W postępowej Hiszpanii

luźne dyskusje inwestorów
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: NiKtoś » 09 sie 2021 12:09

To i racja... Ale i u nas z wynajmem sa siupy.. jakis gosc z dziecmi nie bedzie placil i nie mozesz go z chałupy wyrzucic. Ile bylo takich przekretow..
Jakie np ?? jak przegna to beda mieli rewolucje...


Też nie całkiem bo w Hiszpanii te dzikie prawa wprowadzają jak najbardziej demokratycznie wybrane władze.
No np. takie jak kary po 45K E za odmowę wynajęcia mieszkania ciapakowi. Moje mieszkanie i moja brocha kto tam będzie mieszkał. O bezprawnych zajęciach cudzych domów nie wspominam.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: fluidek » 09 sie 2021 12:12

To i racja... Ale i u nas z wynajmem sa siupy.. jakis gosc z dziecmi nie bedzie placil i nie mozesz go z chałupy wyrzucic. Ile bylo takich przekretow..
Jakie np ?? jak przegna to beda mieli rewolucje...
No np. takie jak kary po 45K E za odmowę wynajęcia mieszkania ciapakowi. Moje mieszkanie i moja brocha kto tam będzie mieszkał. O bezprawnych zajęciach cudzych domów nie wspominam.
No tak, ustawa o ochronie lokatorów. Wspominałem o tym. Ale da radę ominąć, po prostu delikwentów pozbywa się podczas ich nieobecności w lokalu. Jak to mawia znajomy gliniarz "rację ma ten kto jest z drugiej strony drzwi i ma klucze które pasują do zamka" 8)

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: NiKtoś » 09 sie 2021 12:25

Moga byc ciagle obecni np zona z dziecmi.. Poza tym moze ciebie oskarzyc o napasc z wlamaniem i zaklocanie miru domowego a nawet o krazdziez jakichs jego bambetli.. I slabo widze szanse na obrone..
To i racja... Ale i u nas z wynajmem sa siupy.. jakis gosc z dziecmi nie bedzie placil i nie mozesz go z chałupy wyrzucic. Ile bylo takich przekretow..


No np. takie jak kary po 45K E za odmowę wynajęcia mieszkania ciapakowi. Moje mieszkanie i moja brocha kto tam będzie mieszkał. O bezprawnych zajęciach cudzych domów nie wspominam.
No tak, ustawa o ochronie lokatorów. Wspominałem o tym. Ale da radę ominąć, po prostu delikwentów pozbywa się podczas ich nieobecności w lokalu. Jak to mawia znajomy gliniarz "rację ma ten kto jest z drugiej strony drzwi i ma klucze które pasują do zamka" 8)
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: fluidek » 09 sie 2021 13:52

Moga byc ciagle obecni np zona z dziecmi.. Poza tym moze ciebie oskarzyc o napasc z wlamaniem i zaklocanie miru domowego a nawet o krazdziez jakichs jego bambetli.. I slabo widze szanse na obrone..
To i racja... Ale i u nas z wynajmem sa siupy.. jakis gosc z dziecmi nie bedzie placil i nie mozesz go z chałupy wyrzucic. Ile bylo takich przekretow..
No tak, ustawa o ochronie lokatorów. Wspominałem o tym. Ale da radę ominąć, po prostu delikwentów pozbywa się podczas ich nieobecności w lokalu. Jak to mawia znajomy gliniarz "rację ma ten kto jest z drugiej strony drzwi i ma klucze które pasują do zamka" 8)
Ostatnio na TVN bylo jak babcie tak eksmitowali. Miru jej nie naruszyli bo babcia byla poza lokalem. Przybyli Policjanci stwierdzili ze nie mogą zmusić prawowitego wlasciciela do wpuszczenia obcej osoby. Oczywiscie to niezgodne z prawem ale babci zostaje proces cywilny a to jakies 5 lat. A i jeszcze jej na bruk nie wyrzucili bo oplacili hostel na kilka dni :P Z dziecmi faktycznie lipa, dlatego się nie wynajmuje rodzinom z dziecmi. Tylko samotne pracujące chlopy i studenci

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: zenek69 » 09 sie 2021 17:38


ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: ANTYCHRYST » 09 sie 2021 18:05


ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: ANTYCHRYST » 09 sie 2021 18:20

k..rwa t5ysiące afer pis, Ziobry, Morawieckiego, 2 miliardy na TVP, miliardy na pedofilów w sutannach, setki milionów na Rydzola, wały Obajtka, nepotyzm i dojenie budżetu państwa na skalę bez precedensu a ten k...wa zajmuje się prywatnymi zrzutkami aktywistów antyreżimowych

no k...wa prawactwo to stan umysłu... :evil:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3540
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: koordynator1 » 09 sie 2021 19:28

Nomrlanie jakby TVP1 slyszal.. A tymczasem w postepowej Hiszpanii , za poprzedniej wladzy.. gdy rzadzil Tusk , a tymczasemw Niemczech.. Taka starodawna forma wprowadzania *** w temat i lansowanie porpagandy :mrgreen:
Ale przecież takim lewackim świniom jak ten anty... marzą się takie rozwiązania. Konfiskowanie własności prywatnej, zakazy kupna, a może kiedyś przymusowe dokwaterowywanie bo takie pomysły na serio już w Niemczech były jak spodziewali się kolejnych milionów inżynierów :lol:

piSSia świnio.Na razie to sŁynny polski paleontolog przeprowadziŁ badania dowodem jest ze przeciętny pisowiec pochodzi od PRA ŚWINI gdyż albo pisze o ŚWINIACH lub kwiczy na portalach internetowych albo pisze o kwiczeniu. :evil: :evil:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: W postępowej Hiszpanii

Postautor: fluidek » 09 sie 2021 20:06

k..rwa t5ysiące afer pis, Ziobry, Morawieckiego, 2 miliardy na TVP, miliardy na pedofilów w sutannach, setki milionów na Rydzola, wały Obajtka, nepotyzm i dojenie budżetu państwa na skalę bez precedensu a ten k...wa zajmuje się prywatnymi zrzutkami aktywistów antyreżimowych

no k...wa prawactwo to stan umysłu... :evil:
A tam tysiące, miliardy :lol:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości