Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

luźne dyskusje inwestorów
Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Nowy incoqnito » 14 paź 2021 13:35

Też mi osiągnięcie :mrgreen:
Tuski już chyba w 2011 pokazał jak to się robi :lol:

REKLAMA


Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2657
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Erudyta » 14 paź 2021 15:44

buahahaha, wyborcy PO z dużych miast mają się świetnie. A bogaci stają się jeszcze bogatsi. I nie głosują na pis, no chyba że przynależą do partii jak najlepszy spekulant na rynku nieruchomości w Polsce -Obajtek.
Wyborcy po z dużych miast... :lol: czyli osły z dużych miast mają się świetnie?

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: dochodzeniowy » 14 paź 2021 19:05

Tusk to szkodnik :idea:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: NiKtoś » 14 paź 2021 19:40

Spoko, od stycznia akcyza na fajki i alkohol po raz setny o 10% w gore.. Mnie to nawet cieszy. Moje wyjazdy do Niemiec po prowiant beda jeszce bardziej oplacalne :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: fluidek » 14 paź 2021 20:02

Spoko, od stycznia akcyza na fajki i alkohol po raz setny o 10% w gore.. Mnie to nawet cieszy. Moje wyjazdy do Niemiec po prowiant beda jeszce bardziej oplacalne :mrgreen:
Fajki chyba dalej droższe niż u nas bo widzę jak kupują całe kosze :lol:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Nowy incoqnito » 14 paź 2021 20:04

Spoko, od stycznia akcyza na fajki i alkohol po raz setny o 10% w gore.. Mnie to nawet cieszy. Moje wyjazdy do Niemiec po prowiant beda jeszce bardziej oplacalne :mrgreen:
Bez kitu ciągasz jeszcze fajki :shock:
ja pi#erdziu....
:lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: NiKtoś » 14 paź 2021 21:08

Na szczescie nie pale bo bym juz nie mial na GPW :mrgreen: Alkohol czekolada orzeszki ostatnio doszly napoje gazowne po podatku cukrowym i zupki w puszkach.. Dobry deal :mrgreen:
Spoko, od stycznia akcyza na fajki i alkohol po raz setny o 10% w gore.. Mnie to nawet cieszy. Moje wyjazdy do Niemiec po prowiant beda jeszce bardziej oplacalne :mrgreen:
Bez kitu ciągasz jeszcze fajki :shock:
ja pi#erdziu....
:lol:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3540
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: koordynator1 » 14 paź 2021 21:52

Spoko, od stycznia akcyza na fajki i alkohol po raz setny o 10% w gore.. Mnie to nawet cieszy. Moje wyjazdy do Niemiec po prowiant beda jeszce bardziej oplacalne :mrgreen:
Bez kitu ciągasz jeszcze fajki :shock:
ja pi#erdziu....
:lol:
on nie ciąga on obciąga :twisted: :twisted:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: K.OSA » 14 paź 2021 22:39

Tusk to szkodnik :idea:
Jesteś żałosny i zwyczajnie głupi. Tusk nie rządzi w Polsce od wielu lat A wszystko nadal zwalacie na Tuska.
Przecież od 6 lat rządzi PiS, 6 lat rządów pis doprowadziło do 6 procentowej inflacji i 6 za benzynę.
Nie mówiąc o przekretzch, korupcji, nepotyzmie, niszczeniu pozycji Polski w świecie, i wielu innych sprawach które są udziałem tej Pisowskiej bandy


:oops:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: fluidek » 14 paź 2021 22:43

Tusk to szkodnik :idea:
Jesteś żałosny i zwyczajnie głupi. Tusk nie rządzi w Polsce od wielu lat A wszystko nadal zwalacie na Tuska.
Przecież od 6 lat rządzi PiS, 6 lat rządów pis doprowadziło do 6 procentowej inflacji i 6 za benzynę.
Nie mówiąc o przekretzch, korupcji, nepotyzmie, niszczeniu pozycji Polski w świecie, i wielu innych sprawach które są udziałem tej Pisowskiej bandy


:oops:
Baaa te 6 zika za wachę to nic przy dzieciach z Michałowa.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: dochodzeniowy » 14 paź 2021 22:48

Tusk to szkodnik :idea:
Jest żałosny i zwyczajnie głupi. Tusk nie rządzi w Polsce od wielu lat A wszystko nadal to wina Tuska.



:oops:
:lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2657
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Erudyta » 15 paź 2021 09:12

Tusk to szkodnik :idea:
Jesteś żałosny i zwyczajnie głupi. Tusk nie rządzi w Polsce od wielu lat A wszystko nadal zwalacie na Tuska.
Przecież od 6 lat rządzi PiS, 6 lat rządów pis doprowadziło do 6 procentowej inflacji i 6 za benzynę.
Nie mówiąc o przekretzch, korupcji, nepotyzmie, niszczeniu pozycji Polski w świecie, i wielu innych sprawach które są udziałem tej Pisowskiej bandy


:oops:
Tusk bylk prezydentem europy przez lata cale, a inflacja w europie szaleje. do tego brexit i setki tysiecy nielegalnych migrantow snuje sie po ulicach europy. takie sukcesy w pigulce :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2657
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: Erudyta » 15 paź 2021 09:14

Oprócz kosmicznych cen paliw z okazji zbliżajacych się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia jeszcze jeden "super prezent" dla kierowców od pana Pinokia, który "tylko daje" :roll:

https://www.google.pl/amp/s/next.gazeta ... umaczy.amp
dryniol a jaki masz z tym problem to przestrzegaj tych przepisów, proste ,dlaczego jakos jak wyjedzie polak do innego kraju to przestrzega az za bardzo :P :P :P :P :P
pazdzioch problem jest taki, żeby pensje rosły też tak skokowo jak mandaty, to po pierwsze. Po drugie, taki prosty przyklad z Wroclawia w którym mieszkam. Droga na lotnisko, ogranicze do 60 k/h, dwupasmówka, praktycznie bez zabudowy, wiec przy 90/h czuję jakbym jechal 40/h. Mam wrażenie, że to ograniczenie tam jest tylko po to, by sypać mandaty. Prywatne wozy policyjne non stop tam krążą i kasują. Wiesz żeby to rzeczywiscie chodzilo tylko i wylącznie o bezpieczenstwo to ok, ale mam nieodparte wrażenie, że chodzi tylko o pieniadze dla Pinokia i calej tej PiSowskiej sitwy :roll:
Przynajmniej juz wiemy, skad jestes. ...i jakos poziom twoj juz mnie przestal zadziwiac. :lol:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 15 paź 2021 11:09

Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: K.OSA » 15 paź 2021 17:46


:oops: Mamy najwyższą od 10 lat inflację! Drożyzna w sklepach i na stacjach benzynowych uderza w polskie rodziny, rosnące rachunki za prąd, gaz, wodę drenują domowe budżety. Recepta PiS? Dobić przedsiębiorców podwyżką podatków!  :oops:


Zdaniem Hennig-Kloski premier Mateusz Morawiecki oraz prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński mają wiele narzędzi, by rozwiązać te problemy i powinien to zrobić.

"Mam pięć podstawowych zadań dla panów i dla całego waszego środowiska" - mówiła. Jak wskazała, pierwszym zadaniem jest obniżenie podatków i opłat obciążających rachunki za gaz, energię i benzynę, drugim - obniżenie marży Orlenu, trzecim - dla NBP jest "przestać osłabiać złotówkę", bo winduje to - zdaniem posłanki - ceny paliw i innych towarów importowanych, a w konsekwencji także krajowych. Czwarte zadanie dla rządzących wymienione przez polityczkę 2050 dotyczyło szefa MAP Jacka Sasina. "Panie ministrze, mam pytanie, co się stało z 6 mld zł, które w ubiegłym roku wpłynęły na rachunek PGNiG" - pytała, wyjaśniając, że chodzi o pieniądze wygrane w Sztokholmie w sporze z Gazpromem. "To są pieniądze, które powinniście oddać Polakom" - powiedział. Ostatnie zadanie Hennig-Kloska "wyznaczyła ministrowi klimatu i środowiska Michałowi Kurtyce, by w końcu pieniądze z CO2 przeznaczał na budowanie nowych źródeł energii".

"Jesteście nieudolni i nawet tego nie rozumiecie. Szkodzicie krajowi, wmawiając sobie, że czynicie cuda. Nie potraficie zarobić pieniędzy, tylko je drukujecie. Zrozumcie w końcu, że wasza polityka jest szkodliwa dla kraju" - apelowała do rządzących.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości