mecz Polska - Szwecja

luźne dyskusje inwestorów
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: NiKtoś » 23 cze 2021 18:07

Ze tak powiem zaczynamy tradycyjnie tylko tym razem wyjatkowo szybko... Trudno bedzie juz pobic ten rekord bo po minucie packa..Nie ma to jak szybko przekluty balooon bzdetów , oby nie było potopu szwedzkiego... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: NiKtoś » 23 cze 2021 18:19

No zesz qurfa... dwie poprzeczki i 3 polakow z odleglosci metra mialo pilke... :shock: Gola nima...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: K.OSA » 23 cze 2021 18:38

Szwedzi wystawili mocniejszy skład i przystąpili od razu do ataku bo .....ich Pawłowicz w.ku.r.wi...la
swoim de.bil.nym wpisem że Szwedzi mają nam zwrocić zrabowane skarby :x

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: miki331 » 23 cze 2021 18:57

A może szwedziaki nie wiedzą po prostu, że maja pewny awans i dlatego tak ambitnie grają ?

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: NiKtoś » 23 cze 2021 19:05

Nie wiedza , bo nie sluchaja Szpakowskiego ktory analizuje kiedy zaczna slabnac fizycznie i ze nie moga tak wiecznie biegac. Mlode chlopaki moga ,panie stary dziadzie nawet 120 minut jak trzeba..Pechowo tez maja bramkarza , ktory lapie nasze swietne strzaly.. Nie mogli by grac bez bramkarza?? To neisprawiedliwe ze nie daja sobie nastukac... :mrgreen:
A może szwedziaki nie wiedzą po prostu, że maja pewny awans i dlatego tak ambitnie grają ?
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: NiKtoś » 23 cze 2021 19:44

Lewandowski -Szwecja 2-2 , jeszcze maly farcik by sie przydal..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: pandorinium » 23 cze 2021 19:56

Lewandowski -Szwecja 2-2 , jeszcze maly farcik by sie przydal..
i Szwedzi dostali farcika

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: fluidek » 23 cze 2021 20:28

Ktoś wie po co on Kryche wystawił? Jako tako zaczęli grać jak wyj.ebal go z boiska. Podobnie Szczęsny wpuszczający od x lat szmaty. Nie ma lepszych?

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: hektor » 23 cze 2021 20:29

Niezłe jaja, u bukmachera STS obstawiłem zakład na mecz Polska-Szwecja.
Sercem jestem za Polakami ale rozum podpowiadał Szwecja. Postawiłem 2 tysie na zwycięstwo Szwedów. Po 90 minutach poszedłem zrobić sobie mocnego drinka - wkurzyłem się bo raz Polacy nie wyszli z grupy, dwa przegrałem zakład u bukmachera.
Wracam po 5 minutach i nie do wiary, jakby co to stawiam kolejkę ....... :mrgreen:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: NiKtoś » 23 cze 2021 20:50

To ile placili ?? Nie mam dzis zadnych pretensji do gry. Walczyli naprawde godnie. Wynik to zawsze dla mnie sprawa drugorzedna, nie lubie tylko odpie/rd/alania lipy gry na czas i tego typu wynalazkow. GRAC na 100% zawsze i bedzie dobrze..
Niezłe jaja, u bukmachera STS obstawiłem zakład na mecz Polska-Szwecja.
Sercem jestem za Polakami ale rozum podpowiadał Szwecja. Postawiłem 2 tysie na zwycięstwo Szwedów. Po 90 minutach poszedłem zrobić sobie mocnego drinka - wkurzyłem się bo raz Polacy nie wyszli z grupy, dwa przegrałem zakład u bukmachera.
Wracam po 5 minutach i nie do wiary, jakby co to stawiam kolejkę ....... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: hektor » 23 cze 2021 21:01

STS wyceniał szanse na zwycięstwo Polaków lub Szwedów prawie na tym samym poziomie (wygrana Szwecja 2,75; wygrana Polska 2,70).
Założyłem się też ze znajomym, że jak zagra Krychowiak to przegramy ale jeśli Krycha będzie siedział na ławce to wygramy. Wygrałem butelkę whisky :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: NiKtoś » 23 cze 2021 21:14

Ze Szczesbym znow jaja. Niby nic nie zawalil ale byly 4 strzaly w swiatlo bramki a padly 3 gole... No to co to za bramkarz...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2657
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: Erudyta » 23 cze 2021 21:32

Ze Szczesbym znow jaja. Niby nic nie zawalil ale byly 4 strzaly w swiatlo bramki a padly 3 gole... No to co to za bramkarz...
Jak to się mówi, nie mów mi jak dobry jest damy general. Powiedz mi czy ma szczęście. Otóż Szczęsny nie przynosi szczęścia. Z Irlandia pln w 2016 pod sam koniec meczu też narobił smrodu.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: Nowy incoqnito » 24 cze 2021 08:57

Nie rozumiem dlaczego Szczęsny jest nr 1 w reprze. Chyba tylko przez grę w Juve.

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8571
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: mecz Polska - Szwecja

Postautor: drex1 » 24 cze 2021 13:24

Nie rozumiem dlaczego Szczęsny jest nr 1 w reprze. Chyba tylko przez grę w Juve.

parafrazujac Kazia G: dobry bramkarz tylko nie broni

Na wielkich turniejach rozegrał siedem spotkań. W nich sprokurował rzut karny, dostał czerwoną kartkę, doznał kontuzji, zapisano mu samobója, popełnił błąd z Senegalem. Puścił 12 goli (łącznie z samobójem) przy 18 strzałach celnych rywali. Na Euro 2020 puścił sześć bramek z dziewięciu strzałów.

https://www.sport.pl/pilka/7,65037,2724 ... owiec.html


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości