Obraz Pinokiowo-kaczo-sra.sinowo-PiSuarowej giełdy

luźne dyskusje inwestorów
dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obraz Pinokiowo-kaczo-sra.sinowo-PiSuarowej giełdy

Postautor: dochodzeniowy » 02 wrz 2022 14:52

Jak ZUS może wypłacić pieniądze które wyparowały ? Oczywiście jest zapis ale nie ma pieniędzy, bo pieniądze zostały ukradzione. Żeby ZUS wypłacił cokolwiek trzeba te pieniadze w zębach do ZUSu najpierw zanieść. I tego tępogłowy Durniol nie pojmie a kosa widział te pieniądze w Zusie bo tak napisali na Oko press albo soczku z kroczku. Durniol jesteś taki stary a taki naiwny.

REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8056
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Obraz Pinokiowo-kaczo-sra.sinowo-PiSuarowej giełdy

Postautor: incoqnito » 03 wrz 2022 06:17

2013r
Tusk: państwo nie będzie sięgać po pieniądze Polaków zgromadzone w OFE

Premier Donald Tusk powiedział w poniedziałek, że otrzymał przygotowany przez ministrów pracy i finansów raport dot. funkcjonowania OFE. Podkreślił, że nie ma w nim mowy o tym, aby państwo miało sięgać po pieniądze, które Polacy odkładali w OFE

Pomijając fakt, ze stworzenie takiej maszyny do zarabiania kasy dla instytucji jaką było OFE to też była kradzież w biały dzień i ja nie miałem wyboru i musiałem w nich być, to potem kolejny raz zadecydowano za mnie gdy mi przenoszono tę kasę do ZUSu jako zapis księgowy.
Najważniejsze jednak jest to , że w 2013 to jeszcze były moje pieniądze, a chwilę potem gdy je zabierano okazało się że jż nie są moje tylko publiczne :lol: :lol: :lol:
Do de#bilów! Wtedy nie było jeszcze mediów rządowych i nikt mi i Modzelwskiemu, Kuczyńskiemu, Zuberowi i wielu wielu innym nie prał bani jełopy!!!
A teraz PiS! Tez miał z tym zrobić porządek, a ciągle wisi nawis milionów papierów i groźba nacjonalizacji wielu spółek bo co zrobić z tym papierami to chyba nie wiedzą zresztą nie tylko oni, a sprzedać ich się nie da na rynku bo zarżną banana do końca, a sprzedawać w obce ręce np największych koncernów szkoda oddawać wiele firm!

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Obraz Pinokiowo-kaczo-sra.sinowo-PiSuarowej giełdy

Postautor: OSA » 05 wrz 2022 10:31

Nędza i rozpacz :!: :oops:

Ale za to piSSowscy milionerzy nominacji do spółek i społecznek mają się świetnie.
Kradną co dziennie.
Pisobolszewicy i jej grupa mafijno-przestępczo-zbrodnicza dla swoich ohydnych interesów partyjnych spuszcza Polskę i Polaków na gospodarczo-ekonomiczno-moralne dno.
Liczę na to, że ta cała mafia pisowska słono za to zapłaci po przegranych wyborach.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obraz Pinokiowo-kaczo-sra.sinowo-PiSuarowej giełdy

Postautor: dochodzeniowy » 06 wrz 2022 18:36

Kosa ty gimbazo codziennie pisze się razem półgłówku . Ty russkij troll co nie zna polskiego chcesz nas Polaków pouczać ?

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Obraz Pinokiowo-kaczo-sra.sinowo-PiSuarowej giełdy

Postautor: OSA » 24 wrz 2022 10:57

Pinokio, Sasin, prezes kartofel i cala reszta piSSowskiej bandy doprowadziła do niebywałej sytuacji że o to mamy

GIELDE W RUINIE

Wczoraj wig 20 zaliczył spadek o .....- 4 % :oops:

wystarczy nie kraść?

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Obraz Pinokiowo-kaczo-sra.sinowo-PiSuarowej giełdy

Postautor: OSA » 10 paź 2022 11:37

Dochodzeniowy, kiedy będzie chrzest Polski ?

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Obraz Pinokiowo-kaczo-sra.sinowo-PiSuarowej giełdy

Postautor: OSA » 16 mar 2023 11:59

nasza gielda w ruinie od czasu gdy rządi pissowska mafia :evil:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MACHINEMEN i 17 gości