Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

luźne dyskusje inwestorów
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: zenek69 » 21 wrz 2021 09:38

Co Hiszpanom wolno tego Polsce zakazują. :P
Ale powiedzmy wprost, że obecne problemy w kraju to są zaniedbania pisu, po, sld i każdej partii. Ciągłe porozumienia z górnikami, brak reform, zerowe myslenie o energii jądrowej i teraz zdziwko, że energetyka kuleje, a ceny rosną.
Zgadza się ale energetyka jądrowa to też żadne remedium...niemcom się nie uśmiecha żebyśmy ja mieli a ekoswiry już też biegają i krzyczą że atom jest zły...kilka lat i też zacznie się na nie nagonka...
bo gaz jest dobry i lobby daje kasę na wychwalanie. Niemcom zależy, Rosji też to reszta jest zła. Natomiast jeżeli dalej będziemy produkować towary, konsumować i za chwilę wyrzucać do wody, nie patrzeć na środowisko to na serio kolejne pokolenia będą mieć problem. Jeszcze trochę i cała masa Afrykańczyków zapuka do bram Europy, bo u nich bedzie 60 stopni.
Co wyrzucać do wody? To tak jak z tymi plastikami w oceanach...do jakiego oceanu mamy dostęp? Wiadomo że oceany zanieczyszczają Azjaci i Afryka ale komu się daje droższe papierowe słomki i podatki? Europejczykom bo z nich można zedrzeć kasę...która mają...

Ja nie mówię żeby nie dbać o ekologię ale z głową a nie tylko żeby doić na wszystkim naiwniaków z Europy.

Ja bym chciał wiedzieć .kiedy niemcy się zajmą sprzątaniem Bałtyku z ich wraków które są tykającą bomba ekologiczną. To jest dla nas realne zagrożenie a nie śmieci w pacyfiku

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: pandorinium » 21 wrz 2021 09:57

Dla nas smieci z pacyfiku mają znaczenie. I chciałbym Ci tylko przypomnieć, że śmieci z europy często lecą do Afryki, bo musimy mieć co rok nowy telefon. Bałtyk to problem wielu państw, ale jak wiemy nikt nie chce tego ruszyć, bo chodzi o gigantyczną kasę żeby naprawić co ludzie zniszczyli. Dla mnie priorytet to ograniczenie prywatnych odrzutowców. 1% procent najbogatszych generuje 50% emisji jeżeli chodzi o europejski ruch lotniczy. No ale postępowa unia i wszyscy politycy nakazują obywatelom ograniczenia. Przecież od siebie nie zaczną. Czy stałoby się coś gdyby Morawiecki połaczył się zdalnie z Komisją zamiast co chwilę latać na nasze podatki? Czy stałoby się coś gdyby taki Bezos musiał płacic wysoki podatek na posiadanie floty odrzutowców?

młoddy
Podporucznik
Posty: 12549
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: młoddy » 21 wrz 2021 10:10

Uwielbiam tego Czarnka. Znakomicie przyśpiesza ateizację młodzieży. Jeszcze trochę poministruje i wszyscy wypiszą się z lekcji religii.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: zenek69 » 21 wrz 2021 10:19

Dla nas smieci z pacyfiku mają znaczenie. I chciałbym Ci tylko przypomnieć, że śmieci z europy często lecą do Afryki, bo musimy mieć co rok nowy telefon. Bałtyk to problem wielu państw, ale jak wiemy nikt nie chce tego ruszyć, bo chodzi o gigantyczną kasę żeby naprawić co ludzie zniszczyli. Dla mnie priorytet to ograniczenie prywatnych odrzutowców. 1% procent najbogatszych generuje 50% emisji jeżeli chodzi o europejski ruch lotniczy. No ale postępowa unia i wszyscy politycy nakazują obywatelom ograniczenia. Przecież od siebie nie zaczną. Czy stałoby się coś gdyby Morawiecki połaczył się zdalnie z Komisją zamiast co chwilę latać na nasze podatki? Czy stałoby się coś gdyby taki Bezos musiał płacic wysoki podatek na posiadanie floty odrzutowców?
W jakimś sensie może mają ale ta kwestia powinny się zająć państwa leżące nad Pacyfikiem a nie Europa....Polska z tego co wiem też śmieci do Afryki nie wysyla...

A jak chcesz opodatkować bezosa to zaraz kuce krzyczą że tak nie można bo zarobił i ma i że każda podwyżkę przerzuci na klientów ..jakby kurla bez tego robił obniżki :lol:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: K.OSA » 23 wrz 2021 22:07

Uwielbiam tego Czarnka. Znakomicie przyśpiesza ateizację młodzieży. Jeszcze trochę poministruje i wszyscy wypiszą się z lekcji religii.
Ciemny,
Ciemniejszy,
Czarnek,

Jednak zaleska która zwiala do europarlamentu to była w porównaniu do czarnka mega ynteligentna

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: GH05T » 24 wrz 2021 06:54

Przepraszam bardzo, ale człowiek powstał na początku powstania ziemi. Bóg tak chciał i tak zrobił. Także jeszcze przed dinozaurami żyli ludzie.
Kturego dnia pan bug powołał do życia ludzki gatunek? Pamiętam ze siudmego dnia odpoczywal
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: ANTYCHRYST » 24 wrz 2021 10:31

Przepraszam bardzo, ale człowiek powstał na początku powstania ziemi. Bóg tak chciał i tak zrobił. Także jeszcze przed dinozaurami żyli ludzie.
Kturego dnia pan bug powołał do życia ludzki gatunek? Pamiętam ze siudmego dnia odpoczywal
a w ogóle jak liczono dni skoro słońce stworzył bodajże 3 dnia... no i kto liczył i kto był świadkiem tego stwarzania :roll: :shock: :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2656
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: Erudyta » 24 wrz 2021 12:23

Przemysław Czarnek w TVP Info: Czy ja wszystkim muszę znów tłumaczyć, że rodzic to jest ten, co zradza potomstwo?

Czyżby właśnie powiedział, że Józef co to dostał żonę zapłodnioną przez Anioła nie był ojcem Jezusa? :lol:
Slowo Rodzic pochodzi od slowa zradzac. Czego nie rozumiesz, pacanku? :lol:
Ja wiem, ze u was w domu wariatow wierzy sie, ze jak dasz pomieszkac dziewczynie z dziewczyna to beda z tego dzieci predzej czy pozniej, albo ze jest kilkadziesiat plci :lol:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: pazdzioch » 24 wrz 2021 13:22

https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/conch ... le/3sy4rbh za to to jest normalne ,*** nie dziwie sie temu gosciowi ale ci wzdychajacy i mowicy pani przy nim to juz brak słow, dziwie sie tez tym feministkom przeciez to cos po prostu obraza kobiety i ich wizerunek, ale moze nie jest nowoczesny moze odbyt to juz narzad płciowy

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: trance » 24 wrz 2021 13:32

Nowość z dzisiaj.

Będzie kampania edukacyjna, która ma Polaków oswoić z podwyżkami cen prądu. Pośrednio zapłacą za nią koncerny energetyczne należące do Skarbu Państwa – informuje we wtorkowym wydaniu "Rzeczpospolita".

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bedzie ... 91191.html

Uff. Już Kurski wytłumaczy jak to dobrze, że są podwyżki, jak wszyscy się bogacą, a zła Unia chce zniszczyć nasz wspaniały katolicki naród.
Unia nam nic nie może, walczą szabelką na lewo i prawo o praworządność, lgbt itd., ale jak przychodzi do podwyżek to pis pierwszy z narracją, że to Unia, prawa do emisji i musimy się dostosować :lol:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: ANTYCHRYST » 24 wrz 2021 13:44

Przemysław Czarnek w TVP Info: Czy ja wszystkim muszę znów tłumaczyć, że rodzic to jest ten, co zradza potomstwo?

Czyżby właśnie powiedział, że Józef co to dostał żonę zapłodnioną przez Anioła nie był ojcem Jezusa? :lol:
Slowo Rodzic pochodzi od slowa zradzac. Czego nie rozumiesz, pacanku? :lol:
Ja wiem, ze u was w domu wariatow wierzy sie, ze jak dasz pomieszkac dziewczynie z dziewczyna to beda z tego dzieci predzej czy pozniej, albo ze jest kilkadziesiat plci :lol:
o takim czymś jak adopcja czy invitro nie słyszałeś, co? :lol: :lol:

a skoro już przy etymologii jesteśmy... to wiesz co pierwotnie znaczyło słowo parafianin?

parafianin
Słownik języka polskiego PWN
parafianin
1. «członek parafii»
2. daw. «człowiek zacofany i ograniczony»

:lol: :lol: :lol: :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8579
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: dryniol » 24 wrz 2021 17:12

Propozycja zmiany nazwy partii. Szyld niech zostanie ten sam;
pis - pustka(we łbach) i syf(w Polsce)
Zdecydowanie lepiej pasuje :roll: :oops:
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2021 17:22 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: NiKtoś » 24 wrz 2021 17:21

Antychryst : słownik PWN
«w chrześcijaństwie: człowiek lub szatan, który wystąpi przy końcu świata przeciw Chrystusowi i zostanie przez niego pokonany»
«diabeł, zły duch»
«zły, nieuczciwy człowiek» :lol: :mrgreen:


Przemysław Czarnek w TVP Info: Czy ja wszystkim muszę znów tłumaczyć, że rodzic to jest ten, co zradza potomstwo?

Czyżby właśnie powiedział, że Józef co to dostał żonę zapłodnioną przez Anioła nie był ojcem Jezusa? :lol:
Slowo Rodzic pochodzi od slowa zradzac. Czego nie rozumiesz, pacanku? :lol:
Ja wiem, ze u was w domu wariatow wierzy sie, ze jak dasz pomieszkac dziewczynie z dziewczyna to beda z tego dzieci predzej czy pozniej, albo ze jest kilkadziesiat plci :lol:
o takim czymś jak adopcja czy invitro nie słyszałeś, co? :lol: :lol:

a skoro już przy etymologii jesteśmy... to wiesz co pierwotnie znaczyło słowo parafianin?

parafianin
Słownik języka polskiego PWN
parafianin
1. «członek parafii»
2. daw. «człowiek zacofany i ograniczony»

:lol: :lol: :lol: :lol:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2656
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Czarnek: Ludzie rozmnażali się od MILIARDÓW lat

Postautor: Erudyta » 27 wrz 2021 08:57

Przemysław Czarnek w TVP Info: Czy ja wszystkim muszę znów tłumaczyć, że rodzic to jest ten, co zradza potomstwo?

Czyżby właśnie powiedział, że Józef co to dostał żonę zapłodnioną przez Anioła nie był ojcem Jezusa? :lol:
Slowo Rodzic pochodzi od slowa zradzac. Czego nie rozumiesz, pacanku? :lol:
Ja wiem, ze u was w domu wariatow wierzy sie, ze jak dasz pomieszkac dziewczynie z dziewczyna to beda z tego dzieci predzej czy pozniej, albo ze jest kilkadziesiat plci :lol:
o takim czymś jak adopcja czy invitro nie słyszałeś, co? :lol: :lol:

a skoro już przy etymologii jesteśmy... to wiesz co pierwotnie znaczyło słowo parafianin?

parafianin
Słownik języka polskiego PWN
parafianin
1. «członek parafii»
2. daw. «człowiek zacofany i ograniczony»

:lol: :lol: :lol: :lol:
A jak nazwac wilczyce, co romusa i romulusa wychowala? rodzicem? :lol:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości