Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

luźne dyskusje inwestorów
Luka69
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 27 kwie 2021 05:49

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Luka69 » 17 sie 2021 10:56

Wszystkie dzieci nasze są
Kasia,Paweł, Małgosia, John

Obrazek

REKLAMA


Luka69
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 27 kwie 2021 05:49

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Luka69 » 17 sie 2021 11:05

Elżbieta Barbara Witek i z domu Zbanuch (ur. 17 grudnia 1957 w Jaworze) – polska polityk i nauczycielka, z wykształcenia historyk. Od 2019 marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej VIII i IX kadencji.


zeniu ale obciach
i co ty na to historyku
ale ty chociaz bzykasz malolaty
Obrazek

chandlerr
Chorąży
Posty: 812
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: chandlerr » 17 sie 2021 11:25

Czy otrzymam tutaj informacje od osób, które tak atakują kukiza i bronią tvn, ile mediów za granicą jest w polskich rękach?
zadajesz absurdalne i niedorzeczne pytanie :oops:
jakie to ma znaczenie ile mediow za granicą jest w polskich rękach ?
tu nie o to chodzi :evil:
tu chodzi o to że media rządowe jak TVP INFO nie informują Polaków o wszystkim rzetelnie i nie podają prawdy, sa tubą propagandową rządu.
Potrzebne są w Polsce MEDIA NIEZWIĄZANE Z RZĄDEM ktore będą patrzyły rządzącym na ręce i ujawniały wszelkie rządowe afery :!: :!:
TVP to jest odrębna sprawa.
Niedorzeczne jest to, że my, jako kolonia niemiec, usa, zydow czy ruskich nie możemy mieć swojego zdania i pomysłu na Polskę. Wszystko co robimy, musi być zgodne z tryliardami przepisów zza granicy, aby kogoś nie urazić, aby ktoś nie poczuł się źle, aby przypadkiem Polska nie próbowała się usamodzielnić. Wszystkie decyzje muszą być podejmowane z milionami naszych "doradców" zza granicy, a jak tylko coś zrobimy nie tak, nagle dostajemy upomnienia, skargi i ostrzeżenia.

Nie jest mi po drodze z socjalistami z pisu, ale tutaj akurat się zgadzam. Media polskie powinny byc w polskich rękach. A jak się *** nie podoba, zawsze mogą wyjechać z kraju. Nie rozumiem, czemu oni się w naszej ojczyźnie tak strasznie męczą, przecież są codziennie prześladowni, a prawa kobiet to w ogóle gorzej niż w korei północnej.

Luka69
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 27 kwie 2021 05:49

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Luka69 » 17 sie 2021 11:30

chandlerr patrioto przemysl powinien tez byc w polskich rekach
won z polski mercedesy ople czy inne japonskie fabryki agd
powinnismy jezdzic polskimi samochodami ogladac polska telewizja na polskich telewizorach
i leczyc polskiego syfa polskimi lekami
Obrazek

Martyr
Kapitan
Posty: 43680
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Martyr » 17 sie 2021 11:48

Sedno - mandarynek też nie powinniśmy wpjerdalać, bo nie rosną na Polskich drzewach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

chandlerr
Chorąży
Posty: 812
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: chandlerr » 17 sie 2021 11:49

chandlerr patrioto przemysl powinien tez byc w polskich rekach
won z polski mercedesy ople czy inne japonskie fabryki agd
powinnismy jezdzic polskimi samochodami ogladac polska telewizja na polskich telewizorach
i leczyc polskiego syfa polskimi lekami
Czemu?

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: K.OSA » 17 sie 2021 12:02

chandlerr patrioto przemysl powinien tez byc w polskich rekach
won z polski mercedesy ople czy inne japonskie fabryki agd
powinnismy jezdzic polskimi samochodami ogladac polska telewizja na polskich telewizorach
i leczyc polskiego syfa polskimi lekami


:mrgreen: prawdę prawisz, ale p.is.ior i tak tego nie zrozumie :oops:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Nowy incoqnito » 17 sie 2021 13:22

chandlerr patrioto przemysl powinien tez byc w polskich rekach
won z polski mercedesy ople czy inne japonskie fabryki agd
powinnismy jezdzic polskimi samochodami ogladac polska telewizja na polskich telewizorach
i leczyc polskiego syfa polskimi lekami


:mrgreen: prawdę prawisz, ale p.is.ior i tak tego nie zrozumie :oops:
To po c.. j wklejasz tu ten spam skoro pi#sior nie zrozumie :mrgreen: co d#urak. Tyle wysiłku i jak krew w piach syzyfie :lol:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: K.OSA » 17 sie 2021 13:47

chandlerr patrioto przemysl powinien tez byc w polskich rekach
won z polski mercedesy ople czy inne japonskie fabryki agd
powinnismy jezdzic polskimi samochodami ogladac polska telewizja na polskich telewizorach
i leczyc polskiego syfa polskimi lekami


:mrgreen: prawdę prawisz, ale p.is.ior i tak tego nie zrozumie :oops:
To po c.. j wklejasz tu ten spam skoro pi#sior nie zrozumie :mrgreen: co d#urak. Tyle wysiłku i jak krew w piach syzyfie :lol:
do takiego duraka jak ty nie dotrze ale dotrze do innych pisiorow czego dowodem sa chociażby spadające sondaże pisu, mam znajomych ktorzy glosowali na pis i jak z nimi rozmawiam to się tego wstydzą , dopiero teraz widzą do czego dąży kaczynski :!:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Nowy incoqnito » 17 sie 2021 14:13

Wolność i demokracja :lol: :lol: :lol:
Awantura pod Sejmem. "Dopiero z mediów dowiedziałem się, że zostałem zwolniony"
-Po tym zdarzeniu rozstał się z panem Polsat.

-Następnego dnia po proteście o godz. 10 dostałem telefon od kierowniczki produkcji Polsat News. Zapytała, czy to ja byłem na manifestacji. Potwierdziłem i zapytałem wprost, czy grożą mi jakieś nieprzyjemności. Uspokoiła, że nie. Dzwoniła, bo Polsat News zamierzał wycinać ze swoich relacji fragmenty wideo z moim wizerunkiem - tak żeby nie pokazywać tego nagrania widzom. I faktycznie, ujęć ze mną w roli głównej nie pokazywali.
-Chciano ukryć pański udział w demonstracji?

-O to musiałby zapytać pan Dorotę Gawryluk, dyrektor pionu informacji w Polsacie. Najwyraźniej były jakieś wewnętrzne dyskusje, co zrobić z tym gorącym kartoflem.
I to mnie wq@rwia najbardziej. Wszyscy jadą po TVPiS, ale jak takie numery robią w tych "obiektywnych TV" to jest ok, to nikomu to nie przeszkadza :evil:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Nowy incoqnito » 17 sie 2021 14:15





:mrgreen: prawdę prawisz, ale p.is.ior i tak tego nie zrozumie :oops:
To po c.. j wklejasz tu ten spam skoro pi#sior nie zrozumie :mrgreen: co d#urak. Tyle wysiłku i jak krew w piach syzyfie :lol:
do takiego duraka jak ty nie dotrze ale dotrze do innych pisiorow czego dowodem sa chociażby spadające sondaże pisu, mam znajomych ktorzy glosowali na pis i jak z nimi rozmawiam to się tego wstydzą , dopiero teraz widzą do czego dąży kaczynski :!:
haha bo czytali forum parkietu to do nich dotarło :lol: następny melepeta co traktuje na poważnie sondaże! Ten z Komorowskim jeszcze cię niczego nie nauczył :lol:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: pazdzioch » 17 sie 2021 14:23





:mrgreen: prawdę prawisz, ale p.is.ior i tak tego nie zrozumie :oops:
To po c.. j wklejasz tu ten spam skoro pi#sior nie zrozumie :mrgreen: co d#urak. Tyle wysiłku i jak krew w piach syzyfie :lol:
do takiego duraka jak ty nie dotrze ale dotrze do innych pisiorow czego dowodem sa chociażby spadające sondaże pisu, mam znajomych ktorzy glosowali na pis i jak z nimi rozmawiam to się tego wstydzą , dopiero teraz widzą do czego dąży kaczynski :!:
:P :P :P :P ciekawe co ty powiesz tym swoim znajomym po dwoch latach rzadów ko ze ich wpiepszyłes na takie *** chyba ze juz tych znajomych nie bedziesz miał, bo jak sadze jak tzw opozycja dojdzie do władzy ty znikniesz z tego forum z swoja nagonka

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: pazdzioch » 17 sie 2021 14:44

w tym kraju innej opcji nie ma albo glosujesz na pis z przystawkami albo na po z przystawkami innych sił politycznych mogacych rzadzic po prostu nie ma

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: K.OSA » 17 sie 2021 14:55

REASUMPCJA GŁOSOWANIA - Coraz więcej kontrowersji po ruchu Elżbiety Witek

- Z mojej opinii należałoby wyciągnąć zupełnie przeciwne wnioski – mówi w rozmowie z WP prof. Ryszard Piotrowski. To m.in. jego ekspertyza z 2018 roku posłużyła w środę marszałek Sejmu do usprawiedliwienia reasumpcji głosowania w sprawie odroczenia posiedzenia. Elżbieta Witek przekonywała, że "zasięgnęła opinii pięciu prawników". Nikt nie przypuszczał, że to ekspertyzy sprzed lat, w tym naukowca ukaranego za plagiat.

Ruch Elżbiety Witek budzi kontrowersje na kilku poziomach. Po pierwsze przywołane ekspertyzy profesorów Sławomira Patyry, Sabiny Grabowskiej i Ryszarda Piotrowskiego z 2018 roku dotyczą zupełnie innej sprawy – reasumpcji głosowania w sprawie zgody na tymczasowe aresztowanie Stanisława Gawłowskiego

Sytuacja z 11 sierpnia była zupełnie inna. Wygrane przez opozycję głosowanie dotyczyło odroczenia obrad Sejmu do 2 września. Wynik nie pozostawiał żadnych wątpliwości. Jednak po naradach trzech posłów koła Kukiz’15 uznało, że doszło do pomyłki, bo nie wiedzieli, nad czym głosują. Po dwóch godzinach kuluarowych narad Elżbieta Witek dała do zrozumienia, że o reasumpcji rozmawiała z ekspertami. - Zasięgnęłam opinii pięciu prawników, którzy potwierdzili, że nad wnioskiem możemy głosować na tym posiedzeniu, ponieważ ono trwa – stwierdziła. Słowo "potwierdzili" mogło sugerować, że ekspertyzy dotyczyły sytuacji z 11 sierpnia.

Elżbieta Witek postanowiła ujawnić szczegóły "zasięgnięcia opinii" dopiero w poniedziałek. Podczas wywiadu w TVP Info pokazała do czyich opinii się odwoływała. Prof. Ryszard Piotrowski nie ma złudzeń, że był to wyłącznie zabieg retoryczny, który miał uspokoić protestujących posłów opozycji.

- W opinii z 2018 roku powtórzyłem obowiązujące przepisy regulaminu Sejmu i powiedziałem, że marszałek nie może działać arbitralnie, że musi strzec praw Sejmu, bo jest osobą zaufania publicznego, stoi na straży praw większości rządzącej i opozycji. W związku z tym zupełnie przeciwne wnioski należałoby wyciągnąć z mojej opinii – dodaje prof. Piotrowski.

Oburzenia nie kryje też prof. Sławomir Patyra, który w rozmowie z TVN24 stwierdził, że "marszałek Sejmu świadomie wprowadziła w błąd nie tylko posłów uczestniczących w posiedzeniu, ale także wszystkich widzów i słuchaczy tego posiedzenia". - Jest to dla mnie bardzo przykre doświadczenie, także jako obywatela. (…) Czuję się jako ktoś, kogo nazwisko i autorytet (...) został wykorzystany jako alibi dla działań, pod którymi nigdy bym się nie podpisał, tak więc w tym sensie czuję się wykorzystany - dodał.


Ekspert z plagiatem - Kolejne kontrowersje dotyczą autora innej opinii. Chodzi o ekspertyzę doktora habilitowanego Jarosława Szymanka z 23 kwietnia 2018 roku. Powstała ona na zlecenie szefowej Kancelarii Sejmu Agnieszki Kaczmarskiej. Od tego czasu dowiedzieliśmy się, że naukowiec dopuścił się plagiatu

Martyr
Kapitan
Posty: 43680
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Paweł Kukiz z kolegami sprzedali naszą wolność i bezpieczeństwo

Postautor: Martyr » 17 sie 2021 14:59


To po c.. j wklejasz tu ten spam skoro pi#sior nie zrozumie :mrgreen: co d#urak. Tyle wysiłku i jak krew w piach syzyfie :lol:
do takiego duraka jak ty nie dotrze ale dotrze do innych pisiorow czego dowodem sa chociażby spadające sondaże pisu, mam znajomych ktorzy glosowali na pis i jak z nimi rozmawiam to się tego wstydzą , dopiero teraz widzą do czego dąży kaczynski :!:
haha bo czytali forum parkietu to do nich dotarło :lol: następny melepeta co traktuje na poważnie sondaże! Ten z Komorowskim jeszcze cię niczego nie nauczył :lol:
Wiadomix. Wszystko zależy od tego dla kogo ten wywiad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości