Sekta

luźne dyskusje inwestorów
Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Sekta

Postautor: Nowy incoqnito » 16 sie 2021 19:55

Czy ty widzisz ile głosów jest wstrzymujących się? Weź kalkulator i policz 128 do 116+10. Gdyby Kukiz gdyby dziadek miał cyce gdyby z PiSu kilku zachorowało itd. Głosy samej konfy nic by nie dały i wmawianie ludziom ze wsparli PiS to q#restwo!
to skoro nic by nie dały to po ch..j w ogóle są w sejmie... i jeszcze się wstrzymują od głosu w większości spraw... tylko peezdy umysłowe nie mają zdania
To już inna kwestia. Zaczęliśmy od manipulacji WSI24...

REKLAMA


młoddy
Podporucznik
Posty: 12549
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Sekta

Postautor: młoddy » 17 sie 2021 08:13

Słyszałem jak TVN mówił że wstrzymanie się od głosu pomaga PiSowi teraz, lecz zaszkodzi gdy będzie głosowane odrzucenie veta senatu. Ergo histeryzujesz robiąc z igły widły. A przede wszystkim odwracasz uwagę od sto razy ważniejszej sprawy jaką jest pełzające wprowadzanie dyktatury.

Tak, tak, tak. TVN, PO, Tusk są mocno niedoskonali, a nawet całkiem do dvpy. Niestety mamy dużo większy problem. Jarozbaw nie waha się przed niczym:
-sfałszował Trybunał Konstytucyjny, upartyjnił prokuraturę i sądownictwo
-z telewizji publicznej zrobił swoją prywatną; tu nie ma żadnej symetrii TVP-TVN, zresztą na TVP wszyscy płacimy
-próbował zrobić kompletnie niedemokratyczne wybory prezydenckie w zeszłym roku
-utrzymuje większość sejmową w przestępczy sposób; to prawda że Tusk nawet nie ma startu do Jarozbawa w temacie korupcji, zamieniliśmy złe na dużo gorsze
-upartyjnił lokalną prasę, próbuje zlikwidować niezależne media
-skłócił Polskę z całym światem; to jest w najwyższym stopniu szkodliwe dla kraju, zwłaszcza konfliktowanie się z USA jest katastrofalnym szkodnictwem.

Polska ma duży problem. Trzeba jak najszybciej dać odpór Kaczyńskiemu abyśmy nie skończyli w dyktaturze. A Ty zajmujesz się słabościami opozycji. Bez sensu. Zwłaszcza jak na patriotę bez sensu.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Sekta

Postautor: Nowy incoqnito » 17 sie 2021 09:53

Skoro jest jak piszesz, dlaczego ludzie nie chcą Tuska? Przecież też odpartyjni sądy i prokuraturę, przekupi ludzi ich własnym pieniędzmi dając +500, w odpowiednim czasie odpartyjni Trybynał i TVP. Media znowu będą wolne bo odpartyjni lokalną prasę! Przeprosi cały świat, odda Zydom co żydowskie, przeprosi Rosjan za r1915 i za lata 1945-1989. Szczególnie za 45-56!!!
UK za to że się obraziliśmy i nie przyjechaliśmy na defiladę zwycięstwa.

Cały świat się obraził bo Polska w końcu ma swoje zdanie :mrgreen:


Tak tez jestem tego zdania, że musimy wszystkich przepraszać. Powinniśmy jeszcze płacić odszkodowania!!! Bez tego nikt nas nie będzie lubił :evil: :evil: :evil:
https://youtu.be/l6FkJ7Dghrs?t=34

młoddy
Podporucznik
Posty: 12549
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Sekta

Postautor: młoddy » 17 sie 2021 10:47

1.Sondażowa przewaga anty-PiSu jest już bardzo wyraźna. Polacy nie chcą Jarozbawa.
2.Czemu bredzisz o jakimś przepraszaniu kogokolwiek jakbym był tego zwolennikiem?
3.Polska nie może równocześnie zadzierać z UE i z USA. To jest wariactwo.
4.Do najważniejszego czyli do pełzającego wprowadzania dyktatury w ogóle się nie odnosisz.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Sekta

Postautor: Nowy incoqnito » 17 sie 2021 11:37

Bo nie ma i nie będzie żadnej dyktatury! Więc do czego mam się odnosić? Zresztą jeśli się mylę, a ty twierdzisz, że przecież Polacy już nie chcą naczelnika to przyjdzie Tusk i zrobi porządek! Choć prawie zawsze się różnimy w poglądach uważałem cię za osobę inteligentną! Teraz nie wiem co myśleć.... Naprawdę jeszcze wierzysz w sondaże :lol:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Sekta

Postautor: K.OSA » 17 sie 2021 12:58

Słyszałem jak TVN mówił że wstrzymanie się od głosu pomaga PiSowi teraz, lecz zaszkodzi gdy będzie głosowane odrzucenie veta senatu. Ergo histeryzujesz robiąc z igły widły. A przede wszystkim odwracasz uwagę od sto razy ważniejszej sprawy jaką jest pełzające wprowadzanie dyktatury.

Tak, tak, tak. TVN, PO, Tusk są mocno niedoskonali, a nawet całkiem do dvpy. Niestety mamy dużo większy problem. Jarozbaw nie waha się przed niczym:
-sfałszował Trybunał Konstytucyjny, upartyjnił prokuraturę i sądownictwo
-z telewizji publicznej zrobił swoją prywatną; tu nie ma żadnej symetrii TVP-TVN, zresztą na TVP wszyscy płacimy
-próbował zrobić kompletnie niedemokratyczne wybory prezydenckie w zeszłym roku
-utrzymuje większość sejmową w przestępczy sposób; to prawda że Tusk nawet nie ma startu do Jarozbawa w temacie korupcji, zamieniliśmy złe na dużo gorsze
-upartyjnił lokalną prasę, próbuje zlikwidować niezależne media
-skłócił Polskę z całym światem; to jest w najwyższym stopniu szkodliwe dla kraju, zwłaszcza konfliktowanie się z USA jest katastrofalnym szkodnictwem.

Polska ma duży problem. Trzeba jak najszybciej dać odpór Kaczyńskiemu abyśmy nie skończyli w dyktaturze. A Ty zajmujesz się słabościami opozycji. Bez sensu. Zwłaszcza jak na patriotę bez sensu.
Te oczywiste /dla każdego myślącego człowieka / argumenty nie trafiają do wyznawców pisu :!: z różnych powodów, głownym jest tępa pisowska propaganda i pranie mózgów w mediach rządowych :| :|
PiS kiedyś mówił o państwie z dykty. Właśnie w nim żyjemy. Mamy iluzję praworządności i bezprawne prawo. Instytucje demokratyczne, kontrolne, aparat ścigania stały się atrapami.
PIS chce z NIEZALEŻNYCH mediów również zrobić kolejną ATRAPĘ :twisted: :twisted: :twisted:

olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: Sekta

Postautor: olimp.zeusowy » 17 sie 2021 13:24

Ale ujadacie
Ależ miauczycie
A poza tym coś zrobiliście by cokolwiek zmienić ?

Bohaterowie klikania



🤑

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Sekta

Postautor: ANTYCHRYST » 17 sie 2021 13:29

Jedna z pierwszych decyzji Talibów to zakaz aborcji... i jak tu nie widzieć podobieństw do katotalibanu :evil:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Sekta

Postautor: K.OSA » 17 sie 2021 13:35

Jedna z pierwszych decyzji Talibów to zakaz aborcji... i jak tu nie widzieć podobieństw do katotalibanu :evil:
u Talibów wolnych sądów i niezależnych mediów też nie będzie na wzór Polski kaczynskiego :twisted:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12549
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Sekta

Postautor: młoddy » 17 sie 2021 15:44

Bo nie ma i nie będzie żadnej dyktatury! Więc do czego mam się odnosić? Zresztą jeśli się mylę, a ty twierdzisz, że przecież Polacy już nie chcą naczelnika to przyjdzie Tusk i zrobi porządek! Choć prawie zawsze się różnimy w poglądach uważałem cię za osobę inteligentną! Teraz nie wiem co myśleć.... Naprawdę jeszcze wierzysz w sondaże :lol:
Twoje zapewnienie o braku dyktatury to za mało w sytuacji gdy jeden człowiek ma całą władzę ustawodawczą, wykonawczą, prokuraturę i sądy, a teraz przejmuje media. W dodatku stworzył najbardziej skorumpowany system władzy w historii Polski. Sejm głosuje aż będzie taki rezultat który mu się podoba. Posłów się przekupuje aż uzbiera się liczba głosów.

Poszukaj własnej inteligencji.
Do polityki zawsze biorą się wyłącznie zdemoralizowani łajdacy. Nie chodzi o to żeby całą władzę przejął Tusk lub ktoś inny, lecz o to żeby nigdy nikt nie miał całej władzy.

Demokracja polega na tym że nikt nie ma całej władzy. Każdy jest ograniczony innymi władzami. Nawet gdy ktoś ma bezwzględną większość w sejmie i prezydenta na smyczy to powinien być ograniczony władzą sądowniczą i medialną. Także ścigany przez Prokuraturę gdy kradnie i korumpuje. U nas takiej demokracji już nie ma. Jest władza jednego faceta o umiarkowanym i spadającym poparciu społecznym.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Sekta

Postautor: Nowy incoqnito » 17 sie 2021 15:50

Bo nie ma i nie będzie żadnej dyktatury! Więc do czego mam się odnosić? Zresztą jeśli się mylę, a ty twierdzisz, że przecież Polacy już nie chcą naczelnika to przyjdzie Tusk i zrobi porządek! Choć prawie zawsze się różnimy w poglądach uważałem cię za osobę inteligentną! Teraz nie wiem co myśleć.... Naprawdę jeszcze wierzysz w sondaże :lol:
Twoje zapewnienie o braku dyktatury to za mało w sytuacji gdy jeden człowiek ma całą władzę ustawodawczą, wykonawczą, prokuraturę i sądy, a teraz przejmuje media. W dodatku stworzył najbardziej skorumpowany system władzy w historii Polski. Sejm głosuje aż będzie taki rezultat który mu się podoba. Posłów się przekupuje aż uzbiera się liczba głosów.

Poszukaj własnej inteligencji.
Do polityki zawsze biorą się wyłącznie zdemoralizowani łajdacy. Nie chodzi o to żeby całą władzę przejął Tusk lub ktoś inny, lecz o to żeby nigdy nikt nie miał całej władzy.

Demokracja polega na tym że nikt nie ma całej władzy. Każdy jest ograniczony innymi władzami. Nawet gdy ktoś ma bezwzględną większość w sejmie i prezydenta na smyczy to powinien być ograniczony władzą sądowniczą i medialną. Także ścigany przez Prokuraturę gdy kradnie i korumpuje. U nas takiej demokracji już nie ma. Jest władza jednego faceta o umiarkowanym i spadającym poparciu społecznym.
Ależ Tuski nie przejmie całej władzy! On wciśnie przycisk reset i znowu wrócimy do roku 2012 :mrgreen: Zobaczymy podczas wyborów jakież to spadające poparcie...

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Sekta

Postautor: fluidek » 17 sie 2021 15:54

Bo nie ma i nie będzie żadnej dyktatury! Więc do czego mam się odnosić? Zresztą jeśli się mylę, a ty twierdzisz, że przecież Polacy już nie chcą naczelnika to przyjdzie Tusk i zrobi porządek! Choć prawie zawsze się różnimy w poglądach uważałem cię za osobę inteligentną! Teraz nie wiem co myśleć.... Naprawdę jeszcze wierzysz w sondaże :lol:
Twoje zapewnienie o braku dyktatury to za mało w sytuacji gdy jeden człowiek ma całą władzę ustawodawczą, wykonawczą, prokuraturę i sądy, a teraz przejmuje media. W dodatku stworzył najbardziej skorumpowany system władzy w historii Polski. Sejm głosuje aż będzie taki rezultat który mu się podoba. Posłów się przekupuje aż uzbiera się liczba głosów.

Poszukaj własnej inteligencji.
Do polityki zawsze biorą się wyłącznie zdemoralizowani łajdacy. Nie chodzi o to żeby całą władzę przejął Tusk lub ktoś inny, lecz o to żeby nigdy nikt nie miał całej władzy.

Demokracja polega na tym że nikt nie ma całej władzy. Każdy jest ograniczony innymi władzami. Nawet gdy ktoś ma bezwzględną większość w sejmie i prezydenta na smyczy to powinien być ograniczony władzą sądowniczą i medialną. Także ścigany przez Prokuraturę gdy kradnie i korumpuje. U nas takiej demokracji już nie ma. Jest władza jednego faceta o umiarkowanym i spadającym poparciu społecznym.
Problem w tym że przed pis prokuratura i sądy to był jeden syf którego nikomu nie chciało po 89 ruszyć. Stąd te wynurzenia rzeplińskiego o sprawiedliwych sądach za PRL. Każdy kto miał do czynienia z polskimi sądami i to nie koniecznie ze strony oskarżonego nie żałuje tego syfu.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2021 16:00 przez fluidek, łącznie zmieniany 1 raz.

Luka69
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 27 kwie 2021 05:49

Re: Sekta

Postautor: Luka69 » 17 sie 2021 15:58

Obrazek
Obrazek

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

KRACH

Postautor: welts » 17 sie 2021 17:09

MASAKRA :lol:
Gdzie ta hossa powyborcza?!

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Sekta

Postautor: ANTYCHRYST » 17 sie 2021 18:10

Bo nie ma i nie będzie żadnej dyktatury! Więc do czego mam się odnosić? Zresztą jeśli się mylę, a ty twierdzisz, że przecież Polacy już nie chcą naczelnika to przyjdzie Tusk i zrobi porządek! Choć prawie zawsze się różnimy w poglądach uważałem cię za osobę inteligentną! Teraz nie wiem co myśleć.... Naprawdę jeszcze wierzysz w sondaże :lol:
Twoje zapewnienie o braku dyktatury to za mało w sytuacji gdy jeden człowiek ma całą władzę ustawodawczą, wykonawczą, prokuraturę i sądy, a teraz przejmuje media. W dodatku stworzył najbardziej skorumpowany system władzy w historii Polski. Sejm głosuje aż będzie taki rezultat który mu się podoba. Posłów się przekupuje aż uzbiera się liczba głosów.

Poszukaj własnej inteligencji.
Do polityki zawsze biorą się wyłącznie zdemoralizowani łajdacy. Nie chodzi o to żeby całą władzę przejął Tusk lub ktoś inny, lecz o to żeby nigdy nikt nie miał całej władzy.

Demokracja polega na tym że nikt nie ma całej władzy. Każdy jest ograniczony innymi władzami. Nawet gdy ktoś ma bezwzględną większość w sejmie i prezydenta na smyczy to powinien być ograniczony władzą sądowniczą i medialną. Także ścigany przez Prokuraturę gdy kradnie i korumpuje. U nas takiej demokracji już nie ma. Jest władza jednego faceta o umiarkowanym i spadającym poparciu społecznym.
dokładnie, że też takie podstawy trzeba tym pis.dz.ielcom tłumaczyć...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości