Sousa wieje ze stanowiska

luźne dyskusje inwestorów
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7411
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: NiKtoś » 30 sty 2022 21:14

Nispodziewanie faworytem na ostatniej prostej jest Czeslwa Michniewicz. Ma wlasciwie jeden atut jest mlodszy. Ale byl w Szczecinie i Pogon grala jak szmaciarze../ W Legii zrobil wlasnie dolek wszechczasow... To w syumie przynajmniej nie bedziemy sie ludzic o jakichs trofeach :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: dryniol » 30 sty 2022 21:27

Nispodziewanie faworytem na ostatniej prostej jest Czeslwa Michniewicz. Ma wlasciwie jeden atut jest mlodszy. Ale byl w Szczecinie i Pogon grala jak szmaciarze../ W Legii zrobil wlasnie dolek wszechczasow... To w syumie przynajmniej nie bedziemy sie ludzic o jakichs trofeach :mrgreen:
NiKtoś a co to za różnica kto będzie trenerem :?: :roll:

Przypomnę mój wpis;
autor: dryniol » ndz, 26 gru 2021, 20:29
jak ja dostanę piłkarzy z Bayernu, a Pep Guardiola dostanie chłopaków z mojego podwórka, to ja będę dobrym trenerem a nie on :P
:P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7411
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: NiKtoś » 30 sty 2022 21:53

Jesli chodzi nasze podworko to mysle ze spokojnie utrzymalbys wysoki poziom reprezentacji. Lewandowski podlatuje i sie pyta " Trenerze Dryniolu co mamy robic ?? Prezgrywamy 0-1 z Rosja. Spokojnie czekajcie na swoje akcje w 2024. Mianowicie wtedy kupcie Taurona i bedziecie mistrzmi swiata !! :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: dryniol » 31 sty 2022 01:11

Jesli chodzi nasze podworko to mysle ze spokojnie utrzymalbys wysoki poziom reprezentacji. Lewandowski podlatuje i sie pyta " Trenerze Dryniolu co mamy robic ?? Prezgrywamy 0-1 z Rosja. Spokojnie czekajcie na swoje akcje w 2024. Mianowicie wtedy kupcie Taurona i bedziecie mistrzmi swiata !! :mrgreen:

NiKtosiu mianowicie się mylisz, bo mianowicie to ja wtedy sprzedam Taurona Tobie, mianowicie kilkaset % ja zarobię,
a Ty mianowicie zapłacisz kilkaset % drożej. Zrozumiałeś już mianowicie, czy jeszcze nie zaskoczyłeś mianowicie NiKtosiu :?: :P
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7411
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: NiKtoś » 01 lut 2022 22:55

Takk , mialem na mysli ze opchniesz im na gorce, moze i ja kupie:)
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: incoqnito » 02 lut 2022 05:24


NiKtoś a co to za różnica kto będzie trenerem :?: :roll:
Dryniek- typowy janusz, kibic, kanapowiec który nigdy nie trenował nawet amatorsko :mrgreen:


Jeślii nie ma różnicy to dlaczego jeden odnosi sukcesy, a drugi z tymi samymi zawodnikami jakoś nie bardzo i to nie tylko w piłce nożnej.

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7545
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: Pandziora » 22 lis 2022 11:03

LESZCZ na wymarciu i nawet tematów politycznych mało :shock:
O piłce też nikt nie wspomina, to może ja pierwszy raz zabiorę głos i podam wyniki pod nowym trenerem :P

2:1 wygrana z Meksykiem
3:2 wygrana z Arabią
0:0 remis z Argentyną
1:1 (5:4 w karnych) po wyjściu z grupy :P
1:3 ostatni- zwycięska przegrana :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: dryniol » 22 lis 2022 11:11

Będzie niestety jak zwykle :roll: Trzeci nasz mecz z Argentyną wyłącznie o honor :roll: Mecze o honor zawsze były naszą mocną stroną na poprzednich MŚ :P , ale tym razem nawet w meczu o honor wpier.... :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: dochodzeniowy » 22 lis 2022 12:21

Ardżentina na razie wpier zbiera .

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: trance » 22 lis 2022 12:38

Jeszcze będziemy mieć mecz o wszystko z Argentyną xD

Vadera
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 308
Rejestracja: 15 lip 2020 19:43

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: Vadera » 22 lis 2022 12:47

Jeszcze będziemy mieć mecz o wszystko z Argentyną xD
Żeby nie było, że Argentyna będzie miała wtedy mecz o honor :shock: :shock: :shock:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: dochodzeniowy » 22 lis 2022 16:05

Kiedyś ambasada Meksyku zaprotestowała wobec tytułu GW który opisał bałagan na giełdzie tytułem Meksyk na giełdzie. Teraz mamy Meksyk w Agorze, a za chwilę mecz Meksyk - Polska 0:0.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: incoqnito » 22 lis 2022 18:43

Będzie niestety jak zwykle :roll: Trzeci nasz mecz z Argentyną wyłącznie o honor :roll: Mecze o honor zawsze były naszą mocną stroną na poprzednich MŚ :P , ale tym razem nawet w meczu o honor wpier.... :oops:
Prawdziwy kibic znafffca! :lol: ci to qr^wa w życiu nigdy 5km nie przebiegł i ostatni mecz to to na wf w ósmej klasie rozegrał :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3563
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: koordynator1 » 25 lis 2022 16:09

Będzie niestety jak zwykle :roll: Trzeci nasz mecz z Argentyną wyłącznie o honor :roll: Mecze o honor zawsze były naszą mocną stroną na poprzednich MŚ :P , ale tym razem nawet w meczu o honor wpier.... :oops:
Prawdziwy kibic znafffca! :lol: ci to qr^wa w życiu nigdy 5km nie przebiegł i ostatni mecz to to na wf w ósmej klasie rozegrał :mrgreen:
Ale co ma rację przecież przecież Argentyna chce z drugiego miejsca wejść ale jak się nasi przebiją to przecież wszyscy się będą cieszyć 8) 8)

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Sousa wieje ze stanowiska

Postautor: incoqnito » 25 lis 2022 17:11

Będzie niestety jak zwykle :roll: Trzeci nasz mecz z Argentyną wyłącznie o honor :roll: Mecze o honor zawsze były naszą mocną stroną na poprzednich MŚ :P , ale tym razem nawet w meczu o honor wpier.... :oops:
Prawdziwy kibic znafffca! :lol: ci to qr^wa w życiu nigdy 5km nie przebiegł i ostatni mecz to to na wf w ósmej klasie rozegrał :mrgreen:
Ale co ma rację przecież przecież Argentyna chce z drugiego miejsca wejść ale jak się nasi przebiją to przecież wszyscy się będą cieszyć 8) 8)
Chyba żartujesz sobie. Ot wybrali sobie przeciwnika żeby przegrać mecz.... 8)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości