Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

luźne dyskusje inwestorów
m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 05 wrz 2022 13:00

Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

REKLAMA


OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: OSA » 05 wrz 2022 13:14


Obrazek


„Ciemny lud to kupi” , to słynne powiedzenie eks Prezesa TVP, Jacka Kurskiego należycie oddaje całą strategię PiS-u w zakresie propagandy i sterowania emocjami swoich wyznawców.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: zenek69 » 05 wrz 2022 13:17

Myślę że to dobra decyzja. Temat Donalda rtęci jest wdzięczny i potrzebny do grania ale niestety ostatnio było to robione nieudolnie przez co stało się to już karykaturalne. Mam nadzieję że narracja w TVP się troszkę zmieni bo na prawdę opozycja i łunia daje wspaniałe paliwo ale trzeba to przedstawiać umiejętnie i z wyczuciem....Jacek niestety trochę przesadzał.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: OSA » 05 wrz 2022 13:22

Myślę że to dobra decyzja. Temat Donalda rtęci jest wdzięczny i potrzebny do grania ale niestety ostatnio było to robione nieudolnie przez co stało się to już karykaturalne. Mam nadzieję że narracja w TVP się troszkę zmieni bo na prawdę opozycja i łunia daje wspaniałe paliwo ale trzeba to przedstawiać umiejętnie i z wyczuciem....Jacek niestety trochę przesadzał.

kurski już dawno powinien wylecieć bo jego zachowanie było dalekie od europejskich i cywilizowanych wzorców :oops: :oops: :oops:
Jednak to odwolanie i tak nie zzmiena FAKTÓW I PRAWDY ! Fakt jest taki, że PiS zamienił Telewizję Polską w opłacaną z pieniędzy ludzi szczujnię, media publiczne stały się tubą propagandową PiS.

Jedyne dzięki czemu Pis jeszcze trzyma się w sondażach to gebelsowska propaganda według dewizy że ciemny lud wszystko kupi i kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się faktem.
PiS zamienił Telewizję Polską w opłacaną z pieniędzy ludzi szczujnię, media publiczne stały się tubą propagandową PiS.
Gdy patrzę na przekaz w TVP, to żywcem wyjęte scenariusze z tamtych lat. Partia rządząca bez skazy i wichrzyciele, którzy nie są patriotami. "Totalna opozycja" na usługach zachodu, który chce jedynie zguby Polski. Jednak są oni, zbawcy Narodu i Polski, przywracający nam godność na świecie.

XTB17
Sierżant sztabowy
Posty: 136
Rejestracja: 10 mar 2021 21:36

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: XTB17 » 05 wrz 2022 13:24

Chyba przejdzie do TVN, bo nigdzie więcej się nie nadaje.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: OSA » 05 wrz 2022 13:37

Chyba przejdzie do TVN, bo nigdzie więcej się nie nadaje.
przecież przez 7 lat ,, się nadawał " :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
a teraz raptem się nie nadaje :P :P

Obrazek
:x
Obrazek

chandlerr
Chorąży
Posty: 812
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: chandlerr » 05 wrz 2022 14:34

Zostanie Ministrem Zdrowia :)

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: NiKtoś » 05 wrz 2022 15:00

Jeszcze lepsze od rekompenstay za wojne. Na pewno jest wielkim czlowiekim , stworzyl cos czego w Polsce jeszcze nie bylo. Najbardziej wirnopoddancza i klamliwa TV w Europie :mrgreen: Mysle ze ten czlowiek pojdzie na bardziej exponowane stanowisko teraz ale co to moze byc :?:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: dusigrosz » 05 wrz 2022 20:53

Myślę że to dobra decyzja. Temat Donalda rtęci jest wdzięczny i potrzebny do grania ale niestety ostatnio było to robione nieudolnie przez co stało się to już karykaturalne. Mam nadzieję że narracja w TVP się troszkę zmieni bo na prawdę opozycja i łunia daje wspaniałe paliwo ale trzeba to przedstawiać umiejętnie i z wyczuciem....Jacek niestety trochę przesadzał.
Dokladnie.
Ja bym chcial, zeby programy publicystyczne i informacyjne byly na duzo wyzszym poziomie w TVP. Juz to pisalem w zeslzym tygodniu, ze np. te w TV Trwam sa o niebo ciekawsze bez takiej propagandy dla ulomnych, jak to mialo miejsce za kurwskiego.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: OSA » 06 wrz 2022 16:54

Myślę że to dobra decyzja. Temat Donalda rtęci jest wdzięczny i potrzebny do grania ale niestety ostatnio było to robione nieudolnie przez co stało się to już karykaturalne. Mam nadzieję że narracja w TVP się troszkę zmieni bo na prawdę opozycja i łunia daje wspaniałe paliwo ale trzeba to przedstawiać umiejętnie i z wyczuciem....Jacek niestety trochę przesadzał.
Dokladnie.
Ja bym chcial, zeby programy publicystyczne i informacyjne byly na duzo wyzszym poziomie w TVP. Juz to pisalem w zeslzym tygodniu, ze np. te w TV Trwam sa o niebo ciekawsze bez takiej propagandy dla ulomnych, jak to mialo miejsce za kurwskiego.

Najgorsze jest to, że Jarosław Kaczyński nie szanuje pamięci swojego brata, nie realizuje jego testamentu politycznego. Zakłamany prezes PiS używa swojego brata tylko wtedy, kiedy mu wygodnie. A Lech Kaczyńskiego bardzo ostro krytykował upolitycznienie telewizji
I nie ma znaczenia, że robił to w innych politycznie czasach. Zakłamanie Jarosława Kaczyńskiego jest na tym tle doskonale widoczne. Lech Kaczyński był zdecydowanie przeciw temu wszystkiemu czym jest dzisiaj Kurski i TVP.
Jarosław Kaczyński wyciera sobie gębę nazwiskiem brat tylko kiedy mu to odpowiada. O ważnych sprawach oraz ideach zapomniał. Liczy się władza i kasa. :oops: :oops:


:oops:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: dochodzeniowy » 06 wrz 2022 18:53

Kaczyński nie ma samochodu . Konta w banku też nie ma . Chodzi w dziurawych butach więc gimbazo o jakiej kasie piszesz?

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: OSA » 07 wrz 2022 13:05

Maciej Stuhr :

Szanowny Panie były prezesie Kurski,

Napiszę kilka słów, o sprawach, o których wszyscy wiedzą, ale jakoś tak nam spowszedniały, że rzadko mówi się i pisze wprost. No więc napiszę, żeby był jakiś ślad.

Wiem, że zabrzmi to bardzo pretensjonalnie, ale jest Pan złem. Spośród wszystkich złych ludzi, jakich dane mi było obserwować za mojego życia, jest Pan na podium. Jest Pan odpowiedzialny za rozlanie się tak gigantycznej fali nienawiści, że dosięgła ona także mnie. Człowieka, który jeśli o coś się kiedyś modlił, to o to, żeby nie dotknęła go nigdy nienawiść. Zamienił Pan adres Woronicza 17 w miejsce wstydu i hańby, choć raczej… beki, żenady i globalnego pośmiewiska… Dołożył Pan cegiełkę… nie, nie cegiełkę, tylko żelbetonowy blok do nagrobka polskiej - pardon - narodowej kultury. To, co serwujecie widzom na antenach, to archaiczna telewizja trzeciego świata. Niech mi Pan wymieni 10, co ja mówię! 5 nazwisk artystów o światowej, lub choćby ogólnopolskiej renomie, która chciałaby znaleźć się w Waszej ofercie…

Jest Pan także rechotem nad losem wielu polskich katolików, dla których Pański kabaret w katedrze wawelskiej, zwany ślubem, był policzkiem, którego nie da się zapomnieć.

W odróżnieniu ode mnie, jest Pan człowiekiem o doskonałym samopoczuciu, i jestem pewien, że przed Panem świetlista przyszłość, więc mój wpis jest pewnie niezgodny z moim interesem. Z pewnością, jeśli tylko on do Pana dotrze, będzie powodem wielkiej uciechy. Chciałem tylko zaznaczyć, że jestem przeciw. Jest Pan złem. Powiem to mojemu synowi. I poproszę, żeby przekazał swoim dzieciom.

PS. Uprzejmie proszę moich fanów, o polubienie mojego posta tylko wtedy, jeśli chcą wysłać Panu Kurskiemu tę samą wiadomość.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: dochodzeniowy » 08 wrz 2022 13:11

Stuhr jak zwykle szturcha a sam jest aktorem niszowym która moze grać tylko kawalera orderu Pierre dnienia.

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 08 wrz 2022 16:55

Cypis/Zbigniew Stonoga - Arka Jarka

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP

Postautor: OSA » 12 wrz 2022 09:52

Cypis/Zbigniew Stonoga - Arka Jarka

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pis to patologia w czystym wymiarze, oszustwo i kłamstwo szyte przez ludzi kartofla :oops: za nasze pieniadze


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości