narty Emilewicz.

Chodzi o bute i arogancje wladzy, gdzie tu na przyklad jedni paraduja bez maseczek a inni sa gonieni przez policje przez pol miasta:

https://www.youtube.com/watch?v=2aE1nfDi2-s&t=65s

Podobnie z otwarciem cmentarzy (wylacznie dla prezesa), czy obiadem w restauracji (wylacznie dla premiera).
Ale wiadomo. Gorszy sort sie nie liczy.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: dochodzeniowy » 22 sty 2021 23:33

Kosa liczył że dostanie kijkiem w od byt w POzycji na narciarza , a tu taki afront i tylko śnieżką w głupi łeb. :lol:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: zenek69 » 23 sty 2021 09:07

Nic.. z tej zapalczywosci juz nie rozrozniacie rzeczy waznych od smiesznych. Same megaAfery. Afera to jest jak Wszyscy tracumy miliony , mirady PLN.. Ile spoleczemnstwo stracilo na jdzie synow tej pani ?? Wg mnie nazwet zyskalismy dwoch zdrowszych polaków :mrgreen:
tak samo jak za czasow PO nie chodzilo o osmiorniczki za 30zl, tak teraz nie chodzi stricte o brak maseczki prezesa czy narty Emilewicz.

Chodzi o bute i arogancje wladzy, gdzie tu na przyklad jedni paraduja bez maseczek a inni sa gonieni przez policje przez pol miasta:

https://www.youtube.com/watch?v=2aE1nfDi2-s&t=65s

Podobnie z otwarciem cmentarzy (wylacznie dla prezesa), czy obiadem w restauracji (wylacznie dla premiera).
Ale wiadomo. Gorszy sort sie nie liczy.
Taaa bo największymi przewinieniami złodzieja tuska były ośmiorniczki....resztę bezprecedensowego złodziejstwa i nieudolności oczywiście skrzętnie pominąłes

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: dusigrosz » 23 sty 2021 09:40

Nic.. z tej zapalczywosci juz nie rozrozniacie rzeczy waznych od smiesznych. Same megaAfery. Afera to jest jak Wszyscy tracumy miliony , mirady PLN.. Ile spoleczemnstwo stracilo na jdzie synow tej pani ?? Wg mnie nazwet zyskalismy dwoch zdrowszych polaków :mrgreen:
tak samo jak za czasow PO nie chodzilo o osmiorniczki za 30zl, tak teraz nie chodzi stricte o brak maseczki prezesa czy narty Emilewicz.

Chodzi o bute i arogancje wladzy, gdzie tu na przyklad jedni paraduja bez maseczek a inni sa gonieni przez policje przez pol miasta:

https://www.youtube.com/watch?v=2aE1nfDi2-s&t=65s

Podobnie z otwarciem cmentarzy (wylacznie dla prezesa), czy obiadem w restauracji (wylacznie dla premiera).
Ale wiadomo. Gorszy sort sie nie liczy.
Taaa bo największymi przewinieniami złodzieja tuska były ośmiorniczki....resztę bezprecedensowego złodziejstwa i nieudolności oczywiście skrzętnie pominąłes
Jasne, ze afer za PO-PSL bylo ogromnie duzo, dlatego nie rozumiem kto zdrowo myslacy moze glosowac, ale nie wybielajmy PISu i slynnej strony 100 afer pisu
http://100aferpis.pl/
gdzie afer do tej pory bylo duzo wiecej.

Jak dla mnie obydwie partie sa mocno umoczone i nie ma co pisu wybielac, bo to mniejsze zlo.

Money Maker
Starszy sierżant
Posty: 90
Rejestracja: 17 gru 2020 20:52

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: Money Maker » 23 sty 2021 11:54

w ciagu ostatnich kilku lat, Polska zalała fala demonstracji nie widziana od czasów Solidarnosci.

jest tyle osób anty PIS, ze ja ciagle sie zastanawiam jakim cudem te thebille dalej maja poparcie powyzej 35% :roll:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: zenek69 » 23 sty 2021 12:10

w ciagu ostatnich kilku lat, Polska zalała fala demonstracji nie widziana od czasów Solidarnosci.

jest tyle osób anty PIS, ze ja ciagle sie zastanawiam jakim cudem te thebille dalej maja poparcie powyzej 35% :roll:
Zapytaj borisa budke :lol:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: dusigrosz » 23 sty 2021 12:13

Bo nie ma opozycji do nich.
W wyb. prezydenckich w I turze glosowalem na Jakubiaka, a w drugiej na Dude, mimo ze w drugiej turze z niechecia oddawalem glos.
Co do partii:
Kukiz'15 wydawal sie byc ciekawa alternatywa ale stal sie przydupasem Kaczynskiego i wlasciwie skonczyl sie przez to.
Potem Konfederacja, ale tez stracili moje poparcie poprzez swoje "foliarstwo" i zbytnie przymilanie sie do Rosji.

Te 35% to:
1. Emeryci, ktorzy zostali dostrzezeni dopiero przez rzad pis;
2. Ci ktorzy boja sie powrotu PO do wladzy;
3. Ci, ktorzy faktycznie uwazaja obecna wladze za najwieksze szczescie, ktore spotkalo Polske w calej swojej historii.

O ile dwie pierwsze grupy jestem w stanie zrozumiec o tyle trzecia ma kompletnie wyprana glowe, bo mimo zauwazalnych defektow pis to patrza jak przez rozowe okulary na poczynania wladzy.

Money Maker
Starszy sierżant
Posty: 90
Rejestracja: 17 gru 2020 20:52

Re: PIS-owska KASTA, pseudoelita PiS rozpostarła się…

Postautor: Money Maker » 23 sty 2021 13:14

jestem z Wrocławia
pracuje w duzej firmie

moje najblizsze otoczenie, ludzie mojego pokroju, wykształceni, wynagrodzenie duzo powyzej przecietnej dla Polski - anty PIS. W ostatnich wyborach prezydenckich w I turze wiekszosc glosowała na Trzaskowskiego oraz na Bosaka - bylem tym mocno zaskoczony, bo dla wiekszosci znajomych Boska jest młodszy od nich

Wsrod pracowników nizszego szczebla zauwazylem:
- czym dalej ktos mieszka od Wrocławia tym wieksza sympatia do PIS
- czym mniejsza miejscowosc, w szczegolnosci mieszkancy wsi - sypmatia do PIS. Bardzo zła opinia o Tusku
- zwolennicy PIS chodza na wybory, przeciwnicy PIS nie za bardzo


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości