Stara dobra poczciwa wybiórcza

luźne dyskusje inwestorów
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Stara dobra podczciwa wybiórcza

Postautor: NiKtoś » 19 sie 2021 09:05

Jedyne co masz gwarantowane to smierc w przedziale do 100 lat bo wtedy wszyscy juz sa martwi :mrgreen:
Coś ci powiem jest takie przysłowie że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu

Ja nie lubię tracić a już z wiekiem coraz mniej spekuluje i gram na giełdzie
A tobie się dziwię przecież ty jesteś sfera budżetowa podwyżki u was jest jeszcze bardziej trudniej niż gdziekolwiek ja jako już można powiedzieć że emeryt mam zagwarantowane rokrocznie waloryzacje na poziomie inflacji plus 20% wzrostu płac a ty biedaku nie masz nic gwarantowanego Jedyne Jedyne co masz gwarantowane to to że możesz się zwolnić
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Stara dobra poczciwa wybiórcza

Postautor: fluidek » 19 sie 2021 10:37

Nawet Makron zmądrzał

Prezydent Francji Emmanuel Macron oznajmił, że kraj musi chronić się przed poważnym napływem nielegalnej imigracji. Jego słowa wywołały polemikę w sprawie przyjęcia uchodźców z Afganistanu - relacjonują francuskie media.


A rudzielec dalej swoje :lol:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Stara dobra poczciwa wybiórcza

Postautor: zenek69 » 19 sie 2021 10:39

Nawet Makron zmądrzał

Prezydent Francji Emmanuel Macron oznajmił, że kraj musi chronić się przed poważnym napływem nielegalnej imigracji. Jego słowa wywołały polemikę w sprawie przyjęcia uchodźców z Afganistanu - relacjonują francuskie media.


A rudzielec dalej swoje :lol:
Po to go wysłali żeby przyjął wszystkie fale uchodźców do Polski

Luka69
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 27 kwie 2021 05:49

Re: Stara dobra poczciwa wybiórcza

Postautor: Luka69 » 19 sie 2021 18:49

Obrazek
Obrazek


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości