Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

luźne dyskusje inwestorów
K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: K.OSA » 12 sie 2021 09:46

Kukiz pomógł Kaczyńskiemu zawłaszczyć wymiar sprawiedliwości a obecnie pomaga unicestwić wolne i niezależne media - jest to niezwykle obrzydliwa postać i powinien za swoje czyny ponieść konsekwencje.
Kukiz, zdradziłeś swoich wyborców. Wiem, że wstyd jest ci obcy, jesteś człowiekiem bez HONORU ! Jak ty wrócisz do domu? Jak spojrzysz ludziom w oczy?



Dorota Szelągowska, Kuba Wojewódzki, Janusz Panasewicz czy Agata Młynarska to tylko niektóre osoby publiczne, które w mocnych słowach skomentowały w mediach społecznościowych działanie Pawła Kukiza. Śpiewający polityk przyczynił się do przegłosowania nowelizacji ustawy medialnej, zwanej powszechnie "lex TVN".
Między innymi głosy partii Pawła Kukiza sprawiły, że ostatecznie ustawa medialna, tzw. lex TVN została przegłosowana.
Dosadnie o koledze z show-biznesu wypowiedział się na Facebooku Kuba Wojewódzki. "Jest mi wstyd. Za moją naiwność i głupie sentymentalne koleżeństwo. Za punk rocka. Za te wszystkie wspólne lata. Za Jarocin 93. Za wieczorne rozmowy. Za g**niarski idealizm" - napisał dziennikarz.

W mocnych słowach do decyzji Pawła Kukiza odniósł się za pośrednictwem Facebooka lider zespołu Lady Pank, Janusz Panasewicz. "Zawsze byłem wstrzemięźliwy co do tego osobnika (wiadomo - muzyk, fajny kolega etc.), ale to, co stało się dziś na oczach ludzi, jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty ***" - napisał na Facebooku.

Beata Pawlikowska także zabrała głos w sprawie Pawła Kukiza i jego współpracowników. "W takich momentach nie można milczeć i udawać, że nic się nie dzieje. Kukiz jest gorszy od kaczki. Brakuje na niego wulgaryzmów" - napisała podróżniczka pod wpisem Janusza Panasewicza.

Aktor nie krył rozczarowania postawą swojego niegdyś kolegi. "Paweł! Będę cię bronił... Powiedz, że jesteś chory, że zwariowałeś, że masz chwilowe zaćmienie świadomości... Że ty to nie ty, tylko twój dwubiegunowy kuzyn... Tylko w takim przypadku będę w stanie cię usprawiedliwiać... Ale jeśli tego nie zrobisz... Żal mi będzie ciebie! A historia oceni cię bezwzględnie, bo wszystko, co mogłeś... prze*rałeś! Twój były kolega, Gąs" - napisał.

Krytyki pod adresem wokalisty i polityka nie szczędziła również Dorota Szelągowska. Dziennikarka określiła Pawła Kukiza dosadnym słowem, ale Instagram zablokował tę treść. Gwiazda TVN znalazła jednak na to sposób i... wrzuciła graficzny odpowiednik wspomnianego słowa.

Sytuację skomentowała również Agata Młynarska. Zrobiła to w dość oryginalny sposób, ponieważ zacytowała we wpisie na Instagramie tekst piosenki, którą niegdyś śpiewał Paweł Kukiz. Post dziennikarki został jednak zablokowany przez Instagram. Gwiazda szybko jednak wrzuciła kolejny. "Nie mam nic więcej do powiedzenia na temat PK, który pokazał dziś swoją prawdziwą twarz. Żal gościa. To musi być straszne jeśli sprzedajesz się tak tanio, na tak nędznym targowisku. Cienko śpiewasz, Pawle!" - napisała.

Córka aktorskiej pary i siostra Mateusza Damięckiego nie pozostała obojętna na to, co wydarzyło się w Sejmie. W swoim stylu skomentowała to, co widziała. Zamiast wymieniać lidera partii Kukiz15 z nazwiska, posłużyła się emotikonami ciasteczek, które na język angielski przetłumaczymy jako "Cookies" (fonetycznie: Kukiz).

W wymowny sposób głos w sprawie zabrała także Daria Zawiałow. Artystka opublikowała na Facebooku swoją piosenkę, której tekst, według niej, idealnie opisuje 11 sierpnia 2021 r. "Tonę w zniszczach państwa / Płoną wszystkie miasta / Zasłonięte okna / A za nimi wojna" - śpiewa w utworze.

Gorzko o wydarzeniach z 11 sierpnia br. wypowiedziała się też Magda Mołek, niegdyś pracująca w "Dzień dobry TVN". Skomentowała na Instagramie "to, co odpier….liło się w polskim sejmie". "A że cały ten PiS oraz głodne kasy i stanowisk »pomyliłem się« ciastka, zabierają przyszłość naszym dzieciom, to chyba nie ma wątpliwości? Byle się nachapać, napchać do kieszeni swojej albo wujka/ciotki/matki/żony. Hej, wy tam, sprzedajni! Dajcie znać, jak to jest macać się po wypchanych kieszeniach z zamkniętymi oczami przed lustrem. Zapamiętajmy sobie dziś też panią Witek. Coś czuję, że wróci kiedyś jako kandydatka na prezydentkę. Głosowalibyście? I na koniec: hejterów i trolli uprzedzam: nie pracuję już w TVN. To jest głos w sprawie o niebo ważniejszej! Wolność! Dziś wyłączają telewizję, jutro internet. Niemożliwe?Włączcie myślenie!" - napisała.

Kamil Nożyński o Pawle Kukizie-
Aktor nie przybierał w słowach, komentując to, co wydarzyło się w sali sejmowej. "Mówią, że w życiu nie powinno się niczego żałować. Ja żałuję, że ci kiedyś, ku*wo Kukiz, uwierzyłem. Jesteś najgorszym przykładem z najgorszych przykładów, które przytaczałaś, idąc do wyborów. Można robić dyplomację z twarzą, ty robisz dyplomację z twarzą w gó*nie" - napisał na Instagramie.

REKLAMA


hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: hektor » 12 sie 2021 10:36

Wczoraj oglądałem wiadomości wraz z 18 letnim synem, zapytał mnie jak dorosły człowiek może kłamać przed kamerą, że pomylił przyciski i źle zagłosował, a potem mister Suski biegał i zbierał podpisy. Młody mówi "przecież ma rodzinę, znajomych", jak taki facet będzie dalej żył w społeczeństwie.....
Można wiele zarzucić rządom Platformy ale to co się teraz dzieje to totalny upadek.
Zdaje się, że na arenie międzynarodowej właśnie staciliśmy ostatniego sojusznika. :shock:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Gibajacy_gibon » 12 sie 2021 10:39

Wczoraj oglądałem wiadomości wraz z 18 letnim synem, zapytał mnie jak dorosły człowiek może kłamać przed kamerą,
Tylko mu Donalda nie pokazuj bo dopiero się chłopak zamknie w sobie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: fluidek » 12 sie 2021 10:42

Wczoraj oglądałem wiadomości wraz z 18 letnim synem, zapytał mnie jak dorosły człowiek może kłamać przed kamerą,
Tylko mu Donalda nie pokazuj bo dopiero się chłopak zamknie w sobie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hehe to samo miałem napisać. Ten to dopiero kłamał, ale to pewnie konfabulacje bo od dawna mamy 3x15

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: hektor » 12 sie 2021 10:43

A co mister Donald też pomylił się podczas głosowania i po 15 minutach zagłosował inaczej?

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: fluidek » 12 sie 2021 10:45

A co mister Donald też pomylił się podczas głosowania i po 15 minutach zagłosował inaczej?
Nie, kłamał i kradł 8 lat.

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: hektor » 12 sie 2021 10:46

to czemu jeszcze nie siedzi?

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: fluidek » 12 sie 2021 10:47

to czemu jeszcze nie siedzi?
A od kiedy to kłamanie jest karalne?

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: hektor » 12 sie 2021 10:52

:roll:
Ostatnio zmieniony 12 sie 2021 10:57 przez hektor, łącznie zmieniany 1 raz.

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: hektor » 12 sie 2021 10:54

:roll:

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: hektor » 12 sie 2021 10:57

A co mister Donald też pomylił się podczas głosowania i po 15 minutach zagłosował inaczej?
Nie, kłamał i kradł 8 lat.
fluidek - kłamanie nie jest karalne ale kradzież już tak. Zaraz jak typowy polityk zmienisz zdanie, że pisałeś coś innego 8)

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: fluidek » 12 sie 2021 11:05

A co mister Donald też pomylił się podczas głosowania i po 15 minutach zagłosował inaczej?
Nie, kłamał i kradł 8 lat.
fluidek - kłamanie nie jest karalne ale kradzież już tak. Zaraz jak typowy polityk zmienisz zdanie, że pisałeś coś innego 8)
Kradzież tak, ale peoski TK stwierdził że rudy mógł mnie okraść i co mu zrobisz? :|

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: K.OSA » 12 sie 2021 11:07

"Nie, kłamał i kradł 8 lat."

fluidek - kłamanie nie kradzież tak, chyba że teraz zmienisz zdanie. Partia rządząca ma CBA, prokuratorów, sędziów - jaki problem.

ciągle powtarzacie wymyślone przez PIS klamstwa :oops: :oops:
typu
PO KRADŁA :idea: :idea: :idea: :idea:
SKORO po KRADŁA TO DLACZEGO Nie ma żadnych skazanych za złodziejstwo :?: :?: :?: :?: :?:

Mam w związku z tym zasadniczą wątpliwość. PiS samodzielnie rządzi od 6 lat, kontrolując twardą ręką prokuraturę, policję i służby specjalne. W przeważającej większości tzw ,,afer rządów PO", wyliczanych przez Kaczyńskiego i PIS, nikt nie został zatrzymany i nikt nie oskarżony, o skazaniu nie wspominając. To były te afery czy nie? A może służby PiS to dyletanci? Albo też - może wolą ścigać królika, a nie go dogonić? Któraś z tych tez jest na pewno prawdziwa - a każda jest dla PiS kompromitująca.


Czy pamiętacie jak miały być tysiące afer PO miały być audyty, Macierewicz składał co tydzień zawiadomienia do prokuratury Miały być szokujące ustalenia o zamachu w Smoleńsku... i co jest? Nic. Po prostu wystarczyło kupić sobie władze za 500 zł na drugie dziecko a potem hapać i doić. Taka jest bardzo przykra, prawda

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: hektor » 12 sie 2021 11:21

fluidek - nadajesz się do polityki, najpierw stanowczo stwierdzasz, że mister Tusk kradł 8 lat a potem zmieniasz zdanie, że "peoski TK stwierdził że rudy mógł mnie okraść".
Marnujesz się chłopie, polska polityka czeka na takich jak Ty 8)

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: K.OSA » 12 sie 2021 11:32

Wczoraj oglądałem wiadomości wraz z 18 letnim synem, zapytał mnie jak dorosły człowiek może kłamać przed kamerą, że pomylił przyciski i źle zagłosował, a potem mister Suski biegał i zbierał podpisy. Młody mówi "przecież ma rodzinę, znajomych", jak taki facet będzie dalej żył w społeczeństwie.....
Można wiele zarzucić rządom Platformy ale to co się teraz dzieje to totalny upadek.
Zdaje się, że na arenie międzynarodowej właśnie staciliśmy ostatniego sojusznika. :shock:
Kukiz sprzedałeś Polskę za parę srebników :oops: :oops: :oops: :oops: Polacy tego nie zapomną :!: :!: :!: :!: :!:
Startując w wyborach Paweł Kukiz zapowiadał, że nie da się zamknąć w politycznej klatce. W czasie swojej kariery politycznej nie wprowadził nic, co poprawiłoby życie obywateli. Podpisywał koalicje z różnymi partiami, aż wreszcie znalazł swoje miejsce u boku Jarosława Kaczyńskiego, o którym jeszcze nie tak dawno mówił, że posługuje się “metodami ubeków i burdel mam”.
Na pamiętnej konferencji prasowej Kukiz mówił:
„Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie sz.m.at.o.”
Czy to już panie Kuliz?


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości