*** Jaka recepta na potencję? ***

luźne dyskusje inwestorów
cesarz
Starszy chorąży sztabowy
Kontakt:

*** Jaka recepta na potencję? ***

Postautor: cesarz » 01 lut 2007 19:27

Macie coś na to żeby lepiej się *** chciało?

Na mnie banany trochę działąją (po dupceniu trzeb zjeść dwa, trzy banany i po godzince wraca ochota)

Jakie witaminy są dobre? Wie ktos?

eryk7
Porucznik

Postautor: eryk7 » 01 lut 2007 19:32

przychodzi gość do piekarni,i mówi poprosze siedem chlebów razowych!
ekspedientka mu mówi:Panie ale panu stwardnieje!
a gość nato:to poprosze 20! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

yelo
Młodszy chorąży

Postautor: yelo » 01 lut 2007 21:06

Spaliłeś.

Rozmawia dwóch emerytów:
- co pomaga na potencję?
- jedz pumpernikiel! Ja jem dużo i nie narzekam.
No i poszedł gość po pumpernikiel i mówi:
- poproszę siedem paczek - a eksped. na to:
- ale połowa panu stwardnieje... itd.

ajz3
Sierżant sztabowy

Postautor: ajz3 » 01 lut 2007 21:51

podobno extremem mans forumla - Trec dobrze dziala ma miedzy innymi terrestris tribulus. Wiem o nim bo generalnie to suplement dla sportowcow, ale poniewaz popdnosi poziom testosteronu to wplywa takze n potencje. Nie testowalem ale znajomi sa zgodni dziala.

Niekotrzy chwala tez duze dawki AAKG i tym podobnych rzeczy tybu nno boosters z suplementow. Ja zarzlem troche stackow kreatynowych przyrsoty masy i sily po tym mialem roznicy w potencji nie zauwazylem, chodz skoro generalnie AAKG powoduje lepsze ukrwienie wsyztskiego to powinno cos dawac ale jak mowie ni zauwazylem :D Mzoe u kogos kto ma problem pomaga lepiej.

Na typowych srodkach z sex shopu czy od lekarza sie nie znam, biore tlyko suple dla sportowcow, i niektore sa pod tym wzgledem chwalone. Ci od steryow mowia ze nie ma to jak teść :D (testosteron) jak amsz po 40-tce idz do sensownego lekarza przepisze ci dawki medcyzne jak zagadasz i chlopaki moiwli ze na tęsciu + inso to laskom az sie oczy swiecily w ciemnosciach :D Inna kwestia ze przyjmownaie tkaich rzeczy z zewnatrz w zbyt duzych dawkach moze powodowac zaprzestanie wlasnej rodukcji przez organizm mowiac inaczej impotencje! Suplementy sa pod tym wzgledem nie szkodliwe, ale trestosteron definitywnie jest potencjalnie zagrazajacy.

Frank_de_Hossa
Podporucznik

Postautor: Frank_de_Hossa » 01 lut 2007 21:54

dwudzieste urodziny :)
a przed nami większa kasa, a przed nami lepszy świat

eryk7
Porucznik

Postautor: eryk7 » 02 lut 2007 00:26

Spaliłeś.

Rozmawia dwóch emerytów:
- co pomaga na potencję?
- jedz pumpernikiel! Ja jem dużo i nie narzekam.
No i poszedł gość po pumpernikiel i mówi:
- poproszę siedem paczek - a eksped. na to:
- ale połowa panu stwardnieje... itd.
to jest amerykańska wersja!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps.ta z siedmioma!

MART
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: MART » 02 lut 2007 01:22

Nie palić, pić kawę i uprawiać sport. Plemniki jako paliwo do napędu używają fruktozy (he, he fruktoza jest niezła też na kaca) -> owoce i miód.
Na wzrost "tesci" zjeść cynaderki, bleeee.
Ostrygi też podnoszą potencję, ale ja nie zauważyłem jakichś super efektów. Za to szampan i grzanki z kawiorem działają nieźle.
Dobre efekty daje spacer po nadmorskiej promenadzie w lato. Potencja wzrasta o 60% po takim spacerku.

Dopalczem (ale groźnym) jest azotan amylu lub propylu tzw poppers. Mozna nie dać rady zejść z kobiety. Nie wzmaga potencji, ale daje 1 raz. Za to ponoć mega raz. Przy słabym sercu i dużej dawce może być konieczna pomoc lekarza, a nawet grabarza.

http://hyperreal.info/node/2629?page=1
Ja nie próbowałem popa. Jak ktoś spróbuje, i przeżyje to niech zda relacje.

Krytyk1
Starszy chorąży

Postautor: Krytyk1 » 02 lut 2007 12:22

Stary ludowy zielarski sposób- korzeń pietruszki (ale trzeba dopasować do penisa od dołu i okleić przylepcem) :lol:

WYPYCH!!
Młodszy chorąży sztabowy

Re: *** Jaka recepta na potencję? ***

Postautor: WYPYCH!! » 02 lut 2007 13:58

Na mnie banany trochę działąją (po dupceniu trzeb zjeść dwa, trzy banany i po godzince wraca ochota)

ZE SKORKA?CZY BEZ

maverick-
Chorąży sztabowy

Postautor: maverick- » 02 lut 2007 15:24

podobno extremem mans forumla - Trec dobrze dziala ma miedzy innymi terrestris tribulus. Wiem o nim bo generalnie to suplement dla sportowcow, ale poniewaz popdnosi poziom testosteronu to wplywa takze n potencje. Nie testowalem ale znajomi sa zgodni dziala.

Niekotrzy chwala tez duze dawki AAKG i tym podobnych rzeczy tybu nno boosters z suplementow. Ja zarzlem troche stackow kreatynowych przyrsoty masy i sily po tym mialem roznicy w potencji nie zauwazylem, chodz skoro generalnie AAKG powoduje lepsze ukrwienie wsyztskiego to powinno cos dawac ale jak mowie ni zauwazylem :D Mzoe u kogos kto ma problem pomaga lepiej.

Na typowych srodkach z sex shopu czy od lekarza sie nie znam, biore tlyko suple dla sportowcow, i niektore sa pod tym wzgledem chwalone. Ci od steryow mowia ze nie ma to jak teść :D (testosteron) jak amsz po 40-tce idz do sensownego lekarza przepisze ci dawki medcyzne jak zagadasz i chlopaki moiwli ze na tęsciu + inso to laskom az sie oczy swiecily w ciemnosciach :D Inna kwestia ze przyjmownaie tkaich rzeczy z zewnatrz w zbyt duzych dawkach moze powodowac zaprzestanie wlasnej rodukcji przez organizm mowiac inaczej impotencje! Suplementy sa pod tym wzgledem nie szkodliwe, ale trestosteron definitywnie jest potencjalnie zagrazajacy.
"Teścia" ludziom polecasz?? :shock:

To jest kombinowanie na krótka metę. Ostatecznie prowadzi do pełnej impotencji, zaburzeń hormonalnych, uszkodzenia watroby, serca, podniesienia ciśnienia tetniczego, uszkodzenia naczyń krwionośnych, miażdżycy (to w sumie jeszcze pogłebia bezposrednie szkodliwe działanie na "te sprawy")

Odradzam, nawet cesiowi! :twisted:

Najlepsza matka natura.
Podobno dobrze działają owoce morza, orzechy, czosnek...jest tego full, można poczytać. Generalnie nie tylko na to pomagają, ale na ogólne poziom zdrowia.
Warto się zainteresować. I nie tykac gówien dla zdesperowanych koksów :D

Frank_de_Hossa
Podporucznik

Postautor: Frank_de_Hossa » 02 lut 2007 21:32

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,4 ... _10_sekund

potem tylko umyć zęby i do akcji :)
a przed nami większa kasa, a przed nami lepszy świat

maverick-
Chorąży sztabowy

Postautor: maverick- » 02 lut 2007 21:42

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,4 ... _10_sekund

potem tylko umyć zęby i do akcji :)
Do jakiej akcji?

Chyba akcji reanimacyjnej!

:twisted:

pazerna_babcia_77502
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: pazerna_babcia_77502 » 03 lut 2007 00:23

najlepsza na potencje jest własciwa kobieta:) :lol: :lol: :lol: :lol:

ajz3
Sierżant sztabowy

Postautor: ajz3 » 03 lut 2007 16:07

"Teścia" ludziom polecasz?? :shock:
a gdzie widzisz zebym polecal?
Napisalem ze po40-tce lekarz moze przepisac, i ze na dluzsza mete powoduje impotencje. Ot amen. nbie wyglada mi ot na polecanie

A propos poppers to ponoc niezla jazda jest, a na dokladke rozluznia miesnie odbytu wiec mozna panience dac i od razu w druga dziurke :D

LonekKaczmarek
Starszy sierżant sztabowy

Re: *** Jaka recepta na potencję? ***

Postautor: LonekKaczmarek » 06 lut 2007 23:06

najszybciej pomaga picie mleka z gipsem :D

:D

Wróć do „Hyde Park”